Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Znači od sezone 2018/2019 biće 12 timova u Superligi?

To onda verovatno znači da će biti primenjen ovaj sistem koji se igrao u BIH prošle sezone... 12 timova dvokružno, znači 22 kola, a potom prvih šest na tabeli ide u Playoff, drugih šest u Playout, pa opet dvokružno još 10 kola... Suma-sumarum, 32 utakmice ukupno!

Meni je to OK... Jer Cigani onda ne mogu toliko da zatvaranjem prevagnu ako mi imamo jači tim i dobijemo ih 4 puta!?

Samo će biti 14 timova, jer dva ulaze, a četvoro ispadaju
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
cisto logicna odluka ciganije,... bodovi se ne dele i tako ima jos vise prilika da pokradu koji bod kada ima vise utakmica...smesno
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ovo im uopste nije logicna odluka...umesto 2 derbija imace 3..minimum. Izgleda da bas vole da primaju...golove :pickaciganska
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
To onda verovatno znači da će biti primenjen ovaj sistem koji se igrao u BIH prošle sezone... 12 timova dvokružno, znači 22 kola, a potom prvih šest na tabeli ide u Playoff, drugih šest u Playout, pa opet dvokružno još 10 kola... Suma-sumarum, 32 utakmice ukupno!

Meni je to OK... Jer Cigani onda ne mogu toliko da zatvaranjem prevagnu ako mi imamo jači tim i dobijemo ih 4 puta!?

Po meni je to idealan sistem takmičenja i broj klubova.

Ili to ili 10 klubova i svako sa svakim 4 puta.

Nadam se da će se taj prvi sistem stvarno uskoro igrati i da će ostati
na snazi duže, a ne da se sistem takmičenja mjenja skoro svake godine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top