Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
SNS uprava FK Partizan nas vodi u nove pobede, i do Lige šampiona :puke

Pripreme su počele, prelazni rok još traje, u štampi dovodimo ekstra igrače, u stvarnosti polumatere, nova sezona je pred nama, dugujemo i Bogu i narodu, Država u konkurenciju uložila preko deset miliona Evra, a planiraju još toliko... ...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.799
Reaction score
1.113
Локација
Ivanjica
Sta reci a ne zaplakati Gazda, ma zatvorio si je odmah cim si je otvorio :D
Jbt u kom smo mi kurcu iz godine u godinu :pop
 

Nemanja_1975

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
3.130
Reaction score
184
Локација
NBGD
SNS bagri želim da crkne sportskom sektoru sve najbolje i želim im LE
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Kuknjava i kritike jos na pocetku(nisu nezasluzene),a jos ni testove nisu uradili.Svidza mi se ,sluti na dobro.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Kad ja ovako na treningu pokisnem, zamislite tek kako ćete vi na utakmicama :D

itrening1768.jpg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.261
Hvala tomcat vec si mi zgadio temu. :)
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
bice nikada teze uzeti titulu ove godine a to uglavnom zbog ovog ciganskog sistema takmicenja.

mi u borbi za sampiona sve utakmice na noz a njihov peder grof sve prijateljske.

mislim da nam ni raspored u prvih 10 kola ne ide na ruku..
ali dok nam je babinjo u timu realno nema zime :)
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Dozivotni ban za Tomcat-a:D
Da odbranimo titulu
Da udjemo u grupnu fazu LE
I sto je najbitnije da nas plava bagra sto manje zaduzi
:napred Partizan:ziveli
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Cackam sad nesto po transfermarktu i gledam nase moguce protivnike u Q2 i Q3 za LS i dodjem do Ludogoretsa. Vredost tima skoro 40 miliona evra, koeficijent jos malo pa duplo veci od nas - 25.350. Udjem na istoriju transfera da vidim koliko miliona su potrosili na sve te igrace, reko mora da su potrosili bar desetak miliona. Svi njihovi transferi, osim jednog, nisu prelazili 600 ili 700 hiljada evra, cesto su bili i mnogo manji, po 200-300 hiljada. Od sezone 10/11 pa do sada redom su trosili 300k, 1.06M, 1.8M, 1.9M, 2.6M. Evo samo nekih od transfera:

Vladislav Stoyanov (28) - dosao iz Serifa 2013. za 250k, sada vredi 3.5M.
Cosmin Moti (30) - dosao iz Dinamo Bukuresta 2012. za 400k, sada vredi 1.6M.
Junior Caicara (26) - dosao iz Santo Andre 2012. za 300k, sada vredi 6M.
Marcelinho (30) - dosao iz Bragantino 2011. za 120k, sada vredi 3M.
Vura (21) - dosao iz Willem II 2013. za 700k, sada vredi 3M.
Younes Hamza (29) - dosao iz Botev Plovdiv 2014. za 500k, sada vredi 2M.

Ima jos takvih primera, cak i igraca koji su dolazili kao slobodni ali poenta je da su oni sa ulaganjima od 1-2 miliona godisnje za transfere uspeli, za samo par godina, da dodju prvo do 1/16 finala LE a potom i do grupe Lige Sampiona i sada imaju odlican koeficijent i sigurni su nosioci u Q3 a ta ulaganja mogu lako da povrate kroz prodaju samo jednog ili 2 igraca. Naravno bitna stavka u tim ulaganjima su i plate tih igraca ali posto ne mogu da nadjem taj podatak mogu samo da pretpostavljam.
Sa druge strane mi smo od leta 2012 pa do danas ulozili 750k evra. :banghead
I to 200k za Fofanu, 250k za Filipa Knezevica, 200k za Eliomara i 100k za Sretenovica, sve ostalo su bili slobodni igraci. A za isto vreme smo zaradili skoro 30 miliona.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahaha,kad tako gledaš ,više smo mi zaradili . Jedino što njihovi navijači mogu ponekad i da se raduju , a mi .... Mada ,ko jebe navijače, kao da su oni bitni !
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Vidi... Sve te njihove bi mi docekali na noz da se ne daj Boze dovedu u vezu sa nama. Mozda jedino ovaj mladi holandjanin bi "mogao da prodje". I ne prizivajte ih... Koja smo mi bruka od kluba da nas ovi dva puta za redom izbace!? Najtuznije sto cemo slican film gledati i ove godine...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Hahaha,kad tako gledaš ,više smo mi zaradili . Jedino što njihovi navijači mogu ponekad i da se raduju , a mi .... Mada ,ko jebe navijače, kao da su oni bitni !

Oni bar sada imaju duplo vredniji tim od nas i ne bi me cudilo da ponovo udju u LS ili prodju grupu LE dok cemo mi da slavimo ulazak u grupu LE.
Da me ne shvatite pogresno, ne kazem da su oni uradili nista specijalno ali je velika sramota za nas da nas takav klub presisa za 2-3 godine sa igracima od 500-600 hiljada evra dok smo mi izbacili brdo klinaca iz nase skole kakve oni mogu samo da sanjaju.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Bez namere da branim proslu i sadasnju upravu jer se ne zna koja je veci skup olosa i vucibatina, zaboravljate jedan detalj :
Nije problem platiti fudbalera 0,5 ili ceo milion....problem je plata...
Ako, hipoteticki, racunamo da starnih 11 ima platu 200.000 po sezoni (a verujem da u Ludogorecu imaju vise), dolazimo do cifre od 2,2 miliona € samo za starnu postavu...
Dalje, vezano za obestecenje : sta mislite, koliku platu bi trazio igrac koga platite 1 milion ?
Ne racunajuci trenera, pomocnike (strucni stab), fk ima minimum 24 fudbalera na platnom spisku....u proseku po 100.000, kada se sabere sa gornjom cifrom, dodje se do 2,2+1,3=3,5 miliona € samo na plate igraca....
Pricam o "ozbiljnom" klubu...
Naravno da sve ovo moze da se iskombinuje i da se skocka relativno dobar tim za "male" pare, ali mi nemamo takvu upravu....
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Upravo si ti sve lepo objasnio .
Imaš neke fiksne troškove ,naprimer 5-7 miliona evra ,ostalo su plate .
Znači pitanje je koliki ćeš budžet da odrediš. Može da bude 10 miliona sa pacerskim timom , a može da bude 15 miliona sa i više nego dobrim timom ,koji bi imao realne šanse za LŠ .
Kad na to dodaš našu omladinsku ,gde igrača dobijaš vrlo jeftino ,dolaziš do činjenice , da i nije tako teško zaraditi pare . E ,sad ,imaš uprave koje nikad ne znaju koliko će biti tu i gledaju da ukradu svaki evro i što pre ! Ovo poslednje potire sve ono prethodno što sam napisao !
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.411
Reaction score
11.776
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ PROFESOR

Postavljaj anketu koliko će Babović potrošiti evara na kazne zbog neistrčanih osnovnih jedinica mere (m :D) na ovim pripremama.

Referentni iznos je 8 evara, iliti 800m po sistemu čika Crnog.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.850
Reaction score
13.491
Sprema se scenario iz kosarke sad ce vestacki da oplode gane i bice veselo....samo da vidimo kakvu ulogu ce da ima ova nada bagra iz uprave jer za sad se dosta nesto uvijaju i umiljavaju...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ceka nas otprilike zvezdin model pojacanja, brdo skupih polovnjaka koji ce doci na pozajmice, koje posle ne mozemo prodati i samo cemo se zaduziti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top