Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

mozzart

Grobar
Учлањен(а)
28.01.2014
Порука
201
Reaction score
10
Protiv Vozdovca gostujemo na vracaru, a ne na trznom centru. Utakmica se igra u nedelju od 17:30h.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Докле год је Вождовац у ЈСЛ планирајте да ће се гостовати на Врачару. Наводно, полицији не пада на памет да им дозволи да играју на крову мечеве против клубова који имају гостујуће навијаче. Могуће је да ове сезоне поред њих и стандардног Рада чак и ОФК Београд игра на Врачару. Каква ће бити фарса од ЈСЛ, није искључено ни да ће неки клуб играти у Старој Пазови, у оном ФСС центру.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Pocinje nova sezona, gostujemo Vozdovcu u nedelju. Nek nam je sa srecom, pa da slavimo 27mu titulu na kraju sezone.

Sa ovakvim pristupom u igri, sa ovakvim rukovodstvom drzave koje sebi daje za pravo da namesta prvenstvo, i sa upravom kojoj vucic i drzava zveckaju lisicama, nemamo sanse.

Recept za titulu, maksimalno jak napad od pocetka svake utakmice, i derbi, moramo da dobijemo oba, prvi pod obavezno!

Mozda treba novi post ali, EDIT:

Partizan se odrice Branislava Trajkovica. Trajkovic nije licenciran za JSL: http://www.rts.rs/page/sport/ci/story/31/Фудбал/1667894/Партизан+се+одриче+Трајковића!.html
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pocinje nova sezona, imacemo posla sa jos gorim olosem koji ce pozatvarati jos vise utakmica nego prosle sezone, bice jako tesko doci do titule ali valja se boriti . Prvo gostovanje i ne bi me zacudilo da kiksnemo, istroseni smo , psihicki stojimo lose svasta moze da bude. Ipak nadam se da cemo zapoceti novu sezonu pobedom , pa makar i minimalnom . Aj srecno Crno-beli u novoj sezoni !
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
rekao sam na polusezoni prosle takmicarske godine da ne postoji ni promil sanse da uzmemo titulu ,moje misljenje se ne menja ni na pocetku ove nove sezone..

ovakav Partizan ne moze da se bori protiv cele drzave(db,mediji,sns,krdo maloumne stoke,i pickousto smece) ,ni kada je bio logisticki jaci nije uspevao,kamoli sada.

na meni je da momcima pozelim dosta srece,neka daju sve od sebe pa sta bude.. srecno
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Trajkovic je slicno prosao kao onda Sikimic, samo sto je ovaj drugi u 3 utakmice postigao 2 autogola dok je ovaj prvi na drugi nacin osakatio ekipu u vaznim mecevima :D

Kako god, dosta vaznije od evrope je nasa liga i tu moramo startovati pobedom, sve ostalo je veliki neuspeh!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Pise se da je Trajko psiho namerno dobio crveni zbog kockarskih dugova. Ne bi me iznenadilo...samo ne znam jel gore to ili da je udario igraca zato sto nije normalan. Mislim da ovoga puta ima smisla direktno kriviti jednog igraca ako vec znamo da je uprava po defaulltu kriva za sve. Primimo 2 brza gola od toga u jednom im pomaze taj isti Psiho, a i kod drugog se nije proslavio onda stignemo manjak od 2 gola u isto poluvremenu sto nismo uradili ja mislim nikad u istoriji, ai to znaci da ova ekipa ima nesto iako ih ispljuvasmo. I dalje tvrdim da smo ove godine jaci nego prosle ali je pritisak neverovatan mislim da ekipa nikad nije bila pod vecim pritiskom. Izgorese ljudi skroz to se videlo i kroz igru.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Nisam siguran koliko su momci i fizički i psihički spremni za nova maltretiranja i krađe, još kad se na to doda očigledan manjak kvaliteta biće nam jako jako "veselo" ove sezone. Samo maksimalnim pristupom svakog igrača možemo doći do pobede kako u ovoj tako i u sledećim utakmicama. Aj nek nam je sa srećom...
 

yumatu

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
474
Reaction score
12
I sutrašnji Kurir golica maštu!(promenite ako nije prava tema)!

http://www.dodaj.rs/?44/3p/1f86vsiI/print-edition-09082014-1.jpg
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
@ymatu

Dao bog da nam dodje Drula!
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Sto pre dezmekasti demagog dobije pedalu, to bolje za Partizan.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
@ymatu

Dao bog da nam dodje Drula!

Tи си беше онај "стручњак" што је цело преподне пре жреба призивао Малме? :buhaha

Не разумем људе који прижељкују да се још више уканалимо, да доживимо још неки неуспех да би дошло до смене тренера :pop
Ја сам и оној будали Гранту желео да меље све редом, већ кад је био дошао нека побеђује.
Докле год је неко тренер Партизана, ја му желим све најбоље, тако сам желео и Вермезу, Вуку, сад тако желим и Николићу.

Од овог кадра који имамо, ни Друловић, ни много већи тренери од њега ће тешко направити нешто више, излишно је објашњавати зашто, то знају и лаици.

Србине, Бог се пише великим словом, ако ниси знао.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Tи си беше онај "стручњак" што је цело преподне пре жреба призивао Малме? :buhaha

Не разумем људе који прижељкују да се још више уканалимо, да доживимо још неки неуспех да би дошло до смене тренера :pop


Србине, Бог се пише великим словом, ако ниси знао.

Realnost boli.
Ja kao i ti želim najbolje klubu koji volim, a Bog će mi oprostiti na štamparskoj grešci.
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
@ymatu

Dao bog da nam dodje Drula!

Dolazak Drulovica nam nece resiti probleme. Jeste on uzeo prosle godine EP, jeste on trenerski talenat u najavi, ali upravi bi i odgovaralo da ga dovedu, samo zbog ove 2 stvari sto sam naveo, zamazali bi nam oci sa njim, prodali bi nam neku pricu i vecina ljudi bi pala na to.
Uzgred, stvarno bi bilo mnogo potrositi jos jednog Partizanovca i Grobara za vreme mandata mutave spodobe.
Pa posle Drule Paun, pa posle Pauna, ovaj, onaj, i tako u krug. A bagra i dalje na istom mestu.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sve ovo sto je rekao trajkovic je tacno i mnogo mi je drago zbog toga.
ali to ne menja cinjenicu da je klasican retard (vec je nas bivsi igrac) koji nas je zavio ucrno.
a ovi sto prizeljkuju poraz protiv nefcija da bi dosao drulovic neka im je na cast
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top