Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Људи читам овај Блиц ево овог тренутка и не могу се чудом начудити! Једино иоле рационално решење јесте да је багра лоповска видела шта јој се спрема и кренула да узима и шаком и капом... Никако другачије не могу да схватим да клуб који инкасира, само од продаје играча 21,1 милион евра ове сезоне, појачања доведе за наводних 3 милиона буде у дуговима од тачно 18.051.423,02 динара, и да дозволе да нам 11 клупских рачуна буде блокирано!

БАГРО, ДРЖАВО, ПОЛИЦИЈО, КО ЋЕ ДА ОДЛЕЖИ ЗБОГ ОВИХ МИЛИОНА?
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ako još jednom čujem rečenicu tipa "kako možete da napadate Granta, pa čovek je igrao finale LŠ..." :banghead Serem ti se na odbranu! Dovedi onda Ljupka Petrovića pa ga brani, pizda vam materina svima zajedno!

A šta je sa "Stanojević je sa PARTIZANOM igrao LŠ..." :confusedAh, da...pa Stanoje je imao MALO MANJU platu od Granta. O, zemljo otvori se. Pa lik toliko bezobrazno laže čim zine da ne mogu da razumem da čak i on sam veruje u ono što priča a kamo li bilo ko sa strane...

Joj, samo da čujem da odlazite svi redom...otvoriću najskuplju flašu vina koju imam! (što je oko 900 din. :D )
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Dr.Greenthumb Мало су ови у Телеграфу преувеличали, то се помиње само као опција, и то колико сам скапирао његов тим је то навео као опцију. Иначе овамо су изнели конкретне податке да су финансијска средства која Богићевић жели да уложи у Партизан по доласку тачно 5 милки евра...
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Управа у раскораку, Ђурић у пат позицији

10 мај, 2012
Руководство Партизана, на жалост, нема званичан став по питању евентуалне промене Аврама Гранта и именовању његовог наследника.
Шта више у изјавама дан после дербија Миле Јовичић и Драгољуб Вукадиновић изнели су дијаметрално супротна размишљања о тренутној позицији Гранта у Партизану. Јовичић од Гранта очекује улазак у Лигу шампиона, а Вукадиновић би Израелца стиче се утисак, сменио одмах.
Драган Ђурић одбија било какву причу о Авраму Гранту, што је и разумљиво јер га је он и довео у Партизан убеђен да је израелски стручњак карика која недостаје до Лиге шампиона. Смењивањем Гранта Ђурић би признао грешку, а задржавањем Израелца до епилога квалификација ризиковао до те мере да би у случају елиминације са европске сцене могао да направи дефинитивну пропаст Партизана.

Ovi ne znaju gde su. Kao Al Pacino u Scarface kad na kraju filma pojeden od kokaina ide i puca na napadace, a pojma nema gde puca, niti ko su i gde napadaci, niti zna gde se i sam nalazi.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ma Djura je doziveo prosvetljenje i sada pred svoj odlazak zeli da sto vise ojaca klub kako bi u sto lepsem secanju ostao najvernijim navijacima Partizana, stoga on sada dovodi Tumbakovica za Sportskog direktora a Vermeza za trenera, prvi pik mu je bio Stanojevic naravno ali je on vezan cvrstim ugovorom sa kinezima, posle je zeleo Radomira i Antica, ali s obzirom da se to nije svidelo najvernijim navijacima Partizana, a on veoma drzi do njihovog misljenja, pa slovo je spalo na Vermeza, kojem je inace Djura omiljeni lik i jedva ceka da ga pozove.

Salu na stranu, ne pise nam se dobro, rasprodace sve sto budu mogli, sve sto iole vredi, a dovesce nam menadzerske igrace preko kojih ce oprati pare koje uzmu od prodaje, i to ne bi bila mnogo velika cena kad bi znali da nam se klub cisti od olosa i da ce doci neko ko ce sve stvari postaviti na zdrave noge, medjutim ja nisam optimista i od ovog Bogicevica ne ocekujem mnogo bolje, ali u startu ce svakako bit ok resenje, morace da ispuni odredjena obecanja i da vrati ljude koje vole Partizan u klub, pre svega u sportski sektor, jer smo odlaskom Stanojevica i Krstajica izgubili i ono zadnje sto je ostalo od pravog Partizana i nazalost al je tako, ova tema nosi pravo ime, ali se nadamo nece jos dugo.

A Djura koliko god bio mutav, za nas je genijalan covek, i treba da nas jebe, postigao je da vecina ovde kao prioritet vidi teranje Granta i izbor novog trenera, ja ne znam dal oni mozda hocu jos jednog Granta da nam natovari pre neke buduce uprave ili mozda citajuci neke postove i sam se zamislim, mozda se Djura stvarno prosvetlio, mozda stvarno dovede Rasevica za trenera, mozda stvarno Tumbakovica za sportskog direktora, mozda ne proda Markeca, mozda...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Moraju da prodaju Markovića i još desetak igrača iz ekipe jer su zli i pohlepni Krstajić i Stanojević naneli nezapamćenu štetu Partizanu kakvu nije doživeo još od osnivanja. Iz istog razloga neće moći da dovedu željena i planirana pojačanja i zato i sledeći izlazak u evropu neće biti kako je bio planiran. A planirao se pohod na sam vrh. I sponzor je bio spreman, sponzor kakvog ni jedan jedini klub sa ovih prostora nije imao...ali eto, opet su Stanojević I Krstajić svojim delovanjem i to sabotirali. Ova uprava ih je molila to da ne rade ali ti zlikovci nad zlikovcima ostadoše gluvi na te vapaje ljudi kojima je klub u srcu. Čak i Grant, taj trener nad trenerima koji je igrao finale Lige Šampiona, jadan, radi za najmanju platu u svom životu...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Oglasio se i Vermez:http://www.mozzartsport.com/vesti/vermez--partizan--stara-prica

Za kraj Vermezović je govorio i o utiscima sa poslednjeg 'večitog derbija':
"Nisam odavno gledao Partizan pre utakmice sa Zvezdom. Najviše su me zanimali mladi igrači, poznato je da sam oduvek voleo i forsirao talentovane klince. Mnogo toga lepog sam čuo i pročitao o malom Ninkoviću, Lazaru Markoviću i Aksentijeviću, ali ih nažalost nisam video. Tačnije, Markovića sam mogao da vidim da delu desetak minuta. Dobro je da su nam sva talentovana deca još uvek ovde, s obzirom u kakvim okolnostima igraju".
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
E moj cika Crni ... nikada te nisam volio a sada bih sve dao da se vratis ... sta sve necu docekati....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Mi stvarno trebamo da ustanemo kad pomenemo njegovo ime...
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Што се тиче Вермеза, из извора јако блиског њему знам да је реч о сјајном човеку. А о томе шта мислим о њему као стручњаку, па нека резултати кажу све о томе...

Grantu odbrojani dani


Svaki put kad je predsednik Partizana odlazak trenera nazivao „kafanskim pričama“ i dao podršku, desio bi se otkaz

А што се тиче овога, ја бих, да сам новинар, проњушкао мало из ког разлога је могуће освојити 5 титула за редом, а опет сменити 4-5 тренера...


Нећемо ваљда сад да се ложимо као цигани на Цептера и ГАЗиПоРОМу? Ма дај...
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
нећу да се палим, али већи лопов од Ђуре слабо ко може да буде ..
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Sto se Vlade tice, nekako sam podeljen. Od prezimljavanja u Evropi, do Petah Tikve i Timoka.
Sva pitanja o treneru padaju u drugi plan dok se ne otera ova bagra iz MOG KLUBA!!! Jebem im seme i pleme i poreklo lopovsko. Gde su oni bili dok smo mi prezivljavali pakao u Splitu, Zagrebu i po inostranstvu bodreci nase crno-bele?
Umesto da u klubu imamo legendu Mocu Vukotica na bilo kojem mestu, ambasador kluba, predsednik skupstine itd, mi imamo taksistu, Babica, Grubora i bulumentu politicara.
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Vermez je keva za sve trenere koje smo imali čak i Stanoja.
Stanoje nije uspeo da se isprofiliše do kraja sa stilom koji gaji pa najviše zbog toga inače je po predanosti poslu on bio najveći fanatik.

Elem Vermez je vrh kad treba igrati tvrd fudbal ali ja lično nikada nisam to voleo.
Više sam voleo Tumbinu filozofiju.

Ipak kad se pogleda šta je bolje po rezultate onda Vermezov tvrd :D stil nam bolje dođe nekako jer sa lepršavom igrom mi zabadamo petardu u evropici pod obavezno.

Naravno da niko neće ni doći ako su tu Đura i podrumarska ekipa...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Neverovatno je što nema ni jedne izjave Granta po pitanju njegove smene...
Čovek je redovan u štampi a sada tajac.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Javice se sad pred finale Lige sampiona. Valjda treba od njega da cujemo koja je najbolja formacija za Celzi, da li se cuo sa Abramovicem, za koga ce sin da mu navija u finalu i da li mu je zena smestile smrdaru u udobniju stolicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top