Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Zaista ne bi bilo loše, vi što niste upućeni, da se malo raspitate pre nego što komentarišete, a slobodno mogu reći i lupetate o Zabiji, Islamu i ostalim stvarima u vezi toga. Ima dosta fudbalera islamske vere, a ja do sada još nisam čuo da je neko pao u nesvest, ili umro, jer eto nije krkao ceo dan kao mnogi od nas, nego jede ribu kad padne mrak. Uostalom, ostavite to stručnom štabu da rešava. Ako njima to nije problem nije ni meni!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Secam se da je i prosle godine bila neka frka u svetu jer igraci islamske veroispovesti nisu jeli i pili nista preko dana zbog ramazana , ali sto kaze Gazda, nije niko od njih umro. Nije mu ovo sigurno prvi put u zivotu da postuje taj post.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.312
Reaction score
3.937
Локација
Kobasicarija "Venac".
nijedan ljudski organizam nije isti. tako da sto se tice tog ramazonskog posta, sigurno da postoje razni primeri uticaja istog. jedini cega se ja secam je primer velikog hakim olajdzuvana. on je redovno postio, ali je na parketu bio savrsen.
 

Dr.Hofmann

Guest
Bude li ovaj nastavio da glumi Ali babu i zahtevao da mu se služi hrana koja je prilikom klanja okrenuta prema istoku i pridržavao se striktno ramazana, ima da kad istrči na teren bude otresen kao slina i to onako u prolazu, pošto će biti pun energije kao Etiopijska narodna banka love......

Kakve mi pacijente dovodimo to je haos živi...
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
pre dve ili tri godine, nemacki drugoligas FSV Frankfurt (koliko se secam oni su u pitanju) je opomenuo 3 igraca muslimanske vere koji su postili, i pretio im da ce ih suspendovati ukoliko ne prekinu post...doduse ti igraci nisu informisali upravu kluba o tome, tako da klub nije imao sanse da za njih trojica organizuje specijalan trening itd...to je cak stiglo do centralnog muslimanskog odbora nemacke...

Mnogi od vas nisu ni svesni, koliko ima muslimana medju najboljim fudbalerima sveta...nisu to samo arapi i turci, evo na primer Ribery, Kanoute, Abidal, Keita, Toure, Anelka (da ne nabrajam jos, ima ih bas mnogo u engleskoj i pogotovo francuskoj) su muslimani i mnogi od njih poste za vreme ramazana...samo sto vecina ne prica o tome...Diarra iz Reala na primer je javno rekao da posti, i niko mu ne zamera...

jedan moj dobar ortak iz detinjstva, je musliman koji posti...trcimo 2-3 puta nedeljno po 8 kilometara i pricali smo jednom o tome...
Post vazi za sve, sem za stare, bolesne, za decu, ljude koji su na putovanju, vojnike u ratu i za ljude koji rade tezak fizicki posao...
eto, ova zadnja tacka je bitna, jer mnogi fudbaleri tumace profesionalni sport kao tezak fizicki posao koji nemogu da izvedu bez mnogo tecnosti itd...zato ne poste...Anelka je na primer izjavio da je jedno vreme postio, primetio kako je postao sklon povredama i prestao sa tim...Ribery posti preko nedelje, na dan utakmice ne posti...i tu je bilo kritike muslimanskih vernika u fazonu "ili postis, ili ne postis...a ne pola-pola"
svake godine za vreme ramazana se pronadje nesto u stampi (doduse samo na poslednjim stranama) u vezi toga...ove godine malo vise, jer sad pocinju jos i olimpijske igre...

da se ja pitam, nebi pravio uopste dramu oko Zabije, naredio bi mu malo laksi trening za ovih mesec dana, i ispostovao bih ga 100%...i sta se njegove hrane tice,takodje...valjda ima u sred Beograda radnja koja proizvodi meso po Halalu...jedino ovako pokazujemo da smo veliki klub...jer se ovakve stvari podrazumevaju u civilizovanom svetu...jest da je ovo Srbija, i seljacine su nam u upravi, ali valjda ce ispostovati Zabiju...i siguran sam, vrati ce nam golovima...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.382
Reaction score
3.198
Локација
Tamo gde su Grobari
Bude li ovaj nastavio da glumi Ali babu i zahtevao da mu se služi hrana koja je prilikom klanja okrenuta prema istoku i pridržavao se striktno ramazana, ima da kad istrči na teren bude otresen kao slina i to onako u prolazu, pošto će biti pun energije kao Etiopijska narodna banka love......

Kakve mi pacijente dovodimo to je haos živi...

Pa šta ti mišlis, da on to radi iz zajebancije ili zato što mu je dosadno?! Dečko poštuje svoju vjeru i taj post. Umesto da ga respektujemo zbog toga, mi ga pljujemo!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Kraj rasprave o Zabiji, postu, islamu, običajima...!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Илић: Нервозан сам

- Немам шта да причам, нека говоре млађи. Уосталом, нервозан сам – рекао је, по завршетку тренинга, Саша Илић.
Попут капитена понаша се и Иван Иванов.
- Не, не, не… Нема ни од мене никаквих изјава. Нећу да причам – одмахнуо је руком бугарски штопер.


http://www.zurnal.rs/2012/07/22/ilic-nervozan-sam/index.html
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Koji je qrac sad ovo. Ovo mi ne lici na Kapitena, nešto je dobro ispizdio. Novac sigurno nije u pitanju. Ili novinari pumpaju? Nije lijepo, u svakom slučaju
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Čim i Ivanov nije hteo da priča očigledno da je neka zabrana od kluba(trenera) u pitanju ili šta već.. :confused
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
Verovatno je neka podela medju igracima na mladje i starije..uostalom i Vermez ih tako deli,to mi se ne svidja...mozda ga je pogodila izjava da ce biti dzoker,sta znam..
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ima mnogo drugih razloga da čovjek bude nervozan, a vi odmah idete na najcrnje.
Možda su mu slabi amortizeri na autu, možda su narkomani počeli da mu se iskupljaju ispod prozora... :D
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Znam! Mutavi hoce da uplati na 2 u 1 i to se nasima nije svidelo. Zezam se. Nesto se ozbiljno valja iz brda ili je samo Vermez zabranio razgovore sa medijima.
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
A šta ima pred povratnu sa Valetom da zabrani, i to kapitenu... Bog zna šta je bilo, videčemo...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
A možda je ružnal izmislio deo priče o zabijinom prehrambenom problemu pa su igrači dobili direktivu da bojkotuju dotični tolet papir
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top