Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
O ovom podmladjivanju se pricalo i prosle godine, pred kvalifikacije, i posle se zaboravilo na to, kad se videlo da nece ici tako lako... Videcemo sad.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
To oko podmlađivanja ekipe i pravljenja tima koji će igrati 2-3-4 sezone zajedno je najobičnije sviranje kurcu.

Kad je u pitanju podmlađivanje (a hoćeš pritom nešto i u Evropi da napraviš, makar nešto), to ne sme da se odnosi na sledeće pozicije:

- golman
- štoper
- zadnji vezni


Tu klinci nemaju mesta kad je Evropa u pitanju. Na ovim mestima mora da imaš iskusne, pa i matore igrače.

Guraj zato recimo Brašanca, ali kao prednjeg veznog. Iza mora da imaš nekog matorog koji "kida" i "jede živu decu" i koji je pritom namazan svim bojama. A ovo poslednje dolazi sa godinama i iskustvom.

Golman: Imali smo Kralja 2004/05, sad imamo Stojkovića, to je ok...
Zadnji vezni: imali smo Duljaja i Nađa 2003/04 kad smo igrali LŠ, a onda Nađa i Brnovića kad smo zimovali u Evropi 2004/05...
Štoper: Imali smo Krleta i pre toga Tariba...oba puta smo izborili Ligu šampiona...

Moramo dovesti jednog matorog i iskusnog štopera...bez njega (a posle povlačenja Krleta) smo "mrtvi" za Evropu, nemamo nikakve šanse...
 
Последња измена:

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Ђурић треба да схвати да мора да се отвори ако жели нешто у Европи да уради
Андерлехт и пласман у Лигу Шампиона је "кривица" Станојевића, одличне игре појединаца (пре свих Клеа) и очајног извођења пенала играча Андерлехта и зато прошла година никако не би смела да буде модел по коме треба убудуће да се ради када је у питању састављање тима
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Odlazak Ilijeva je za mene očekivan i skroz logičan potez sa obzirom na njegove godine i profil igrača kakav je on (ni napadač, ni krilo, ni polu špic, sve nešto između), a to što je najbolji strelac sa 13? golova ništa ne znači jer je zadnji vezni Petrović sa dosta manje minuta na terenu dao 9 golova.
Potencijalni odlazak Babovića nije toliko nenadoknadiv, koliko me nervira što sa njim nije potpisan ugovor na makar dve godine pa da uzmemo koju paru na njemu kao na Lomiću. Skroz je tačno da je on fizički preslab, pa iz tog razloga i nije napravio ništa u Evropi, a i ubuduće neće.
Odlazak Smiljanića (ako ne otkupimo ugovor) jeste nezgodan, ali tu ipak ostaju Medo i Fejsa, a uz njih i Brešanac koji je pokazao da mu treba pružiti šansu, a sa obzirom da će biti treći u rotaciji mislim da je sad pravo vreme za to.
Pored ovih nekoliko igrača trebalo bi da ode ili makar ne bude prva opcija u sredini Saša Ilić (svaka čast na karijeri, al on nema snage ni za 15 minuta, a kamoli da bude oslonac ekipe). Uz njega verovatno odlaze: Radiša Ilić, Krstajuć, Jovanović, Stanković, Stevanović, Kizito (ili Lazevski ako stigne neka ponuda), možda Tomić, Petrović, Adija (već odavno otišao), Tejgo, Bogunović, Davidov. To je ogroman broj igrača tako da će nam pored dosta pojačanja trebati i popriličan broj bekap igrača, nekog možemo povući iz sopstvenih mlađih kategojija ali dosta moramo i dovesti.
U toj verziji vidim Rnića kao bekap igrača jer u nuždi može da pokriva dve pozicije i desnog beka i štopera, kao prva opcija na beku je totalna propast jer nam treba igrač puput Volkova levo, tj. npr. Rukavina. Uz desnog beka treba nam i prvi štoper, levo krilo, desno krilo, ofanzivni vezni, dva napadača i jedino me zabrinjava što mi nismo u poslednjih pet godina doveli sve ukupno dobrih igrača koliko nam je sada potrebno.
U poslednjih nedelju dve su se pominjala neka imena poput Nemanje Milića, Rakića, Rukavine, čak sam negde pročitao za Bastu i Jankovića (samo da oni ne dođu imaćemo više cigana u ekipi nego oni sami) pa jel neko nešto zna vezano za ta potencijalna pojačanja?

Gde si procitao?
WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Meni se svidja ta ideja podmladjivanja i pravljenje tima na duze staze, ali kad bih znao da mi nismo mi i da ce to biti odradjeno kako treba. Znajuci nasu situaciju, mnogo je ovo tumbanja, treba sve to uklopiti u kratkom vremenskom periodu.

Nama u odbrani trebaju minimum dva nova igraca, desni bek i zamena za Krleta, plus novi stoper u slucaju odlaska Jovanovica, a kako vidim trazimo i novog levog beka, koji ce biti zamena Volkovu.

Treba nam jedan bocni igrac, i jos jedan zadnji vezni u slucaju da odu i Raca i Lola, trebaju nam dva nova napadaca, i to u slucaju da zadrzimo Dijaru.

Sve u svemu, mislim da ce ovaj prelazni rok presisati i onaj prethodni letnji, ko da izdrzi to :D
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Ne znam tačno bilo je po kojekakvim sajtovima (onim koji nisu zabranjeni na forumu), Zurnalu, Novostima...Jbg, forum nije radio par dana pa sam morao da se informišem gde god sam mogao.:-D

Za neke navedene nije pisalo nigde (recimo jankovic), tako da nemoj siriti rekla-kazala price.
Hvala.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.299
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Мени се сва ова прича чини као да је после купа и свеопштег помирења,стигла директива да следеће сезоне морају освојити цигани,доста зајебавања.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
To za Bastu i Jankovica se komentarise svuda, po svim mogucim portalima, sajtovima itd, ali to su samo pisanja tza. ,,upucenih" koji licitiraju imenima, kao saznali od ovog, culi od onog, pa ako ubodu nekog, eto imali su informaciju, ne treba na to obracati paznju.
 
Последња измена:

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Meni se svidja ta ideja podmladjivanja i pravljenje tima na duze staze, ali kad bih znao da mi nismo mi i da ce to biti odradjeno kako treba. Znajuci nasu situaciju, mnogo je ovo tumbanja, treba sve to uklopiti u kratkom vremenskom periodu.

Nama u odbrani trebaju minimum dva nova igraca, desni bek i zamena za Krleta, plus novi stoper u slucaju odlaska Jovanovica, a kako vidim trazimo i novog levog beka, koji ce biti zamena Volkovu.

Treba nam jedan bocni igrac, i jos jedan zadnji vezni u slucaju da odu i Raca i Lola, trebaju nam dva nova napadaca, i to u slucaju da zadrzimo Dijaru.

Sve u svemu, mislim da ce ovaj prelazni rok presisati i onaj prethodni letnji, ko da izdrzi to :D

Daj covjece,kakvo podmladjivanje,pusti te price koje poslednja 3 prelazna roka zvace i drobi Djuric.I to kao izgovor za nedovodjenje igraca ili dovodjenje nekih olupina iz domace lige.Djuric je amater sto se fudbala tice,uz to i odlican manipulant i ja tom covjeku nista ne vjerujem.Sve samo mazanje ociju nekom demagogijom, podmladjivanja,reorganizacije,velika spremanja,price i pricice,bla bla.,Lola mora da ostane i trebaju nam pojacanja,pa makar i 2 ,ali da budu prava,a ne da se zamajvamo prevarama od igraca.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Поново ради биоскоп :D


Подмлађивање или генерални ремонт све једно. Нама је потребно 7-8 играча за следећу сезону.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
kada je dosao Sale Stanojevic i pred pocetak proslih kvalifikacija za LŠ i Djura i SS su pricali kako pravimo tim kako bi u ovoj sledecoj sezoni sada usli u Ligu Šampiona!!! kada smo to uradili prosle godine, i oni su sami rekli da je to slucajno, neplanirano i da je nas osnovni cilj bio pravljenje ekipe koja ce to uraditi u sezoni 2011/12, ali desilo se i niko se naravno ne buni! Pa je onda naglasavano da smo potpisali par igraca za zimsku rok, pa od njih ni traga ni glasa, ipak ce doci na kraju sezone ( i to su predstavljani kao neka top klasa)...Sad Djuric kaze oped podmladjujemo ekipu, da bi za 2 god bili konkurentni u LS...Ja bi voleo da to znaci isto sto i prosle, nas ulazak u istu, ali bih ipak voleo da budemo malo spremniji i da bar neki bod ukrademo ako dodje do toga! Ali ovaj Djuric je tezak demagog sve u svemu!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Lucani11fotomcvetkovic.jpg


Lucani10fotomcvetkovic.jpg




Lucani08fotomcvetkovic.jpg




Lucani07fotomcvetkovic.jpg


Lucani05fotomcvetkovic.jpg


0102Partizanfotomcvetkovic.jpg


0101Partizanfotomcvetkovic.jpg
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Samo bih rekao da je ova izjava Djurica oko titule sledece godine verovatno najidiotskija koju smo do sada imali prilike da cujemo od nase uprave. Po meni je gora i od svih onih sabanisanja oko Moreire...Naravno, tu je i nevidjena GLUPOST oko tima koji ce da igra zajedno dve godine. Evo kakav je to plan Djure za sada: prvo podmladimo tim neiskusnim igracima koji verovatno nisu dovoljno dobri za titulu sledece godine (zato valjda ne uzimanje titule nije nista strasno), pa onda one tamo godine uzmemo titulu i sta onda? Po Djurinom planu, opet sve prodamo, napravimo remont (jer jbg prosle dve godine), i opet "golim guzom medj kurate turke" u kvalifikacijama za LS. Nema sta, sjajna strategija. GOSPODE BOZE! Ako se podmladjuje ekipa, onda neka neka potpisu ugovor sa PRAVIM talentima i neka potpisu takve ugovore da ih drze bar 4 godine, sve ostalo je prava sprdnja.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Daj covjece,kakvo podmladjivanje,pusti te price koje poslednja 3 prelazna roka zvace i drobi Djuric.I to kao izgovor za nedovodjenje igraca ili dovodjenje nekih olupina iz domace lige.Djuric je amater sto se fudbala tice,uz to i odlican manipulant i ja tom covjeku nista ne vjerujem.Sve samo mazanje ociju nekom demagogijom, podmladjivanja,reorganizacije,velika spremanja,price i pricice,bla bla.,Lola mora da ostane i trebaju nam pojacanja,pa makar i 2 ,ali da budu prava,a ne da se zamajvamo prevarama od igraca.

Kolega, pogresno si protumacio. Ja sam napisao da bi podrzao podmladjivanje kada bih bio siguran da ce stvarno to uraditi kako treba, znaci osigurati jacim ugovorima Savica, Fejsu, Nastasica, Brasanca, Markovic, pokupiti sve mlade igrace iz nase lige itd.

Ali posto znam da od toga nema nista, Djuricu nemoj da se igras, hocemo pojacanja koja nam se obecavaju vec tri prelazna roka, i da konacno krenemo da napredujemo, a ne samo prazne price i obecanja.
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Markovic ima 16 godina i kad napuni 18 otici ce ..Muka mi je i zlo od ljudi koji vode nas klub nesposbni da naprave iskorak veci od ulaska u LS JEDNOM u 7 godina .
Ja ne znam sta ce nam uprava igrace da nam prodaje moze i neka agencija i da tako izdrzava kkub dok ima igraca za prodaju . Sta ce nam Ruzcici i kompanija za to ! Ocekujem cirkus epskih razmera kod nas vec za neki dan ...
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Samo bih rekao da je ova izjava Djurica oko titule sledece godine verovatno najidiotskija koju smo do sada imali prilike da cujemo od nase uprave.

Nisam siguran da je on to rekao zato sto ce rasprodati pola tima, vec, mozda, zbog zakulisnih radnji. Ako si pratio medije i desavanja poslednjih dana/meseci trebalo bi da razumes sta se (mozda) valja iza brda.
Poseta predsednika drzave, kako navedose neki mediji "osvedocenog Partizanovca", risboa tadica rupi i salve hvalospeva na racun kurve, ulazak brdo novih politicara u upravu gore pomenute, pa Telekom i dupliranje ulaganja gaspROMA itd., govore da ce se (mozda) promeniti fudbalska realnost u Srbiji sledece sezone. Naravno, to nije niko rekao i nadam se da je to samo plod moje maste, ali da mi se ne svidja atmosfera (nametnuta po volji raznih njuski, ne pravdi) ne svidja mi se. Sigurno, Djura, nije iz zajebancije rekao da nece biti smak sveta ako ne uzmemo titulu sledece godine. Sto i jeste istina, ali...
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Uzivajmo Grobari u ovim divnim danima i nadajmo se da ce Sijacki i ekipa ozbiljno pristupiti poslu dovodjena pojacanja :napred Partizan

ima ko ce da se znoji celo leto, a i celu sezonu, vidite i sami da je zestoka frka oko drugog mesta :buhaha
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
@ Zenevac

Sve se plašim da ima mi da budemo znojavi. Ponosan sam na dugogodišnje uspehe, ali ljudi nisu svesni da to posle jedne neuspešne sezone a bez naše zdrave strategije za budučnost, sve u vodu pada. Ostaje samo statistika za web stranicu. Neka dušmani seru, mi smo apsolutni gospodari u Srbiji a i dozvoliču sebi da kažem, i malkice šire.Trenutno !!! Nama je potreban sistem, protiv zemljotresna građa koja ti čuva hram ma kakvi udarci bili, a biće ih. Daj bože da grešim ali taj sistem u FK ne vidim i ne osečam, sve se svodi na improvizaciju. Žalosno i bedno za klub naše istorije. Kada pevamo 4 godine tuge, pesma pogađa i mene jer za te godine duge nismo uspeli ili nismo umeli da razvijemo korijene u gospodarskoj komori Srbije, da postanemo prepoznatljiv brend, jebena pop grupa, Rolling Stones Srbije i dela Balkana, onda bi mi šištala jaja zbog spoljnih faktora. Ovako moramo da strepimo od raznih DS fundamentalista, FSS bagre, povampirenih komšija i ostalih krvopija. Nadam se, iskreno se nadam da imamo nekog " ludog sa mudima " u klubu trenutno koji je svestan tog, ovog VAŽNOG trenutka za našu budučnost, koji ume da lupi šakom o sto i kaže MI SE PITAMO !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top