Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
pa ti ćeš da se mešaš u fudbal ne znaš šta je korner a šta gol aut!!??

i ko si ti da komentarišeš sudjenje, ti znaš da je nešto bio penal, a sudije rekle da nije?

jbt, tačno da čovek poludi!

Pa ko ce ako ne on.
Covjek zna sta je se dogadjalo na njegovom rodjenju i danima posle tog crnog dan bolje od svoje majke, a da ne zna da li je bio penal ili ne :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
http://www.butasport.rs/fudbal/vuci...na-pokazuje-koliko-smo-normalna-zemlja-video/
Vučić: Dupla kruna Partizana pokazuje koliko smo normalna zemlja


...
Znači dno dna...

...
i ko si ti da komentarišeš sudjenje, ti znaš da je nešto bio penal, a sudije rekle da nije?

jbt, tačno da čovek poludi!

Pa ko ce ako ne on.
Covjek zna sta je se dogadjalo na njegovom rodjenju i danima posle tog crnog dan bolje od svoje majke, a da ne zna da li je bio penal ili ne :D
Neverovatno...kako mu ne dosadi...ima li teme u koju se taj ne (u)petlja...?
Ne, Vučiću, ne pokazuje koliko smo normalna zemlja, jer - NISMO - osećam to na svojoj koži i mogu da ti navedem hiljadu razloga zašto...ali neću da budem toliki smarač...
Drugo...kad je Partizan u nekim govnima, onda je tu sam i zacementiran, ali kada je Zvezda u govnima, automatski se piše i o Zvezdi, ali i o Partizanu - zarad neke lažne ravnoteže, na štetu Partizana, naravno!!! Sve kao radi i sere Zvezda, ali isto to radi i sere Partizan, e nije isto, jer, NISMO ISTI!!!
Sad još i penal, jebo te penal, usuđuješ se da pričaš o tome, a već su odrasle generacije navijača Partizana koje još NIKADA u životu nisu videle takvo čudo nebesko, kao dosuđen penal za Partizan na derbiju! Alo, bre...
Od Vučića moraju da zentaju ovi u upravi i oko nje, ali ja sam za slobodu govora, ukidanje verbalnog delikta i slobodu navijanja, dakle, ja sam slobodni i siromašni pojedinac, Vučiću, šećeru, hvala ti za moju državnu platu koja je NIKAD manja u odnosu na troškove, pa mogu da ti kažem, Vučić i Čović i FMP, Partizan je OPET šampion...a evo i citata iz filma, ajmo, kao kuce, i ostavi nas više na miru sa mudrim izjavama o svemu i svačemu, nemoj bar o Partizanu, bar nam ostavi neku, jednu jedinu oblast u kojoj se neće pojaviti tvoj lik, delo i reči...
https://www.youtube.com/watch?v=louuYWFKAR4

KAKVA SEZONA,KAKVA SEZONA...
Redovno dolazim na stadion od 1969 godine-nekad cesce ,nekad redje u zadnjih par godine sve na JeNeA-gledao sam mnogo prvenstava..mnogo.
Nikad ovakvo.
I pored svega DUPLA KRUNA.Da covek ne poveruje

...
1.SREDNJI VEZNI OFANZIVNI JE ''CONDITIO SINE QUA NON''-za nepoznavaoce latinskog-USLOV BEZ KOJEG SE NE MOZE (ajde da i ja malo serem kao profesor )Mi nemamo ozbiljnog igraca da stane na loptu,da odigra iz prve u prostor,da predribla u kljucnom momentu,da sa 18 metara sutira na gol iz igre, da loptu doda u pravom trenutku i da to ponavlja iz utakmice u utakmicu. NEMAMO!!!

...
A sad da se uže i bliže vratimo temi...
Srednji vezni ofanzivni...ili što bih ja rekao i tražio (i to iz godine u godinu) - DESETKA! :D
Ne, nisam zaboravio da to ponovo i iznova tražim, samo nisam hteo da ,,talasam,, dok se sezona ne završi...evo, sad se završila...

A setimo se kako je počela...
Tako što je Mire Radović prigrlio dres br.10 (iako ja nikako nisam mogao da svarim da jedno bivše krilo treba da nam bude taj dugoočekivani br.10) i kapitensku traku i došao sa oreolom fudbalske legende Poljske, da bi ga upravo jedan skromni poljski tim izbacio (i njega i sve nas) još u sezoni kupanja, a naš klub tako ostao bez keša neophodnog za preživljavanje...ali zato se Mire brže bolje odmah ,,pokupio,, i otišao da zaradi još koju kintu u Poljskoj i da bude još malo legenda, ali tamo - a za Partizan, šta ga je briga...to što je on uradio, došao-otišao u istom prelaznom roku (i to kad nam je krenulo loše), za mene je jedna od većih sramota za nekog od igrača Partizana - pogotovo zbog te ,,desetke,, i kapitenske trake...
Dakle, Ivica i Ivan i njihov izbor tima za kvalifikacije i ulazak u Evropu, bio je - nikakav...a potez Mireta sramotan...
I, tako...sezona je počela loše, ali završila se sjajno - sa Markom Nikolićem umesto Ivana Tomića, ali i sa nekim Ivicinim zaslugama - jer, on je svo vreme bio tu...i sa neki fudbalerima koji nisu odigrali te prve utakmice...

Dakle, i bez klasične desetke, sa bacanjima poluvremena u vodu, sa kiksevima i na mišiće...ali borbenost, želja i volja nikada se nisu mogli osporiti...iskristalisao se i neverovatni golgeterski tandem Đu-Le, koji je sipao golove kako nikada niko nije!!!
Koliko li bi ih tek dali da obojica nisu bili tako sebični?!

O kraju sezone i fantastičnom finišu, zaista veločanstvenoj obnovi grobarizma, buntu, euforiji, pisali smo toliko toga...bilo je divno, ali staviću ipak primedbu da je to moglo i malo ranije da se desi...
Jeste, i ja sam bio oduševljen omasovljavanjem našeg partizanskog pokreta, vraćanjem zdravog duha i mnogim pametnim postovima na Forumu, koje su pisali ljudi, koji su se uglavnom retko javljali...
Tokom sezone je tek poneko prati Forum, a na kraju, svaki put kad ga ,,otvorim,, u vsakom trenutku, evo i sad, preko 100 ljudi je na njemu...
To me je zaista oduševilo, o.k. ja mogu da teram po svom i da sam jedini na svetu koji nešto ,,zacrta,, - ali zaista mi je bilo skoro pa neugodno, da, kad god ,,otvorim,, Forum, a ono, tamo još uvek stoji neki moj post, niko da nešto doda, pohvali, iskritikuje...bilo šta...nema ništa...pustoš...
A slično je bilo i na tribinama, nas ,,300,, ili 1000 ili 3000 ,,Spartanaca,, (,,Grobarijanaca,,) branili smo čast toga da Partizan na prastarom predivnom i prelepom JNA ipak ima neke navijače, simpatizere, a ostali...da, znam, neko ne može, neko je daleko, neko nema para, neko neće, neko protestvuje, bojkotuje, eeee...
...da...lepo je i to što se publika konačno, tj. na kraju, vratila, pa makar kad je bilo džabe...ali, braćo...tužno je to što Srbi vole da budu samo uz pobednike...
Većina navijača se vratila ALI TEK kada je Partizan BIO U IZGLEDNOJ ŠANSI da bude prvak...a dok je bilo ,,čupavo,, bezizlazno, ružno, tužno...svi junaci nikom ponikoše i u crnu zemlju pogledaše...(kako raste trava na uvojke, kano sise u mlade đevojke)...
O, da, sećam se kako su se u novodošavšoj demokratiji stalno ,,prozivali,, komunisti da ih 1941.-e nije bilo više od šačice ljudi, oko 3000, pa i nije, ali zato su 1945.-e imali Arniju od 500 000 ljudi...jer Srbi, ovako ili onako - idu uz pobednike, jeste, bili u četnicima, ali posle bili i u partizanima, bili mnogo za kralja, ali bili vrlo mnogo i za Tita...pa Sloba 3 miliona glasova, pa žuti 3 miliona glasova, pa Avavav 3 miliona glasova...ima izgleda baš mnogo onih koji se lako ,,prešaltaju,, uz pobednike...
Naš Partizan, kad je loše do 3000 navijača u vr' glave, al zato, kad je dobro (a po mogućstvu i džabe), onda može bez problema ne tri, nego 23 hiljade navijača...
A ti šampionski momci na terenu su se KRVAVO borili za Partizan i kad su tribine bile prazne, zar ne...kako li je njima bilo kada su tu borbu protiv zvezdizma (koji je bio u svim sektorima Fss-a i države) - vodili pred praznjikavim tribinama...? E deco, deco...

Dakle, deco, za nauk nek vam bude ova sezona - i kad je nešto loše...eto, može se na kraju okrenuti i na dobro...ne sudite unapred i odmah, sačekajte da vidite i kraj...a ne morate baš ni da čekate šampionska slavlja pa da dođete...posetite malo češće taj naš stadion ili bodrite naš tim na nekim (bar vama bliskim) gostovanjima ako ste u mogućnosti...
NIKAD ne bacajte koplje u trnje a da rat još nije završen!!!

Dakle...završi se kako se završi ova, po mnogo čemu jedinstvena sezona, a neće proći tako puno vremena, a već će doći te VRLO VAŽNE kvalifikacije za Evropu...početak nove sezone...
Poslednja utakmica sad već prošle i stare sezone, finale domaćeg kupa, pokazalo je koliko smo, za Evropu ,,tanki,, - da, mogli smo da ,,napunimo,, Zvezdanu, ali - NISMO!
Jako sporo razmišljanje i dodavanje lopte, sebičluk, dekoncentracija - u špicu i završnici...to se u Evropi ne prašta...ako ti propustiš svoje šanse, kazna stiže pod obavezno...
Sredina nam je bila vrlo inferiorna u odnosu na Zvezdanu, a koja je, NE ZABORAVITE TO, tek tim ,,ŠLJ,, klase u Evropi, i koji tamo ispada dok još Grci nisu izneli ležaljke na plažu...pa šta će tek onda da nam radi neki jačni vezni red od njihovog, da nam pravi malu decu?!
Odbrana nam je bila položila ispit, ali, Bleki ide, a golman...kad smo već kod nejga...pre nego što posle jedne, ili dve greške, toliko ,,ispljujete,, nekoga, kao što je to bio slučaj sa ,,Piromanom,, - setite se da niko nije bezgrešan, i da je forma nešto što se stiče, ili varira...
Nismo ni mi savršeni, pa nisu ni naši fudbaleri, ali, mene brine to što neki od njih svoje mane kao da ne žele da isprave? Jbg, mi na Forumu i na tribinama možemo da budemo i ovakvi i onakvi, ali - ne igramo mi na terenu, nego oni...
Dakle, za Evropu treba sve podići na još viši nivo, za ,,domaćicu,, otom-potom, a što se tiče Foruma, nadam se da će se i ubuduće ovde pojavljivati pametni i zanimljivi postovi pa da mogu više da čitam, a manje da pišem...
Ispisah sve što sam znao i umeo, istupih i tastaturu i ova dva prsta sa kojima kucam - dao sam od sebe sve što sam mogao, toliko mi je bilo stalo da zvezdizmu stanemo za vrat i kažemo (kao što je to napisao jedan od nas, Grobara) ,,dalje nećeš moći,, i ,,ko na nas krene u startu je najebao,,...
https://www.youtube.com/watch?v=TwLLdqR5BFE
Izborismo se mi na kraju ove sezone za ono što smo svi želeli, meni je do još malo muzike, pa onda opet...teraj dalje...
SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!
https://www.youtube.com/watch?v=uzCleIHK2lU
https://www.youtube.com/watch?v=L5wwi_o4MSw
https://www.youtube.com/watch?v=XdK4TdluWyE
https://www.youtube.com/watch?v=pCG4yqsIvzc
https://www.youtube.com/watch?v=MMaZ69NkNTc

:D::BB:šal:D::BB:šal:D::BB:šal
 
Последња измена:

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Zurnal u sutrasnjem broju pise da je Videoton poslao ponudu za Marka...

naslovna%20zurnal(323).jpg
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Može slobodno da ide... ali samo pod jednim uslovom, da Aleksandar Stanojević preuzme ekipu! Dakle, odlazi jedan jeb** cigana, dolazi drugi
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Vlazni snovi ciganski, zurnalovi...patite, nadajte se, patite, nadajte se, za slamku se hvatajte, kurac pusite...:buhaha
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Može slobodno da ide... ali samo pod jednim uslovom, da Aleksandar Stanojević preuzme ekipu! Dakle, odlazi jedan jeb** cigana, dolazi drugi

U ovom momentu, Marka ni za Gvardiolu ne bih menjao.
Mada, mislim da ne treba ni komentarisati. Potpuna budalastina.
Zurnal na naslovnici bombasticno najavljuje vest da Marko odlazi kod Lazovica, a na unutrasnjoj strani da Lazovic dolazi kod Marka. Potpuno smece od novina i novinarstva.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
kakav bre gvardiola, on bez milijardu evra nebi uspeo ni u 5. srpskoj da vodi ekipu...


ovo za marka je cista glupost, cuj kluba... videoton ... cigani debili nema spasa njihovoj bolesti
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
pazi ovoliki naslov i senzacija i ako ispadne da lazu......nadam se da lazu....danas cu pitati mihajlovica pa cu reci,ako neko drugi do tada sazna nek zvrljne ovde ...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ajde bre ne nasedajte na pricu ciganskih govana !!!! Vidite koliki je njima trn u oku Nikolic kad su uspeli ovakvu izmisljotinu da predstave kao udarnu vest !! Hoce da naprave razdor medju igracima koji idu na odmor (neki vec i otisli valjda) i koji ce da se zamisljaju dok Nikolic ne demantuje to.... GOVNA CIGANSKA !!! Idemo u LS za inat jebo sam vam mater !
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jedino je tacno da je marko dobio ponudu od madjara, a otici ce samo ako mu rasprodaju ekipu i ne dovedu adekvatne zamene.
dakle sve zavisi od nase uprave.
marko zeli svim srcem da ostane u partizanu i napadne evropu.
zurnal je cigansko smece.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ma pisu i da se "obavili ozbiljni pregovori" znaci prema njima on je vec otisao...lazovcine...od jedne ponude napravili takav spin...tacno su cekali trenutak da igraci budu liseni obaveza u klubu i da objave tu LAZ kako bi se sporije demantovala
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
http://www.butasport.rs/fudbal/vuci...na-pokazuje-koliko-smo-normalna-zemlja-video/
Vučić: Dupla kruna Partizana pokazuje koliko smo normalna zemlja


- To što je Partizan osvojio duplu krunu pokazuje koliko se Srbija promenila i postala normalnija zemlja. Ja sam zvezdaš, naravno, ja to ne krijem i mislim da je to normalno. Najmanje podnosim one koji kažu: „Ja se u to ne mešam“, a onda urade sve da omoguće pomoć onom drugom… Meni je krivo, pošto sam mnogo pomogao i Zvezdi i Partizanu, kada ćute o pomoći i kada se prave kako su oni ne znam koliko zaslužni, a imaju tobož državu protiv sebe. I, Partizan je sve vreme vodio kampanju kako je sve namešteno, da od trenutka kada su oni osvojili titulu više ništa nije bilo namešteno. Zvezda je ćutala, a onda sve namešteno od kada je izgubila – rekao je Vučić gostujući na tv Pink.

- Da je Zvezda oštećena za penal, jeste – oštećena je za penal. Ali je, takođe, tačno da je dala gol iz kornera, što bi se reklo, iako je to bila nešto manje važna utakmica. Opet, to su greške koje se dešavaju… Šta da radim ja po tom pitanju kao premijer ili predsednik? Ne mogu ništa. Još jedna stvar, ja sam uvek govorio da navijam za Zvezdu i smatram da je najlicemernije da glumim da ne navijam ni za koga – podvukao je Aleksandar Vučić.

Znači dno dna...

Samo kratko: Partizanu Dupla Kruna, pičkoustom- Višekruna
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Ma pisu i da se "obavili ozbiljni pregovori" znaci prema njima on je vec otisao...lazovcine...od jedne ponude napravili takav spin...tacno su cekali trenutak da igraci budu liseni obaveza u klubu i da objave tu LAZ kako bi se sporije demantovala

Šta fali tajmingu, nije mogao bolji. Veći problem bi bio da se vest pojavila pre 10 dana, pred kraj prvenstva ili finale kupa, ovako samo može da bude pritisak na upravu da se ne zajebava u prelaznom roku, da ne bi morali i trenera da traže.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top