Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Nadam se da ce uzivo izgledati drugacije... Ovo je totalno bzvz, mada je iz neke igrice verovatno!
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Bio bi lep samo da nema ovih isprekidanih linija pored crnih pruga.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Odmah sam se setio Zvonka Zivkovica,Mancea, QPR :D
Meni je ok, ali mi smeta MSI
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.754
Reaction score
55.241
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Meni je dres odličan i prezadovoljan sam,pre svega što su mi se smučili ovi jednobojni pogotovo onaj crni u kome izgledamo ko ustaše neke ko dragovoljac...
Inače u novoj sezoni se nadam da će Sale imati ideju igre još više kristalisanu nego do sada nada se da će se afirmisati neki novi klinci,novoj tituli i kupu(mada mi je iskreno kup opcioni) i da ne budemo više boranija u evropi,ne tražim neke uspehe samo da možemo da se nadmećemo...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Боље би било са црним , али можда још има времена да се и то одради. Надам се само да неће да бију по ценама ко луди.

Нани ти си купио онај крсташки за репрезентацију :D. Тако да о дизајнима...:D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Dres je odlican ,kupujem sigurno, i drago mi je da ce se vise forsirati bela boja.
Mnogo mi je lepsa kombinacija sa belim sorcom.
Hvala bogu da je i to reseno.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Dresovi su interesantni, na onom prvom koji je Gazda postavio bele pruge su šire od crnih što je jako neobično ali meni se svidja bićemo jedinstveni, onaj drugi je po meni lepši jer je "više" crno-beli a i one crne linije mi baš lepo izgledaju i da na kraju da pozelim da nam predstojeća sezona bude uspešnija od ove tirula se podrazumeva i samo se nadam malo boljem rezultatu u Evropi moze i u LE ja ću biti zadovoljan.

PS: Bokkie je napisao da ovaj dres bez klupskih obeležja košta 25 evra tako da kod nas ne bi trebalo da košta više od 50 i mislim da bi se onda sasvim sigurno dobro prodavao.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dajte bre ljudi, dres je sasvim u redu, a onaj moj prethodni komentar se odnosio na ovo sto se upravo desilo: gomila ljudi koji odjednoj pljuju adidas (ili ovaj dizajn adidasa- sto je isto u ovom slucaju). Naravno, cenim da ovo jos nije finalna verzija dresa, ali sta tu moze mnogo da se menja: crno-beli dres na pruge i to je to. Neko hoce ovu boju u sredini, neko onu...ko da su razlike drasticne. Iskreno, ako nas dres ne bude samo jedan od 50 istih koje pravi adidas samo razlicite boje, to bi bilo ok. Sa druge strane, ocekivati da adidas, koji je ogromna kompanija, za nas pravi specijalni dizajn je malo nerealno. Da smo veci klub ili da je kompanija neka manja pa ajde, ali ovako tesko.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Dopada mi se dizajn ali pre svega mi se sviđa što, dizajn na stranu, deluje kvalitetno što se izrade i materijala tiče. Kada se gleda iz malo veće udaljenosti one isprekidane linije čine da prelaz sa bele na crnu deluje mekše.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Sasvim se slažem. Dres bi bio sasvim OK, samo da su pune crne linije a ne da izgledaju kao lanac od motorne testere.
Нисам стигао да прочитам читаву дискусију(обавезе задњих дана) па ћу само једну замјерку да неђем на дрес а то је онај лого адидаса си попео мало више него гдје би га ја стварно ставио, а иначе дрес ко дрес прелијеп, посјећа на онај из осамдесетих :clap
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.182
Reaction score
33.077
Локација
vaginamandibularia

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kazem u ovom slucaju, a ne generalno adidas.
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Dopada mi se dizajn ali pre svega mi se sviđa što, dizajn na stranu, deluje kvalitetno što se izrade i materijala tiče. Kada se gleda iz malo veće udaljenosti one isprekidane linije čine da prelaz sa bele na crnu deluje mekše.

На страну све друже,али како може да ти делује квалитетно компјутерска анимција?:confused
Једино ако си неки сличан дрес већ држао у рукама,мада и то није неко мерило.

Чисто да нагласим,не кажем да неће бити квалитетни дресови,само ми није јасно како то неко може да процени преко слике. И да,дрес није лоше,само кад би боје биле обрнуте.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Prvo niko nije rekao da ce biti takvi nasi dresovi vec ovo je standardan Adidasov model i bice mozda takvi a mozda i nece!

Drugo prvo nije valjala Legea a sada i Adidas los. Meni nije toliko bitan vizualan izgled (sad da li je bela ili crna strafta na sredini svetu se ne moze ugoditi) vec samo kvalitet i da nisu neki skroz arhaicni (naravno bitno je da su crno-beli) . Toliko...
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Dres po meni lepo izgleda...

Ipak ovom prilikom zelim srecno nasem fudbalskom klubu u narednoj sezoni,da ponovi titulu i da uzme Kup,i da sto dalje odguramo u Evropi...Srecno crno-beli...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Zamislite da imamo one pederske puma dresove i shvaticete koliko je addias vrhunski. A i mislim da nece bas ovako da izgleda na kraju, svakako ne verujem da ce logo biti tamo gde je na slici. Mozda bi ja malo deblje strafte stavio al boze moj. Najzad lepi dresovi gde dominira bela boja. zadnji takvi su bili cini mi se 1999/2000 sezona, peugeot dresovi :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top