Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kakav dijaboličan potez!
Imaš sigurnog igrača, ako ništa barem kao rezervu ako već hoćeš strendžere u novoj sezoni, bio ti standardan i onda otpišeš čoveka... Sjajno!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Кад види Томић у августу да није добио апсолутно никог, а камоли бољег штопера, плакаће за Маретом.

Уствари, плакаћемо ми.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
igrač kome sam prizivao doživotni ugovor sa našim klubom .. tomic više ništa ne treba dodati.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Hoće posle kao Abua da mole da ostane? Sramno...
Vidim da će Sale produžiti ugovor na još godinu dana. Po meni bespotrebno. Dokle majku mu više da očekuješ od njega da bude nosilac igre!??!?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Jebeš ga, kukate za Markom Jovanovićem. Cenim to što je Grobar, ali čak i da se niko ne dovede, radije bih tu gledao Miladina.

Okej su mi pojedine kritike na račun Tomića, nisam ni ja oduševljen nekim njegovim odlukama, ali ovo u potpunosti razumem. Iskreno, nije mi jasno ni koji su ga kurac uzimali.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovaj mali milenković će biti klasa, on i gogua štoperi, stevanovic jr solidan, malo niži ali brz

Mislim sa iliev i tomić rade bar posao, ne dovode napamet igrače, imaju tu nesreću da kod nas nema para, ali oni bar posao rade
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Od Miladina igrač biti neće. Ako ništa, preziva se Stevanović. Svi sa tim prezimenom koji su igrali kod nas su mi samo išli na živce. :D


Milenković će biti igračina!

P.S.
Ne kukam ja zbog Marka što neće biti starter. Nama trebaju rezerve, na koje možeš da se uzdaš, a ne Ostojić i drugari.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kakav dijaboličan potez!
Imaš sigurnog igrača, ako ništa barem kao rezervu ako već hoćeš strendžere u novoj sezoni, bio ti standardan i onda otpišeš čoveka... Sjajno!

Sjeti se samo Knezevica ljetos...mada moguce da ce i Tomic biti precrtan ubrzo. Pickast derbi mu ne oprastam, u stvari nema on stav ni jedan sljedeci da dobije.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Od Miladina igrač biti neće. Ako ništa, preziva se Stevanović. Svi sa tim prezimenom koji su igrali kod nas su mi samo išli na živce. :D


Milenković će biti igračina!

P.S.
Ne kukam ja zbog Marka što neće biti starter. Nama trebaju rezerve, na koje možeš da se uzdaš, a ne Ostojić i drugari.

Kapiram, nije ni mene Stevanović do sad oduševio, ali je mlad dečko, mogao bi još da napreduje. Po meni on trenutno ne može da bude gori od Jovanovića, a sigurno ima i manju platu. Ne bih ga poredio sa Ostojićem. Što se mene tiče, ovo je korektna odluka.

Za Milenkovića ćemo još videti. Ima sjajne fizikalije, ali meni deluje prilično neotesano. Sa druge strane, on je baš baš mlad, tako da bi to moglo da se dovede u red....Nisam ga puno gledao, pa ne bih da se zalećem sa procenama. Poslednje kolo sam bio na nekoj svadbi, pa nisam mogao ni na tv-u da gledam, a videh posle da je igrao i čak dao i gol. U svakom slučaju, ako on treba da dobija šansu, onda je to još jedan razlog više da se odreknemo Jovanovića.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ovaj i preko klipova nije ništa posebno :) (a znamo da klipovima i od miljkona može da se napravi dani Alves )
nadam se da je patka
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Imali smo jednog Jugoafrikanca na preporuku "Čika Crnog" još 2010., Madubanja se prezivao,zadnji vezni, čak je i bio na probi, ali nije impresionirao Stanoja.Bilo je pisano da je Vemez bio ljut, što ga nismo angažovali.
Biće ovog leta, kao i obično na desetine i stotine igrača u medijima, koje se dovode u vezu s nama.Ne bi me iznenadilo da iskopaju i onog Parkera,što je nekad igrao kod cigana ( južnoafrikanca a ne ovog iz Antigue i Barmuda:D)
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ma da Ivice ko ga jebe, ko će da se cima sa Nemcima kad imaš Radina i Đuričkovića ispred nosa!? Aj probaj i Voši da ukradeš Trujića, ionako smo im ga dali za džabe nek ide život pljuni keš i baci bonbu...

Nadam se ko god da dođe kao nova uprava da će da smeni ovaj dvojac...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top