Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Mislim da ce Vazura,Vucela i Popovic na ribanje veceras...:D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Да ми је само знати колико је Милија искеширао Радуловићу са Арене. Па нахвали га човјек као да му је менаџер и да га продаје данас. А Бабовић сија, имао је више неизнуђених грешака, него КК Партизан на почетку сваке сезоне. Акценат је на грешкама у близини нашег шеснаестерца гдје се овај љас поиграва као да има ауторитет Стивена Џерарда. Уз те видне грешке, заслужан је и за многе грешке саиграча које је сам увалио у ситуације гдје морају направити грешку, или фаул на граници жутог картона, како би спречили контру.

Не бих ја њега трпио ни секунде више. А изгледа љас мора одиграти свих 90 минута, не смије бити замијењен. Ништа не добијамо с њим, а много губимо.

Сјајна партија Андрије Живковића, баш му је много тога ишло од руке, и заслужио је асистенцију и гол. Пробао је и улаз са крила и шут пар пута и нека је, нема везе што је машио, погађаће једном. А Којић из дана у дан додаје нову траву из петерца и шеснаестерца у "Хербаријум промашених зицера". ЈТЖМ
Морам похвалити и Живка, имао је стварно добрих реакција и дјеловао је сигурно. :clap
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Видех једну добру фору на твитере, још кад би новинари имали муда:

''Партизан левом ногом у финалу'' :D
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Koja plodi prečku ko međed!
...pa još i zavrnu Brašancu na peterac :)

Mlata pod imenom Koja, car!
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Grbić Pera je od večeras moj idol. :respect:šal

Rutinska pobeda, teška borba na sredini terena, prava rovovska protiv mesarčina iz Svetozareva. Svaka čast crno-beli! :clap

Sledi nam veoma težak meč na Banovom brdu. Vidimo se tamo!

:napred Partizan
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
814
Reaction score
2.767
Nasi culi kako Simo vice "sto samo dva??" pa mu udovoljili :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
IDEMO DO DUPLE KRUNE SA DVE LEVE!

Ciganska govna, jebaćemo vam majku!
Ponosan sam na crno bele momke, suza mi u oku, imaćete me na istoku do kraja prvenstva, jebem li im mamu u pičku! Neka umre svako ko ne voli Partizan!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kako mi je drago sto nabismo ovim ciganima iz Jagodine i treci gol u nadoknadi dok je ono govno Krunic skakalo i vristalo sto se produzava samo dva minuta. Jbte kako samo svi skacu i vriste protiv nas dok stubovi igraju "prijateljske" i svi cute ko picke protiv njih makar im ovi davali i po 100 komada iz ofsajda i sa nepostojecih penala sve vam jebem.

Morao sam ovako da pocnem post jer svaka nasa pobeda je toliko velika u ovoj raspaloj ciganskoj zemlji - u to sam uveren milion posto. U inat svima i sami protiv svih - to smo mi. Prvo poluvreme iako smo dali dva komada je bilo nesto losije ali drugo smo vec odigrali mnogo bolje i cigansture iz Jagodine moraju biti zadovoljne rezultatom na kraju. Zadovoljan sam i ja, 3:0 je lepa prednost a sto je najbitnije nismo primili gol na svom terenu i 99 % smo vec u finalu. KUP JE NAS !!!

Zeleo bih napokon da pohvalim i igru Andrije Zivkovica koga sam cesto potencirao da je u slaboj formi. Veceras je bio odlican. Jos jednom cestitke svim momcima na terenu i Nikolicu na plasmanu u finale. Grbic Pera jebe premijera !!!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Odavno nisam bio na stadionu, bas davno, ali ovo sto je Grbic uradio naterace me da posetim istok hrama sto pre. GRBICU :respect - odusevio me je sa ovim. VUCICU PICKO CIGANSKA nabijemo ti obe leve u ta tvoja usta pederska. Ajde Nikolicu ajde grobari, sve do kraja da poderemo, ako nas ovo ne digne iz letargije nece nista!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Neprocenjiv potez Grbica. Kako je dobro sto je treci gol pao u nadoknadi dok je onaj jeo govna "kako vas nije sramota". Govnari pricaju o sramoti, dok besramno igraju protiv "stubova srpstva".

Odlicna partija svih igraca, sem babuna naravno. Protiv iole ozbiljnije ekipe, njegove pocetnicke greske bice kaznavane golovima u nasoj mrezi. Ne vidim njegovu svrhu na terenu. Jug je jos jednom propustio priliku da jebe vucicu mater, ni da pomenu ciganskog psiha placenici ucenjeni.
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Glupi cigani. Nikad neće shvatiti. Što nas više sakate i omalovažavaju mi se više inatimo i onda ih još više jebemo. :pickaciganska

Hvala ti pičkousti smrade što si nam dao dodatni impuls sinoćnjim performansom na javnom smeću od servisa, da vam se najebemo keve još jače i osvojimo duplu krunu!

Idemo Grobari, podrška mora biti sve jača i jača do kraja!!!

Ko može, prva sledeća, nedelja, Banovo brdo!

Ko hoće, nađe način, ko neće, nađe izgovor!

Antinarodni elementi!

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!!!

:napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Борбу, само вам то тражимо!

Да опет нагрнемо на циганску рупчагу, као оне 2011.



Да цитирам Шешеља:"Вучић прима Штроскана, Тонија Блера, оног Гузенбауера а понекад прима и Курца".

Вечерас је опет примио аустријског министра...
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Bravo momci, odlican rezultat, daje nam mogucnost da mozemo i da kombinujemo u revansu.

Dobra partija naseg Bejla cestitke za gol kao i za potez sa kopackama.

Mozda je mogao i Drincic da se odmori danas ali ocigledno je Marko zeleo da resi sve u prvom mecu.

Raduje sto je vidljivo da protiv nas sve ekipe padaju posle 70 minuta i da smo mi sposobni u tom trenutku da nametnemo tempo koji ne mogu da isprate.

Andrija iako prikuplja pohvale vidim, naravno imao je i asistenciju i gol, ali za mene jos jedna razocaravajuca partija u aspektima gde je on najslabiji i gde najslabije napreduje, neverovatno je da on od jedno bar 5 situacija 1 na 1 nije uspeo da uradi nista konkretno, ni asistencija ni kvalitetan sut i plus par puta nije ispostovao Bandalovskog.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
dobro ovo bese:šal.
istina, nista spektakularno nismo videli u nasoj igri, ali sto se mene tice, to i ne ocekujem. prvo poluvreme odigrasmo "zabarski": dve sanse i dve egzekucije za "dovidjento":D. opet me raduje ono sto je najvaznije: veliku vecinu utakmice smo drzali pod kontrolom, sto ce reci bez rupa u glavi. bilo je gresaka, predaje lopte protivniku u opasnoj zoni, ali sve se brzo ispravljalo. ciganska jagodina je opak tim, ali nasa budnost, zelja, i na kraju znanje, su doveli do ovog sjajnog rezultata.

hajlajt broj 1 je svakako grbicev potez posle prvog gola. momak me je izuo iz cipela drskoscu:clap.
hajlajt broj2: krunic place za samo dva minuta nadoknade i prima gol u 93,minutu:buhaha.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top