Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Za jednu sezonu promenimo 3 ekipe...a za jedan prelazni rok dovedemo 20 mega pojacanja i bombi...samo neka se tradicija nastavi
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Na JNA sam ovog proleća odgledao svaku, osim Vojvodine u poslednjem kolu, a van JNA sam bio samo na Vračaru, u rupi i u Milanovcu. Nemam potrebu da se hvalim kako idem na tekme, ali kad već ovako "ceniš", onda je red da napišem da grešiš. Možda jednostavno nemam pojma o fudbalu.

Vidi, ni ja ne tvrdim da se razumem, samo posle toliko odgledanih utakmica - neke stvari mogu da se vide iskljucivo uzivo. Tu TV i prenosi nista ne znace. Ako si ovako redovan, onda svaka cast. Navrati da se upoznamo...

Svejedno, Tomic mora da prestane da se igra manager-a. Za Evropu ti trebaju beskompromisni i iskusni igraci. Nagledao sam se ja toliko tih talenata koji u odlucujcem momentu vracaju loptu golmanu koja se presece, igraju rukom u kaznenom, promase mrtvu sansu 1 na 1, preskace ih lopta, promase gol sa metra i sl. Zato ti i kazem, ako ode Jovanovic (kao sto ide), mi bukvalno nemamo nijednog jedinog stopera...

Sto neko rece, koji moj su onda i bacili ovo prolece ako makar odbranu nisu utegli!?

Ostojic - povredjen non-stop, Ramadanijev igrac, nesrecnik igra sam protiv sebe
Milenkovic - nema pojma o fudbalu ali ima gabarite. Cenim da nije sastavio ni omladinsku ligu da je celu odigrao
Gogua - izgubljen u svemiru. Ima potencijal, ali je velika nepoznanica. Bez ikakvog iskustva ili utakmice gde je pritisak i gde se branimo (videti pod ciganija u rupi kakve je idiotske poteze pravio)
Cirkovic - od igraca koga hoce Andreleht za 1.5 miliona do toga da trenira sa omladincima. Nekada standardan clan mlade repreznetacije - sada se ne racuna na njega
Stevanovic - decko nema nijedan element za stopera. Bilo koji prosecan evropski napadac bi ga odneo u zubima u svakom duelu
Balazic - nije igrao fudbal 10 meseci, pre toga solidan, legitiman igrac i to je to

Na svu ovu bedu i jad od stopera, ti jedinog iskusnog igraca, koji igra i srcem i pameti, koji treba da bude taj balans u igri sa mladjim i neiskusnijim, sporijim stoperom - pustas da ode!?

To jedino znaci da ostaje Balazic i dovodis dva bolja stopera od njega i Jovanovica. Da li je to realno procenite sami!?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Zao mi je sto to moram reci, ali nasa je sreca sto je Ostojic cesto povredjen. Taj decko nema trunke fudbala u sebi, i nikad mi nece biti jasno na koju je foru dogurao do prvog tima. Ako je i od Faljija puno je jbt.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
To bi bilo to. Jedna od najlošijih sezona u istoriji kluba i definitivno najlošija u poslednjih dvadesetak godina. Uzrok je svima poznat, a da li će biti bolje, isto, ili još gore sledeće sezone saznaćemo uskoro.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top