Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Dokle ce vise samo da seru o treneru jajare lopovske !!??? Kad ce jednom u istoriji da treneru omoguce kvalitetnu ekipu pre pocetka kvalifikacija !!?? Jebem im mater da im jebem svima....
I da skinu glavu Milinkovicu sta mislite koga ce da dovedu? Stanoja, Jokana, Nikolica koga su oterali, Drulovica?? Oce moj kurac!! Dovesce nekog Rebera ili Granta....
A i da dodju Stanoje, Jokan...sta ce oni kog mog da urade u sredini gde se ekipa ne zna pred drugo kolo pa ponovo pred trece kolo kvalifikacija?!! Sta ce da urade kad im pod nos stave nekog novog Kojica, Babovica, Miljkovica, a ispred nosa im sklone igarce koji imaju kvalitet za neki rezultat !!??
Isti kurac ce da bude kao i svake godine jer kako godine prolaze lopovi sve vise i vise imaju opravdanja da prodaju sve sto vredi jer eto u dugovima smo....pa ko je odveo klub u dugove picka vam materina lopovska !!??
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Sada se postavlja pitanje zasto im je celavi realno smetao ? Imam osecaj da je opalio zenu nekog od likova iz uprave i da je zato morao da leti po svaku cenu.

Upravo crkni ,masnokosi alkosu duvaj ga !

Za mene FK Partizan ne postoji do nekih boljih vremena
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.209
Reaction score
2.629
Smetao im je jer nije cutao. Bas me zanima kako ce ovaj reagovati sad i da li ce traziti neka pojacanja ili ce biti imamo to sto imamo i radimo najbolje sto mozemo i ostale slicne price.

Ovaj period novih nagrada UEFE moramo iskoristiti. Ako imalo ima zelje za neki napredak, ovu priliku ne smijemo propustiti. Zasto? Pa zato sto ce ostali ovu priliku sigurno iskoristiti. Sta mislite sta ce tek Mamic da radi. Ako se ne uozbiljimo, ostali ce bukvalno otici svjetlosnu godinu ispred nas a stvarno cemo kukati kad bude trebalo da se ceka protivnik sa Malte. I ne salim se uopste. Najmanje po jedno kvalitetno pojacanje u svakom liniji i dva napadaca za da se necemu nadamo ili smo pokojni.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nikolić je oteran iz samo jednog razloga... mešao se u svoj posao. Tražio je ono što ne sme da traži... pojačanja! Pored toga bunio se kad su mu pred sam početak prolećnog dela šampionata oterali Lazovića i prodali Škuletića.

Sram ga bilo, pa zar on ne vidi da uprava radi sve u interesu Partizana. Sram i nas bilo što im ne verujemo, jer eto i pored uništavanja ekipe svejedno smo prvi.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Potpisuju Milinkovića na 2 god. i plaćaju Nikolića :banghead
Gdje se još u normalnom svijetu potpisuje trener na dvije god?
Sumnjam u to i nadam se da nije tačno, najuriće ga već u avgustu.
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Ovaj leti do zimus 100% ,pa cemo placati 3 trenera odjednom,komedija ili tragedija ?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Taman posla!
Kizu su potpisali na 2 godine zbog brojnih ponuda koje ima iz inostranstva, racuna se da i na njega uzmemo obestecenje:banghead
Verujem da imaju projekat "sunovrat Partizana" koji treba da traje naredne dve godine i potpisaše Vinjaua na te dve sezone.
ako krenu sa potpisima Šćepakadabra, Lola , Loma, jasno nam je da pocinju sa fazom 1A:banghead
Molim Boga da grešim . . .
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Sada se postavlja pitanje zasto im je celavi realno smetao ? Imam osecaj da je opalio zenu nekog od likova iz uprave i da je zato morao da leti po svaku cenu.

Upravo crkni ,masnokosi alkosu duvaj ga !

Za mene FK Partizan ne postoji do nekih boljih vremena

Па, како зашто - играо је нерешено против Чукаричког у првенству које смо завршили са +7 бодова у односу на циркус са циган-мале.
Зато је Киза лепо изгубио од тог Чукаричког, али је одломио по бод Новом Пазару и Борцу. Логиком наше врле, доследне и напредне управе, лети се за нерешено против Чукаричког, не и за пораз, док се две узастопне нерешене у ЈСЛ лети само ако си ћелав. Зато Киза пушта косу.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Kakva logika, Marko nije valjao a Milinković posle onakve sramote u finalu kupa ostaje i dobija novi ugovor :pop :banghead

Jebote kakvo nas leto i sezona čeka, sa Babovićem kao glavnim igračem i ko zna kakvim timom :banghead Bojim se samo da Marinković onim golom ne "kupi" mesto u postavi umesto Andrije to bi bio vrhunac.... Ja majke mi ne bih podneo ekipu Lola-Džigi-Babinjo-Marinković-Luka-Kojić/Šćepović kontam da bi skočio sa mosta ili ne znam možda se i obesio...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
Zoran Milinković produžio ugovor sa Partizanom

http://www.sr.partizan.rs/114038-zoran-milinkovic-produzio-ugovor-sa-partizanom/

Zoran Milinković, šef stručnog štaba Partizana, produžio je saradnju sa crno-belima na još 2 godine, pošto je danas potpisao novi ugovor u prisustvu generalnog direktora crno-belih Miloša Vazure. Prethodni ugovor važio mu je do isteka prolećne sezone, a dogovoren je u aprilu, kada je Milinković došao na mesto šefa struke crno-belih.
:puke
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Ne znam sta da kazem za Milinkovica , ali onda jos od onog finala sa Vojvodinom nije mi se svidjao i nisam ga zeleo u Partizanu.

Inace nasi su zainteresovani za Ivanica iz Vojvodine.
Ali koliko cujem pored cigana i strani klubovi su u borbi.
Prijao bi nam ovakav igrac
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Em nije cutao,em se jos i bunio.. Isto tako Marko Nikolic nije hteo da forsora Saponjica..a cak su i novine pisale da je uslov Anderlehta da ga uzme,da mora da odigra 10 utakmica.. Milinkovica placa Milija Babovic,to znam sigurno,tako da su neke stvari jasne.. Ajde sto Babun mora da igra,nego sto jos i odredjuje ko ce da igra..:puke
Fk Durgarden...vol 2...:puke
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Nervira me malo sto se po inerciji sve pljuje, pa i kad se promeni opet se pljuje i to tako 30 godina, sve se unapred gleda negativno a onda se kao radujemo tituli i tako to. Ljudi dodju na stadion sa negativnom energijom da pljuju igrace... Mislim sta imamo od kukanja, kukamo od kad znam za sebe i nikad se nista nije promenilo na bolje,... Ako me razumete
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
A druže kako da ne kukamo, pa jesi gledao recimo finale Kupa? Meni je došlo da plačem dok sam gledao bravure #10. Ja ljudi skoro nisam bio tako besan, svaki njegov potez me dovodio do ludila! Razumem ja tebe, ja dodjem na stadion pun radosti ili kad gledam meč na tv, ali to se brzo promeni kad vidim da je jedna takva osoba i antifudbaler nezamenljiv, kad vidim prodore naših krilnih igrača, "ubitačni" šut Saše Markovića itd...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja sam izuzetno jako poludeo nakon finala Kupa. Ocekivao sam tezak mec i znam da ne mozemo bas sve i svakog da pobedimo ali onakvu NEigru nisam mogao ni da sanjam u najgorim nocnim morama. Ono jeste bilo za plakati. Ajde ove dve poslednje utakmice u ligi su "otaljavali" da tako kazem ali ovo finale kad je bio ipak ozbiljan ulog u pitanju je bio dno dna. Sto kaze Ens poslednje tri utakmice veze s mozgom nemamo. Ocekuje nas ogroman posao pred novu sezonu a znajuci kakve ljude imamo u upravi plus Milinkovic koji mi ipak ne uliva poverenje - u najavi je opet tesko mucenje u svim aspektima...
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.353
Reaction score
202
Локација
Република Српскa
I jos na sve to dodas ambiciozne odluke uprave dodje ti da povracas ne da kukas.

Kolko su nas nisko spustili Djura i drugari ovoj upravi je bas malo potrebno da nas ucini srecnijim ali kurac ne pada im na pamet .

Da li sam nesto propustio ali zasto kolega Je-Ne-A ne pise vise na ovom forumu?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
http://mondo.rs/a797972/Sport/Fudba...avicevic-Babovic-Gacinovic-Matic-Frajdej.html

Све више сумњам у разум свих нас на форуму, а поготово у свој.
Па јел јебено могуће да се овај чупави мајмун толико форсира, па изађите више из буље тате Бабовића јебо вас он све.
Још ми у ушима одјекује изјава Ракића Бајиновића са утакмице против Чукаричког, гдје за чупавог рече како је много допринео игри Партизана и како смо са њим много тога добили на терену :pop:pop:pop:banghead

Едит: А могли су читав тим Чукаричког ставити да се бзв не труде око осталих, наравно Шкулетића нема а лик се поиграо са овом лигом у првом делу сезоне.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top