Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nova sezona i nova tema posvećena dešavanjima u beogradskom Đurgardenu i oko njega.
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Nadam se da cemo do sledece sezone docekati da admini promene naslov teme u FK Partizan
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ciljevi za sezonu: Nastaviti niz i uci u grupnu fazu nekog evro takmicenja i jos bitnije, oterati smradove iz uprave!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Cilj za sezonu: jebati sve po spisku bahatoj bandi iz UO sve dok ne odu!
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Sta je potrebno da se naziv teme vrati u FK Partizan kako joj i dolikuje? Da li vi i dalje verujete da ima ikakve sanse da se promeni uprava? Ako je to uslov ja mislim da od toga nema nista. Mrzim upravu ali sam se pomirio sa tim da oni nemaju kvalitetnog protivkandidata. Siguran sam i da se danas odrzavaju izbori za predsednika da bi se opet izabrao Djuric isto kao Karadzic u FSS. Ima li neki drugi uslov da se vrati naziv teme?
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Za mene je cilj u svakoj sezoni titula, sve ostalo je manje bitno. Daleko od toga da je svejedno hocemo li igrati neko Evropsko takmicenje, ali tu ne zavisi sve od nas. U nasoj ligi, imamo ubedljivo najjaci tim i ako mi budemo pravi, eto seste u nizu.

Voleo bih i ja da se temi vrati ime FK Partizan, jer Partizan nije Dragan Djuric, niti je Partizan njegovo vlasnistvo. Bilo je i pre njega bagre, neko ce reci manje, neko vece, ali Partizan je isao dalje. Nece se nista promeniti time sto ce se tema zvati FK Djurgarden. Eto, ako mogu dad dam predlog, da se otvori anketa u kojoj bi glasali za to - ko zeli da tema dobije svoje izvorno ime, a ko zeli da ostane ovako.
Kako god, idemo dalje...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Nećemo milion puta da raspravljamo o jednim istim stvarima. Tema se zove tako kako se zove, ko hoće neka piše na njoj a ko neće zbog naziva, neka je zaobiđe! Kakvo crno glasanje...

Kraj rasprave!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sta je potrebno da se naziv teme vrati u FK Partizan kako joj i dolikuje? Da li vi i dalje verujete da ima ikakve sanse da se promeni uprava? Ako je to uslov ja mislim da od toga nema nista. Mrzim upravu ali sam se pomirio sa tim da oni nemaju kvalitetnog protivkandidata. Siguran sam i da se danas odrzavaju izbori za predsednika da bi se opet izabrao Djuric isto kao Karadzic u FSS. Ima li neki drugi uslov da se vrati naziv teme?

Promeniće se kada odu govna, a tebi ako smeta zaobiđi temu!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
meni je malo paralo usi, ali sad je super,
ime je znak.
znak za olos u upravi, bahate, priglupe i osione polu-igrace kakve ne pamtim u fk, usrane bjrm sipce, vlasnike vecine fudbalera, trgovce drogom na jugu.
Ekstra ime, nista ne bih menjao!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Da se i ja upišem i da poželim da se ove godine oprostimo od đubradi koja nam je zgadila život.

To mi je jedina želja za novu sezonu.
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Da se i ja upišem na ovu temu sa željom za 6 vezanom titulom i da konačno ova tema vrati svoje staro izvorno ime, što bi apsolutno trebalo da se podudara sa Giginom željom.

Uzdravlje braćo Grobari.
 

Burinski

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
173
Reaction score
26
U novoj sezoni samo zelim da mi navijaci postanemo BBB i da imamo odnos prema nasoj upravi kao sto imaju BBB prema svojoj. Prakticno, a ne teoretski. A da bismo ispostovali autorska prava oko imena, mi mozemo biti Bad Black Boys-i.

I jos nesto - ne mogu osiono politicki nastrojeni ljudi da izvrgavaju ruglu osione fudbalere, jer svojom osionoscu samo pokazuju da su istog karaktera.
Ovde na forumu ima dosta mojih sunarodnika kojima se prevrce zeludac kada sa nepodnosljivom lakocom sve cesce nazivate nasu drzavu rogobatnim imenom (bjrm), makar u kontekstu naseg satrapa - menadjera, koji usput ne radi sam, nego je ta menadjerska agencija dvojac Srbina i tog satrapa. (izvinjavam se ako nije Damjanac Srbin).
Najiskrenije i bez imalo potrebe za svadjom apelujem samo da se pridrzavate do zvanicne formulacije kojom je vasa drzava Srbija priznala moju drzavu njenim ustavnim imenom, dakle Makedonija.
Jos jednom se izvinjavam na podebelom off-u, ali stvarno preterujete sa omalovazavanjem jednog velikog broja iskrenih Partizanovaca koji ce i na prvoj narednoj utakmici krenuti put Beograda i Srbije da bodri nas najvoljeniji klub!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Pomenu JeNeA na drugoj temi pricu oko generalnog sponzora. Jbt pa ja sam primjetio da vise i ne razmisljam o tome... cak sam zaboravio i koji nam je bio poslednji sponzor kojeg smo reklamirali na dresu, ne racunam EPS.
Da li je moguce da niko od ovih vajnih novinara ne ponavlja ovo pitanje? Da li je moguce da nisu bili u stanju da nadju nekoga ko bi dao 500 keur godisnje, pa mi smo na tu foru izgubili najmanje 1.5M za zadnje tri sezone?
Jedini odgovori su:
- Bilo je zainteresovanih sponzora ali su oni htjeli da znaju gdje idu te pare;
- Bilo je zainteresovanih sponzora ali lopovima iz uprave ne odgovara jer zele da nam po ko zna kojim kamatama POZAJME jos malo para (pozajmljuju nam po spostvenom priznanju);
- Ova bagra stvarno nije u stanju da kontaktira i pregovara sa bilo kim oko sponzorstva...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.798
Reaction score
1.112
Локација
Ivanjica
Nece bre niko da bude sponzor bandi lopovskoj bre, da daje novac ili bilo kakve povlastice lopurdama .
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Medju sponzorima imamo 3 jake poznate firme Reno,HTC i DHl.E sad dal niko nece da nam bude genralni sponzor jer ovi iz uprave traze striktno lupam 1 mil. eura ili nista od posla.... ili su neke druge igre u pitanju.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Нећемо добити спонзора док не дотерамо цара до дувара.
То јест док се не пласирамо у Европу па нас УЕФА примора.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
@ Je-Ne-A, GARGAMEL

Prekinite međusobna prozivanja, direktna i indirektna, imate opciju PM kao i ignore listu!

Važi takođe i za sve ostale koji su skloni sličnim stvarima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top