Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Kada bi mogli barem jednom gledati malo dalje od svog nosa, videli bi ste da smo ovim porazom vise dobili nego sto smo izgubili. Ako vam treba objasniti zbog cega onda vam nema pomoci. Vidim da su neki posle utakmice bili u svlacionici pa znaju da je ovaj poraz pokvario atmosferu u timu...:pop Jedini koji kvare atmosferu, ste vi ovde na forumu i to bezpotrebno.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.195
Reaction score
33.171
Локација
vaginamandibularia
Jeste, Aškovski se dokazao. Da imam čime u grob bih ga oterao pa nek se tamo dokazuje, smrad mali nedokazani. Sutra bih ga povukao s pozajmice i zakucao za tribine do kraja ugovora.
 

natam navam

Banned
Учлањен(а)
21.12.2008
Порука
1.078
Reaction score
66
Braco, na zalost kao i u celom drustvu i ovde ima mnogo glupih ljudi koji od drveta ne vide sumu. U narednih 5 godina na nama je da odradimo internat i da zivimo od sopstvenog rada i talenta i to je kljuc odrzivog opstanka. CZFMPDIva i sl ce uskoro biti nemoguci projekti jer je nebitno, oni duguju previse i na izdisaju su, nema se vise para i nije vise prioritet, verujte mi, ovo oko saveza su igre na nizem nivou od pickoustog. Mozemo sami da isplivamo a ova tekma je jedan mali srafic u perspektivi od 5-10 godina.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Steta sto nismo igrali sa prvom postavom,put do Bukuresta i nazad i do Pazara i nazad je bas kratak.

Izuzetno sam tuzan sto Bozinov i Zivkovic nisu igrali i polomili nogu,ipak je prece osvojiti jedan bod od Lige sampiona.

Valjda je bitnije biti bolji od cigana u ovom talogu.Debili iz kluba su se okrenuli Evropi umesto prvenstvu.Bitnije je da stignemo cergare po broju titula nego da uzmemo jos 10 miliona u Evropi,uzmemo jos par bodova kako bi sto lakse stizali do LS i sledece godine.

Mi Pazar ne bismo dobili ni sa najjacim timom,a onda bi nas Steaua napucala.Mada,karma je cudo,moze nam se i ovo obiti o glavu.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Da li je moguce da jednu prostu matematicku stvar toliko ljudi tumaci ne samo pogresno, vec cak potpuno suprotno od ispravnog!?

Utuvite u glavu, od sada pa do pocetka plejofa - To sto ce se bodovi prepoloviti je RAZLOG VISE a na RAZLOG MANJE da se napravi sto veca razlika!!!

Apsolutno tačno! Ne mogu da verujem da o ovome treba raspravljati.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Kada bi mogli barem jednom gledati malo dalje od svog nosa, videli bi ste da smo ovim porazom vise dobili nego sto smo izgubili. Ako vam treba objasniti zbog cega onda vam nema pomoci.

A ti si neki mnogo mudar i pametan Grobar,pa vidis "dalje od nosa",ono sto uglavnom niko ne vidi.I ako bi mogao ti,ovako pametan da objasnis svima kako je to moguce da smo porazom VISE DOBILI?Eto,nismo svi pametni kao ti,pa nekima treba objasnjenje....
PS Ako ti ono 92 znaci god radjanja,zasigurno imas velikog zivotnog iskustva.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
A ti si neki mnogo mudar i pametan Grobar,pa vidis "dalje od nosa",ono sto uglavnom niko ne vidi.I ako bi mogao ti,ovako pametan da objasnis svima kako je to moguce da smo porazom VISE DOBILI?Eto,nismo svi pametni kao ti,pa nekima treba objasnjenje....
PS Ako ti ono 92 znaci god radjanja,zasigurno imas velikog zivotnog iskustva.

Pa vidis da neki ipak vide, samo procitas njihove upise. Mozda nemam neko veliko zivotno iskustvo ali da citam znam.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.651
Локација
ante portas
Stedite energiju za sredu.Trebace nam.Ako tu odradimo posao svi ce ovu utakmicu zaboraviti !
Jos nesto sto se tice ove utakmice .
Jasno je pokazala koliko igraci sa klupe vrede.
Stoperski par kriminalan.Uoste cela defanzivna linija.Koliko su samo puta ispali.
Stevanovic decko nit stoper nit bek,Ostoja i Cirko jedan i drugi u spoju otkrivaju sve mane u paru,jedan drugog cine gorim,unose totalnu nesigurnost,mali Bogosavac jos zelen.
Trujic isti igrac ko Grbic.Totalno neobradjen,sirov.Nikad mi se nije ni svidjao.
Kojic mogu slobodno da kazem najgori napadac u istoriji Partizana.
Toliko nepismenog igraca, fudbalski nepismenog FK Partizan u svojoj istoriji nije imao.
Jedino sto se trudi.
Dzigi Ninkovic veciti talenat,nikakav konkretni ucinak na terenu.
Kapiten vise ne moze,a i realno nema sa kim da igra.
Kiza se malo vise zaigrao nego obicno.

Ali ajde da sve ovo ostavimo po strani.
Skupljaj energiju za sredu.
Steaua utakmica sezone.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.183
Локација
Kej Republika
Kurva pa kurva. Svaki drugi post o raspaloj kurvu. Te vratili je u zivot, te titula izgubljena. Ljudi oni se raspadaju. Imamo 2 derbija na JNA sa njima, ima da ih oducimo.

Sta bilo da se danas mozda Zile ili Brasnac povredio? Onda bi bilo Kizo majmune sto nisi odmarao nosioce.

Svaki poraz boli, svaki je nezgodan na svoj nacin, ali ovaj danas nema ama bas nikakve posledice.

Prestanite da mracite molim vas, ajde da vratimo optimizam pre prve tekme sa Rumunima.

Idemo dalje, neka cekaju JSL njive, preoracemo mi to lagano.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Kada bi mogli barem jednom gledati malo dalje od svog nosa, videli bi ste da smo ovim porazom vise dobili nego sto smo izgubili. Ako vam treba objasniti zbog cega onda vam nema pomoci. Vidim da su neki posle utakmice bili u svlacionici pa znaju da je ovaj poraz pokvario atmosferu u timu...:pop Jedini koji kvare atmosferu, ste vi ovde na forumu i to bezpotrebno.

:pop

А ти си неки много паметан и мудар лик па ћеш ти да нам објасниш?:puke
Шта смо то паметњаковићу добро добили овим поразом, ајде мудрацу откриј нама који то не видимо?
А што се тиче атмосфере, јеси се чуо или видео са неким другаром који навија за Партизан вечерас, јели јебу мајку или су раздрагани, весели и смеју се? :pop

Ти ћеш '92 годиште да се правиш паметан, још имаш образа да малопре напишеш на претходној страни да се не сере по форуму?! :puke
Синко, обрати мало пажњу.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Kurva pa kurva. Svaki drugi post o raspaloj kurvu. Te vratili je u zivot, te titula izgubljena. Ljudi oni se raspadaju. Imamo 2 derbija na JNA sa njima, ima da ih oducimo.

Sta bilo da se danas mozda Zile ili Brasnac povredio? Onda bi bilo Kizo majmune sto nisi odmarao nosioce.

Svaki poraz boli, svaki je nezgodan na svoj nacin, ali ovaj danas nema ama bas nikakve posledice.

Prestanite da mracite molim vas, ajde da vratimo optimizam pre prve tekme sa Rumunima.

Idemo dalje, neka cekaju JSL njive, preoracemo mi to lagano.


Odrace nas Steaua. Toliko.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine

TariboW

Početnik
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2
Reaction score
2
Gotovo nikad ne pisem ali posle ovolikog nerazumevanja ovde na forumu moram da iznesem svoj stav koji je nebitan za ovaj forum ali je ipak stav.
Odakle vam vise ta negativna energija pa odmah posle prvog neuspeha ovolika zalopojka? Sledeca utakmica nam je najbitnija u sezoni i da li je logicno da par dana pre nje izvedemo najjaci sastav da se krlja dole sa turcima? Usli smo u sezonu u nikad boljem raspolozenju i sad treba sve da pokvari ovaj poraz??
Druga stvar. Jel vidite vi u kakvom je stanju nas konkurent u ovom blatu? Pa dal mislite da ce da skupe 30 bodova do nove godine ovakvi raspali kakvi su? Pazi sad,treba da se svi poubijamo zbog kiksa u novom pazaru gde godinama nismo uspevali ni sa jacim postavama da odnesemo 3 boda.
Ovako smo odmorili bitne igrace,razbicemo rumune i napraviti korist i u sportskom i u finansijskom smislu. Nemoj da smo ko cigani sa parolama prvenstvo,bla bla...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
:pop

А ти си неки много паметан и мудар лик па ћеш ти да нам објасниш?:puke
Шта смо то паметњаковићу добро добили овим поразом, ајде мудрацу откриј нама који то не видимо?
А што се тиче атмосфере, јеси се чуо или видео са неким другаром који навија за Партизан вечерас, јели јебу мајку или су раздрагани, весели и смеју се? :pop

Ти ћеш '92 годиште да се правиш паметан, још имаш образа да малопре напишеш на претходној страни да се не сере по форуму?! :puke
Синко, обрати мало пажњу.

Nemam ja sta da objasnim, objasnili su kolege sa foruma. I nisam napisao da se ne sere nego sam pitao dali vam je dosadilo. I koje ima veze koje sam ja godiste? Ako neko napise glupost ima to i da kazem. Isto tako moze meni neko mladji napisati da nisam u pravu, sta godiste ima sa tim? To sto si mozda stariji ne mora da znaci da si u pravu.
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne boli toliko poraz koliko spoznaja da bas i nemamo na koga da se oslonimo kada standardni igraci treba da odmore, pauziraju zbog kartonaili se ne daj Boze, povrede.
ninkovicu, kojicu i grbicu podhitno pronaci neke angazmane. cenim da azijate mozemo prevariti. ovaj prvi je definitivno dokazao da je kvazi talenat sa samo jednom, desnom nogom. uz to je do krajnjih granica bezobrazan i sebican. stvarno ne bih da kupim poene vredjajuci igraca partizana, pa cu se zaustaviti na ovom. u prenosu se lepo videlo kako kapiten pizdi na njega pred sam kraj utakmice.
i ubuduce ne smemo dozvoljavati sebi ovakav luksuz. jbg, povesti golobrade i neuke(kojic, dzigi i grbic) u pazar je bas bilo hazarderski. jedina uteha je sto izgubljeni bodovi mozda i ne moraju biti toliko fatalni zbog samog formata takmicenja.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.169
Ne moze se kriviti igra Kojica, Ninkovica, Grbica, Trujica i ostale za ovaj poraz isklucivo je kriv trener zna on cime raspolaze.Kako je klrenulo bice on uskoro bivsi a njegova zamena dobro bi bilo da bude Veljko Paunovic. Nije kriv Askovski za to kako je igrao igrao je sa neznalicama ej dva penal a za 5 minuta, neko ce ponmisliti da smo igrali sa Celzijem. Neznam vise sta da se radi taman sam pomislio da smo poceti nesto od nesto da igramo.Kako bi lepo bilo da smo danas pobedili da smo dali tuce golova da smo srusili tradiciju ej nepobedljivi teren u pazaru i da na miru cekamo duel u sredu, ovako sve mi se odmili a posebno onaj maneken na klupi.
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Nemam ja sta da objasnim, objasnili su kolege sa foruma. I nisam napisao da se ne sere nego sam pitao dali vam je dosadilo. I koje ima veze koje sam ja godiste? Ako neko napise glupost ima to i da kazem. Isto tako moze meni neko mladji napisati da nisam u pravu, sta godiste ima sa tim. To sto si mozda stariji ne mora da znaci odma da si u pravu.

Наравно да немаш шта да објасниш, кад не умеш и не знаш.
Много си зелен синко, много, али полако, само читај и као што кажеш пусти колеге нека објашњавају, што се тебе тиче све је јасно, и кад будеш дупло старији слаба вајда од тебе.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top