Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
A jel mislite da je njemu lako ? Decko trpi ogroman pritisak ,a nije zasluzio zvizduke protiv Genka ,secam se odigravanja petom za Ilica onda onaj prodor po desnoj strani , mislim da je i on udario loptu glavom kad je pogodila precku ,trcao je ,trudio se ...Mozda moze da zasluzi kritike ,ali ovo ovde nije kritika nego razapinjanje decka na krst ,kao da je najveci mrzoubitelj Partizana u istoriji ,stariji bi posebno trebali da se stide svog pisanja ,ja da imam toliko godina i tako da pisem o momku od 20 godina je u krajnju ruku degutantno . Pretvorili ste se u lesinare koji cekaju lovinu da je oglodju .

Evo, ja cu da glumim Acinog advokata posto je on jedan od starijih a ujedno je i zestoko opleo po Scepinju sada. Uz to sam imao priliku da pratim meceve s njim na istoku....

Alo bre, covece, pa to su ljudi koji vec 20,30 godina dolaze na taj JNA, na istok, stari Jug, ovu ili onu tribinu, nebitno... mogli su kucu na Senjaku da naprave od love koju su samo dali za karte za Partizanove meceve, a o potrosenim zivcima da ne pricam. Imaju svoje porodice i sve zivo, pa opet svakog bogovetnog vikenda (i sredom) dolaze na taj JNA jer vole Partizan. Jer je to deo njihovog zivota...

I onda se pojavi bogomdani Scepinjo, koji s toliko bezvoljnosti igra na gotovo svakom mecu da meni dodje da ga isamaram, a tek mi je 23. Mogu misliti kako je tek 'matorcima'. Oni da se stide!? Cega bre!? A ne treba da se stidi momak koji pokazuje najnemarniji odnos prema svetinji od kako ja znam za sebe... zna li bre on i znas li ti kakve su samo igracine i ljudi prosli kroz Partizan, koliko je bilo i promasaja, pa opet niko od njih nije nasao za shodno da kenja kao ovaj. Cuti, treniraj i na terenu pricaj...

Evo vam Scepovic pa ga nosite kuci da se trudi, bori i trci... Partizanu trebaju pravi fudbaleri i ljudi. A ne nule, ljudske i fudbalske, koje ce menadzeri do besvesti gurati i nametati treneru.

P.S. Da nam je na celu FK neko poput Danilovica ili Duleta, Scepovic bi zbog svog ponasanja (ne igre, jer tako prosecnih vazda je bilo) odavno bio pluskvamperfekat. Ovako, nazalost, Stanoje mora da guta i gura, pa i nevesto brani ono sto se odbraniti ne moze.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
@Woodchuck
Tacno je to sto si napisao!Ali da li si mozda negde procitao slicnu izjavu Fejse, Tripkovica u vreme kada su sa razlogom prozivani???
On jednostavno ne vidi i ne zeli da prizna svoje greske, a to je jedna od najgorih osobina ljudskog bica!Ako nije spreman da prihvati opravdane kritike, onda on nikada nece biti spreman za promene!Takav nikome ne treba!A, to ce najvise njemu da se obije o glavu!Jer on takav, kakav je "skroman i savrsen", ma ko stajao iza njega, ne moze protiv navijaca!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Вређање играча на овом форуму је забрањено, али пошто млади "ас" директно прозива навијаче и омаловажава нас правећи поређење ко је "прави гробар" а ко није, е па...нисмо ми "ови", гованце уображено, ми гледамо овај клуб годинама, деценијама, и овакве безобразне појединце нисмо имали прилике да гледамо, хвала Богу, све док се твоја иритирајућа појава није задесила у Хумској 1.

Dao Bog da takve vise i ne gledamo! Da je ovaj prvi i poslednji... Po meni bolje da do kraja igra mali Lazar nego on.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kako se Scepa pisa po svima :)

Svaka mu cast ... Vidi se da mu niko nista ne moze ni u klubu ni na tribinama ... Igrace dok se ne proda....

Kakva smo mi banda od kluba ....
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Pa Jug je izvizdao Sasu Ilica protiv Marseja kao najcrnjeg ciganina, a taj isti Sasa Ilic je bio ubedljivo najzasluzniji igrac za ulazak u tu LS. Pa jel Sale nesto rekao, pa naravno da nije, iako navijaci tad nisu bili u pravu. Jug je spevao pesmu o Fejsi, iako je decko cutao, trpeo i trudio se.
Hocu da kazem, navijaci imaju pravo da protestuju ili podrzavaju nekog, iako cesto nisu u pravu. Igraci to moraju da trpe, pre svega sto je to cena njihove profesije za koju su izuzetno dobro placeni u danasnjim uslovima.
Savo Milosevic, koga je deriste uzelo u usta, je ratovao sa svim tribinama, od juzne do severne, ali je on svoju pricu najvise ispricao na terenu, tamo gde treba. A Scepovic je posle 3-4 sprinta, prvi put oznojanog dresa posle 20 utakmica, ulaska u 3 sanse (koje je promasio) i jedne propustene lopte posle koje smo dali gol dao sebi za pravo da se ponasa kao neko ko je u najmanju ruku dao 3 gola i imao 3 asistencije. Zasto se ovako ponasa nije tesko zakljuciti.

Lepo je Zagor rekao gore, oni koji ga tako savetuju i omogucuju mu da radi sta hoce, nisu dobronamerni prema njemu. Zivi primer ima pored sebe, a taj primer se zove Nemanja Tomic. Decko koji je imao izuzetnu debitantsku polusezonu, posle koje se totalno pogubio. Umesto da je na vreme dobio zuljeve od klupe za rezerve, on je guran u ekipu, gde se jasno videlo da mu to donosi samo pad forme, pad samopouzdanja i gnev navijaca. Posle one kratkotrajne selidbe u Teleoptik i neguranja u tim po svaku cenu, vratio se sa znatno boljim partijama proletos, resio onaj bitan mec u Subotici i odigrao dve jako dobre utakmice protiv Genka. Sta bi bilo sa Tomicem da je pre 2-3 godine osetio cari Teleoptika, pa mislim da verovatno vise ni ne bi bio kod nas s obzirom na odredjene kvalitete koje ima.

I dok je Tomic tu kratkotrajnu selidbu shvatio na pravi nacin, kao poslednju opomenu, ovaj drugi je brz povratak ocito shvatio kao ispravljanje greske od strane trenera, koji mu je i svojim izjavama dao za pravo da tako misli. Ne sumnjam da ce Scepovic biti guran u prvu postavu i dalje, a ima li on mentalni i igracki kapacitet da se izbori sa gnevom navijaca, koji je sam svojim ponasanjem i izjavama potpirio, cisto sumnjam, ali videcemo.
 

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Tek sam danas dosao sebi od utakmice sa genkom. Citam svaki dan forum ali nisam imao snage nista da napisem. Ali sada ne mogu da ne konstatujem da je pljuvanje Saleta kapitena sasvim ne zasluzeno. Pa Sale je odrao dupe na terenu u sredu. Sta mislite ko je zatvarao stranu kad je Volkov:respect izlazio napred, i jos uspeo da ucestvuje u gotovo svim nasim akcijama. E sad sto nije imao vise snage pred kraj postavljam pitanje ko je vrsio kondicione pripreme ? Sale ili kondicioni trener ? Nasi kondicioni treneri su izgleda totalno prevazidjeni i ja bi da se ja pitam doveo nekog Svabu ili Engleza.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Citam danima iste komentare pa da ubacim I ja svojih 5 centi.

Ostavimo Scepin pristup I mozak po strani za sekund. Ja zaista ne razumem sta vide u tom decku? Istina, imao je odlicnu realizaciju prosle sezone dok je igrao uz majstore Klea I Moreiru, ali sad se skroz jasno vidi da je obican dzoker.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
@Woodchuck
Njemu se zvizdi da bi se vise potrudio i shvatio da partizan nije zajebancija ako hoce da se zajebava nek ide u teleoptik i posle te njegove zajebancije kad ga prozivaju navijaci on njima uzvraca.E vec mi puca kurac od njega.Miljkovic decko trci i trudi uvek se 200% trudi i uvek slusa kritike a ne ko scepa.Ako odigras lose ima da trpis kritike a ne da se poredis sa milosevicem.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
ја још чудом не могу да се начудим када у Наш Тим угледам играче-миљенике Шћепиња и Миљка ... шта они траже ту и ко их поставља , мени није јасно .. ?!!

ево овако јавно признајем да једноставно нисам могао да се суздржим а да на прошлој утакмици не " оплетем " по овом двојцу онако сочно како само ми Срби умемо ... са све призивањем даље и ближе фамилије ...

шта рећи о Миљковим " способностима " .. ?!! гледао сам га са северне трибине и мишљења сам да би и какво дрво боље одиграло него што је он то урадио ... какво је само то кретање , трчање , центаршутеви .. залагање .. сасвим довољно за инфаркт сваком коме је стало до Партизана ... још једном да напишем ... не могу да поверујем да онакав " играч " може да заврши у првом тиму Нашег Партизана .. ?!!! па њему су и упућени они звиждуци на почетку првог полувремена и то са дела источне и северне трибине јер за то кратко време није успео да прими неколико пасова који су му били упућени ( све лопте одоше у аут !!!! ) ... иди из Партизана МОЛИМ ТЕ !!! МОЛИМ ТЕ !!!

што се Шћепиња тиче ... њега неће да склањају све дотле док се не догоди какав скандал-инцидент ... какве сам све коментаре чуо после утакмице када смо излазили са стадиона ... мислим да до сада нисам у свом животу срео омраженију личност код огромне већине навијача ( макар они који су ту били те вечери ) као што је то несретни Шћепињо ... па још изазива навијаче на тучу, псује , дели нас ... ?!! докле бре више да те трпимо ?!!! шта је следеће .. кордони " горила " који ће да га штите од Својих Навијача .. ?!! изазива ... прозива .. а зна (се) ко су Гробари !!! мали иди и ти МОЛИМ ТЕ .. !!! док нам још ниси неку већу беду и бруку натоварио на врат !!!

а СС би требало добро да размисли пре него што у јавности изађе са оправдањима за сваку њихову глупост коју начине ... када ја закасним на посао и то оправдано ( саобраћајка на путу ... ) , оног момента када се појавим на своје радно место добијем папир за изјаву и " разговор " са својим шефом који укључује све елементе мобинга ( да напоменем да ми је лд 250 е )... а на првом следећем састанку колектива мој пример се износи као класични пример бахатости и недисциплине !!! овде у ПФК имамо случај да фудбалер(и) направи грешку којом свом послодавцу нанесе штету од 5.000.000 е ( минимум ) и да сви живи стају у његову одбрану ?!! па чиме су то они толико заслужили ПФК да су и НАВИЈАЧИ , СТАТУС И БУДУЋНОСТ КЛУБА МАЊЕ БИТНИ од њих ?!!!!
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Pre svega bi klub trebao da zabrani davanje izjava na ovaj nacin i da "novinari" prestanu da jure igrace u nadi da ce iskopati nesto ovako.
Izjave se daju pre i posle utakmice, na konferenciji za stampu. Sede trener i igrac i kazu sta imaju. Nisu oni estradne zvezde pa da budu dostupni medijima 24/7.
 

Cyx

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
323
Reaction score
2
Шћепан је на добром путу да постане наш најомраженији фудбалер икада. Имали смо свакаквих бисера али никада овакву осионост, охолост, бахатост и себичлук у једној особи. Карактер, тим, пожртвовање.. Ти изрази не постоје у његовом речнику. Све то иде његовом оцу на част што га је "уздигао" у оваквог "човека"!
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Tek sam danas dosao sebi od utakmice sa genkom. Citam svaki dan forum ali nisam imao snage nista da napisem. Ali sada ne mogu da ne konstatujem da je pljuvanje Saleta kapitena sasvim ne zasluzeno. Pa Sale je odrao dupe na terenu u sredu. Sta mislite ko je zatvarao stranu kad je Volkov:respect izlazio napred, i jos uspeo da ucestvuje u gotovo svim nasim akcijama. E sad sto nije imao vise snage pred kraj postavljam pitanje ko je vrsio kondicione pripreme ? Sale ili kondicioni trener ? Nasi kondicioni treneri su izgleda totalno prevazidjeni i ja bi da se ja pitam doveo nekog Svabu ili Engleza.

Ma kakav Švabo, kakav Englez??? Tu u blizini imamo profesora Koprivicu koji
je stručnjak svetskog renomea u svojoj profesiji. Čak se čovek nudio da pomogne našem FK. E sada pitanje je zašto u našem klubu ima mesta za razne Damjance, Ramadanije, Babiće a nema mesta za takvog stručnjaka.
Ej bre naši igrači povraćaju u 30-om minutu, takodje moraju da zastanu da uzmu vazduha. Plus ovo je tek početak sezone, videćemo kako će to izgledati u novembru i decembru.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Najpre na temu Frimponga: Dakle ovako: I Mladen Krstajić, a i Aleksandar Stanojević (od mila zvani "SS" kad sam ja u pitanju) PIZDE NAJSTRAŠNIJE što sa momkom nije potpisan ugovor. Hteli su ga (pod obavezno!) još pri kraju priprema u Sloveniji, pa makar u prvo vreme ovaj igrao samo za Teleoptik. Hteli su ga (takođe pod obavezno!) čak i sad, posle "sapunice" sa Andersonom, a i posle dolaska Rnića. Džaba sve. "El presidente" nije hteo da plati lovu, uprkos tome kako su se za Frimponga "odrazili" dvojica najodgovornijih ljudi za struku! :banghead O čemu mi onda pričamo? O podršci vrhuške kluba našoj sportskoj struci? More marš bre u pizdu lepu materinu, i vi i vaša "podrška"!
...
P.S. Da nam je na celu FK neko poput Danilovica ili Duleta, Scepovic bi zbog svog ponasanja (ne igre, jer tako prosecnih vazda je bilo) odavno bio pluskvamperfekat. Ovako, nazalost, Stanoje mora da guta i gura, pa i nevesto brani ono sto se odbraniti ne moze.
Eh da nam FK vode takvi ljudi kao KK, gde bi nam kraj bio...
Ovako, mislim da sam Šćepović najviše i najupešnije radi na tome da ga ubrzo više nećemo gledati u ekipi. Ovaj intervju Žurnalu (kao naravno i prethodno pičkaranje sa navijačima na stadionu) samo dokazuje koliko je problematičan u glavi. U principu nam čovek olakšava stvari - čini takve idiotluke u svom ponašanju da će SS, koliki god da ima pritisak, na kraju reći sam sebi "jebote, ovaj će me u grob oterati, sad je već pitanje ili ja, ili on!"...Mislim da se moramo još samo malo strpeti i laknuće nam svima...
...Pre svega bi klub trebao da zabrani davanje izjava na ovaj nacin i da "novinari" prestanu da jure igrace u nadi da ce iskopati nesto ovako...
Profesija novinara je takva da jure informacije, pogotovo loše, sa negativnom konotacijom. To je normalno. A kad novinari osete "mazgu" tek onda krenu da je guraju u blato. Ne krivim novinare po ovom pitanju nimalo. Pogledajte pitanja novinara koja su postavljena Šćepoviću i biće vam jasno da bi svaki inteligentniji čovek na Šćepovićevom mestu lako "odradio" ta pitanja, čak bi ih iskoristio da načinom svojih odgovora stiša buru. A Šćepović...Ne, on jednostavno čini baš ono što ne treba, čini najgore moguće! Ustvari...to i nije toliko loše. Kapirate sigurno zašto to kažem...
 
Последња измена:

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ne krivim ni ja novinare, bas zato i kazem da se u klubu zabrane ovakve freelancer izjave i onda nece imati novinari koga da jure. Kada se organizuje konferencija izvolite tu smo svi na raspolaganju, posle toga izvinite molim vas potreban nam je mir za trening i odmor. Nema price.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Где је онда проблем ако шеф тврди да Шћеповић на терену све одрађује како треба, а навијачи су га вређали и пре него што се с њима сукобио.

- Е, то стварно не бих знао… Можда очекују да ми, деца из подмлатка, постигнемо три гола на свакој утакмици! При том не мислим да навијаче на југу, јер њима немам шта да замерим чак и кад нам звижде, међутим, није ми јасно зашто нас, малтене чим почне утакмица, вређају са истока и запада. Још ако је први потез лош… Схватио бих да сам једини који греши, али некад не иде комплетном тиму, а на удару смо ми најмлађи.

То је изгледа усуд Партизанове деце. Пре скоро две деценије на исти начин, по прекоманди у први тим, дочекан је и Саво Милошевић.

- Кад су такву легенду клуба вређали на свакој утакмици, шта ми да очекујемо? Правим Гробарима, на југу, немам шта да приговорим, али ови са истока и запада ни мени нису јасни.
Trebao je da preskoci ovakve odgovore. Na ono prvo pitanje boldovani deo nije smeo da izjavi, a drugo pitanje nije trebao uopste da odgovara, mogao je jednostavno da kaze:"Nemam komentara." i sve bi bilo u redu, ali ovako...:roll:
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.222
Reaction score
1.522
A po cemu su to Grobari sa Juga pravi a ovi sa Istoka i Zapada nisu? Jel po tome sto za svaku utakmicu odvajaju duplo vise novca nego na Jugu? Jel zbog toga sto ima milion indijanaca na Jugu koji dodju samo zbog jeftinije karte a ne da bi navijali pa se posle cudmo kako to da ima toliko blejaca i na Jugu.

Ja kao neko ko svaku prvenstvenu utakmicu na nasem stadionu provodi ili na istoku ili na zapadu sam jako uvredjen, suzdrzavam se da ne psujem jer imam vec 5 poena zbog Miljkovica.

Jug je naravno najvatrenija i najvernija strana ali zamolio bih sve Grobare da ne potcenjuju istok i zapad jer nisu svi ljudi navijaci u dusi pa da idu, skacu, pevaju na Jugu sto ne znaci da ne vole Partizan i da se ne zderu oko istog.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Вређање играча на овом форуму је забрањено, али пошто млади "ас" директно прозива навијаче и омаловажава нас правећи поређење ко је "прави гробар" а ко није, е па...нисмо ми "ови", гованце уображено, ми гледамо овај клуб годинама, деценијама, и овакве безобразне појединце нисмо имали прилике да гледамо, хвала Богу, све док се твоја иритирајућа појава није задесила у Хумској 1.

Ти ћеш да процењујеш ко је прави "гробар", ти ћеш да вређаш људе који имају на југу и истоку дупло више стажа него ти година, гњидо неваспитана. Имаш за годину дана више инцидената него комплетне генерације Партизана.

Јеб`о те менаџер Дамјанац који те форсира, ти си један мали чир на телу Партизана, страно тело које ни играчким квалитетима, а посебно духом нити менталитетом не припада овом нашем вољеном клубу. Да мозга немаш, то је већ познато, јер да га имаш не би улазио из инцидента у инцидент.

Тек ћемо да ти звиждимо. М`рш из Партизана, говнару!

Молим Вебгазду да ми да поене пошто сам себи не могу да их доделим.

Ne mogu da ti dam poene, a i da mogu ne bih jer delimo isto mišljenje o ovom umišljenom tatinom sinu (Br 31 pa i 25), a upravo spremam tekst koji će biti okačen na naslovnoj strani PN. Pazi molim te, govance se našlo prozvano i ne razume zato mu se zviždi. Tek će videti šta će mu navijači raditi protiv Iraca!
 

sasa

Banned
Учлањен(а)
17.07.2007
Порука
27
Reaction score
0
Vi kada pljujete Scepovica posle 15 min utakmice, vi pljujete Stanojevica, jer je on odgovoran za njega,kao i za ceo tim! Uostalom, svi ste gledali konferenciju za stampu gde je SS sve objasnio vezano za Scepovica
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Bice da se ovde klub debelo preracunao. Moreiru su preziveli, ja cisto sumnjam da ce drzanje strane Scepi da im izadje na dobro. Sve u svemu lepo smo se druzili ,ovoga puta suvise je gneva upereno na njih da bi se izvukli u istom sastavu.
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Neka zna Scepakadabra da sam mu zvizdao i ja koji sam na Jugu i jos mnogo mnogo ljudi.Sram ga bilo on ce da odredjuje na osnovu tribine ko je pravi Grobar,tako o ljudima koji ostavljaju pare klubu da bi ti imao platu na vreme?!...Da smo pravi klub prosao bi kao Barton iz Njukasla.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top