Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
@kayak - sindrom hipnotisane mase. Postalo popularno. Nalik školskom nasilju. Namirisali žrtvu pa udri. Navikli ljudi da istresaju frustracije. Od kako se loše živi u državi sport dobrim delom služi za pražnjenje negativne energije. Lakše je, bezbednije, izvređati tamo nekog igrača nego ljude iz neposrednog okruženja.
Uvek sam navijao za harizmatične negativce u filmovima. A u sportskim filmovima zloće obično nose crne dresove. :D

Ni Boja nije ovoliko pljuvan posle promašenog penala (između ostalog). Uhvatili se za onaj crveni kao da je smrtni greh dobiti crveni u Partizanu. (priznajem, ima neke simbolike)
A kad smo već kod crvene boje, pa ni Stojke nije bio vako vređan u početku. A dok nije obukao naš dres bio je poprilično omržen. Pretpostavljam da ni Brata Pantelu ne bi ovoliko pljuvali kada bi.... hehe... bolje da ne završim rečenicu. :D Šta će neko reći? Stojke dobro brani? Pa evo, Babonja tri asistencije pa mu se i to zamera. Sve čekam rečenice tipa "makar dao hettrik ciganima i bio prvi strelac i asistent lige, i dalje ću ga pljuvati i terati iz partizana. SIKTER BABONJA!"

Pazi ti logike, cigani u našim dresovima su bezbedni i hvaljeni i voljeni...i treba jer se trude... a neki osvedočeni grobari....ne baš voljeni. A ništa manje se ne trude. Miljko? Tomić? Smiljanić? M.Šćepović? Radiša? Svi bolesno pljuvani. Ne samo na netu nego i sa tribina. Ogavno! Babonja kao da je postigao pet autogolova,slomio tri noge našim igračima i uhvaćen kako davi pitona na fotku Belodedićija iz devedesprve.

Dok neki vide da Babonja davi loptu ja u vidim da se saigrači ne nude. Ni jednom nisam video nekog saigrača da vrišti "alo! bio sam slobodan! Što mi nisi dodao?". Ne, video sam da su po postavci igre (Grant) u pičci materinoj i statično kuliraju. Čekaju da on dođe do njih. Ne pada mi ni na kraj pameti da ga pljujem. Ni njega ni nikoga drugog ko nosi sveti dres. Pljuvačka je rezervisana isključivo za cigane. Za njih nikad dovoljno. Da je trošim na našeg? Nikad! Grant i Đura nisu naši. E, NJIH mrzim skoro ili više nego cigane. Pre svega Đuru i njegove.

A najveća fora od svih: Ne samo što se više priča o Stefanu nego već neko vreme njega iz samo njima poznatih razloga pljuju više, slađe i sa mnogo više mržnje nego Đuru. :puke
 
Последња измена:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Не зна се ко је гори, да ли ови што пљују или ти што га стално браниш.
Стојковић је својим партијама заслужио свако поштовање јер ми бољег од њега немамо нити можемо тренутно да имамо.
А Бабовићу први пут ако не буде нешто по вољи флертоваће са циганима, или побећи у ОФК да се свети или шта већ.
Да је добар био сада јесте, да је смешан фудбалер у јачим утакмицама и то стоји, да није спортски тип и то стоји, да су му се смејали више него Миловановићу по француској када су видели да после тренинга дише на шкрге и то стоји.
Само ми није јасно како он може да буде капитен, Бабовић заслужује да игра код нас, али евентуално као играч са клупе који би повремено улазио.
Крило без брзине које игра без центаршута из трка на контра страни од своје ноге?
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
ет кајак милош024

фудбалер који десном не зна да трчи, а камоли да шутне, није фудбалер. То је полупроизвод ко да га је човић правио.

I rest my case
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Dosta više o Baboviću, preterali ste sa komentarima.

Pohvalite ga kad dobro odigre, kritikujte kad je loš, ali dosta više ove bajke i hajke!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ujedno i kraj teme posvećene Đurgardenu u 2011/12. Sledi otvaranje nove teme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top