Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

branislav.zr

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
43
Reaction score
107
Локација
tamo-vamo
Ovo stvarno nema smisla sta radi ova uprava. Oterati talentovanog trenera i dovesti podbulog Milinkovica picku prodanu. Ne kazem da Stanoje nema gresaka ali setite se imao ih je i Dule V. pa je izrastao u najboljeg trenera Evrope. PODRSKA STANOJEVICU.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.622
Reaction score
5.376
Pridruzujem se masovnom teranju Milinkovica sto dalje od kluba,govedo.Kao da je finale kupa bilo pre deset sezona.Jedino ko mi pada napamet ,a koga bih voleo da vidim na klupi,to je onaj Nikolic iz Rada.Nije se dao Stojicu,ne bi se dao ni Rasi Babicu.Ali,da se razumemo nikako sada . Puna podrska Stanojevicu, mozda Nikolic dodje na red za neku sezonu,a mozda do tada siva eminecija naseg kluba i baci kasiku.

Uz svo postovanje Vukica mislim da ti Fido ipak preterujes u poredjenju Vukica i Kezmana. I po tome sta su pruzili u Partizanu u prvom mandati i posle sta su uradili sa karijerama.
Meni je Kezman poslednji igrac kojeg sam obozavao u nasem Fk.Postujem i Ilica,Moa,Klea,Miljkovica(buhaha),ali Mateja je stvarno bio nesto posebno.E,sada u ovoj konkurenciji verujem da bi lagano bilo mesta i za njega.
Mada,mi sada ta tema deluje u fazonu narodne izreke "selo gori..." Da nam ostane Stanoje,da prodjemo Irce,dobijemo podnosljivu grupu,pobedimo Ofk i onda ide pauza gde ce neke stvari biti jasnije.
Edit-Dok sam pisao odgovor i nesto raducakao stiglo je dosta pametnih komentara koji se donekle podudaraju sa mojim. Poenta je ista: Stanojevic ostaje,Raso umri!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Станоје остаје тренер и нема говора о смени.

Све што могу да кажем на ову тему јесте да све ово као да смо сви већ гледали! Имају клише и по њим терају сваки пут када се овако дешава. Прво преко медија, касније преко навијача и на крају увек они победе! Што НЕКО рече нисмо ми стадо оваца што блејећи иде на клање!

Управо маму ти јебем!

Што се мене лично тиче нећу да размишљам ко би то могао да буде, али дирну ли Станојевића, мене не Југ, него цео ЈНА, више неће видети!

Не само Милинковић, него сви потенцијални кандидати одјебите што даље од нас. Па тамо негде смрдите!

ПОДРШКА СТАНОЈЕВИЋУ!
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Sta mi sa istoka i zapada mozemo preduzeti u ovom slucaju da se otera Stanojevic a dovede Milinkovic? Ne dolaziti na utakmice pa kad bude 2000 ljudi (ako ih bude i toliko) na stadionu i kada se ovi preko puta budu podsmevali kako nam je stadion prazan, da vidim sta onda. Jel lepo videti 10.000 ljudi protiv Pazaraca? Naravno da je lepo. Ali nece vise ni simpatizeri, Partizanovci, Grobari ili kako god, da budu ovce. Pa jebote nismo mi svi sisali vesla. Ljubav prema klubu je jedno a biti ovca za potsisivanje sasvim nesto drugo.

Boli ova nemoc, kada samo mozes da gledas sta se radi i da te dusa boli sto hoce da oteraju Grobarcinu a da dovedu gnjidu poput Milinkovica.

Mozemo da damo podrsku Stanojevicu u cetvrtak, ako Jug krene da peva Stanoje odlazi, mi da krenemo da zvizdimo i da pevamo Stanoje ostani, a Djuricu odlazi... Kapiras? Potpuna podrska Stanojevicu sad...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
jebo te, ens, bas gotivis tog kezmana, secam se nase prepirke tamo iz 2008. godine.

trebalo bi da shvatite da prolaze godine.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
@ grobar032

Prijatelju u pravu si, po istom kliseu menjaju sve trenere. Kad procitam danasnje novine sve mi je jasno, stanojevic je "upao" u kanal iz kog se tesko izlazi, teren mu je spreman za odlazak, samo se ceka pravi momenat...a posle neka nam je bog u pomoci.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja Mateju gledam kao neko nase bozanstvo, al ko zna u kakvoj formi je...I #10 je ''trenirao'' sa nama godinu dana pa kad je potpisao ni dan danas ne moze da se sastavi... Pitanje koliko je on sem imena dobro pojacanje...

Druga stvar: evo ga kraj avgusta: GDE JE SPONZOR MAMU VAM JEBEM!!?? MARS iz nase svetinje Grubore i ostali paraziti! MARS BRE!

P.S-da se prikljucim: MILINKOVICU ODJEBI!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Krstajić je zeleo Jovančića. Krstajić ne zeli Kezmana. U slučaju neuspeha, kome prvo pokucati na vrata?

Nije problem to sto je Krle omanuo sa Jovancicem...ne postoji sportski direktor koji kada dovede pojacanja sva i dokazu da jesu pojacanja...greske su normalne u tom poslu narocito kada imas(nemas) para za transfere pa pokusavas da sa sto manje para skrpis tim.Poenta je zasto Krle i Stanoje ne zele Kezmana?Za Stanoja se zna da se odavno ne mirisu ali za Krstajica prvi put cujem...uz duzno postovanje prema Krstajicu,smatram da Kezman itekako moze da nam da puno, te stoga neka to, da li govori ili ne govori sa njim,da li su u svadji,tihi sukob...neka sve to ostavi po strani jer ovde se radi o interesu Partizana!
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ljudi ne crnjachite unaprijed,I direktor i trener i dalje imaju jaku,da ne rechem,presudnu podrsku.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Kezman ce predstavljati pojacanje samo ako prestane da bude religiozni fanatik i pocne da jede k'o svi normalni a ne da bude ceo mesec na vodi ili sta vec. Kako ga je puklo to duhovno prosvetlenje tako mu je i karijera propala. Sto rece Murinjo za Muntaria: "On mi trazi da igra a nista ne jede?!", to je za profesionalnog sportistu vrhunske klase neizvodljivo i kraj price.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mnogo brate serete što se tiče tog Kežmana. Ja bih iskreno želeo da on dođe jer je on neki za mene vrh Grobarstva i jedan od igrača sa najvišom reputacijom koji je ikad igrao u Partizanu. Iskreno ne znam kakav će biti kad dođe, ali gledati cigane kako se seru u gaće poderane - neprocjenjivo.

Takođe njegovim dolaskom Šćepović može samo napredovati, jer napokon će imati (razmišljanje iz njegove glave :D ) nekog ko je bolji od njega. Osim ako Šćepović već nije zaigrao (maštom) u Barseloni ili Realu.

Mnogo se sere i u vezi Stanoja. Čovek ostaje i tačka. Uostalom, dugo nisam video ovoliku podršku Grobara jednom treneru kod koga je usledila serija loših rezultata. Izgleda se nešto naučilo i iz primera Jokana.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Mozemo da damo podrsku Stanojevicu u cetvrtak, ako Jug krene da peva Stanoje odlazi, mi da krenemo da zvizdimo i da pevamo Stanoje ostani, a Djuricu odlazi... Kapiras? Potpuna podrska Stanojevicu sad...

"Jug" je u rasulu. Te ljude sto vode taj danasnji "Jug" ne jebe niko ni 2% vise, inace u suprotnom bi se odavno culo "Stanoje odlazi"
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
mišljenja sam da kežman može ok da bude za domaću ligu, pretpostavljam da se neće vući po terenu kao prebijena mačka poput MŠ31, a edu nema snage za celu utakmicu, lazar je dete. Jovančić je mnogo korisniji da snagom daje prostor drugom špicu, ali gol igrača nigde. zašto ne probati sa kežmanom? ako su šćepakadabri dali onolike šanse, ne vidim što ne bi i nekome ko je dao neuporedivo više partizanu. I nemamo šta mnogo da izgubimo, već smo u popriličnom kurcu.

I da, Milinkoviću droljo buturovićeva odjebi govno cigansko i krepaj u sopstvenim govnima
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Jeste Azurni jug u rasulu ,ali to nikako ne garantuje da nece probati.I ja ti garantujem da bi vecina ljudi na jugu to prihavatila.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Možda je poslednji voz za Šćepovića promena cimera... Treba SS da ga stavi u sobu sa Stojketom jer je istog po dolasku kod nas krenulo na svim poljima (hvalili ga Venger Arsen i Lučesku Mirčea, Đenovljani mu pokazali svoje pravo lice pa je raskrstio sa ružnom prošlošću, a kao šlag na torti ubo sina i to Lava)!

Prošle godine je sa Stojketom u sobi bio Lola, pa smo videli naročito na proleće itekakav napredak (jadnom Evandriću još uvek treba dubak)... Ovog leta Stojke u sobu primio N. Tomića, pa mi od umišljenog šumadijskog Kristijana dobismo najboljeg strelca!

Tako da Stanoje (ako ovo čitaš)... Pod hitno Šćepovića u sobu 23 na tretman kod Stojketa! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top