Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
A da li se je iko sjetio kako je Stanojević uvijek govorio da mu casual varijanta oblačenja na utakmicama donosi sreću? I ja sam to primjećivao, ali juče nije bio u casual i desilo se to što se desilo :)

Nema veze, na sledećem derbiju, onom najvažnijem ove godine, očekujem mnogo bolju igru i da Partizan pobjedi na krilima Grobara, a da Stanoje bude u nekoj finoj varijanti koja mu je često sreću donijela :)
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Hahaha ,e i ja sam skontao to juce ... u trenerci je bio :) Stanoje je pametno odgovorio ,kada danas razmislim sasvim je lijepo objasnio neke stvari , nije ni on zadovoljan jucerasnjom igrom ali ... opet je shvatio svoje greske i priznao ih .
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Ja nisam hteo juče da pišem ništa posle utakmice,suviše mi je glava bila vrela kao i svima nama. Šta je juče bilo, bilo je, stvari ne možemo vratiti i promeniti.
U nama je veliko nezadovoljstvo zbog jučerašnje igre naših fudbalera,prošlo je 24 sata, dosta je sa sranjima i kukanjem.

Vreme je Braćo Grobari da se da puna podrška našem treneru i igračima,moramo da se okrenemo onom što dolazi, a već za 3 dana nas čeka jako težak i važan meč.
Naš tim ima mana,kao i svaki tim, naš trener je dobar trener, ali i on je još mlad i on može da pogreši. Juče je očigledno pogrešio i ja sam ubeđen da više nikad neće da se upušta u slične taktičke eksperimente.
Sale Stanojević nije Aleks Ferguson sa 40 godina iskustva,i on još uči, a ovo juče mu je bila velika škola. Škola koja će nas nadam se dovesti do duple krune u ovoj sezoni.

Naši fudbalerima ne treba veći motiv od današnje štampe koja ih je ocrnila kao da su izgubili 10:0, ne treba im veći motiv od izjave onih dunstera iz rupčage i njihovog "nadritrenera" koji se sada šire kao da su pobedili Barselonu...
Dobro to pročitajte momci,zapamtite svaku reč izjava koje su dali kompleksaši i njihov izbornik i neka proradi naš stari Grobarski inat u svima vama,počnite već od nedelje da meljete sve redom.
Nogometaši uskoro dolaze na Stadion JNA,vratite im za sve punom merom...

Poruka za našeg trenera,koji je čest posetilac našeg Foruma;
Stanoje Brate Mili,jučerašnji dan je prošao,idemo dalje Majstore!
Mi najverniji,nismo zaboravili iz kakvih si nas govana izvukao prošle sezone i šta smo sve postigli sa tobom na našoj klupi i u ovoj sezoni!
Svaki pravi Grobar je uz tebe i naš tim sada,bićemo uz vas i u Subotici, i u Ivanjici i u Smederevu, uvek i svuda, a u našem Hramu Jug će biti pun,pesma naša neće stati!!!
Ovi smradovi i izrodi koji su počeli da rovare protiv tebe,mogu samo da ti popuše kurčinu zajedno sa jebenim medijima sektaša iz rupčage!!!
Kad budeš uzeo u maju duplu krunu,jebaćeš im opet mamicu ološku svima redom!!!

Svi K'o Jedan, uz naš Partizan!!!
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ne treba trositi reci na gluposti , Adiah je bomba samo da ga saigraci iskoriste i da se jos uigra.Za Vukica sam napisao vec 3 put pre pa cu i cetvrti.Mislim da je on rekao svoje u PFK-u i da ce mozda uci jos koju utakmicu i to je to

Zove Sale(nije ni bitno koji od dvojice,nego poenta price) vece pred derbi jednog od bivsih saigraca sa kojim je igrao u Partizanu,i kaze : Brate,ova nasa dvojica crnaca pojma nemaju neke osnovne stvari o taktici i igri,bice dobro ako Tejgo da jos koji gol do kraja sezone na suv kvalitet... Toliko o tvom boldu...

Ja sam video da je mali brz ali i da je jos nezreo i sam...
Tejgo isto brzi dosta od Klea i vise ulazi u prostor ali cini mi se da bi bio bolji kao neko krilo(u taktici sa tri napred,jednim isturenim i dva bas ofazivna krila kao kod Barse)...

Nisam ljut na trenera sto nije napao onakvu njihovu(skrpljenu) odbranu i sto se nije nadigravao sa njima kada je imao zalihu od dva gola i u takvoj utakmici da pokaze kvalitet i razbije im sve iluzije o nekoj svetloj buducnosti,plus sto mu gol u gostima vazi duplo u takvoj sitvaciji i rezultatu sa Jna...
Ljut sam sto nas je lagao da cemo napasti i da mu je to opsesija,da ce Partizan tako igrati svuda... Ako ne damo gol na cmarakani i ne treba da prodjemo...:puke
Podsetio me na ser Plavog da cemo igrati kao barselona... a toliko smo bili ponosni na izjave koje je davao...
 

drumo

Grobarčina
Учлањен(а)
19.10.2009
Порука
1.695
Reaction score
80
Локација
tumba libre ...
Jbt El, ti si bas pun razocaranja u zivotu. Prvo Plavi,pa Dule pa sad Sale. :D
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Imam osjecaj da cemo vojvodjane da tako slatko pregazimo ... po Saletovom razgovoru se primjecuje da je dobrano popizdio i da neko mora da najebe zbog toga.
Shvatio je da je pojeo govno zbog igre i nerviraju ga bas kao i nas ciganski mediji , e sada ce da najebu svi redom.
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
Ti kad nebi usao u pricu nebi se zvao podrumko...
Ne da se nisam razocarao u plavog nego sam od prvog trenutka zeleo da mu vidim ledja,razocaracu se tek ako uradi nesto sa Ganom i postane trener...
Nisam ni u Duleta,toliko je dao Partizanu i ostao bar bez milionceta vise da je prihvatio neke ponude 2006,07 da mu zelim da narednih 10 godina vodi bogate klubove i osvoji Evroligu,razocaracu se u njega ako ne nauci jebenih 100recenica i fraza na engleskom koje mu trebaju da vodi tim...
U Stanoja sam se samo trenutno razocarao i mislim da ce se svi sloziti da je to sa onim juce zasluzio,ali nisam od onih koji sve zaboravljaju preko noci i ima i dalje sve u svojim rukama. Mozes da ucis i na tudjim greskama,a mozes i na svojim. Samo kazem da se nadam da necu vise gledati ono(ne znam kako da nazovem jucerasnju igru) i da je Stanoje izvuke neke pouke...
A ti ne peglaj i ne uvlaci se kao mirodjija u svaku pricu...
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
I ja mislim da će da padnu slaninari. Mnogo su nam dužni. Samo što mi je krivo što im je otišao Đurovski (mamicu mu balavu), a baš sam mislio da mu se lepo krvi napijemo, ali dobro tu je Lazetić :pickaciganska pa će tata malo sebi da da oduška (da se tako duhovito izrazim). Moramo njega posebno da "počastimo".
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Мене пре свега иритира курцобоља нашег клуба. Тејго и Адија нападнути, наш клуб ћути, "неспоразум око места у кафићу". Аха.

Јуче се песмом са разгласа циганске клоњаре директно позива на линч Стојковића, цигла која је долетела и скоро га погодила је диригована песмом са разгласа! Том песмом су директно поручили да је он "јањичар" а ко је јањичар он је легитимна мета, зар не? Наш клуб ћути. Узгред, том песмом су цигани, са званичног клупског разгласа, дали зелено светло својим павијанима за неку нову Ђенову.

Малоумни Милојко пре 10 дана говори да смо "страно тело у Србији" и наш клуб опет ћути.

Јуче 60% стадиона упућује расистичке повике Тејгу, наш клуб данас ћути.

Данас ова мафијашка гњида од Симовића "непогрешиво утврђује" да су његове играче напали навијачи Партизана, наравно да ће и то наш клуб, Партизан, да прећути.

АЛООО БРЕЕЕЕЕЕ, моржеви, да ли вас толико боли курац????!!!!!
Jbg mi imamo nojeve koji zabiju glavu u pjesak i glume pacifiste.
Važno je da su oni odmah isključili mogućnost da su Tejga i Adiju tukli cigani, prije bilo kakve istrage.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
On cak i takav kakav je, je trenutno nas najbolji igrac u vezi, sto opet dovoljno govori o nasoj sredini terena. Ume da stane na loptu, ume da sutne i jedini ima nesto sto lici na pas u prazno. Juce je jedini bio od nasih ko nije svaki put sutnuo loptu u njihovu korner zastavicu vec je umiri, doda nekome pored sebe, krene u dribling, fauliran je bio 5,6 puta bas zbog toga.
Tako da...neka je spor i mlitav ali mi trenutno boljeg nemamo, od svih zadnjih vezni on je cak i ovakav za klasu bolji.

kao sto sam vec rekao, nemam nista protiv njega, smatram da je vrlo kvalitetan fudbaler! ima kefalo za fudbal, ima ideju, pregled, tehniku.. samo kada bi na sve to ubacio malo snage i neke "energije", dakle da malo energicnije odreaguje u trenutku, da taj pas u prazno koji stvarno ume da uradi izvede malo brze, da proba na prvu... brate koliko bi to podiglo nivo kvaliteta njegove igre! koliko bi u pojedinim trenucima to znacilo celom timu! znaci, ume da odigra, ali to trenutno (barem po mom misljenju) moze da radi mnogo bolje!
i naravno, apsolutno se slazem,i kao takav, od svih igraca u vezi trenutno je stvarno za klasu bolji od ostalih!

edit: evo odslusah ovu izjavu Stanojevica.. jbt, u pojedinim trenucima mi deluje da se toliko iznervirao da bi uzeo motku i izudarao prvog pored sebe da moze...
da ne budem paljevina, ali mislim da ce biti opasnog "rezanja" na ovakav ili onakav nacin u narednom periodu!
 
Последња измена:

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.864
Reaction score
10.867
Свако ко је синоћ пљувао или се још није охладио нека пажљиво прочита овај чланак, нека издвоји 18 минута и послуша Станојеву изјаву. И сваки онај мазохиста који чита данас и који ће ових дана циганске медије нека исто то уради због детоксикације.

Човек је наше суво злато и један пораз од ашкалија не може да прецрта све оно што је до сад радио, почевши од рушења циганског пролећа, преко освајања титуле и достојанственог играња у ЛШ, до тренутне ситуације тј, тренутног (а надамо се и коначног) првог места и пласмана у финале купа. Лоша игра јесте била, јбг дешава се и најбољима. Идемо даље, надам се да ће Гробари бити на висини задатка као и прошле године када су нас гурали до титуле.
 

Vojislav

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2008
Порука
294
Reaction score
32
Локација
Chubura
A, ne, odnosi se na treće lice iz teksta. Slušaće oni to, veruj mi :wink:

p.s. Mi smo gadna sorta, sorta koja nema zorta. (D. Radović)
 

VUGA

Grobar
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
314
Reaction score
1
Đurić: Partizan mora bolje

8 apr, 2011
Prolaz za čestitke, igra za kritiku. Partizan je u finalu kupa, ali je svima u Humskoj 1 jasno da Parni valjak nije u najboljem izdanju. Predsednik Dragan Đurić sastao se u četvrtak sa kapitenom Mladenom Krstajićem i njegovim zamenikom Sašom Ilićem i, saznajemo, zahtevao od tandema najiskusnijih prvotimaca, da se disciplina u „Zemunelu” popravi, pošto je uočljivo da neki igrači ne poštuju dres i klub.

Posebno se to odnosi na strance, što se jasno videlo i tokom revanša sa Crvenom zvezdom. Adija je drugo poluvreme pratio sa slušalicama u ušima, Tejgo nezainteresovano gledao ka Stanojeviću dok mu je trener objašnjavao šta da radi, Kamara očajno igrao. A, od Kizita su svi maltene digli ruke, pošto ga u sredu ni u protokolu nije bilo.
- Video sam se sa igračima, razgovarali smo o svemu što je bilo i što nas čeka u narednom periodu. Svesni su da moraju bolje. Zadovoljni smo plasmanom u finale, ostvarili smo cilj, važno je da smo u trci za oba trofeja – rekao je Đurić.
Stručna pitanja čelnik Partizana prepušta svlačionici.
- Nikad se nisam mešao u sastav tima ili taktiku, a zašto nismo napadali pitanje je za stručni štab. Siguran sam da ćemo se poboljšati čim se vrati Vukić. Sad nas čeka bitna utakmica sa Spartakom i ako se iz Subotice vratimo s tri boda značajno ćemo se približiti odbrani titule. Ne sumnjajte u Partizan, jer smo i dalje prvi, u finalu smo kupa, imamo kvalitetan tim – poručuje Dragan Đurić navijačima crno-belih da ne brinu za ishod trke na dva koloseka
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Izgleda su Djuri (ponovo) neke stavri usle iz dupeta u glavu. Prvo onaj intervju gde je priznao nas pad i sad ova poseta i razgovor.

Pozitivna je stvar sto je neko u klubu identifikovao problem (jer je to u dosta slucajeva pola posla) ali je zaprepascujuca cinjenica da rukovodstvo jedne vrhunske institucije nije moglo da predvidi ove probleme pred donosenje izvrsnih odluka i koliko kasno reaguje.

Po treci put u dve sezone mi sami sebi kopamo jamu, ubacujemo sebe u krize time sto uzimamo nepotrebne rizike. Napraviti jednom gresku i popraviti je u poslednjem trenutku je ok, ali to ponoviti jos dva puta (s' time sto jos ne znamo posledice trece greske) je neodgovorno.

U svakoj ozbiljnoj firmi ili instituciji (sto je Partizan, barem po imenu i pedigreu) nije dozvoljena ni jedna nepotrebna greska, koja moze da dovede do destabilizacije kluba.
Mi nazalost nismo pro-aktivni klub i zato nam se desavaju ovakve stvari.

Izgovor da je prosli radio gore je totalni luzerski, zastareli mentalitet koji moze samo da donese stagnaciju i pad. Kod nas nedovoljan napredak nije negativna stvar. U ozbiljnim firmama/institucijama se ne zivi od jednog rezultata ili "stare slave". Ako su klima i resursi tu, konstantan napredak mora da postoji.

Partizan sa svoje tri uzastopne titule, LS i najstabilnijom finansijskom situacijom u istoriji kluba nije smeo da zapadne u ovu situaciju! Sta ce tek da bude bez titule i evrope?

Nazalost, jesmo ponovo u "sve ili nista" situaciji i sad je na piunima da vade situaciju po treci put. Bez obzira na rasplet, nazalost mislim da odgovorni nece "odgovarati" i da ce sva krivica pasti na trenera (u slucaju neuspeha).

Osim navijanja i podrske, ne mozemo mnogo da ucinimo. Samo da molimo Boga da Stanojevic i momci na misice izguraju do kraja i da nije kasno preslo iz dupeta u glavu odredjenim funkcionerima.

Urnisao nas je jbeni balkanski mentalitet i nacin poslovanja....
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I ja mislim da će da padnu slaninari. Mnogo su nam dužni. Samo što mi je krivo što im je otišao Đurovski (mamicu mu balavu), a baš sam mislio da mu se lepo krvi napijemo, ali dobro tu je Lazetić :pickaciganska pa će tata malo sebi da da oduška (da se tako duhovito izrazim). Moramo njega posebno da "počastimo".
Slažem se potpuno da pičketina treba da se najede batina na terenu (i uvreda sa tribina) kao nikad u životu, siguran sam da će tih batina i uvreda dobiti, ali...mi imamo Suboticu pre toga...
Tražiti doping kontrolu pred oba duela sa slaninom, i tu se završava priča o Lazetiću.
Pod obavezno! Ali pod obavezno!
Свако ко је синоћ пљувао или се још није охладио нека пажљиво прочита овај чланак, нека издвоји 18 минута и послуша Станојеву изјаву. И сваки онај мазохиста који чита данас и који ће ових дана циганске медије нека исто то уради због детоксикације.

Човек је наше суво злато и један пораз од ашкалија не може да прецрта све оно што је до сад радио, почевши од рушења циганског пролећа, преко освајања титуле и достојанственог играња у ЛШ, до тренутне ситуације тј, тренутног (а надамо се и коначног) првог места и пласмана у финале купа. Лоша игра јесте била, јбг дешава се и најбољима. Идемо даље, надам се да ће Гробари бити на висини задатка као и прошле године када су нас гурали до титуле.
:clap
Čovek je sve lepo rekao, na par provokacija prisutnih novinara je odreagovao kao "pod notama" (hoću reći onako kako je jedino ispravno), ali se mene najviše "dojmilo" to što je SS jasno i glasno objasnio analfabetama ili zlobnicima (jer su to ili jedni ili drugi) u čemu je razlika između 1 prvenstvene utakmice i 2 eliminatorne kup-utakmice. A najviše je popizdeo i podigao glas upravo u tom objašnjavanju! Zato što ZNA da te stvari objašnjava pre svega ZLOBNICIMA!!!

Neka mu se napuše kurca svi redom koji otvoreno ili skriveno rovare protiv njega!
Tu ubrajam i neke od prisutnih novinara koji su bili tu oko SS-a dok je ovaj pričao - takvi posebno neka se SS-u napuše kurca!
U međuvremenu SS zna o kome je reč!

I neka mu na leto isto tako ti isti zameraju što je u plej ofu kvalifikacija za LŠ posle 2:0 u Beogradu negde na strani pukao 1:0 i sa tim rezultatima ušao u LŠ! Šta, kao nije to isto, jel? Ma nemojte. I tu su 2 eliminatorne utakmice! Hajde i tu da gledamo separatno po jednu, hajde šmekeri...

Lepo su na klupskom sajtu napisali odmah 6. uveče: ELIMINSANA KRASNAJA! Marš iz kupa! A za 15 dana će biti i marš iz prvenstva!
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa meni se ne sviđa ovo što je uradio Đura,kao sastaje se sa kapitenima.
Jel to znači da nema poverenja u trenera,ne razumem?

Lepo je da kapiteni imaju neki stav,bitnu ulogu,autoritet ali ako oni treba da zavode red na treningu...piši propalo i piši atmosfera ode u kurac!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nije problem u takvim sastancima. Oni mogu biti i jako pozitivni, da se svede pod "zbijanje redova", da tako teku takvi sastanci. Problem je za koji moj kurac novinari moraju da znaju za takve sastanke!?! Problem je ko im to govori!!! Ili ako im niko ne govori, problem je za koji moj su oni uopšte u situaciji da "puste antene", ko im dozvoljava da budu "tu negde"?!?

Posle ovakve medijske histerije protiv nas juče i danas, ja bih striktno zabranio šetkanje novinara po Zemunelu i po klupskim prostorijama! Ali striktno! Kljucajte onda sa daljine, pišite šta hoćete, ali samo da ste što dalje od nas i da imamo mir od vas i vašeg prisustva! Pa kad prođu april i maj, onda ćemo sa oba trofeja fino i da vam se izvinjavamo za našu neuviđajnost prema javnosti. Pa ako prihvatite izvinjenje - super. Ako ne prihvatite - terajte se i dalje u tri pizde materine!

I tako bih postupao sve do onog dana kada Partizan budu pratili oni novinari koji nisu zlobni prema klubu. Pa makar čekali taj dan 10 godina!
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Slažem se potpuno da pičketina treba da se najede batina na terenu (i uvreda sa tribina) kao nikad u životu, siguran sam da će tih batina i uvreda dobiti, ali...mi imamo Suboticu pre toga...

Pod obavezno! Ali pod obavezno!

:clap
Čovek je sve lepo rekao, na par provokacija prisutnih novinara je odreagovao kao "pod notama" (hoću reći onako kako je jedino ispravno), ali se mene najviše "dojmilo" to što je SS jasno i glasno objasnio analfabetama ili zlobnicima (jer su to ili jedni ili drugi) u čemu je razlika između 1 prvenstvene utakmice i 2 eliminatorne kup-utakmice. A najviše je popizdeo i podigao glas upravo u tom objašnjavanju! Zato što ZNA da te stvari objašnjava pre svega ZLOBNICIMA!!!

Neka mu se napuše kurca svi redom koji otvoreno ili skriveno rovare protiv njega!
Tu ubrajam i neke od prisutnih novinara koji su bili tu oko SS-a dok je ovaj pričao - takvi posebno neka se SS-u napuše kurca!
U međuvremenu SS zna o kome je reč!

I neka mu na leto isto tako ti isti zameraju što je u plej ofu kvalifikacija za LŠ posle 2:0 u Beogradu negde na strani pukao 1:0 i sa tim rezultatima ušao u LŠ! Šta, kao nije to isto, jel? Ma nemojte. I tu su 2 eliminatorne utakmice! Hajde i tu da gledamo separatno po jednu, hajde šmekeri...

Lepo su na klupskom sajtu napisali odmah 6. uveče: ELIMINSANA KRASNAJA! Marš iz kupa! A za 15 dana će biti i marš iz prvenstva!

Stanojevic ocigledno ima poverenje u Vukica, mozda cak i previse. Sve je rekao onim "nazalost moramo da resavamo ovaj problem u hodu". To je upravo o cemu sam pisao u proslom post-u i to me najvise nervira (nije njegova krivica).

Ono sto me raduje je to sto je potvrdio da razmislja o prebacivanju Saleta u sredinu. Tu mi je mnogo laknulo....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top