Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
A niko da pohvali dečake kako su lepo bili obučeni i na proslavi i na dodeli ovih nagrada za članove tima lige....

Mogla bi sad jedna sličica na naslovnoj strani... kad je bila ona "kontejner moda" - kad su potpuno zaslužili, može i sad pohvala, kad su se ispravili :D
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Hit večeri, Lola u odelu i šulji. Dobri su bili zaista, Gazda udri izmenu naslovne.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Ja mislim da je on hteo da ispadne duhovit... Nije da ga branim...

Apsolutno. Da ne ispadne da branim mutavog, ali ovo je pokusaj humora. Zar stvarno mislite da on ne zna ko mu igra u klubu. Ne zato sto nesto voli igrace ili klub. U pitanju je nesto mnogo vece iz njegove perspektive. A to su pare. Zna on vrlo dobro sa kakvim osnovnim sredstvima raspolaze da bih kasnije moga prodati. Ako se u to nismo uvjerili do sada onda ne znam kad cemo.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.491
Reaction score
1.180
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Gazda, vracaj naziv temi. Kakav crni Partizan. Ovo je Djurgarden u kojem vedre i oblace dronfulje Biki, Siki, Sandra ...

Klub ciji predsjednik nakon 5 godina kradje pocinje i da se sprda sa navijacima, javno nas prcaju u zdrav mozak.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo mi nije jasno kako ova BUDALA(Šojic) nije u zatvoru??!!!:pop

Pitaj Ružića i Dačića. Da nije njih odavno bi on bio nečiji "bitch".

Spisak "težak" 32,3 milijarde: Svi dužnici "Agrobanke"[/URL]

Ne budite naivni... istraga je odavno završena, sve se zna, ali se govno ne hapsi, jer Vučić neće još uvek da udari na koalicione partnere iz SPS, a oni su ti koji štite pola kriminalnih grupa i pojedinih kriminalaca. Šta mislite da Dačić ne zna ko i šta je Vavić i njemu slični. Pobogu, slikali su ga odmah pored njega! O Đuriću da ne pričam!


Apsolutno. Da ne ispadne da branim mutavog, ali ovo je pokusaj humora. Zar stvarno mislite da on ne zna ko mu igra u klubu. .

Nema šta da mislim, životom mogu da garantujem da on ne bi mogao da nabroji 5-6 startera, kamoli da zna sve igrače!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Za ovo drugo Gazda bas i nisi u pravu... Udario je on na SPS samo tako,time sto je udario na Galeniku,a pre toga na Laleta sekulica tj. Habitfarm...Djura nije ni prici njima.. Nemoj misliti ni da je SNS cvecka, sto se tice sumnjivih likova i "biznismena" sa kojima su spregnuti...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.963
Reaction score
25.936
Локација
ante portas
Zurnal pise da je pocetak priprema 12. juna .
Plan priprema je takav da ce crno bela ceta od 15. do 21. juna biti na Zlatiboru , a od 25. juna do 5. jula Parni valjak ide na Pohorje .
6. i 7. jul crno bela masinerija ide u Varsavu na "Dejna kup" zajedno sa Austrijom iz Beca i Fluminenseom .
Eto da podelim informaciju iz novina sa grobarijom :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Milošević: Partizan će ostati jak



v291698p0.jpg



Funkcioner Fudbalskog saveza Srbije (FSS) ne smatra da bi odlasci igrača iz Humske morali da utiču na snagu tima Vuka Rašovića. "Možda budu i jači".

Direktor nacionalnih selekcija FSS Savo Milošević sa poštovanjem posmatra slavlje u njegovom bivšem klubu.

Uspeh Partizana i osvajanje šeste uzastopne šampionske titule ocenjuje kao rezultat vredan respekta, uz komentar da je vreme da crno-beli podignu nivo igre i naprave iskorak u Evropi.

"Nije lako biti šest puta uzastopno prvak u bilo kojoj državi, u bilo kom sportu, bilo kada... To je za pohvalu i poštovanje. Partizan sada mora da napravi iskorak u Evropi. Nadam se da će od ovog leto krenuti da se razmišlja u tom smislu, da crno-beli podignu nivo igre kako bi bili uspešni i u Evropi, kao što su to u domaćem takmičenju", rekao je Milošević agenciji Beta.

Nekoliko fudbalera Partizana, među kojima su Lazar Marković, Marko Šćepović i Vladimir Stojković, najavilo je da će napustiti klub u letnjem prelaznom roku, a Milošević je ocenio da da to ne bi trebalo da predstavlja problem za klub iz Humske.

"Partizan ima 20 kvalitetnih igrača i ako odu dvojica-trojica, a pritom se pogodi sa pojačanjima ekipa će ostati jednako jaka, a možda čak i jača. Suština je da Partizan mora da podigne nivo igre, a za to ima dovoljno kvaliteta", ocenio je Milošević.

On je kazao da crno-beli imaju realne šanse da se plasiraju u grupnu fazu Lige Evropa, dok mnogo toga zavisi što se tiče plasmana u Ligu šampiona.

"Za Partizan je bitno da uđe u bilo koje evropsko grupno takmičenje. Poželjna bi bila Liga šampiona iz više razloga, ali je jako bitno da igra. Za Ligu Evropa postoje realne šanse, a za Ligu šampiona mora da se sklopi više kockica", kazao je nekadašnji napadač.

Milošević je rekao da je trener Partizana Vuk Rašović, koji je ekipu preuzeo pet kola pre kraja Super lige, pokazao veliki potencijal već na samom početku karijere.

"Vuk i ja smo od 16 godine igrali zajedno fudbal, poznajemo se dosta dugo. On je na početku, pokazao je da ima ogroman potencijal. Uveren sam da može da postane ozbiljan i veliki trener. Taj proces je komplokovaniji i teži od procesa stvaranja igrača. Otvorila mu se fenomenalna šansa već na početku karijere", rekao je Milošević.

Na pitanje da li postoji šansa da se vrati u Partizan pošto se upraznilo mesto sportskog direktora odlaskom Ljubiše Tumbakovića, Milošević je odgovorio: "Sve i kada bih mogao da obavljam dve
funkcije, ne bih hteo".

( Mondo )
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Ma biće sigurno jači :banghead.
Idu: Marković, Šćepović, Ivanov, Stojković, Mitrović i od igrača koji su pravili razliku ostaje jedno Saša Ilić od 36. godina.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ajde nemojmo pricati nesto sto jos uvek ne znamo.

Za Mitrovica jos uvek ne znamo da li ce otici sad na leto.
Ja mislim da nece.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Ma šta ima veze što idu....

Marković - iovako čuvao nožice za Čelzi
Ivanov - ma spor je
Stojković - kiksara
Šćepović - pati od kurcobolje
Mitrović- e, jbg, on još nije došao na tapet pa je izgleda samo za njega šteta...

I stvarno ne znam zašto kukate za istim onim igračima koje ste smeštali do pre neku stranicu u cisternu za čišćenje septičkih jama.

Baš mi niste jasni :confused;
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.106
@Viper:

Pa i neće, veće su šanse da ode sad na proleće :D, još je više od tri nedelje ostalo. Gde mutavi da dočeka leto. :pop
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Za Scepovica mi nije zao nimalo sto ide.

Za ove ostale mi je zao ako odu.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
@JasminaT
Koga sam ja smjestio u cisternu za čišćenje septičkih jama?
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Ma šta ima veze što idu....

Mitrović- e, jbg, on još nije došao na tapet pa je izgleda samo za njega šteta...

Kako nije? Ne zna da se ponasa, one sabanske frizure, pa divljanje na terenu, bespotrebni crveni, tetovaze, kurcenje... Bilo je i za njega, ne brini:D Jos se nije rodio taj i zaigrao u FK koji nije bio i nece biti ispljuvan i kome se nesto nekad nece zameriti:D Jbg, bas smo teska publika, toliko akademika na forumu koji su pritom vrhunski sportisti, ali su se odrekli sporta zarad nauke:D
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
318
Reaction score
8
ja sam prvi Scepovica pljuvao i pljuvacu ga! Iskreno mi je zao sto momak takvih fudbalskih kvaliteta na terenu izgleda mnogo arogantno.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Pitaj Ružića i Dačića. Da nije njih odavno bi on bio nečiji "bitch".

Znaci to je to, Dragan Djuric i kompanija ce jahati i ove godine. A verovatno i duze.
Ocigledno je nekim ljudima zabranjeno da talasaju i da traze promene. Ovu stoku moze oterati samo rezultatski neuspeh ali s obzirom na konkurenciju i to je nemoguce.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top