Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Vezi konja dje ti gazda rece...U Partizanu je bilo i pomocnih trenera-poltrona koji su jos tada trcali da prenesu tati miliji sto njihove kolege misle o sinu anti-fudbaleru.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Potpisuju Milinkovića na 2 god. i plaćaju Nikolića :banghead
Gdje se još u normalnom svijetu potpisuje trener na dvije god?
Sumnjam u to i nadam se da nije tačno, najuriće ga već u avgustu.

Svaki put se potpisuje trener na 2 godine, a ostane 6 meseci... Van pameti.

Za MilEnkovića ih bole patka, jer tata Milija plaća platu za njega. Oni plaćaju Marka Nikolića redovno svaki mesec.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nema tih para... Ukanalice nas najdalje do avgusta, a pri tom moramo da gledamo kako sece krugove, pali pljuge na parkingu i drzi predavanja kako ce on kao stariji da preuzme pritisak na sebe... Sto rece gospodin Fotograf, kako je krenulo, ovaj ce prevazici Saleta Ilica (irony off).
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Сос канализација Tonight

Је л' глед'о неко канализацију вечерас? То што нас је Жељко Пантић по ко зна који пут опљувао вечерас, хајде навикли смо већ, али Горан Весић и Славиша Кокеза сигурно спремају тужбу (овај први) и батаљоне смрти (овај други). Она слина Шећеров није знао где удара и како да одбрани оне који су му убацили жетон и дали за бурек и јогурт. Мислим да је онај чије се име не спомиње у нормалном друштву већ обавештен о дешавањима и да у овим моментима сазива отаџбинску управу или како се сада већ зове.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Samo je falio spiro grujic da promumla koju.:pop
I naravno cupavo govno se naslo i u izboru za gol sezone
Kako se ne zajebe neki kineski treceligas da ga pozove u svoje redove
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Preterujete. Kao da je Partizan jedina ekipa na svetu koja je preko kurca odigrala utakmice po obezbeđivanju titule.
Očigledno da sa matematičkim osvajanjem titule u Kruševcu takmičarski duh u klubu je nestao.
I nije to neki problem s obzirom da sam godinama unazad navikao da gledam na kraju sezone ovakve utakmice koje nemaju takmičarski značaj. Sećam se kada sam 1997 sa puno entuzijazma otišao da gledam oproštajnu utakmicu Dragana Ćirića protiv Čukaričkog (koji su se tada borili za opstanak)na našem stadionu, a video sam istu utakmicu kao onu protiv Novog Pazara. Te sezone smo izgubili u poslednjem kolu od Rada, isto kao i 1993 godine kada smo oborili mnoge rekorde. Bilo je skoro svake sezone utakmica kao ova jučerašnja, kada nam razultat nije bitan kao po difoltu dolazi do opadanja tonusa, pogotovo kada je sastav skroz istumban.

U suštini trebalo bi svaku utakmicu da odigramo maksimalno, ali tako nešto ne postoji ni u najvećim ligama Evrope, pa ni kod nas.
Jedino što bi trebalo da nam bude krivo za jučerašnju utakmicu je to (kako sam saznao na ovom forumu), što nismo jedan seljački klub iz seljačkog grada potpomogli da ode u drugu ligu, jer kakav bi to bio grad koji je dao tamo nekog Kićanovića, Obradovića ili Lazara Markovića. Takav grad ne zaslužuje da ima klub u super ligi.

Problematično je to što smo posle Kruševca imali samo jednu takmičarsku utakmicu, koju smo odigrali sramotno katastrofalno, sve ove utakmice u prvenstvu nakon osvajanja titule nisu toliko bitne i trebale su da budu u sklopu priprema za finale kupa, što se ispostavilo se nije bio slučaj. Zato ovaj novi ugovor sa Milinkovićem ne gledam blagonaklono, ali s obzirom ko nam je u upravi, nije ni čudo da donose odluke koje nisu u skladu potreba i interesa kluba za koji navijamo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.312
Reaction score
3.937
Локација
Kobasicarija "Venac".
@pekarski:
nemam problem sa bledim izdanjima protiv pazara ili borca, ali usrao je jednu (bar po meni) veoma vaznu, a to je finale jebenog kupa. iako se radi o drugorazrednom takmicenju, zasto ne uzeti trofej kad si vec u finalu, jel'te!? nije imao premorene igrace, titular u dzepu, dakle sve idealno za jedno lepo vece na rajku. I sta smo videli: partisan koji cukarickom(uz svo postovanje tog kluba) nije sutnuo na gol. realno, trenerova lakrdija I nista vise.
kad sagledamo sve: imao je tri "prave tekme": derbi, novi sad I finale kupa. generalno, dobro smo prosli, ali igra I prilazi utakmicama mi ne ulivaju poverenje za buducnost.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
@Diego
Čini mi se da se oko ovoga što si napisao sasvim slažemo, to sam i ja iskuckao.:D
Uopšte ne podržavam ovu odluku kluba da produži saradnju sa Milinkovićem, upravo zbog onoga što smo ti i ja napisali.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.355
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Da Klop dodje sa ovim igrackim kadrom smo krs.
Vjerovatno se ne planiraju ozbiljno pojacavat tako da prosjecne igrace moze da vodi i ovaj prosjecan trener.

Totalno je vise nebitno ko ce nam biti trener sa ovim igrackim kadrom smo stvarno dotakli dno.

P.S. Zoran Rendulic je za polusezonu usao u top11. JSL a Skuletica i Danka nigdje.
Ali i to je nebitno....
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Necu Partizan na klupi sa Zoranom "Cezar" Milinkovic,jednostavno meni ovaj covek nije za Partizan,mozda ga voli i je Veliki Partizanovac ali i ja sam pa nemogu da ga treniram.Ali jebiga realnost je drugacija,a mi se na realnost ne obaziremo.

Da ponovim jos jednom cisto radi sebe kad se osvrnem na starije postove,Cezare nisi ti za Partizan.Ljut sam zbog kupa morao je to da zgazi da bude nadmocan a on je pilicarski postupio.Izvinjavam se malo kasno serem ali posto ce mo maga da gledamo jos neko vreme na klupi morao sam da se istresem
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.355
Reaction score
204
Локација
Република Српскa

Oni za igraca da daju 700.000evra ma nema sanse.
Loze nas ljudi samo tako, Sceponja i jos neka izbusena kanta.

Edit: Kako nezvanicno saznajemo novi SD. Partizana Vladimir Volkov pregovara sa Stojiljkovicem za astalom u kafani punoj dima uz 2 kg. prasetine sa raznja i 1l. domace rakije prepecenice.
http://websta.me/p/989868278092725706_532837366
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Sceponja je siguran..bio je pre neki dan opet na stadionu.. Pio je kafu u blizini stadiona..covek je pola sata gledao na telefonu svoje golove na YT..:prekrsti
Teska promaja u glavi...:buhaha
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Djordje Lazić bi nam bio najveće pojačanje da hoće da se vrati..

Ostao je nedorečen u crno-belom dresu..

Šćepa zna fudbal ali mora da shvati da je on sam sebi najveći problem..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top