Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jebo vas Drulović, samo biste menjali trenere, promenite upravu :puke


A da li će neko da piše reč "bog" malim ili velikim slovom je stvar ličnog izbora. Nema potrebe za takvim stvarima na ovom forumu.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Već videnji scenario .

Da li ste bre svesni da nam Murinjo ne bi pomogao.

Igrački kadar je katastrofa i nema tog stručnjaka ko će od njih napraviti neke fudbalere.


Samo menjanje uprave donosi boljitak ,sve ostalo je prazna demagogija.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Чисто провоцирање екипе и опструкција.

Нефчи ''никад гори'', већ је нађена замена за тренера...
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ja apsolutno nisam za smenu Nikolića, mada se ništa ne pitam :D

Čak ako do toga i dođe mnogo mi se više sviđa ono što je Veljko uradio sa igrom reprezentacije nego Drulović iako je Drulović postigao veći uspeh. Ne znam nekako mi Veljko izgleda da će biti bomba trener... Mijat, Ivan, Batica, Zahovič, Veljko i Blagoje u vrhu kluba i nikad ne bi imali problema kao sad al to nije za ovu temu i ovaj trenutak...

Ali ovo je sve pokušaj destabilizacije ekipe pred start prvenstva i odlučujuću utakmicu u LE. Marš stoko odvratna!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.864
Reaction score
13.596
Mediji nastavljaju pritisak na nas, a neki se i dalje veoma uspesno primaju...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Teško se oteti utisku da smo u, nedostatku boljih reči, VEOMA GLUP NAROD. Ista priča svake, ali svake godine i uvek isti rezultat. I to ladno pali :prekrsti: Samo da se nešto menja, pa kad se ne menjaju loši igrači, daj da menjamo trenera. Nema nam spasa.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Sve mi to smrdi na nas kiks u prva dva kola ili protiv Nefcija. Pa jbm mu mater ako zele da smene trenera zasto ga ne smene odmah, vec cekaju kiks i stalno se visi nad glavom i busi ekipa, busi Partizan. Dokle tako vise. Sta ima ekipa ako se smeni posle ispadanja, posle minusa na startu prvenstva.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Zasto i otkud odjedanput mi u grupi timova koji ne mogu da registruju igrace za prvenstvo? Jel´to nas lopovi iz uprave namerno guraju tamo kako bi se dao legitimitet "uslovnim licencama" i kako bi se na kraju prvenstva i nama zavrtale usi? Ne mogu da verujem. I posle ce Grubor opet o nekoj i necijoj aljkavosti da trubi. Stvarno, sta se radi, ne mogu da verujem...
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Sve mi to smrdi na nas kiks u prva dva kola ili protiv Nefcija. Pa jbm mu mater ako zele da smene trenera zasto ga ne smene odmah, vec cekaju kiks i stalno se visi nad glavom i busi ekipa, busi Partizan. Dokle tako vise. Sta ima ekipa ako se smeni posle ispadanja, posle minusa na startu prvenstva.
Zato što njih boli tuki za ekipu .
Svaka smena trenera u poslednjih 5 godina je bila samo pokušaj maskiranja lopovluka uprave .

Nisu oni krivi već loš trener.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Al tu pricu gura Bjeka kako novine vele ako nije spin.. A nije demantovao. Zato sto opozicija gura to zato mi cudno. Da je mutavi pa da puje prica vodu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Mi Grobari bi samo menjali trenere i dovodili nove igrace... To ide toliko daleko da na kraju zatvorimo krug i prizeljkujemo trener i igrace koje smo par godina ranije terali...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
o kakvoj smeni trenera se ovde govori?
ispali smo od ekipe koja je za klasu bolja.
ako vezemo niz pobeda u domacoj ligi i plasiramo se u ligu evrope bice to veliki uspeh za nas, a to je u ovom trenutku realno.
u suprotnom se moze pricati o nikolicu.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Za klasu bolja ekipa bi stvorila neku šansu iz igre za 55 minuta sa igračem više...To su smešne priče.. Što opet ne znači da je Nikolić sa ekipom koju ima morao da prođe ,kako se da zaključiti iz pisanja pojedinih priučenih novinara. Sve ovo mi liči na pokušaj produbljivanja problema u klubu. Bukvalno ne prođe dan da ne izađe tekst o Nikoliću dok se tzv. uprava uglavnom elegantno zaobilazi. Jedina šansa da se na kratko stabilizujemo je ulazak u LE i to je sada potrebno sprečiti.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Ako ciganski mediji žele da propagandom unesu još veći nemir u ekipu, potkopaju trenera i bez ikakvog osnova pominju nekog drugog kandidata, to ne znači da mi treba da se primamo na to ko mladi majmuni.

Ako dobro krenemo u prvenstvu i plasiramo se u Ligu Evrope sve će biti vrlo dobro.

U kvalifikacijama za Ligu šampiona se nismo obrukali, ispali smo na pravilo gola u gostima, ispali smo zbog debilizma gklupog Trajkovića i konačno ispali smo od daleko daleko bolje ekipe od nas u svakom pogledu i koja će i ove sezone po Evropi da čini čuda.

Koncentracija na ovaj mjesec, imamo težak start u prvenstvu, Liga Evrope nam je vitalna potreba, ako to dvoje izguramo situacija uopšte neće biti loša.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Evo kad se vec pokrenula ova tema, neki utisak koji sam stekao o Nikolicu.

Skolovan trener, ima svoju viziju i pokusava da Partizan igra moderan fudbal.

Ono o cemu se moze diskutovati, da li je to prava taktika sa postojecim kadrom, nisam siguran, mozda bi i bolje prosao da se zabunkerisao kao neki njegovi prethodnici, a mozda bi opet izgubili oba puta kao prosle godine, ko ce ga znati

Ono sto sam siguran da ova ekipa ima Lazara i Mitra da bi se mi usrali ovim jebenim Bugarima u zivot, kao sto su oni lane PSV-u, Laciu, Dinamu

Sto se tice Drulovica, prestao sam da ga cenim onog trenutka kad je postao prelazni trener Toleta mufljuza, da bi bio dobar trener igraci te moraju postovati, da te igraci postuju ti prvi moras imati samopostovanje
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.427
Reaction score
11.861
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Kao što igrači Partizana poštuju "školovanog trenera"?

By the way, gde je Murinjo išao u školu? Da pošaljemo nekog trenera?
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Da, u pravu si, sad ni sam ne znam zasto sam pominjao skolu, s obzirom da mislim da je skola go kurac i da ne cini ni 10% trenera, aj da promenim u moderan, van je koncepta bata Djorine skole
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
ovako
od sutra pocinje nova epoha za nas fudbalski klub.
bice to borba protiv cele ciganske drzave, svih njenih poluga vlasti.
nasi igraci morace da grizu od prvog do poslednjeg minuta, protiv nas ce svi da kidisu.
videli ste veceras kako ce cerga pobedjivati, tako sto ce im se sklanjati razni golmani, stoperi, a kada protivnik bude hteo da igra posteno na scenu ce stupiti sudije.
za sve to pobrinuli su se kokeza i terzic.
posebno ovaj drugi mafijas koji kontrolise svu logistiku, podmicuje odredjene igrace da bi se sklanjali, a sudisku organizaciju je potpuno preuzeo od bogija stepanovica
i komanduje im kao vrhovni gospodar.
ocekujte pobednicki niz kao prosle godine.
verujte mi da sam vrlo dobro obavesten o ovome.
na FK PARTIZAN je da se do poslednjeg daha bori protiv toga, posebno na nasim igracima i treneru jer od lopovske uprave nema nikakve vajde.
dakle visok presing od samog starta, kidanje u meso, koriscenje svake sanse za gol koja nam se ukaze ne padanje na provokacije protivnickih igraca, a posebno sudija.
i nasi igraci su pouceni proslom sezonom svesni ovih stvari.
plasmanom u le i pobedama u nasem prvenstvu oni ce se posrati u usta celoj srbciganiji.
na nama navijacima je da ih ispratimo u sto vecem broju i sto cesce mozemo.
neka nam je srecan pocetak i neka bozja pravda bude uz nas!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top