Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.148
Reaction score
18.183
Локација
U Kinšasi
Pa Stojance se penzionisao, sta je sad? Dosao na slavu?
 

Zagor

Guest
Чудо је звао Станојевића... Или је то у фазону "На славу се само први пут позива", па сад нема назад...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
"Mihalek je sa 25 metara pogodio same rašlje.
Partizan je igrao u sastavu: R. Ilić..."

Znam da se može primiti gol sa te razdaljine i da nisi kriv ali nekako Radiša ga uvek primi sa autokomande, to mu je specijalitet.

A našem drugom golmanu nije? Onda mu je to uža specijalnost.
I plus, kao što neko reče, nije on ni primio gol, nego Petrović. Mada to je nevažno. Samo oću da kažem da nema potrebe da se napada čovjek, a nisi ni vidio gol. :confused
 

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Јао, али Стојанче и Грубор имају тај исти "непроспавана-ноћ-у-просторијама-ЦК-уз-алкохол-цигаре-и-извештај-ДБа" поглед.

Колико видим по сликама, био је то импозантан скуп пензионера... :)

Срећна слава!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
A hoće li naš "semafor" biti bez tona ili sa tonom? :D

Da sam znao da se javim na "tender" kod Đure, imam ja 1 LCD od 102 cm na prodaju... Taman za naš mali stadion.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Кога је све Партизан продао од клинаца?

Да ли је то заокрет или лепо упакована прича за навијаче? Ако је судити на основу речи Младена Крстајића, Парни ваљак је на путу да раскрсти са традицијом која српски фудбал слаби из корена.

Спортски директор Партизана јавно је поручио да Лазар Марковић није на продају у зимском прелазном року, што би требало да означи крај тренда према коме се буџет црно-белих попуњава продајом талентоване деце, а за то време екипа слаби.



Журнал Вас подсећа који су све фудбалери још као клинци напустили Хумску:

Стеван Јоветић – Провео је у Партизану две године, одиграо 61 утакмицу, постигао 23 гола, а 2008. продат Фиорентини за осам милиона евра.

Никола Гулан – Сакупио свега осам утакмица за први тим црно-белих, после чега су га љубичасти из Фиренце купили за два и по милиона евра.

Адем Љајић – Три месеца по прекоманди из кадета у први тим потписао предуговор са Манчестер јунајтедом, а кад је он пропао, продат Италијанима за пет и по милиона евра.

Матија Настасић – Лета 2010. потписао петогодишњи професионалан уговор са Партизаном, а 12 месеци касније, без минута у првом тиму, отишао на Апенине.

Иван Радовановић – Дебитовао за први тим Партизана код Миодрага Јешића, 2006, да би наредног лета прешао у Аталанту, сад је на позајмици у Новари.

Милан Перендија – Није ни стигао да дебитује за најбољи тим црно-белих, а после епизода у Вождовцу, Вардару и Работничком, сад је штопер Оцелула и са Румунима игра у Лиги шампиона.

Горан Ловре – Провео седам година у млађим категоријама Партизана, да би 1998. као кадет продат Андерлехту, сад је члан енглеског Барнслија.

журнал
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Читао сам пре једно пар година Ловреов интервју у којем каже да га је практично из клуба отерао Бик иако је имао жељу да остане
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Ne znam ko je koga oterao, ko je zbog cega otisao, zbog toga sam jednom na temi Bivsi igraci spomenuo Sulejmanija, jer isto tako samo znam da odjednom vise nije bio nas igrac. Cinjenica je da mnogo mladih igraca odlazi, a posle navijaci i treneri imaju glavobolju zbog igre, rezultata i individualnih kvaliteta onih koji zaigraju za prvi tim. Ostaje samo nada da ce sledece prodaje i odlasci mladih igraca biti planski, da nam ostaju par sezona igraci koji nam trebaju i koji su to svojim kvalitetom zasluzili. Na pr. Markovic, Ninkovic, Aksentijevic i jos 2-3 koja im se prikljuce da odigraju bar 2 sezone zajedno od prvog minuta.
U suprotnom je Partizan samo radna snaga koja iskopava dijamante, a onda ih prosledjuje drugima na brusenje.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Nenada Lukića su pustili da kao slobodan igrač ode u Lokomotivu Plovdiv, a dečku mnogi stručnjaci predviđaju sjajnu karijeru.
Prije njega 2006. Drinčić takođe besplatno pušten.
 

Zagor

Guest
Говњива мотка и лоповска врата отвара!
 

Dimitrijevic

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
7
Reaction score
1
Локација
Beograd
Lovre i Mrdaković su pobegli iz Partizana kad su imali oko 16 godina.
Srbija je tada bila pod sankcijama, a to se desilo kad je ekipa bila na nekom turniru u inostranstvu. Oba igrača su ostala u inostranstvu, jedan u Anderlehtu, a za drugog nisam siguran. Koliko se ja sećam, tek onda je Bjeković rekao da nemaju više šta da traže u Partizanu.
Jedno upozorenje: koliko sam nezvanično načuo - sprema se odlazak ekstratalentovanog Luke Stojanovića (17) čim napuni 18 godina u Anderleht. Mali je u generaciji sa Ninkovićem i izuzetno jak špic. Voleo bih da ovo nije tačno, jer ako ćemo praviti mladu i jaku ekipu, onda ovo svakako nije put ka tome.

Svi su govorili da naš put ne vodi nigde,
a mi smo to i dokazali
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sa ovog Žurnalovog spiska,iskreno,jedino mi je krivo što Jovetić nije bio duže kod nas.Za ostale,totalno sam ravnodušan.
Takođe,info za Radovanovića nije tačan.Dečko je posle odlične sezone i polusezone u Smederevu prodat,u januaru 2008. godine.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Nenada Lukića su pustili da kao slobodan igrač ode u Lokomotivu Plovdiv, a dečku mnogi stručnjaci predviđaju sjajnu karijeru.
Prije njega 2006. Drinčić takođe besplatno pušten.



Е о том Лукићу су бајке причане Арсенал га тражио , а он и даље у Бугарској... :wink:

Нису сви таленти и класа попут Јовете и Љаје.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ipak mislim da sam ja u pravu ali nije ni bitno_On je iz Atalante odmah bačen na pozajmicu ali u klub u Italiji.Opet kažem,nije ni bitno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top