Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
Crno-beli je upravu, evo recimo ja sam prestao da idem na jug,a proveo sam fin vremenski period na njemu, i verujte mi da mi fale utakmice, ali sam se odlučio na taj potez iz više razloga :

1) Očigledno lizanje vrha tribine sa upravom koja razjebava klub
2) Potpuno izgubljen prepoznatljiv identitet Grobara
3) Nastavak srozavanja tribine u svakom smislu( da ne nabrajam lično sam bio svedok mnogih sramotnih stvari).
4) Ima li na svetu kop koji stišava skandiranje protiv uprave, j atakvom ne želim da pripadam?

Da sam u Bg-u išao bih verovatno na neku drugu tribinu i skandirao uprava napolje ili pomogao na bilo koji način (koliko je u mojoj moći) da se na bagru vrši pritisak), ali pošto sam 150km od Beograda i pošto moja ekipa sa kojom sam godinama išao svuda i dalje stoji na jugu rešio sam da potpuno batalim utakmice do nekih boljih vremena (eh utopije)..

Ima nas nekolicina ovde koji su postupili isto kao i ja, i čak su ljudi izgubili volju da idu i na istok, (ako već nećemo na jug), pošto vide kako se radi godinama i decenijama...


IZMENA:

Još nešto da dodam,povrh svega ovoga da gledam kako iz dana u dan uprava našeg kluba priređuje sramotu za sramotom u raznim oblicima, što u besomučnoj prodaji svega što vredi (bez ikakve pametne strategije), što u organizacionom ili bolje rečeno neorganizacionom smilu, itd itd itd..

Zaista nemam tu sposobnost da glumim noja i da se ložim na neki slepi mazohizam, koji bi me jeli zadržao na jugu, dok mi se Đura i družina sprdaju sa inteligencijom...
 
Последња измена од уредника:

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Jbg Smiljanicu,da ti je Vavic menadzer kao Tomicu ,mozda bi i ti dobio novi ugovor i povisicu.Ovako Moli Boga ili menjaj menadzera.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Пустите Лолу, зар нисте видели Газдин пост? :)
Газда, значи ли то, да ће мутава лоповчина ускоро завршити у ћорци?
 

delicPFC

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
409
Reaction score
5
Локација
Bolesna strana grada Novi Beograd
Ma nije to poenta, moze on da padne, a i ne mora, jer Mutavi je ipak sitna riba u poredjenju sa nekim drugim ''glavonjama'' tu, ali ono sto moze da ga sacuva jeste sto bi mogao da odruka i proda neke krupnije, ali...

Poenta je kako spreciti nekog ''prestolonaslednika'' tipa Milija (citaj Zeka) da nasledi Mutavog, jer ako u tome uspe sta smo onda postigli ?

Kada Mutavi ode (ne moze on da izdrzi puno), treba izvrsiti opstrukciju, tj. spreciti da dodje do rotiranja i postaviti nekoga kome mi navijaci verujemo i koji ce biti dovoljno jak da pocistiti ostalu gamad iz kluba i da nadje neki kompromis oko ''haraca'' koji placamo politickoj bagri, a ne ovo sto gledamo danas...

E to su prave promene, sve ostalo je sviranje kurcu i sminkanje, manipulacija kojoj je ovaj narod jako podlozan...
 
Последња измена:

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Nasuprot, još je lepše jutro kad vidiš Đurića kako ulazi u najjaču advokatsku firmu u Srbiji. Sigurno nije otišao na kaficu da ćaska sa društvom.

Jel to ta velika vest? Covek ima mnogo firmi, ima mnogo para, mnogo ljudi koji hoce za razne stvari da ga tuze koje se mozda ni ne ticu Partizana i mozda su sitnice koje namaju nikakvog uticaja na bilo sta. Mozda su ga tuzili radnici oko neke plate koju nije platio ili tako nesto? A mozda je npr. resio da angazuje tu firmu da tuzi neki klub ( ima ih sigurno ) koji nisu platili igraca Partizana, i samim tim se trudi da preko tuzbe dobije pare od igraca i tako unese pare u Partizan ( i jedan deo sebi u dzep :p )..
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.325
Reaction score
2.748
19576932724f9596b0166cf924650452_orig.jpg

Nisam pričao o njemu. On trči, koliko god može, a to je svaki put više od onoga što siva većina može.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Aj Vladoste ne zajebavaj leba ti. :D

Lopov je definitivno u problemu, nas zanima da li će ili neće uspeti da se izvadi. Sigurno je da ima jake adute preko partije i tajkuna, al opet, neko mora pasti. Za Partizanove milione neće odgovarati sigurno, nadam se da mu taj jebeni Zavod dođe glave.

@public enemy

Možda nisi pričao o njemu al si njega opisao definitivno. :D
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Ma ja ne mogu da verujem kako je uspeo da zezne Zavod pa oni su imali skoro pa monopol na proizvodnju stocne hrane.. Sto se mene tice ja sam od borbe odustao kada je Bogicevic nestao sa scene i sada mi je svejedno da li je Djuric tu kao predsednik ili neki drugi lopov, postenog coveka necemo naci jer da bi bio predsednik moras da budes bogat i mocan a cim ti imas pare ti si i lopov jer u ovoj zemlji posten covek ne moze da se obogati. Sto se mene tice NAPRED PARTIZAN!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A odkud ti znaš da je Bogićević odustao od Partizana. Možda i nije!!

To je jasno to jeste borba, ali ja nju i ne komentarisem ja sam zeleo da istaknem pruzanje podrske igracima i klubu kao nesto sto smo uceni da volimo celi zivot, ne neki Djurgarden, a to je Jug i dalje, bar vecina na njemu, dok pojedini na ostalim tribinama ne rade ono sto je najnormalnije za jednog navijaca, tj da navija i pruzi podrsku igracima, cak stavise suprotno ko da im lovi gresku da ih opljune a pritom ima neka svoja pravila i trazi svoja prava i biva uvredjen kad im igraci ne otpozdrave

Ljubav je ponekad slepa, a ponekad i glupa... ALI ima i onih koji su prošli kroz sito i rešeto pa su shvatili da se od ljubavi ne živi.

Naravno da na istoku i zapadu ima strašnih budala koji će da zvižde i kritikuju sasvim nepotrebno. Toga je uvek bilo i biće. Mnogo veći problem je što je južna tribina sasvim propala. Pobogu cigani je vode! Mnoge vođe, mada ne sve, su na Đurinom platnom spisku, a što manje reći o saradnji za milicijom to bolje.

Koliko klinaca ima na tom jugu koji su juče brucali, a danas se prave pametni, kao da oni sve znaju i samo oni vole Partizan! Koliko je jug propao najbolje prikazuje jedna navijačka grupa, Južni Front. Grupa koja je upravo i osnovana da se bori protiv plaćenika sa tribine, a danas ta ista grupa sarađuje sa istim zlotvorima protiv kojih se borila. Znam da to više nije ista grupa i da je sada vode neki drugi ljudi, ali ...

Mada, mora se reći i da je Jug počeo polako da se budi. I tamo su počela skandiranja protiv uprave. Zašto... to ćete isto uskoro da saznate!
 

Vladoste

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
87
Reaction score
2
Gazda ti popio koju viska veceras pa ti dosado i malo si resio da palis masu po forumu? :D Prvo pises dobijamo stolice, a sada si na sve to dodao i stadion :) Kako bi bilo lepo kada bi bilo istine, jedino sto mi pada na pamet sto se stadiona tice jeste ovaj nacionalni koji ce da se pravi ali to ne moze biti nas samo ga mozemo koristiti tako da to nije isto. Sledece sto ce Gazda da napise sigurno ce biti u fazonu: U zimskom prelaznom roku dovodimo 3 top igraca iz Spanije.. :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.514
Локација
Žrnov
Lola nikada, ali nikada, nije zabušavao na terenu i uvek je davao 100% sebe. Da li je on kvalitet za Partizan, to je drugo pitanje.

Mislim da on treba da ima ulogu u ovom našem filmu i to ne ovako epizodnu, barem sporednu, da iskoristim filmski žargon.
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
Ma ja ne mogu da verujem kako je uspeo da zezne Zavod pa oni su imali skoro pa monopol na proizvodnju stocne hrane.. Sto se mene tice ja sam od borbe odustao kada je Bogicevic nestao sa scene i sada mi je svejedno da li je Djuric tu kao predsednik ili neki drugi lopov, postenog coveka necemo naci jer da bi bio predsednik moras da budes bogat i mocan a cim ti imas pare ti si i lopov jer u ovoj zemlji posten covek ne moze da se obogati. Sto se mene tice NAPRED PARTIZAN!

ne kapiram po kom principu nevezanom za Partizan je Djura lopov, a Bogi nije? duguje Agrobanci duplo vise para, mulja sa Politikom (dokazano), tako da ne vidim razlog da bi ih razdvajao na taj nacin, a narocito ne vidim razlog da zbog njih odustajes od Partizana. pitanje je samo pod cijim pokroviteljstvom (uticajem) rade,a da su isti kalibar, mogu da ti i detaljisem.

p.s. Yebem mater Djuri i celoj upravi zbog nacina prodaje paketa za LE,
da vam se ceo stadion izredja po zenskoj liniji familije po 3 puta, tacno onoliko koliko puta se treba otici u TL ida bi se odgledala prva utakmica!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ja bih najradije na celu Partizana Mijatovica, Mirkovica, Krstajica ili nekog slicnog, ali posto od toga nema nista, hajd recite mi ko je idealniji/bolji/manje zlo/nesto cetvrto po nas klub od tog Bogicevica? Posto je sve vise ljudi koji ga izjednacavaju sa mutavim govnetom.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Као неко ко живи у околини Шапца чуо сам доста тога о Богићевићу а све се у принципу своди на то да је заиста крупан играч, никако се бар по томе не може поредити са Ђурићем.У овом мом крају је власник доста фирми (додуше не цветају баш свакој руже), на пример бившем председнику општине где ја живим је обезбедио добар бизнис у Русији, и сада имају леп профит од тог посла.

Е сад он очигледно није толико јак играч да може да преузме Партизан и да га води у неком другом смеру, у ствари за тако нешто би требао да буде јачи од државе која је главни узрок свих проблема нашег клуба.

Али све у свему поредити њега и Ђуру нема смисла, можда су исти што се тиче "поштења", међутим ко је ту озбиљнији играч сасвим је јасно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top