Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
To je to!.Odradilo se sto se moralo odraditi. Jos da se javi JeNeA pa da zatvaramo sezonu :)
A sad nek se spreme Tshabalale,Mphele i ostale bombice za omiljenu junsku zanimaciju :)
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Ako sam dobro razumeo "doktora", Partizan je:

1) Osmislio ovaj tupavi sistem sa smanjenjem bodova nakon regularnog dela
2) Parkirao autobus kao Čelzi i uništio lepotu fudbala koju pokazuju Kanga, Boaći i ostali doajeni ove igre
3) Namestio da umesto Toleta dođe Kokeza, koji je zapravo Partizanov čovek, spavač sa zadatkom da se ubaci među cigane u nameri da ih uništi kada se dokopa mesta predsednika FSS
4) Uticao na sudiju da ne svira 2 penala, bez obzira što je ovaj potencijalni drugi na 16.6-17 metara od gola i što je reč o sudiji koji je već sudio 2 penala na jednoj utakmici
5) Kriv što oni imaju 50 igrača na platnom spisku
6) Namestio da Milijaš ima jedinu pravu šansu na utakmici

Nisam neki poznavalac droge, ali ovo što Terzić uzima bih sigurno probao :D

Ako se ne varam, oni su nama dali 1 (jedan) regularan gol ove sezone?

Predlažem da se formira komisija koja bi se bavila radom Kokeze i nameštanjem od strane Partizana. Ako ne komisija, onda Radna grupa. Imaju i tim advokata, pa mogu i njih da angažuju. Taman se i dug prepolovio. Eksel tabela je čudo.

Videlo se da je ekipa ispražnjena i ne krivim nikoga zbog toga. Sad u nove pobede, a sektu ostaviti da sektaši, jer dokle god nema njihove odgovornosti biće ovakav status quo koji nama savršeno odgovara.

Čestitke svima na duploj kruni! :ziveli
p.s. I hvala čoveku koji je to sve omogućio

 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pozdrav i cestitke svim igracima.
marko ovo vec rutinski ejakulira po kurvi
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Dobio sam informaciju da sam se zahvalio pogrešnom donu.

Izgleda da je ovaj glavni.

 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
SVAKA VAM CAST MOMCI!!!:clap :pfc: :respect

Sve cestitke svakom coveku kome je crno-bela boja u srcu na osvojenu DUPLU KRUNU! SVE JE NASE!!!:ziveli :D: :respect
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Napravili smo sistem, sad samo melji
Gde god da igra Partizan sve redom kida oooooooooooooo najbolji je on
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Dupla duga dupla kruna. Zapisano je u vremenu ....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.306
Reaction score
3.900
Локација
Kobasicarija "Venac".
ono kad 15 minuta pre kraja znas da cemo dobiti utakmicu.
po ko zna koji put veliko bravo za marka I momke. celavi se vise oznoji dok popuni tiket nego kad pobedjuje cigane.
jevtovic I kosovic odlicni. bleki I ostojic perfektni. mnogo mi je drago sto je ovaj prvi resio pobednika. velika injekcija za nastavak karijere. hvala ti I srecno!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.213
Reaction score
3.961
Локација
Uvek uz Partizan
Priznajem da na početku sezone nisam verovao da je ovo moguće. Sve čestitke Marku Nikoliću i celom stručnom štabu i naravno igračima. Sve ono što je bilo loše u ovoj finalnoj utakmici, a bilo je dosta takvih stvari, sada treba ostaviti po strani. Rekao bih da smo ovo dobili na suvi kvalitet ekipe. Marku svaka čast na taktici, jeste stresno za nas navijače ali daje rezultate. Doživećemo valjda i da im roknemo jednu petardu, nude se stalno za to.

Jasno je da je Mažić na sitno navlačio za čergu, ali on je za nas manje više jedino rešenje za derbi, jedini sudija koji bi dosudio onaj slobodni udarac onako kako jeste. Svi ostali bi to uvukli unutra i svirali penal, a svirali bi i pre toga. Mažić nas je oštetio na taj način što nije delio žute kartone za simuliranje, ali im barem nije poklonio penal.

Veliko razočaranje večeras je Uške Vučićević, mada se to posle svega od njega i moglo očekivati.

Skrenuo bih na kraju i pažnju na to da ubuduće pojedine igrače treba dočekati sa malo više poverenja. Ja sam prvi bio nezadovoljan zbog dolaska Nemanje Stevanovića, Bojana Ostojića, pa čak i Uroša Đurđevića pa sada koristim ovu priliku za javno izvinjenje. Svakome ko dođe u Partizan treba pružiti šansu da na terenu pokaže šta zna.

Neka nam je srećna ova dupla kruna i da ih bude što više u sezonama koje su pred nama. :pfc:
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Prvo: za ovu sezonu BRAVO SVIMA, ali za ovo finale prvo BRAVO ide Marku Nikolicu. Prepoznao je da smo na nizem energetskom nivou i da moramo da igramo ovako kako smo igrali da ovi misle da su nas "nadigrali", a sjebali ih smo sa pola gasa i bez dvojicu prvotimaca, jedan od njih nas najvazniji igrac za jake utakmice.

Drugo: bravo Mazicu, nisam verovao da cu reci ovo, ali BRAVO. ne postoji sudijska njuska u Srbiji koja njima (ne generalno nego NJIMA) ne bi dosudila bar jedan od ova "dva penala", a oba bi dunuli bar 70% njih. Cak i Mazic je mogao da da onaj prvi, ali nije, i za to SVAKA CAST!

Trece: bravo jeste, al da ga ne odvajam od tima, ali posebno mi je drago za naseg osporavanog golmana, sto zbog ruzne proslosti, sto zbog kikseva. Jeste nedovoljno visok, jeste kiksirao i isao na kurac svima nama, pa je na sebi navukao jos pritisak do daske, ali odbraniti ono u 95' minutu, to ce mu dati samopouzdanja do neba.

Cetvrto: svaka cast za 50 golova, jeste umor i stajanje i koncentracija na kraju akcije i na kraju sezone malo klimava, ali terajte se u kurac bre vise sa tom sebicnoscu obojica napred. Primetljivo na svakoj utakmici, ali ne toliko opasno sa njivoligasima iz jsl, ali u derbijima sa malo jacom cigankom (valjda dogodine), i za evropske utakmice, prvo nece biti toliko prilika, a drugo i to sto bude ne sme proci u znaku kurcobolje, kao dacu ga posle, sta kurac da dodajem loptu uopste ili na vreme...

Bravo i za poruku za Djordja Tresaca, neka se ne zaboravi ovo sto se desilo njemu, da ne bude svako cudo za tri dana. Ono pravo zlo (coravo govno, a njihova legenda) je olos najveci i manipulator, terza je mala maca, samo brani svoju guzicu, nije on toliko lud i zao za ova saopstenja i konferencije, nego doslo mu do grla. On bolje od glupog Boska zna da smo ih odradili sa 60% snage, ali mora da prica. A, ovaj olos sto ganja igrace po srpskoj ligi, sto nam uzima igrace ispred nosa da ne bi igrali po dve godine i sto ih ostavlja bez posla, je olos nad olosima. Samo da taj ne dodje u nihovom FK, a ne tako nebitno za nas, njih, za navijace i celu "logistiku" je i ko ce biti mandatar umesto mandatara. U ocekivanju toga, prelaznog roka i nove evropske avanture- SMRT FASIZMU- ZIVEO PARTIZAN!

DJORDJE TRESAC!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Srećna nam dupla kruna braćo Grobari! Nešto što je prije samo mjesec dana djelovalo nezamislivo. Najsmješnije mi je to što su Vučko i Kokeza sad odjednom grobarčine. Rekoh ja, za pola godine će da ide priča kako je nama Vučić pomagao sve vrijeme, sve im jebem!

Nego, čestitke Marku i momcima, zaslužili su. On pogotovo, još davno.

Golmanu ciganšturi se izvinjavam. Usrao nas je na 2 utakmice. Sad se dobrim dijelom oprao. Samo tako nek nastavi. Onu sutlijaševu loptu sam već vidio u golu.
Leo i Đuka klasa, ali sebična klasa. Đuka u drugom pao, kao da mu se više nije ni trčalo
Milenković se na pravi način oprostio od dresa i hvala mu na svemu.
Ostoja komandant!
Pored nekoliko atraktivnih poteza, El monir je imao par jako, jako glupih radnji u odbrani odakle im se otvorilo nekoliko nezgodnih prilika, česti netačni pasovi... glat su nas probijali po toj njegovoj strani u drugom kad je ušao Milić.

Svaka čast ekipi koja se dosjetila za ove video poruke igračima.

Sad malo da odmorimo. Igrači noge, a svi zajedno živce. Ovo mi je ponajdraža titula/dupla kruna, sada već mogu da kažem.

Nadam se da kvalifikacije nećemo dočekati mnogo slabiji nego što smo danas.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Ma, koja smo mi bagra. Ukrademo titulu i nije nam dosta nego ukrademo I kup. Sram nas bilo. Umri tarzane,tvorzane ili kako vec se zoves
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.254
Reaction score
18.160
Локација
Kej Republika
Šesta dupla kruna. Istorija se pise ovih dana a da nismo ni svesni.
Gospodine Nikolicu HVALA!!!
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Srećna dupla kruna braćo grobari. :partizan_fan:

Samo bih još dodatno pohvalio golmana.
Mislim da je ta dilema rešena :ziveli
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Veliko razočaranje večeras je Uške Vučićević, mada se to posle svega od njega i moglo očekivati.

Skrenuo bih na kraju i pažnju na to da ubuduće pojedine igrače treba dočekati sa malo više poverenja. Ja sam prvi bio nezadovoljan zbog dolaska Nemanje Stevanovića, Bojana Ostojića, pa čak i Uroša Đurđevića pa sada koristim ovu priliku za javno izvinjenje. Svakome ko dođe u Partizan treba pružiti šansu da na terenu pokaže šta zna.
Uške je pokojni za mene.
Drugo, poverenje se stiče.
Izvini što sam ti secirao post, na to sam želeo odgovoriti.
 

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
Cestitke svima braco .Pogotovo mi je bilo najdraze kad celavi brani slobodnjak i ljubi grb jer kao vecina nas sumnjao sam u njega. Cestitke momcima jos jednom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top