Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.738
Reaction score
11.293
Локација
.
Па то је зато што сваког ко одигра више од 2 сезоне на пристојном нивоу прогласимо легендом. Пре неки дан чух како је и други голман легенда, мислим стварно.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
zasto ovo govno od trenera vodi tim protiv metalca, oce on da slavi titulu a ide! necu da ga gledam bre!
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Protiv Metalca svi pevamo Avrame ostani!
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
hahahah! nadam se da je to ironija. bolje da mu pevamo go home you peace of shit!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
... I ne znam dal je mesto, al ovaj naslov sa naslovne strane "Koji Tumba, Vermez, Moca, koji bakraci" mi nekako ostavlja gorcinu. Znam da nije bilo namere ali deluje, bar meni, da se apriori umanjuje velicina ljudi od kojih su neki vrhunske legende Partizana.

Ko s Đavolom tikve sadi ... ...

Pa mi smo u tome najbolji... da unistimo mnoge legende... od Bate,preko Tomica,Petrica,Jokanovica do sad Tumbe i Moce...

Ne uništavamo ih mi nego upravo ovi koji ih dovode.

BTW, novi info je da ih zaista dovode ova govna iz UO, mada prilično sam siguran da su dobili i mig od nove uprave. Bilo šta drugo ne želim da verujem, jer ako su ova trojica samostalno rešila da prihvate da sarađuju sa đurićem, jovičićem, babićem, nađom i ružićem onda su govna kao i oni!

Vreme će pokazati, a vremena i nema baš previše.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Kad Bogićević zvanično preuzme vlast, prvo šta mora da objavi je finansijsko stanje u klubu! Cifre na videlo, bez preseravanja o "pozitivnoj nuli", "dobrom poslovanju"...

Da se slučajno ne desi neka "rupa", pa da se prepucavaju bivše Uprave (kao kod cigana), ko je, kad je... nastao eventualni dug!
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Gazda, najverovatni tu postoji kompromis, ne mislim da će se ikad i saznati detalji tih njihovih pregovora. Očigledno je da imamo mirnu smenu iako smo priželjkivali govnjive motke da rade po zasluzi.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
hahahah! nadam se da je to ironija. bolje da mu pevamo go home you peace of shit!

peace.gif
Može pesma ali transparent nikako. :D
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kako se saznaje imaće za cilj da zadrži dominaciju u Srbiji, ali i uvede što više igrača iz fudbalske škole u prvi tim.
Crno - beli će se oslanjati na sopstvene snage, naravno pokušaće da dovedu i najbolje iz Srbije, a nekako su posle nekih poslednjih poteza utihnule priče o dovođenju stranaca, pogotovo onih iskusnijih.
:puke

Ko koga ovde zajebava?
Ovo nisu ciljevi, jer ovo vec imamo.
Hocemo napred vise jebote.....

Cilj je prezimiti u Evropi!
Ne ispunite li ga.....dovidjenja!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ne može da bude cilj prezimljavanje u evropi, to nek cigani stave sebi takav cilj.
DOMINACIJA je cilj!

Evropa će doći sama po sebi ako radimo kvalitetno i posebno ako se pojačavamo pametno.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Meni je iskreno prioritet titula i nastavak dominacije nad ciganima, za evropski rezultat treba vreme i kontinuitet u radu, a to mi nemamo, trenutno nam je realnost par bodova u Ligi evrope, sve preko toga bi bila cista slucajnost
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Borhan krupnim koracima bogatu Srbiju vodi u Evropu, a ovi ne mogu tamo da prezime, zbog nekih indijanskih ekipa iz te eu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ne može da bude cilj prezimljavanje u evropi, to nek cigani stave sebi takav cilj.
DOMINACIJA je cilj!

Evropa će doći sama po sebi ako radimo kvalitetno i posebno ako se pojačavamo pametno.

Ne citas moj post u celosti.
Napisao sam da to vec imamo , tako da se dominacija podrazumeva.

Prezimiti u evropi se samo nadodogradjuje na to.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
To je najgore kod naše svesti. Neke stvari se podrazumevaju a zapravo su uspesi i treba ih veoma ceniti i slaviti. Niti cenimo niti slavimo dovoljno. Postajemo razmaženi. Jeste da treba uvek stremiti ka boljem ali prvo treba održati nivo. Nisam siguran da smo to u stanju tek tako lako i bez problema da odradimo. U košarci već od davno ako ne odvalicmo cigane, nego samo pobedimo = katastrofa, ako nismo non-stop prvi, katastrofa. Sad tako i u fudbalu. Ništa se ne podrazumeva. Sve treba zaslužiti svaki put. Naredna sezona je zasebna i zasluge iz prošlih ne igraju nikakvu ulogu. Stalno dokazivanje.

A konkretno fudbal, umesto da smo nastavili uspeh posle ulaska u Ligu Šampiona, sjebasmo se na niže zaslugom govnjave uprave. Sa Grantom su porazi od Cigana bili za očekivati. Sa Stanojem su pobede bile za očekivati. Sa Vermezom smo negde između ali volim da mislim da smo...da ćemo biti bliže Stanojevoj strani nego Grantovoj.


da sumiram i napišem ono što svi znamo: Imamo dominaciju ali je ne koristimo na pravi način. Trebali smo daleko da odmaknemo a ove sezone su nam se cigani približili. Nije veća razlika nego manja.
 
Последња измена:

Zagor

Guest
Дао би ја нама пар сезона без титула, да видиш како раја спушта критеријуме и захваљује Богу за победе на гузове... Боље да не чачкамо мечку...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Svi mi zelimo iskorak u evropi, ali izmedju evrope i titule u JSL nema sta da se bira, ili evropa i JSL ili samo JSL, evropa bez titule kome to treba?
Uz pravilan rad docice i jedno i drugo, za godinu, 4, 6, 10 ali ce doci, a bez titula i dominacije stagniracemo i postati kao zvezda, niko i nista.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
To je prekretnica za nas.

Mozemo da ostanemo ovo sto jesmo i da budemo prvi u selu.
Realno, raspala kurvetina duguje 50 miliona eura , rasprodaje najbolje igrace i tu i onaj sto ga Gargamel predlozi neki dan , moze da napravi rezultat.
Pet godina dominiramo , a na evro sceni imamo koeficijent koji je u blagom padu.

Dolaze novi ljudi i ima prostora za neke nove stvari.
Moramo sebi postaviti vise ciljeve.

Da ,dokazivanje je kljucna rec.

Kao u kosarci, dominaciju smo ostvarili i presli na evropu.
TO mora da se desi u fudbalu.
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Slaven Bilić testira Partizan

v244872p0.jpg


Srpski šampion dogovorio nekoliko jakih trening utakmica tokom priprema. Moskovska Lokomotiva jedan od rivala. Bjeković Đuriću: "Kreni Grantovim stopama".

Fudbaleri Partizana pripremaće se za Ligu šampiona od 11. juna za kada je zakazano okupljanje. Sedam dana kasnije ekipa će otići na Taru, a drugi deo priprema, od 28. juna do 10. jula obaviće u Sloveniji na Pohorju.

Crno-beli su već ugovorili nekoliko test mečeva na Pohorju, a zanimljivo je da će im jedan od protivnika biti moskovska Lokomotiva, koju će posle Evropskog prvenstva u Poljskoj i Ukrajini, preuzeti dosadašnji selektor hrvatske reprezentacije Slaven Bilić.

Osim sa Lokomotivom, Partizan će na Pohorju odigrati i utakmice protiv Šturma iz Graca, češkim Plzenom, a verovatno i sa poljskim šampionom Slaskom.

Ostaje još samo da se potvrdi informacija da će crno-beli u novu sezonu sa novim trenerom, a to će, kako sada stvari stoje, biti Vladimir Vermezović.

Iako je više puta ovog proleća izjavio da namerava da ostane u Partizanu i da želi sa crno-belima u Ligu šampiona, jer to je cilj koji je pred sebe postavio, baš kao i uprava koja ga je dovela za "masne" pare, Avram Grant odlazi sa klupe crno-belih.

Prema pisanju "Sportskog žurnala", Grant je sinoć prioredio večeru u restoranu "Milagro" za igrače i članove stručnog štaba, a već danas odlazi u Nemačku.

Grant je nasledio tim i veliku bodovnu prednost u prvenstvu od Aleksandra Stanojevića. A pritom je dobio velike pare. Ono što se mnogima nije svidelo jeste njegovo sklanjanje iza titule posle poraza od Crvene zvezde u Kupu Srbije, rekavši da je glavni cilj prvo mesto u prvenstvu, kao da je ono bilo pod znakom pitanja.

Deset bodova prednosti je mnogo za srpsko prvenstvo, a pogotovo na kvalitet koji Partizan ima u odnosu na rivale. Dakle, novac koji je dobio, a Dragan Đurić je nedavno izjavio da je Izraelac dobio 300.000 evra, a ne 900.000 "kako se priča", Grant je trebalo da opravda u narednoj sezoni, počev od kvalifikacija za Ligu šampiona.

Uostalom, to je i obećao kada je promovisan:

"Drago mi je što sam došao u veliki klub sa dugom tradicijom. Uveren sam da mogu da pripremim tim za Evropu, ali i da nastavim tradiciju stvaranja mladih igrača. Biće to veliki izazov, ali ja volim kada imam takav izazov ispred sebe", rekao je Grant 15. januara.

Upravi Partizana trebalo je zvučno trenersko ime ove zime kako bi opravdala teranje Stanojevića (i Mladena Krstajića). Kad je Grant pristao (a ko ne bi za te pare!?), likovali su i poručivali da je doveden da uvede Partizan tamo gde mu je mesto - u Evropi.

"Avram je doveden jer klub ima najviše ambicije. Partizan je klub sa dobrim sistemom rada i neophodno je da ima dobrog trenera koji bi ga odveo u Evropu i stalno igrao u najjačim takmičenjima. Danas želimo da započnemo novu etapu u istoriji Partizana, sa čovekom koji zna šta je Evropa, pošto je vodio najveći klub na svetu - Čelsi. Imaće punu podršku svih koji vole Partizan, od navijača do uprave", naglasio je na istoj konferenciji za novinare Dragan Đurić.

Zanimljiva je izjava nekadašnjeg sportskog direktora Partizana Nenada Bjekovića, koji je poručio Draganu Đuriću da bi "bilo najbolje da krene Grantovim stopama".

"Šta lepo mogu da kažem o ljudima na koje sam godine i godine potrošio učeći ih da samo golman može rukom da igra u šesnaestercu. Sada su oni ti koji odlučuju o sudbini kluba, a cenu njihovih promašaja plaća Partizan", rekao je Bjeković "Kuriru".

Bjeković je oštro kritikovao upravu crno-belih najpre zbog smenjivanja Stanojevića, a potom i za angažovanje Granta.

"Njegov dolazak je bio katastrofalan potez. Na kraju se događa farsa u kojoj on ostavlja Partizan, umesto da se Partizan oslobodi njega. Međutim, nije Grant kriv, već oni koji su ga doveli. Oni moraju da objasne kako su potrošili više para za njegove četiri mesečne plate nego za dve godine plaćanja uspešnog trenera kakav je bio Aleksandar Stanojević. Bio bih srećan ako bi Đurić, koji ga je doveo, krenuo njegovim stopama. To bi bilo najbolje za Partizan", poručio je Bjeković.

(MONDO)
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako su ova zaista imena rivala sa kojima igramo pripreme ja sam odusevljen...ekipe su u rangu onih koje mozemo ocekivati u poslednjem kolu kvalifikacija za LS sto moze samo da koristi
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top