Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.141
Reaction score
2.065
Локација
u srcu šesnaesterca
Mislim da je totalno suluda ideja da Merebasvili menja Vukica: Em je dve klase slabiji igrac, em je stranac. Ni Grant, ni Nadj nisu bas toliko prsli.

Pare koje mozemo dobiti za Zvoneta su smesne u odnosu na ono sto sa njim vec imamo (najbolji strelac, mozak ekipe, igrac sa ogromnim iskustvom). Sigurno je neka minorma suma, s obzirom na godine i samo 6 meseci ugovora, a ne verujem ni da postoji neki klub koji bi ga ozbiljno trazio. Pa pre samo 6 meseci je bio besplatan i nije imao ponuda. Nadj ga je prakticno ucenjivao jednogodisnjim ugovorom i na kraju je morao da pristane.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Ista stvar koju sam pisao kada su ovde svrsavali na snagu Vojvodine kada su dosli Moreira i Apija, a ja (i mozda jos 3 coveka) rekli da su x puta slabijinego na jesen...Elem, Merabasvili je igrac kakav nam treba k'o hleb. Brz je , zna sa loptom i ima osecaj za gol. Pogotovo zbog cinjenice da apsolutno nijedan nas veznjak nema brzinske sposobnosti igrac njegovog profila nam itekako treba. A na kraju krajeva pre mislim da je on zamena za Babovica.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Sad tek odgledah ovaj klip gde Diara i Babić odgovaraju na pitanja.. http://www.partizan.rs/32792-opet/
Kakva je faca naša Mamba, neverujem :D
Posebno simpatičan deo na 2:20 na temu čišćenja kopački Džigiju.. :D
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Pa ljudi razmislite i batalite price o Merebasviliju "strancu koji donosi prevagu". On ce garant imati vecu platu neko Vukic i pitanje je kolke bi pare trebali da tutnemo i dzep njegovom menadzeru i vlasniku kluba.
Ako on dodje to ce u startu znaciti jedno mesto za stranca manje i sto je najvaznije od svega zauzimace mesto Ninkovicu i Jojicu. Ako se on, kako vi kazete, planira kao pojacanje za desno krilo, onda ce zauzimati mesto S.Markovicu, a bolje je dovesti Knezevica iz Borca i uz Babica na toj poziciji Tomica odmah mozemo da zaboravimo. Ako ovako bude jos cemo zaraditi i imati otvoreno mesto za stranca u napadu, zadnjeg veznog, mozda Mangu ako ostane ili cak u krajnjem slucaju stranca stopera.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ista stvar koju sam pisao kada su ovde svrsavali na snagu Vojvodine kada su dosli Moreira i Apija, a ja (i mozda jos 3 coveka) rekli da su x puta slabijinego na jesen...Elem, Merabasvili je igrac kakav nam treba k'o hleb. Brz je , zna sa loptom i ima osecaj za gol. Pogotovo zbog cinjenice da apsolutno nijedan nas veznjak nema brzinske sposobnosti igrac njegovog profila nam itekako treba. A na kraju krajeva pre mislim da je on zamena za Babovica.

Realno su imali prejak tim kad se gleda po imenima.
To što su oni bili toliko glupi da to sve ne uspeju da skockaju da izgleda kao ekipa to je neka druga priča a i nije naš problem.

Recimo Apija je baš solidno odigrao protiv nas dok su još imali podjednak broj igrača a imao je i onu jebitačnu ne-ostvarenu asistenciju kad je spojio napadača sa Stojkovićem 1 na 1.
Nije ni Moreira igrao loše protiv nas samo su oni generalno zbog sopstvenih gluposti bili totalno inferiorni na terenu i tu nije mogao niko da im pomogne pa ni Apija i Moreira.

Inače neko je lepo primetio da imaju jako dobrog stranca napadača :D po meni jedan od kvalitetnijih napadača u domaćoj ligi, lepo bi se uklopio.

Ali Tejgo je pod moranje za nas. Ok ne mora baš on posebno ne ako je preskup ali takav profil igrača nam treba ko leba.



ps. Podržavam jednu temu gde bi se moglo pisati o raznim željama i nagađanjima jer to je svakako bolje nego iste stvari da čitamo u regularnoj temi o prelaznom roku a čitaćemo.

Kraj zabave i gluposti.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Спорт доноси вест да преговарамо са циганима Пиреј око Катаија. Исто наводи да је Вукић на прагу одласка код Арапа.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema opet otvorena, vidite pa krenite ponovo sa željama, čestitkama i pozdravima...
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Спорт доноси вест да преговарамо са циганима Пиреј око Катаија. Исто наводи да је Вукић на прагу одласка код Арапа.

A na sportalu vise da su u toku pregovori sa olimpijakosom oko pozajmice Fejse, i da Ramadani ovih dna stize u Bg na dogovor sa partizanom...
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Камара најавио одлазак: За мене је Премијер лига

2 мај, 2012
Једногодишња намера Мохамеда Камаре да напусти Партизан, по свој прилици, обистиниће се овог лета. После две сезоне и три освојена трофеја, изгледа да ни челници српског првака неће превише запињати да задрже тамнопутог везисту, кога је зимус желела Гранада, а помињало се и интересовање Удинезеа.
- Тачно је да сам у јануару имао опције да одем, само не знам да ли су у међувремену стигле нове понуде за мене. Толико сам био посвећен одбрани титуле да уопште нисам стигао да размишљам на тему трансфера. Ускоро се првенство завршава, имаћу довољно времена, да у договору са руководиоцима и менаџером, одлучим шта је најбоље за мене – прича некадашњи првотимац Хелсинкија.
Није тајна, Камара тражи нови изазов у каријери, ни сам не крије где би волео да се опроба.
- Мој сан одувек је био да се појавим у Премијер лиги, због енглеског језика и агресивног стила фудбала карактеристичног за Острво. То је најбоља дестинација за мене, мада се не бих бунио да одем ни у Шпанију, јер је тамошње такмичење, такође, квалитетно – додао је момак из Сијера Леонеа, који ће по завршетку српског првенства одиграти три квалификационе утакмице за репрезентацију те афричке државе.

www.zurnal.rs


Ko ce ostati ako odu svi sto pricaju da idu?
 

Dr.Hofmann

Guest
Meni Kamare neće biti "žao " ni malo, pošto o njegovim kvalitetima i nemam visoko mišljenje, baš naprotiv, jedini kvalitet koji on ima jeste trčanje , sve ostalo je potpuno nefudbalski, kad on ima loptu na našoj polovini ja strepim, i samo čekam kad će je predati protivniku u noge(a ne moram dugo da čekam dok se to i ne desi).

Prijem lopte očajan, pregled igre jako loš, nema smisla da se otvori, da preda loptu, kad on dodaje loptu to je minimum 3 do 4 metra van cilja, i to toliko neprilagođenog intenziteta da je to haos, i kad na sve ove negativne igračke karakteristike dodate mesto u timu na kojem on igra , to još dobije dodatnu težinu, i postaje jako problematično i kritično.


Vest o njegovom eventualnom odlasku je postavljena ovde, kako bi se dokazao trend "teranja" igrača iz Partizana nebi li se na njima zaradile pare, bez ikakvog razmišljanja da li taj igrač može i želi još da doprinese klubu, i to se zaista dešava u kontinuitetu i to na sraman način, i jasno nam je svima šta radi ova uprava, a i mnoge uprave pre njih, ali mislim da primer Kamare nije adekvatan, jer on zaista po meni više odmaže nego što pomaže.


HVala njemu za njegov trud , ali neka putuje u Englesku...
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
Ima Kamara itekako kvaliteta, bio nam je medju najbolja 3 igraca ove sezone.

Problem jeste ta predaja lopte, ali ne treba ga pustati ako na njegovo mesto ne dolazi bolji a znajuci upravu to ce se tesko desiti.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako je izbor Kamara-Fejsa, kao sto se pise, ja sam uvek za Fejsu, ako je potpuno spreman. Mene brine sto cemo promeniti ceo vezni red, idu Medo, Tomic, Babovic, izgleda i Zvone, uci cemo s potpuno novim igracima u narednu sezonu.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Izdvojio bih ovaj deo
uci cemo s potpuno novim igracima u narednu sezonu.
Situacija svakog jebenog Jula-Avgusta...ali ne i Februara-Marta. Svakog jebenog početka svake jebene sezone novi tim. A bolje da je obrnuto pa da remontiraju tokom zime kada nema evrope a neće je ni biti ako ovako nastave. :banghead Jednom, samo jednom da se zategnu i ostave i pojačaju ekipu u letnjem a ne zimskom prelaznom roku i eto rezultata u evropi. Smučili su mi se već. Dajte be nekoga ko voli klub i kome su rezultati na terenu na prvom mestu.

Uigrani osrednji igrači vs neuigrani dobri igrači. :confused
A sve ti zavisi od prva dva-tri dvomeča.
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Реално, ако ће да праве тим за европу (хоће курац!) свакако морају да замене готово цео везни ред... Ма готово цео тим.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.390
Reaction score
10.392
Локација
okupirana Srbija
Pouzdan info, odlazi nam više od polovine igrača, neće da igraju za kikiriki :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Po meni je Fejsa svetlosnu godinu ispred Kamare. Vec sam pisao ono sto kolega Hofmann rece, Medo jeste ok igrac, ali on skoro svaku utekmicu preda protivniku loptu.
A i da nije crn verujem da bi i dalje igrao po Finskoj.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top