Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
upravo repriza utakmice sa vozdovcem na areni 3 ko nije gledao
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Титула

Нешто гледам табелу, људи Чука је сасвим релевантан кандидат за титулу, ако ми и ови преко пута овако наставимо. Плус и једни и другу идемо тамо. Чуки је најлакше, немају пресију, немају ништа па шта ураде. Циганима су узели бод у рупи, ми смо се породили док их нисмо победили и то су Данко и Шкулета одиграли врхунски. Биће белаја.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.266
Reaction score
18.274
Локација
Kej Republika
Neko rece da su ovi iz Niša botovi, da će biti sklanjanja. Jedino ako su botovi DS-a.
Sve ispod 3 razlike dobiti ovakav radnički je mlaćenje prazne slame. Čak i sa Kojom u navali.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Mi smo bas cudni.Kukamo kako smo propustili da se odlepimo na +8,a treba da skacemo od srece sto je posle ovog kola razlika ostala ista.
Zamislite da smo mi izgubili 3:2 i da su ganci dali onaj zicer u 94. ,tada bi bilo samo +3.Na kraju smo vrhunski prosli u ovom kolu.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Ma naravno, mislim ko garantuje i da cigani ne bi dobili da smo mi dobili? Nema šta da se kuka, zasrali jesmo u subotu, ali su nam srećom cigani svojom brilijantnom igrom opeglali taj kiks. Sada pamet u glavu i da se dobije Niš.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.311
Reaction score
3.928
Локација
Kobasicarija "Venac".
eto...sad kao da se nista nije desilo u subotu.
ako "niski botovi" budu odigrali ovako napaljeno protiv nas(a hoce sigurno), teskom mukom cemo do tri boda. jbt, oni su u prvom poluvremenu POTPUNO nadigrali askalije. sto se mene tice, eventualnu pobedu u subotu cu gromoglasno proslaviti...a kako stvari stoje, i svaku sledecu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
...

Ipak, čast i dostojanstvo se trebaju negovati i čuvati, iako to možda sad većini izgleda glupo...
...
Ali nije glupo!
Evo, Odita se nije sklanjao nama, ali se ni Radnički nije sklonio Zvezdi! Svaka čast!
S druge strane, u našim redovima...traktat o tome sa osvrtom na čast i dostojanstvo, sledi...

Ne znam da li je primecen srednji prst Volkova upucen prvom redu na istoku prilikom ulaska u svlacionicu.
...
Uf, uf, uf...ovo zaista retko opraštam...
Znam da smo svi ljudi sa svojim manama i slabostima, i da niko baš nije rad da da na sebe (Volkovu su verovatno bile upućene neka uvrede), ali igrač Partizana ne bi smeo da na to reaguje ovako!!!
Možete li da zamislite nekog našeg košarkaša da se tako isto kerebeči na sopstvene navijače? Teško.

Dovoljno sam star da sam lično video neke poteze slične ovome što je uradio Volkov (još Vladislav Đukić se hvatao ,,dole,, pokazujući to Partizanovim navijačima koji su mu zviždali), a neke ako nisam video, onda sam čuo za njih - i Zlatko Čajkovski je po tvrđenju mog dede uradio isto što i Đukić, samo ne pitah dedu da li je Čik to pokazivao Zvezdinim navijačima, ili je u pitanju bilo nešto drugo, no...svejedno...okrenutost PROTIV sopstvenih navijača, ma kakvi oni bili i ma šta radili je nedopustiva - ako ništa drugo, zato što ja to shvatam (a i ne samo ja), kao nešto što se pokazuje CELOJ TRIBINI, a ne pojedincima...
Ja sam se očajno osećao kada je Đukić to radio u pravcu Istoka, jer je pored mene sedeo moj ćale, čovek koji je u mladosti bio toliko zagriženi Partizanovac, da zaista nije zaslužio da mu u starosti neko iz tog istog Partizana pokazuje muda!
Besneo sam i kada se se u novije vreme naši prvotimci kerebečili ka Istoku, jer je tu npr, sedeo Voja Pančevac, a on je veće ime Partizana, nego većina tih fudbalera zajedno...i, ko su oni pa da imaju pravo da nešto demonstriraju u pravcu gde sedi neko kao Voja...
A tek kad pomislim da na tribinama ima dama, dece, a neko se usudi da im pokazuje srednji prst...auh, znam da navijači nisu ,,cvećke,, naprotiv, ali, što ne ide, ne ide...

Ja verujem u Viteza Koju...tačnije u njegovu želju, htenje i pokušaje, a kad će i šta da mu uspe što se tiče toga da ono okruglo ubaci u ono četvrtasto, ko zna, videćemo...
Nagledao sam se ja svega i svačega u životu i u fudbalu, i nije toliko bitno ko daje (ili ne daje) golove, nego je bitno da Partizan pobeđuje...a to se može ostvarivati na više načina...(mada doduše svi uključuju i postizanje golova...)

Iako klipovi ipak nisu 100% merilo nekog igrača (recimo, Kojina top lista ne sadrži i poteze koji su mu bili uspešni), ipak ne mogu da odolim, a da ne ostavim i ovaj link:

https://www.youtube.com/watch?v=vdDTRKr-YaM
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kojić će da bude veliki problem, ako bude igrao. Ne može kvalitetno da se zagradi okrenut leđima, primi i odloži loptu, što nam je jako potrebno u organizaciji igre. U tom segmentu je Škuletić bio mnogo bolji.
Takođe, ona dva promašena zicera su nedopustiva. Nadam se da Šapomjić može malo bolje da igra od Kojića...

Škuletić je izmislio fudbal za Kojića!!! Uvek sam govorio i ponoviću, Škuletić bukvalno odradi sve kako treba, osim onog poslednjeg i najvažnijeg, da šutne jebenu loptu u još jebeniji gol! Da mu je koncentracija malo bolja, bio bi svetski napadač.

Kojić... radi i on neke dobre stvari, ali završnica mu je kriminalna!

Nego, da i ja čestitam ovima na čerupanju cigonjera, a Mažiću poželim kugu. Govedo cigansko!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Eto i gde vam je sada (dosta vas ovde veruje u to!) ta teorija zavere da je SVE namesteno kod nas, da je prodana titula i ostale pizdarije a cigani igraju X sa svojom filijalom? Treba biti objektivan i realan, ne samo kada mi pobedjujemo ili gubimo...

Hocu samo da kazem da je prvenstvo zavrseno posle zadnjeg kola i do tada nista nije sigurno niti je iko vec sada nesto sebi obezbedio (mislim na utakmice, titule i ostale pizdarije).

To ima samo kod nas da se i pre utakmice "zna" pobednik...

Na +6 smo i sa pobedom u subotu je moguce da se odlepimo jos vise.

Mi sigurno necemo sve do kraja pobediti ali nece ni cigani i samim tim mislim da ce verovatno derbi odluciti prvaka i tu sami sebi krojimo sudbinu!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Нешто гледам табелу, људи Чука је сасвим релевантан кандидат за титулу, ако ми и ови преко пута овако наставимо. Плус и једни и другу идемо тамо. Чуки је најлакше, немају пресију, немају ништа па шта ураде. Циганима су узели бод у рупи, ми смо се породили док их нисмо победили и то су Данко и Шкулета одиграли врхунски. Биће белаја.
Ozbiljna su ekipa. Izuzetno ozbiljna za naše pojmove. Već sad su na samo "-2" u odnosu na cigane, a imaju "+1" u odnosu na novosadske cigane. Sem toga, čekaju nas, čekaju cigane, a čekaju kući i novosadske cigane. Mislim da su favoriti za 3. mesto (koje svakako vodi u Evropu), a ako bude pošteno do kraja (što je teško zamislivo u ovoj vukojebini) mogu napasti i 2. mesto. Titulu ove sezone neće moći, ali kasnije...bogami kako rade, ni to nije nemoguće...
eto...sad kao da se nista nije desilo u subotu....
Bogami i bolje nego "ništa se nije desilo"! Ostala ista razlika, a smanjio se broj bodova u opticaju (sa 45 na 42). Super smo prošli kako je izgledalo posle gola Voždovca u subotu za 2:3, samo desetak minuta pre kraja.
Eto i gde vam je sada (dosta vas ovde veruje u to!) ta teorija zavere da je SVE namesteno kod nas, da je prodana titula i ostale pizdarije a cigani igraju X sa svojom filijalom? Treba biti objektivan i realan, ne samo kada mi pobedjujemo ili gubimo...
Ja sam izuzetno pozitivno iznenađen nastupom Niša juče. Maksimalno su se "iskrljali" za pozitivan rezultat i to stvarno raduje u ovoj vukojebini. Videćemo da li će ovo ostati pozitivan izolovan slučaj, ili ne. Daj Bože da ne ostane. Nemam nikakav problem da svi protiv nas "krljaju", ali samo onda ukoliko u isto vreme to isto čine i protiv cigana. A to je falilo puno puta prethodnih godina (rekao bih i poslednjih 15-ak godina), iako smo u najvećem broju slučajeva mi osvajali titule...ali smo ih osvajali uglavnom pobedama u derbijima...
...Na +6 smo i sa pobedom u subotu je moguce da se odlepimo jos vise...
Izuzetno je povoljna okolnost kada na lepu bodovnu prednost imamo još i situaciju da igramo pre cigana (makar 2 sata, a kamoli dan ili više). Prvu priliku da iskoristimo takvu jednu situaciju nismo prošlog vikenda iskoristili u potpunosti. Jesmo "dopisali", ali samo malo, pa je i pritisak na cigane bio manji nego da smo dobili. Pobedom u subotu i odlaskom na "+9" makar na noć - stvoriće se neviđeni pritisak na govna. A pritom gostuju tamo gde su, znamo već kako, svih prethodnih godina uzimali uvek taman sva 3 boda, no hajde da kažemo da će ovaj put napokon biti pošteno u toj usranoj Jagodini. Igrački gledano, cigani nemaju šta da traže tamo. No da mi najpre dobijemo, da ne zaseremo opet.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
@ Je-Ne-A

Slazem se sa svim sto si napisao. Ja se takodje iskreno nadam da cemo dobiti za vikend i da ce svi protiv cigana da ostavljaju srce na teren kao sto to rade i protiv nas u fazonu Marka Pantelica :D :D :D
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.395
Reaction score
10.414
Локација
okupirana Srbija
@Je-Ne-A
Stoji to za manje bodova u opticaju, ali mi prosusmo bodove kod kuće, a cigani na strani. E, sad, šta ima veću specifičnu težinu, jbg, nisam pametan.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
@ avax

ne treba sada sve da se uporedjuje, cigani znaju i kuci da popuse...nema to veze...

ko zna mozda je ovo i dobar bod sto smo pokupili kako tako na kraju jer smo mi na pocetku uvek uzasni i boga pitaj kako bi prosli protiv neke jace ekipe...dakle ja ne gledam na ovaj bod toliko negativno kao sto se to ovde radi, pogotovo ne jer su i cigani u istim govnima kao mi ali ipak mislim da mi imamo jacu ekipu i siguran sam da ce se to tokom sezone pokazati, najkasnije kada im mi gostujemo u rupi!


i na kraju je veliki plus da mi igramo pre njih, makar ove prve utakmice!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@Je-Ne-A
Stoji to za manje bodova u opticaju, ali mi prosusmo bodove kod kuće, a cigani na strani. E, sad, šta ima veću specifičnu težinu, jbg, nisam pametan.
Nema potrebe da palmudimo, matematika je egzaktna nauka: Veća je prednost "+6" kad je još 42 boda u opticaju, nego "+6" kad je 45 bodova u opticaju. Treba nam teoretski još 37 bodova (od 42), a pre subote nam je trebalo teoretski 40 bodova (od 45). Sad nam treba manje bodova i nominalno, a i procentualno. Ende.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Ilić o odlasku Ćirića: Kuda ovo vodi? Hoćemo li da se dozovemo pameti?

pre 45 minuta | mozzartsport.com, Sport


Kapitena crno-belih pogodio odlazak sportskog direktora posle nepuna dva meseca, Ilić smatra da Partizan olako "troši" igrače koji su ostavili trag u Humskoj
14247670421119.jpg

Veličina slova A A A

Odlazak Dragana Ćirića sa mesta sportskog direktora Partizana pogodio je dugodišnjeg kapitena Sašu Ilića. Vođa crno-belog tima ocenio je da klub olako “troši“ fudbalere koji su u prošlosti ostavili trag u Partizanu.
Ćirić je juče podneo ostavku posle nepuna dva meseca uz obrazloženje da je situacija katastrofalna u srpskom fudbalu.
“Iskren da budem, veoma sam zatečen odlukom Dragana Ćirića, verovao sam da se sa praksom trošenja velikih klupskim imena prestalo, ali izgleda da se neke stvari ne menjaju. Znam Ćirića dugi niz godina, još iz omladinskih kategorija, kasnije smo igrali zajedno u prvom timu. Odgovorno tvrdim da se radi o jednom od najispravnijih ljudi koje sam u životu upoznao. Zato mi je izuzetno krivo što se sve ovo događa“, rekao je Ilić za Sport.
Kapiten Partizana dodao je i da je Ćirić zaslužio više poštovanja i šansu da pokaže kako je sposoban da obavlja povereni posao.
“Nisam više pametan kuda sve ovo vodi, hoćemo li se više dozvati pameti“, zapitao se Ilić.
Partizan je na prolećnoj premijeri u Humskoj osvojio samo bod protiv Voždovca (3:3).
mocartsport
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nema potrebe da palmudimo, matematika je egzaktna nauka: Veća je prednost "+6" kad je još 42 boda u opticaju, nego "+6" kad je 45 bodova u opticaju. Treba nam teoretski još 37 bodova (od 42), a pre subote nam je trebalo teoretski 40 bodova (od 45). Sad nam treba manje bodova i nominalno, a i procentualno. Ende.

E ako mozes izracunaj mi koliko nam bodova treba ako mi sada pobedimo pa onda nereseno igramo i izgubimo a cigani igraju sada nereseno pa nereseno i pobede pa zatim mi 2 puta za redom izgubimo a oni 2 puta igraju X i posle toga mi pobedjujemo 2 utakmice a oni jednu pobede i jednu nereseno...:D :D :D zezam se naravno

svaka cast za racunicu gore...sada i najveci pesimisti moraju biti optimisti :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.756
Локација
Žrnov
Jel' se to meni cini ili je i Kapiten digao glas protiv nove uprave?
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Neko se ovde debelo preracunao!
Mislim na ove sto su doveli svinjara & co. i samu upravu. Mnogo halabuke se diglo oko kluba,a mislim da to nikako nisu zeleli.Sami su krivi za to i ko ih jebe.
Prvo Markovi nastupi,pa ceo stadion vice uprava napolje,pa Ciric,pa Kapiten, i to sve za nepuna 2 meseca.
Stekli su neprijatelja koliko i Djura za sve vreme provedeno u klubu,ponavljam sve za 2 meseca. Nece ovo tek tako da se zavrsi... Neko ce najebati,samo je pitanje da li mi,ili oni...
Vreme ce pokazati
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top