Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Bice ovde borba do kraja prvenstva.... Za mesto u evropi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.880
Reaction score
7.710
Molim te Boze samo da iscupamo nekako mesto u plej ofu.
Cestitacu fudbalerima ako se plasiramo u plej of.
 

Belgija

Banned
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
406
Reaction score
58
Da li je moguće da je čovek izjavio kako je meč rešila pogrešna odluka sudije? :pop
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Nista mi bolje ne zasluzujemo kada nam cigani i panduri vode tribinu. Sta treba da se desi pa da zagrmi uprava napolje. Da li je toliko veliki strah od 15 debila. Idite Grobari na istok, pa kada ih bude 10 tamo, mozda sami odu. Nikada gora struktura nije bila ni u upravi ni na Jugu. Najjadniji tim od kada ja pratim Partizan samo je posledica toga.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Mislim da ni cerga u vreme najveceg raspadanja nije bila ovoliko losa... Babovicu i Ostojicu, sve vam po spisku jebem!!! A i Popovicu i Vazuri posebno....
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Sta nam od kluba uradise..
Sjebase sve za prvih pola godine mandata..
Jebite upravu..pola igraca ni ne zna gde igra i ciji dres nosi..
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.063
Reaction score
15.638
Локација
Храм фудбала
Ubi me sramota, ne znam da li me je vise sramota onih u upravi, onih na terenu, onih pored terena ili onih na tribinama tkz. Vatren(o)ih (placenih) navijaca.
Sta smo docekali da pored ovakvog stanja na svim poljima oni na tribinama gudilaju o nekoj ljubavi, golovima, pickim materinama, a ni jedne jedine rijeci o onima koji ih placaju.
 

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
Ali Drulovicu kriv sudija!!! :pop

Ostojic da igra u Partizanu??? Alo bre, koga vi zajebavate!


Pa moze li gore od ovoga?
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
Grobari, hoće biti kakvog okupljanja pred stadionom ovih dana?
brate ko da se skupi... ona saka jada sa juga, ili nas par stotina sto dodjemo na istok ili zapad... klub se unistava postepeno i sistemaski, nema ljudi na jugu nema na istoku nema na zapadu :banghead mongu da rade sta hoce... nisu igraci krivi zna se ko jeste
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.569
Reaction score
770
Локација
Niksic
Ciganija u upravi, ciganija vodi tribinu, pokoji cigan na terenu, dovoljno za nezapamcenu katastrofu.
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
JUG NAPOLJE!!!
Picketine prodane, krivi su oni koji idu na taj jebeni jug i kace jebene zastave cime daju legitimitet i ovima koji ih vode i upravi za koju rade i onima za koga radi nasa uprava, a svi zajedno rade protiv Partizana. MRS BRE U PICKU MATERINU.

Koji bre Ostojic, e bre mi smo dosli do toga da nama odbranu igraju kojekakvi ostojici i cirkovici i to godinama!!! Mi jesmo grobari i volimo da kopamo ali da ne odemo mozda malo suvise u zemlju? Urazumite se picka vam materina, zadovoljili ste Srbiju, moze sad malo da se uspori...
 

Alex_PFC4EVER

Početnik
Учлањен(а)
25.12.2008
Порука
108
Reaction score
4
Локација
Srbija
Dođe mi da ih sve ovde poimence spomenem, ali nisu vredni ni tog ban-a. Katastrofa! Zanimljivije je j*benu veš mašinu gledati nego ove "fudbalere". Bruke i sramote!

Rekao sam već
kreativnost - 0
zalaganje - 0
m*da - 000

Udari nam protivnik visok presing, jako na igrača i to je to, naši "fudbaleri" se izgube. Kartone dobiju samo na glupost, nema tu starta da se da do znanja da lopta može proći, ali će protivniku ostati traume. Ništa, idemo dalje, već smo se navikli na razočarenja, pa nam sledeće neće tako teško pasti.

Nadam se samo da sledeće godine nećemo pratiti drugu ligu, tj PLS.
 

Silja

Grobar
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
500
Reaction score
73
Локација
Sabac
Mucnije od ove igre, od ove uprave, od vrha drzave je gledati i slusati gospodu sa juga. E moji Grobari, kako smo do ovoga dosli?
Likovi pevaju, zabavljaju se, pale baklje, a mi na -19 u odnosu na Zvezdu. Uprava napolje, i sto je jos bitnije, jug napolje.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
563
Reaction score
2.144
Sve je otislo u kurac, na kraju cemo ispusiti i za LE i za titulu...naprednjaci nas ukanalili sa prelaznim rokom.Ja ne znam kako vam uopste pada napamet da neko tera upravu, generalno navijace Partizana boli kurac i ove im je usputna vest.Jedino saka jada nas na istoku i zapadu ako ponekad nesto zapeva i to je to.Ne treba se nervirati oko stvari kod kojih ne mozes nista da promenis... Jebase nam majku.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
jebo vas onaj ko vas sakupio...kazu umor...malo sutra.NE ZNANJE!!!!:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top