Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nova sezona je pred nama, a pre nego što krenemo napred samo da se na brzinu okrenemo i pogledamo odakle smo došli.

Partizan je na sportskom planu imao uzbudljivu i nezaboravnu sezonu.

U Evropi ništa novo. Opet smo promašili šansu da se plasiramo u Ligu šampiona, a u Ligi evrope smo igrali neubedljivo i ubeležili samo jednu pobedu.

Superliga je druga priča. Partizan je dobro počeo, pregazio Borac, ali onda zbog neuspeha u kvalifikacijama za Ligu šampiona ceh je platio trener Slaviša Jokanović. Politbiro na čelo kluba stavlja Stevanovića. Igra se nije poboljšala, ali su se međuljudski odnosi znatno pogoršali. Oterano je nekoliko igrača koji su podržavali bivšeg trenera a pokušali su i da oteraju Moreiru. Na svu sreću to ipak nije prošlo. Partizan je skoro celu sezonu proveo na drugom mestu gledajući komšijama u leđa.

Kada su uvideli da je đavo odneo šalu, Politbiro opet menja trenera. Na kormilo stavljaju Stanojevića, koji odmah daje našim najboljim fudbalerima odrešene ruke. Iako je njegov prethodnik terao partijsku politiku i pričao kako Moreira i Ilić ne mogu da igraju zajedno, Stanojević je pokazao i dokazao da oni i mogu i moraju da igraju zajedno. Pod njegovim rukovostvom Partizan je pobedio sve utakmice do kraja, pregazio komšije, koji su se raspali po svim šavovima i pre derbija, i došao na prvo mesto koje do kraja sezone nije ispustio.

Bila je ovo sezona rušenja raznih tradicija, od "zvezdinog proleća" do činjenice da Partizan nikada nije bio prvi ako nije osvojio jesenju titulu.

Par reči i o upravi kluba. Ono što se desilo tokom prošle sezone ne sme nikada više da se desi. Neću da ulazim u sitne detalje jer je o svemu tome već napisano stotine hiljada komentara. Jedino što mogu da kažem je ... gospodo palintosorusi, držimo vas na nišanu! Radite u interesu Partizana i imaćete našu podršku. Ponovite li sranja iz prethodne sezone, ni Bog vas neće spasiti!

Za kraj poruke i početka teme i diskusije evo kako bi trebao da izgleda novi dres FK Partizan. Mada treba naznačiti da još nije 100% sigurno. Hvala ljudima iz marketinga na informaciji.

dres2010.jpg
 

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Mozda nemam ukusa, ali meni ovaj dres zesce ruzan :D .
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ма дрес је катастрофа. А би био много много лепши кад би рукави, рамена и шорц били црни, а ове три линије Адидас линије беле. На тај фазон је Стоук одрадио (наравно у црвеној боји). Ово ми се уопште не допада.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
То је то, дрес из редовне палете "Адидаса", очекујемо тај што ће се радити за нас. Мени је сасвим ОК, једине две замерке се односе на ове беле "уметке" испод рамена према грудима и на то што је у средини бела штрафта а не црна. Али добро, то је њихов крој и ту мена збора...

Преовлађујућа бела боја ме подсећа на осамдесете, и мислим да ћемо визуелно опет бити миљама испред ривала, бар у Србији.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Svako ima svoj ukus, meni je dres skroz OK, mozda samo kada bi preovladavala crna boja na mestu gde je bela boja u ovoj slici, ali nema veze, ni ovo nije lose...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Evo da se zapljunem i pozelim mnogo uspeha u nastupajucoj sezoni... Prilozeni dres nije los i u mnogome podseca na varijante koje smo nosili krajem 80-tih kada je dres bio pretezno beo ca crnim prugama u sredini. Tih sezona samo zaista imali puno pravih fudbalskih utakmica a po mnogima i najbolje predstave su pruzane u Evropi (ako izuzemo albanjeze).

Ne bih imao nista protiv da se deo atmosfere sa tribina kao i izrazito ofanzivna i beskompromisna igra i ove jeseni presele na nas stadion kao i tih godina.

edit: Vidim da je Aca vec potvrdio moje zapazanje... :)
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Дрес је одличан, прва асоцијација је на онај из осамдесетих. Надао сам се да ће на новом доминирати бела боја, а тако ће видимо и бити.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Иначе, за овај дрес би леђа требало да буду потпуно једнобојна (у нашем случају бела). Ма бар кад би заменили црно и белу (тамо где је бела да буде црна и обратно) и било би добро. Али нешто сад гледам... Могуће да је проблем до тога што би тада грб био на месту где је црна пруга, а то се у нашем случају можда и не би уклопило баш најбоље.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Dres je ruzan,ali iz igrice je,pa mozda zato tako da mi sacekamo pa da vidimo dres uzivo!
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
meni je dres blago receno uzas :banghead mislio sam da kupim dres kad izadje ali ovaj sigurno necu kupiti. Ostaje nam da se nadamo da ce onaj koji budu pravili samo za nas biti bolji
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa nije mi ruzan,ali je malo chudan. :D
Jebesh ovako kompijuterski dok se ne vidi uzivo.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Meni se dres dopada jos samo kada bi uprava imala sluha za neku akciju tako da i mi bez mnogo para konacno dodjemo do dresa....
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Mozda ja nemam ukusa, al meni je dres odlican, vuce na retro fazon i to mi se svidja. uvek me je nervirala ona skroz crna pozadina na kappa dresu. :clap
 

Гпб

Guest
Какав смо ми народ никад задовољни! До јуче сви кукали само не Леђеа, данас Адидас не ваља!!!
Дрес ко дрес важно да је квалитетан, а велике фирме као што је ова сигурно не могу да направе ружан дрес. Сад некоме може да се свиђа некоме не али нема потребе да одмах почне пљувачина на исти. Ухватили сте се слике из игре, много ће лешпе у стварности да делује. Усто као што је већ речено доминира бела боја која подсећа на нека много лепша времена...
Поврх свега ово није 100% сигурно, као што је Газда већ нагласио.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Čini mi se da ćemo morati i slogane i pesme da menjamo, ako ostane ova kombinacija, to nije crno-beli već belo-crni, jbm ti, kao za brdjane da navijamo :D s verom u Boga i PARTIZAN
 

Djidji

Početnik
Учлањен(а)
08.06.2008
Порука
85
Reaction score
0
Ma samo da se krene. Biće i boljih dresova od adidasa.
Sa štampom neće izgledati tako loše.

Dosta je dres 80% bio crn a i koliko je vas kukalo da hoće više pruga na dresu.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
adidas i ove sezone nominiran za proizvodjaca najruznjih dresova sezone 10/11.:clap

Iskreno; neverujem da ce novi dres ovako izgledati, nema sanse! kolko god da adidas nema smisla za lep design, ovo je i za njih preterano ruzno.

izgleda ce bolje, mada ne treba da se nadamo nesto mnogo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top