Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Dupla kruna! Marko tebi svaka cas na rezultate kako i strucnom stabu i igracima.Predlazem da ona njihova trenerska seljacina da sto brze ide na oftamolog jer ocigledno da mu vid ne valja.Sada neka nas Soco iz uprave odvrze kesu i nagradi igrace za istoriski uspeh, ucinili su moguce od nemoguce. Vreme slavlja neka jos dugo traje jer smo i ni navijaci to zasluzili.
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Cestitke svi igracima i Marku. On je najzasluzniji za ovu radost. Celu ovu generaciju treba zapisati zlatnim slovima u istoriji kluba. A ciganski degenerici neka kmece jer za bolje i nisu. Jebi kurvu!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Leonarda i Evertona moramo da zadrzimo kako znamo i umemo.....zamenu za njega i za Evertona nema sanse da nadjemo !!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.721
Cestitke Marku i igracima na duploj kruni! Sto se tice pickice vucicevica, crkni djubre prodano!
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Auuuu, pa moze li bolje? Dupla kruna, jos karam ove cigane sa posla, hahahah aaaaa, vristim. Uzgred receno, uzeo sam fin kes danas kad sam singlovao na nas. Jeste da mi se zivot skratio, ali neka. Goso u kurac te ljubim!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Milenkovic...kakva je to dusa od coveka sve je zasluzio sto mu se desava !!!
worth.gif
Oduzio se Partizanu za sve sto je Partizan uradio za njega !! Neka mu je sa srecom zasluzio je svaki evro...a ne kao zivkovic, pantic i ostale sisice i jajare....Milenkovic je pravi primer kako treba prema klubu da se ophodi dete Partizana....
U Evropi ovakvi promasaji i ovakav nedostatak mirnoce u zavrsnici ne smeju da se dozvole
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
To breeeeee gazi, melji sve pred sobom! Dupla kruna!!! Celavi trener je doktor za cigane!

Skratise mi zivot na kraju, ali Stevanovic onu izvadi majstorski. Mnogo mi je drago zbog Milenkovica, decko da ostane ovakav i blistava karijera ga ocekuje.

Jos jednom momcima i strucnom stabu sve cestitke za duplu krunu! Najvise me je obradovalo kad je Marko na kraju rekao da je sledeca sezona vec isplanirana, tako se to radi!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pogledajte vi ovo ljudi, mi se zalimo sto ih nismo raskantali, kako lepo vreme za Grobare.

Ono njihovo kljuse od trenera nije doslo na konferenciju, tako su i njihova braca po boji sisla sa postolja pa se vise nikad nisu popela.

Hvala Marku, hvala momcima, hvala Blekiju i Stevanovicu ponajvise.

Sto se tice Lea, on da dovede glavu u red, inace u prvom poluvremenu prve utakmice LS on dobija crveni.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Da li ste primijetili koliko fali Everton kad se igra na noz !! Ne bi oni prisli 25 metara od gola da je on igrao. Napisao sam prije utakmice da smo bez njega svileni i to se pokazalo tacnim. Ali neka bozija pravda valjda vidi sve...Sretan sam ali nisam zadovoljan do kraja trebali smo dati 3-4 komada, zivci su mi otisli...Hvala bogu pa je napokon kraj sezone..:respect:partizan_fan:
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ah, da - zaboravih na goste malopre. Veliki pozdrav za njih, jer veceras nema gubitnika. Mi se radujemo peharu, oni se raduju onome umesto pehara. :)
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Usrali smo se ciganima u tanjir!!!

I to plitki sve preliva po njima..

Četiri utakmice smo ih ponižavali..
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Ne bi nam dali gol pa sve da se igralo još mesec dana... Kakva dominacija, Bleki i Ostoja doktorat ove sezone. Penal za zvezdu, hoćemo penal za zvezdu :D
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Vladimir_TS,

Vucicevic smatra da su cigansture ostecene za penal, a izgleda da mu bilo i zao sto je neka romuljaga, Milic valjda, u situaciji u drugom poluvremenu po nasoj levoj strani sesnaesterca, nedovoljno iskusna da padne kako treba.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ljubio sam ekran kad se Marko pojavio posle utakmice.Smeju se zenine sestre deca od 5.godina,kažu-"Teča ljubi televizor".:D. Umorio sam se gledajući utakmicu. Eeee moj uške na šta si ti spao,nesretniče. HVALA PARTIZANE !!!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.721
Nema govora o penalu u nijednoj situaciji! Govna navikla ove sezone da padaju u 16, jos se oni zale, a nama penala nema 55 derbija zaredom! Ludilo mozga! Kakvo bi ludilo bilo da njima nije toliko dugo sudjen penal?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top