Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Daj narode, 10 godina unazad na skoro svakom evropskom gostovanju imamo pratnju funkcionera, novinara, poznatih licnosti, bivsih igraca, profesionalnih navijaca.

I ne razumem prebacivanje Moci sto leti istim avionom kao i Djura? Sta treba covek da uradi? Da ide posebnim letom preko Italije? Ne razumem

Петар Лубина, као и Дарко Грабеж, задужен за комуникацију са навијачима и расподелу улазница.

hahahaha da li je moglo prikladnije prezime?
 
Последња измена:

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Svaka cast Olgici na dugogodisnjem izvestavanju i hrabrosti da se napise ono sto mnogi ne smeju, ali mislim da cesto nema prave informacije.
Svojevremeno je pisala o tome da je odlazak Djurica gotova stvar pa ispade nesto drugo. Posto ce neko sad napisati da je takva bila situacija, te su se stvari u medjuvremenu promenile, reci cu da ni jednog trenutka pozicija Dragana Djurica i UO nije bila uzdrmana. Bilo je pokusaja ali preslabih i neozbiljnih. Nikakvog rata nije bilo.
A sto se tice toga da cemo videti koliko ce potrajati mir u kuci na relaciji sportskog sektora i rukovodstva, mislim da se vise ljudi tome nadaju nego sto je realno. Rekao bi da se ova ekipa izuzetno dobro slaze i da su svi u istom kosu. A sto se navijaca tice, to je prica koja je najmanje vazna. Provescemo sezonu u jos jednoj mucnoj atmosferi medjusobnih prozivanja istoka i juga, dok ce loza bezbrizno brinuti druge brige...
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Pa jeste, ne treba cepidlaciti na +/- 10k po gostovanju, jer su ipak retka. Ali zato treba ukidati tradicionalne turnire za klince zbog 40k, i MIP radio zbog 120k, jer hej....to nisu prioriteti. Draga gospodo, kad saberete godisnje zajebancije stoke i prilepaka iz kluba, dobije se cifra koja pokriva mnogo vise stavki nego sto su gore napomenute, ali jbg-a, kao sto rekosmo, mora da se zna neki red. Cudan smo mi narod.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
http://www.zurnal.rs/2012/07/17/trener-valete-babovic-je-kao-andrea-pirlo/index.html

Тренер Малтежана истакао је да је везни ред најјачи део црно-белих.
- Импресионирао ме је Стефан Бабовић. Он је тип играча као Андера Пирло, контролише темпо екипе и одлично проиграва саиграче. Имају и два веома брза крила, а посебно се истиче Лазар Марковић. Али, као и сваки тим, и Партизан има мане и слабе тачке. На нама је да их искористимо наше шансе и наметнемо нашу игру – истакао је Милер.

sto se ne nadje neki junak ( trener ) pa nek vodi ovog naseg Pirla iz tima, leba mu jebem, svi ga hvale a niko nece da ga kupi..
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Predsednik u pokušaju, Bogićević, navodno odradio kupovinu Politike... Znači li to da će Žurnal sad da krene sa hajkom na Đuru i mornare!?

Al' kako "burek" da ne omane makar jednom, da se makar jednom zajebe i da jedan jedini put ne prošeta dupe, sunce ti jebem...:puke
Nego čini mi se malopre na SOS-snimku da je i nekog svog "rođu" poveo....jako slično se kezi i "zavija", kao sam "burek"...
"Ja od Partizana nikad ni burek nisam uzeo"...kakva smradina...
Čak je za ovu priliku markirao i rođendan SPS-a, za razliku od Ružića koji je dočekivao goste... Nema šta, Mile Burek je rođeni putnik, može da mu pozavidi i Sloba Mićić!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Đurić < Babović < Bogićević

Matematički opis mog mišljenja o kvalitetu predsednika. Đurić nije prikazan dovoljno kao dno.
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Babovicev dolazak sustinski nece promeniti nista, ''sistem'' ostaje isti, samo se menjaju imena.

Ma do privatizacije nista, a ko zna ko ce i tu da nam zapadne, samo sto smo tada nemocni da bilo sta promenimo ako nam zapadne neka losa opcija, sto je u Srbiji vrlo verovatno, jer tada vlasnik ne odgovara nikom, u prevodu, to nam je sto nam je...

Ali ja sam za takav rizik, ili cemo se totalno raspasti ili cemo se uzdignuti iz ovog srpskog pepela poput feniksa.

Sva sreca po nas pa je ta privatizacija u narednih par godina neizbezna, nadajmo se samo da ce biti ''pod nadzorom'' inace smo najebali.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Партизан без Ловреа седам дана, пропушта Валету

19 јул, 2012
Преглед ултразвуком потврдио је да је Горан Ловре обновио повреду примицача на утакмици са Валетом. Према прогнози лекара, задњи везни Партизана вероватно ће пропустити седам дана, јасно је да неће бити у комбинацији за реванш са Малтежанима.
Ловре би требало да се опорави до наредног петка, тренер Владимир Вермезовић ће моћи да рачуна на њега за први меч трећег кола квалификација за Лигу шампиона.
У тренажни процес се вратио Бранко Пауљевић, неизвесно је да ли ће играти у уторак, док повреда скочног зглоба Лазара Марковића није теже природе и нападач ће данас поново на терен.

журнал
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
831
Reaction score
3.713
Локација
#вчћпдр
Moze li mi neko molim vas objasniti razlog masovne antipatije prema Babovicu? Nisam upucen, ne pratim fudbal tako intenzivno kao kosarku... Vidim na glasanju da mnogi "teska srca" njemu daju glas. Je li u proslosti toliko lose igrao ili je nesto drugo u pitanju?

Izvinjavam se na nekima vjerovatno "glupom" pitanju, ali kao sto rekoh, pratim i fudbal, ali u poredjenju sa kosarkom samo povrsno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top