Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
Da li sam ovo napisao ja ,ili ti? Onaj ko VOLI PARTIZAN ovakve bljuvotine o nasim vrednosrima ne moze da iskaze ni u najgorim snovima, ni posle najtezih poraza ni u stanju ljutnje kakva je, ne daj Boze poraz od ciganstura sa pet nula. i zato sto se tice tvoje ljubavi i odanosti PARTIZANU toliko.
Ovako nas vole samo cigani. To je njihova retorika i terminologija. "nemaju oni sta da traze u Evropi", "sudija je ponistio protivniku cist gol inace bi izgubili", " imali su srecu, igrac se okliznuo o busen " , "nisu u Evropi uzeli ni bod" nja, nja, nja.
Ili ti je "sudija" ponistio gol, jer si se sapleo o busen, pa si ljut sto nisi uzeo ni bod u svojoj velikoj ljubavi prema klubu ili si ovo gore prepisao od nekog.
Trece nema.
U Svedskoj nemiri,Zdravo.


Jeste, rekao sam da nemamo sta da trazimo u evropi...odlaze nam Mitrovic, Stojke, Ivanov, Lazar, Scepovic i mozda jos Vova...znaci svi koji vrede...kao i svake godine...a koga dovodimo? Igrace za dz...svake godine isto sranje...i godinama vec (odkad mutavi caruje) ili ispadnemo u predkvalifikacijama, ili udjemo u le ili ls i ne uzmemo ni jedan bod...u grupnoj fazi nas puni ko stigne...
Iz godine u godinu sa losijim timom od predhodne sezone...a dugovi sve veci...hoces reci da cemo ove godine uraditi nesto u evropi? Glavno da sam cigan zato sto sam skeptican sta se ls tice, dokle god nas lopovi muze...nevolim klub zato sto kazem (i stojim iza toga) da smo se u zadnjih par godina brukali u evropi...verovatno ustvari i navijam protiv partizana kao sto je neko gore vec napisao...svaka cast...
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ovo sto crno beli napisa je istina i to svi manje vise znaju.. Fkp i fk romi su dva kluba koji nikada nece biti privatizovani, jer od cega sps da placa svoju politicku kampanju ili da kontrolise i finansira toliki aparat ljudi i kriminala iza sebe? Mada kada bi se mi stavili u njihovu kozu mozda bi isto radili,gde u svetu i u kojoj fabrici u srbiji mozes da zaradis 6,7mil e godisnje i da to stavis u dzep a da te manje vise niko ne cima.. ? Ova drzava treba da propadne kao ovakva i onda da pokusamo nekako ispocetka..
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
garantujem zivotom da je na kokanidji ili necem slicnom.
ovako moze da se ponasa samo drogirano stvorenje
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ja sve vise pocinjem da verujem da je on neki humanoidni robot, ziv covek ni na kojim drogama ne moze ovako da se ponasa.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
То је то, исти осећај. Одем јуче после годину дана, само из љубави према клубу и поштовању према тренеру и играчима. Супер провод, славље, видим драге људе с форума и у повратку размишљам - сутра опет све по старом.

Није прошло ни 24 сата већ је објављено како су продали малог Митра. Мутави деген опет забавља званице, већа је атракција него брадате жене на двору Хенрија VII.

Ништа се променило није. Сама чињеница да је прослава организована у ресторану на истоку говори о беспарици. Тренер ће опет да сече уши и крпи дупе са оваквим играчким кадром. Продаће банда свакога ко иоле вреди а камоли Митра.

Проблем није мутави идиот већ систем иза њега, та монструозна партијско - полицијско - политичка структура. Сутра ће можда да дође и неко ко није мутав и можда пристојно изгледа и лепо прича, али каква је корист ако ће и даље да ведре и облаче паразити попут Бранка Ролекса Ружића, којој год партији да припадају?

Никад се лешинари неће одрећи клуба јер је Партизан (још увек и док га не разјебу као што су разјебали привреду) једно од ретких места у држави где се врте стотине хиљада или милиони евра на гомили. Е зато су као Партизан и цз "клубови од националног значаја" (гле курца) и зато их неће приватизовати ни за зилион година, јер што би паразити секли сису из које немилице сисају већ годинама.

А ми ћемо да се нервирамо око тривијалних ствари, да ли је требао да почне Волков или Лазевски, док бандитима не пада на памет да, за један милиметар бар, помере клуб напред.
Ovakvim postovima se zatvaraju teme. Onaj ko ne uviđa da je ovo suština, i da su stvari u našem klubu doslovce ovakve ima problema sa relanošću, ili je zlonameran.
 

Dr.Hofmann

Guest
Eto vidis Crno-beli ja sam uspeo da se savladam i da ne odem na proslavu titule, odprilike u isto vreme smo prestali da idemo na utakmice iz gotovo identicnih razloga, tako da mi je potpuno jasno o cemu govoris.

A izjeda me taj crv iz vikenda u vikend vuce me nesto na te utakmice , jebiga uslo u krv, ali onda oped sednem i kazem sebi pa nemoj da budes balavac i naivko otices i doziveces neko novo razocarenje da li vezano za tim, upravu, navijace nebitno i onda ces da se jedes sto si pogazio svoju rec da si raskrstio sa tim, jer ne zelis da neko zloupotrebljava tvoju iskrenu ljubav prema klubu.

Drugim recima vrlo brzo ces se podsetiti zbog cega si batalio to sve, eto tebi i drugima nije trebalo mnogo, nekoliko desetina sati da vas vrate u surovu realnost.


Ovo sto oni rade je bukvalno sprdanje sa navijacima ,skakanje po nervima navijaca i smejanje u lice uz povike "ko nam sta moze"!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.456
Локација
Žrnov
ja sve vise pocinjem da verujem da je on neki humanoidni robot, .....

Al' izgleda da mu se memorija il' neka kola nešto uzjebala, a ovi mali zeleni, sivi ili kakvi li su već, nemaju kad da stignu da dođu da ga oprave ....

Ne, ne.... ovo se ipak ne dešava..... meni se sve više čina da je onaj koji ga je postavio neki teški cigan i da je baš njega postavio da bi Grobare zajebavao i sprdao se s nama....
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Jel on rekao 'sest nociju' il sam ja sa mozgom prenumio :buhaha

Шест ноћију и 25 дана. Занимљива перцепција времена и света око себе...

Drugim recima vrlo brzo ces se podsetiti zbog cega si batalio to sve, eto tebi i drugima nije trebalo mnogo, nekoliko desetina sati da vas vrate u surovu realnost.

Ма јасно је све то било и мени пре враћања у сурову реалност, нисам ја мислио да ће сад клуб да процвета само зато што је отишла она слина од тренера а Јојић дао гол калаштурама.

Одлазак је био чин поздрава екипи и сусрета са друштвом, знаш да ја немам никакве илузије око ђубради из управе. :wink:
 

Dr.Hofmann

Guest
Znam sve mi je jasno i zbog svega toga , moja jedina veza sa Partizanom u poslednjih godinu i nesto je ovaj forum i tv...

Koliko li nas samo takvih oteranih sa stadiona ima , iz dana u dan sve vise.

S druge strane regrutuju se neki novi "navijaci" kojima bas Partizan i nije vazan, niti znaju mnogo o njemu koliko je vazno da budu vidjeni, u prici, klasicno pomodarstvo.
Upravo takav scenario je i jedini moguc uzevsi u obzir sve cinjenice i okolnosti, to je bas prirodan sled dogadjaja za trenutno stanje.
 
Последња измена од уредника:

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Covece, koja sramota su djuric i njegovi drugovi iz uprave, pa to je neverovatno...
Covek je u roku od 2 minuta jedno 5 puta pomesao prezimena Jojic i Sojic i to u 3 recenice!?:banghead Pa jebem te glupog, pa nauci bar prezime igraca koji je dao najbitniji gol u sezoni i to protiv cigana u 90tom minuti, za titulu bre!?
Sto je neko napisao na prosloj strani, sta mu je trebalo da da on taj gol, verovatno ce mu ostati kao najbitniji u karijeri, kad ga neka mutava budala pomesa sa Sojicem i sad ce ga drugovi prozivati.
Mislim sta reci, a ne zaplakati od muke.

A onaj drugi gaf "sanjacu ovu titulu 6 noci i 25 dana" simbolizujem na ovakav nacin: jos 6 noci ce provesti na mestu predsenika Partizana i nakon toga jos 25 dana ce ostati na slobodi.
Daj Boze da je ovako! :ziveli

P.S. Koja je bre ona glupaca sto je vodila "ceremoniju"?
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Svako je donekle u pravu i imam razumevanja i za jedne, i za druge. Svako ima svoje razloge i opravdanje za (ne)dolazak na stadion.
Počevši od teorije da klub nije čovek i da je klub iznad svakog pojedinca, onda je odlazak na stadion sasvim normalan. A sa druge strane, daš pare da bi video ljude koji su opustošili i oskrnavili ono što najviše voliš, da gledaš plaćene navijače na tribinama a na terenu pulene raznih menadžera, onda ćeš lako doneti odluku da ostaneš kod kuće.
U svakom slučaju, niko nema pogrešnu sliku (barem verujem da je nema) o pošasti koja je zarazila klub. Samo je pitanje da li je to, i sve nabrojano gore, dovoljno da bi nekoga oteralo sa stadiona.
I da zaključim, ponoviću, razumem odluku i jednih, i drugih. I niko, po mom mišljenju, ne može reći da je njegova odluka ispravna.
 

Dr.Hofmann

Guest
Pa naravno , svi mi razlicito percepiramo i na drugaciji nacin dozivljavamo svet oko sebe, pa tako imamo i razlicite postulate, uverenja, stavove.

Neka svako postupa kako misli da je najbolje za njega, bitno je samo da je obraz cist!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Samo mi nije jasno kako ova BUDALA(Šojic) nije u zatvoru??!!!:pop
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.618
Локација
ante portas
Пост који је исписао Црно Бели је једна од најтачнијих,најпрецизнијих дефиниција стања у нашем клубу за период последњих 15 година . Нажалост то је један систем који се толико укоренио , систем који је дубоко ушао ,толико да га штите институције државе . То може да сјебе само нека међународна организација , неко наднационално тело . Једино тако .Прво да се разбије криминал на нивоу Републике Србије па да се чисте поједине гране и области као што је спорт и у њему наш ФК. Без тога тешко да ће ова држава на генералном плану видети бољитак , па и спорт и у њему ФК Партизан . Мајку им јебем , гори су од конквистадора који су пустошили све живо некада на тлу Ј.Америке . Питање је године када ће и Телеоптик пресушити јер није сваки извор непресушан . Једина брана која је требала да штити клуб су организовани навијачи . Нажалост пар хиљада евра су учиниле да је џеп важнији од образа . Партизан нам умире пред очима ,тихо .
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Čitajući ovaj tekst, koji svakako ima veze sa temom, kontam da je Mutovih 10 miliona evra dovoljno velik razlog da odgovara.

Među dužnicima, koji nisu obuhvaćeni postojećim istragama, a od kojih se traži odšteta su neka poznata preduzeća i biznismeni. Na primer FK Crvena Zvezda, Velefarm, Nikola’s, dva preduzeća iz Lutra grupe Dušana Mihajlovića, i preduzeća pod kontrolom Mileta Jerkovića, koji je pod zaštitom, jer je priznao umešanost u pranje novca Darka Šarića. Dragoljub Vučićević dirktor Velefarma sada je uhapšen u istrazi Galenike.

Samo da završe tu istragu više, bem ti državu kilavu.

Ceo članak imate na linku:
Spisak "težak" 32,3 milijarde: Svi dužnici "Agrobanke"
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.403
Reaction score
40.456
Локација
Žrnov
Volkova pod hitno prodati!

Na šta, bre, to liči da imamo dva beka- njega i Živkovića, koji znaju da centriraju?! Gledam u nedelju i ne verujem, bre, to nije Partizan!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.907
Локација
Kobasicarija "Venac".
tek sad sam odgledao mutavog...:buhaha:pop:confused tri smajlija u jednom. ne znam kako drugacije da opisem sta osecam. ja bi' rek'o da je dragan djuric najbolji primer sta dobijes kad sipas belo na mesto gde treba da bude mozak.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Evo dve sa proslave, onako kako to zapravo jeste. Ščepale ga hijene, a slatko bi ga dva put prodali.

djura.jpg


rasa.jpg
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Ja mislim da je on hteo da ispadne duhovit... Nije da ga branim...

Ja sam prekinuo dvogodišnje nedolaske na stadion u nedelju, isto kao i Crno Beli, ali sam rekao Tulji, evo me sad, pa ko zna kad opet. Bio sam svestan i pre i posle utakmice da se nisam nigde vratio, već samo svratio.
Rekao sam više puta, ni sezonska za ložu, putni troškovi, topli obrok i kurva za posle me ne bi naterali da opet idem na stadion i dajem legitimitet lopovima.
Mogu još da ostanem kod kuće i iz čistog mazohizma pogledam prenose nekih utakmica. A možda i to prestanem da radim, nikad se ne zna. Moj otac je tako uradio.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top