Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema na kojoj će se diskutovati o pripremama za novu sezonu, o utakmicama, žrebu i kvalifikacijama za evropsko takmičenje, i svim ostalim aktuelnim stvarima vezanim za ekipu i teren.

Što se tiče potencijalnih dolazaka i odlazaka iz kluba, otvaramo posebnu temu.
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
Šta poželeti nego srećno sportskom sektoru u novoj sezpni naravno novu titulu i grupnu fazu LE i da se ratosiljamo bande iz UO i da gledamo pećenje aškalija na vatri
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
U ponedeljak 16.06. je zvanična prozivka (za javnost, za medije, iako već 14. i 15. igrači imaju lekarske), a tad bi, po meni, već trebalo da bude izvesno i na papiru da ćemo igrati kvalifikacije za LŠ.

Na te kvalifikacije gledam kao na lakši put do grupne faze LE. Da se prođe 2. kolo tih kvalifikacija (a ni to neće biti lako, setimo se naših muka protiv Jermena prošlog leta, a ove godine ima čak i više potencijalnih nezgodnih protivnika u tom kolu) i da od tog trenutka imamo 2 šanse da odemo u grupe LE.

Što se tiče LŠ tiče - to nije za nas ovakve. Preslabi smo u svakom smislu za LŠ. Moramo mnogo toga da promenimo u našem klubu da bismo bili koliko-toliko dostojni LŠ.

Uđemo li u LE - obaveza je da se uzme neki bod. Neka ih bude recimo 5 i ja ću biti sasvim zadovoljan. Da napravimo neki mali dodatni iskorak u odnosu na recimo sezonu 2012/13 u LE i biće to odlično s obzirom na našu celokupnu situaciju.

Titula u nacionalnom prvestvu 2014/15 se, pored cigana u totalnom raspadu, bukvalno podrazumeva.

Domaći kup? Pa recimo da je otrpilike red da se ove sezone osvoji i kup, koliko god da je to takmičenje obesmišljeno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Jedino što želim da vidim u ovoj sezoni su LEĐA đubradima koji godinama uništavaju klub! Tačnije, da ih sve vidim u zatvoru, jer to je za njih jedino i pravo mesto.

Što se trenera tiče, iako nisam baš odušvljen Nikoilićem, ne bih imao mnogo protiv da ostane na klupi.

Sve ostalo je šlag na torti!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne bih se složio iz čistog razloga što bi se oni koji tamo leže ustali i otišli, kad bi Raša legao među njima.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Мислим да су наши приоритетни циљеви у кампањи 2014/15 кристално јасни: дупла круна на домаћим ливадама и групна фаза Лиге Европе, где не треба да се задовољавамо пуким учешћем већ и да освојимо неколико бодова.

Једнако важно наведеном је да говна која су сада у управи ту више не буду, да се клуб више не бламира редовно на различите начине од стране персона које су то до сада радиле.
Да ли је утопијски или не, али надам се неким новим лицима у руководству клуба, која ће променити атмосферу у Хумској 1, и учинити да се поново са радошћу а не са језом у стомаку и презиром у души иде на Стадион ЈНА.
Једини смо клуб на свету где и даље на званичном сајту навијачи не могу да остављају коментаре, где и даље око свечане ложе стоји обезбеђење, томе мора доћи крај.

Пуно здравља и среће Марку и фудбалерима у новој сезони, мотива сигурно има напретек, Парни Ваљак спрема немилосрдну освету, па да Сале Капитен у мају освоји 10-ту титулу шампиона у каријери.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ne moze dva puta da nam se ponovi ovakva sezona pogotovo ne zaredom to nikako. Moze samo bolje da bude. Ako smem da primetim imamo sanse da nam vec u trecem kolu padne neka ekipa tipa Seltik i drago mi je zbog toga. Kad god smo imali "lak" put uvek smo zajebali. Nismo mi taj mentalitet pa da srcano i borbeno odigramo svaku prosto dodje do opustanja i eto ga Tun ili Samrok. Daj najjace pa kud puklo bolje da se borimo protiv Seltika nego da se blamiramo sa Tunom.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
Vlad@

Trenutno nemam tehničkih mogućnosti da ti odgovorim na pitanje koje si mi uputio, a glasi "Jedno pitanje, zašto mrziš Marka Nikolića?"

Evo ovako. Prvo ne znam na osnovu čega si ti zakljucio da ja nekog mrzim, pogotovo naseg eminentnog stručnjaka i stratega koji je ovako superiorno završio ovu sezonu, bez i jednog trofeja?
Možda si upotrebio prejaku reč, "mrzeti"? Možda bi prikladnije bilo da si rekao da ga ja ne cenim ili ne poštujem, a to je tačno.

Ja nikad necu ceniti i poštovati ljude, pogotovo u ovom slućaju javne ličnosti, trenera "Partizana", kojima se serviraju kojekakva sranja od strane poslodavaca, u ovom slučaju LOPOVA IZ UPRAVE, a oni sve to uredno gutaju za rad njihovih interesa i za rad svojih ličnih interesa (dobar ugovor, veliki tim, garancija još boljeg ugovora kad se ovaj okonča, jer je PARTIZAN PARTIZAN, zar ne?) a sve u ime "ljubavi prema klubu" i to baš u ime "Partizana" koji, interesantno, volim baš ja i jos ko zna koliko miliona Grobara?!

Ćuti i guta Marko Nikolić. Sve do onog trenutka kad bude bio oteran kao i svi drugi koji su oterani do sad.
E onda će početi, sazivanje novinara, iznošenje "prljavih gaća i posteljina i peskira" i kuknjava kako mu je prodao toga i toga, kako mu je rekao da u Kruševcu mora da igra tatin sin jer mora da se proda u Juventus a da Lazović, Fofana i Kojić ne igraju i kako nam nije u interesu da osvojimo titulu.

Jebeš titulu, važno je da mutavi uzme lovu i da deo te love da njemu, našem strategu, i da svi budu zadovoljni u krugu uprave koja misli samo na sebe.

Jedino je Stanojević imao **** da kaže sve kako jeste i časno otišao...

Ovo je već ko zna koji put kako moram da objašnjavam zašto nisam zadovoljan sa upravom i trenerom. Ovo je poslednji put i više neću odgovarati nikome jer sve se zna i svi sve znamo. Neko hoće da prizna, neko neće, da li je to sujeta ili ne, ne znam i ne interesuje me.
Ja sam rekao šta sam imao i stojim iza toga.

Pozdravljam sve iskrene ljubitelje fudbalskog kluba "Partizan" i nadam se da ćemo svi zajedno uspeti da naš Partizan dovedemo opet tamo gde mu je i mesto. Da bude prvi i da uvek bude prvi.

Uvek je Partizan bio iznad svih i tako će i ostati, ne interesuje me ko je na klupi, ja sam uvek na tribinama i uvek ću onoliko koliko mogu pomoći da naš Partizan bude najbolji. Pozdrav svima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Marko Nikolić je jedan od retkih trenera koji je dao spisak igrača koje želi u timu ako misle da potpiše ugovor. Zato su i došli oni iz Vojvodine i Drinčić sa kojim je i lično pregovarao tako da priča da ćuti i guta ono što mu Uprava daje ne pije vodu.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Можда је формулација "мржње" била преоштра у овом мом случају,па бих то преформулисао у смислу зашто ти човек толико боде очи,шта ти то толико смета код њега па сваки час атакујеш на њега и његов рад?То сам суштински хтео да те питам преко приватне поруке.Но добро разумели смо се.........

Ja nikad necu ceniti i poštovati ljude, pogotovo u ovom slućaju javne ličnosti, trenera "Partizana", kojima se serviraju kojekakva sranja od strane poslodavaca, u ovom slučaju LOPOVA IZ UPRAVE, a oni sve to uredno gutaju za rad njihovih interesa i za rad svojih ličnih interesa (dobar ugovor, veliki tim, garancija još boljeg ugovora kad se ovaj okonča, jer je PARTIZAN PARTIZAN, zar ne?) a sve u ime "ljubavi prema klubu" i to baš u ime "Partizana" koji, interesantno, volim baš ja i jos ko zna koliko miliona Grobara?!
А коме тренеру/тренерима да будемо реални се нису сервирала срања од стране те исте лоповске управе,а да они то они нису барем делимично гутали ?
Ја те људе разумем.Позиција тренера ФК Партизан је велики изазов и ризик.Примамљива авантура. Имаш прилику да освојиш шампионат са једним од највећих клубова у земљи и тако употпуниш своју биографију и Си-ВИ за иностранство.
Свако коме се укаже прилика и ко скупи муда ће прихватити тај изазов што може да му преокрене каријеру.Постане шампион са Партизаном,докаже се,после преко забоде неки јачи уговор и човек се обезбеди.

Ćuti i guta Marko Nikolić. Sve do onog trenutka kad bude bio oteran kao i svi drugi koji su oterani do sad.
E onda će početi, sazivanje novinara, iznošenje "prljavih gaća i posteljina i peskira" i kuknjava kako mu je prodao toga i toga, kako mu je rekao da u Kruševcu mora da igra tatin sin jer mora da se proda u Juventus a da Lazović, Fofana i Kojić ne igraju i kako nam nije u interesu da osvojimo titulu.
Ти си већ све предвидео шта ће унапред да се дешава?Видовит си,то следи из овог цитираног пасуса.

Jebeš titulu, važno je da mutavi uzme lovu i da deo te love da njemu, našem strategu, i da svi budu zadovoljni u krugu uprave koja misli samo na sebe.

Jedino je Stanojević imao **** da kaže sve kako jeste i časno otišao...
Што се тиче Станоја немам ништа против њега,чак бих и волео да се врати једног дана,али ако ћемо поштено да причамо прогутао је и он Адију ,када му је Адија доведен мимо воље,а ћутао је.И не осуђујем га за то. То ти је исто ово горе за шта ти оптужујеш Николића да сарађује и шурује са управом. Па наравно да мора да сарађује. Човек је ту дошао да покуша да уради нешто.Не може тренер да се бави радом управе.Видели смо како се то заврши.

Али из целог твог поста ја и даље нисам скапирао чему толико противништво према личности и раду Марка Николића.

Уместо што критикујете тренера боље је да на теми о управи поименично дискутујемо и на централно место ставимо причу о нашим легендама, и члановима скупштине клуба/и да их наведемо именима и презименима/ који годинама и годинама ћуте на сва дешавања и сва срања у ФК Партизан/част изузецима као што су Паун,Батица,Иван који су понешто и попљували ову управу јавно/.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.018
Reaction score
3.172
Локација
GG 1978
President@
Apsolutno se slazem..
Marko je javno i pred zimski a i ovaj prelazni rok rekao sta i koga zeli a koga ne zeli ( nudjen nam je Kovacevic iz Spartaka-Marko je odbio)
Outsider@
Istina je da Marko nije osvojio ni jedan trofej,mada ovakva kradja nije zabelezena od kada se lopta kotrlja(kup je jos jesenas izgubljen)
Zelim Partizanu ove sezone da nema predsednika,vec da godinu dana klub vodi krizni stab sastavljen od Mijata,Save,Kralja,Mirkovica,Tomica jer samo tako sam siguran da cemo saznati sta i koliko su Djura i ekipa ojadili klub.
Ko god drugi dodje bice produzena ruka politike i klub ce biti bez vizije i napretka.
U takvim uslovima nije bilo ni jednom nasem treneru samostalno,ni lako raditi..
Najvece pojacanje bi nam bilo odlazak lopova !!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Marko Nikolić neće dozvoliti ono što je Vuk prošle godine da ulazi u evropske kvalifikacije sa skrnavim timom. I zbog toga ima neke nade.
A mislim da ovaj put lopovima nije u interesu da ispušimo LE.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kakav god tim da sastavimo ispušićemo za Evropu. Nažalost, mislim da je vreme da opasno počnemo da ispaštamo zbog majmuna iz Uprave i drugih majmuna koji mogu da utiču na promene ali ih boli kurac. Ako pred start sezone sve iz Uprave ostanu na svojim mestima, za 2 godine će nas Platini jebati. Šta više čekaju ti koji treba da dodju da mi je znati...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Očigledno je da ti ljudi ne postoje. Niko nije čuo za njih. Osim one šale sa Bodirogom koja je od početka zvučala kao naučna fantastika.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Očigledno je da ti ljudi ne postoje. Niko nije čuo za njih. Osim one šale sa Bodirogom koja je od početka zvučala kao naučna fantastika.
Tacno. Klub je u dugovima, niko se normalan I posten nece sada uhvatiti kad niti imamo sponzore niti bilo kakve prihode osim da prodamo nekog.Sada je I to presusilo jer sve sto igra je poluproizvod. Po meni samo lopova ko mutavog mozemo dobiti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Hajde neko neka okači ovde rokove za prijavu timova za LŠ i LE...

Pošto ovi lobotomirani imaju rok za žalbu 16.06. mislim da smo mi tu u cajtnotu... čini mi se da je rok za prijavu 16.06.

Bilo bi lepo da grešim....
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Mi smo već prijavljeni za LŠ.

Serbia (SRB): Red Star Belgrade, the champions of the 2013–14 Serbian SuperLiga, would have qualified for the Champions League second qualifying round, but was banned by UEFA for breaching UEFA Club Licensing and Financial Fair Play Regulations.[24] As a result, Partizan, the runners-up of the league, entered the Champions League instead of the Europa League second qualifying round. Moreover, Jagodina, the third-placed team of the league, entered the Europa League second qualifying round instead of the first qualifying round, and the first qualifying round berth was given to Čukarički, the fifth-placed team of the league.

Vjerujem da su naši, a i ovi iz Saveza, tempirali datume da se ne može desiti da izvisimo kada čergi bude odbijena žalba. Ne vjerujem da je UEFAi do situacija tipa Fener, kao prije par godina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Hajde pls baci link izvora ovog teksta koji si stavio ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top