Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
http://www.butasport.rs/fudbal/vuci...na-pokazuje-koliko-smo-normalna-zemlja-video/
Vučić: Dupla kruna Partizana pokazuje koliko smo normalna zemlja


- To što je Partizan osvojio duplu krunu pokazuje koliko se Srbija promenila i postala normalnija zemlja. Ja sam zvezdaš, naravno, ja to ne krijem i mislim da je to normalno. Najmanje podnosim one koji kažu: „Ja se u to ne mešam“, a onda urade sve da omoguće pomoć onom drugom… Meni je krivo, pošto sam mnogo pomogao i Zvezdi i Partizanu, kada ćute o pomoći i kada se prave kako su oni ne znam koliko zaslužni, a imaju tobož državu protiv sebe. I, Partizan je sve vreme vodio kampanju kako je sve namešteno, da od trenutka kada su oni osvojili titulu više ništa nije bilo namešteno. Zvezda je ćutala, a onda sve namešteno od kada je izgubila – rekao je Vučić gostujući na tv Pink.

- Da je Zvezda oštećena za penal, jeste – oštećena je za penal. Ali je, takođe, tačno da je dala gol iz kornera, što bi se reklo, iako je to bila nešto manje važna utakmica. Opet, to su greške koje se dešavaju… Šta da radim ja po tom pitanju kao premijer ili predsednik? Ne mogu ništa. Još jedna stvar, ja sam uvek govorio da navijam za Zvezdu i smatram da je najlicemernije da glumim da ne navijam ni za koga – podvukao je Aleksandar Vučić.

Znači dno dna...

Nije stvar jebati mater i šamarati ko peva Vučiću pederu...već ko ne peva!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
vidim, i za Škuletića su isto pogodili.. ružne :pickaciganska
 
Последња измена:

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Iskreno, sad sam citao izjavu Ilieva, u vezi Marka. Ne svidja mi se uopšte...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.859
Reaction score
13.554
Ma bre vidite da sa Nikolicem jos ni Iliev nije pricao o tome i da je sve preuvelicano...koliko sma ja shvatio i Iliev je za ovo saznao iz medija:

"Iskreno, ovo jeste iznenađenje za sve nas, sve to što se pojavilo u javnosti. Logično jeste, ali brzo je počelo to medijski...Jesmo malo zatečeni, a ja pričam s vama u trenutku dok s Markom još nismo pričali na tu temu"

Ajde Nikolicu javi se sto pre i demantuj te ciganske zvrljotine !!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
Ovo su sve maderaški izmeti, neću da razmatram ova govna izvučena iz konteksta uz objašnjenje kako je Iliev sa telećim pogledom na licu, slegao ramenima.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ali Ivica ako je zaista ovo čuo u medijima, ako zaista nije imao pojma, onda kaže da je iznenadjen i da će obavestiti javnost posle razgovora sa Nikolicem! Ili jebeno ne odgovara ništa dok ne porazgovara sa trenerom! A ovamo kao tajna je ugovor, trt-mrt!
Nešto ovo nije kako treba...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Zamolio bih sve clanove da o Marku Nikolicu, kao i o svim igrackim promenama, pisu u temi Prelazni rok 2017
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.441
Локација
Beograd
Ееее, заборавих још само једну ствар да поменем о сезони 2016./2017. - дугу која се појавила на финалу купа...
Баш леп призор, био сам убеђен да не можемо да изгубимо ту утакмицу...претходно узесмо титулу...игра се у нашој кући, шансу можемо да створимо на сваких 5 минута, сунце-киша,сунце-киша, па онда још и дуга, а по легенди зна се да је на њеном крају, закопано благо...а она изашла тамо на Истоку, пребацила се преко Југа, па зашла на Западу, није загрлила само оне тамо, на Северу...па како онда да постоји могућност да се утакмица изгуби...
Да, победили смо, без продужетака или пенала, са скромних 1:0, али, победили смо...
Упозоравао сам пред неколико последњих утакмица да треба бити опрезан, да ипак није још готово, али дошло је и то...
Готово. Крај.
https://www.youtube.com/watch?v=Ec9gzSKYsw8
Али...како оно рече...па...хм...можда баш чика Душко Радовић? Или неки други дечији писац?
На сваком крају је неки...НОВИ ПОЧЕТАК!
Ја имам на тераси бусен траве са терена стадиЈона ЈНА, био се у мају баш разрастао и зазеленео, утакмице се нижу, свака важна, мени некако незгодно да шишам ту траву, шта га знам, да нешто не измалеришем...
...е па...сезона је готова, данас траву ошишах.
На ћелаво.
Терај даље!
:napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Naredni šampionat Srbije u fudbalu startuje 22. jula

Naredni šampionat Srbije počeće 22. jula. Kalendarom je predviđeno da trka u jesenjem delu traje do 13. decembra, sa 22 kola.

Prolećni deo sezone, prema nacrtu koji bi trebalo da usvoji IO FSS na narednoj sednici, počeće 17. februara. Kraj prvenstva planiran je za subotu, 19. maj.
I šta sad... Opet isti format kao i prethodne dve sezone?

Nije onaj stari dvokružni od 30 kola kako se najavljivalo?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.859
Reaction score
13.554
Play-of ostaje, a bodovi se ne dele? Kakvi su oni genijalci...koja je svrha play-ofa u situaciji kad imas 16 klubova? Drugo je kad imas manji broj klubova ali ovako samo bespotrebno gomilaju utakmice...a kurva ce da ispadne u sezoni kupanja i mi cemo opet da igramo 36-37 utakmica u jednoj polusezoni....
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Isti, ali se bodovi ne dele posle ''regularnog'' dela prvenstva, što je, po mom mišljenju, bolje od ovog nakaradnog sistema iz prethodne dve sezone. Naravno, najbolje je dvokružno, 30 tekmi, ali šta ćeš, viša sila.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.763
Šta god da je bolje, ovo nije urađeno jer ima više smisla nego jer je ciganiji ispran mozak "zlezda ima više pobeda i da nije podele bodova bili bi prvi, mrzi nas fss tole kokeza, najbolji smo najjači smo" pričom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.859
Reaction score
13.554
Ma oni bi bili prvi i ne bi izgubili ni jedan derbi u drugom delu sezone da se igrala samo jedna polusezona.....to je ta njhova logika...i zato ne mogu da zamerim Nikolicu sto je otisao prerano jer je zagorcao kurvi zivot i omogucio nam da se radujemo i imamo perfektnu sezonu u domacem prvenstvu.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Opet je isti samo bez podele bodova. I ispadaju četiri tima.
Znači od sezone 2018/2019 biće 12 timova u Superligi?

To onda verovatno znači da će biti primenjen ovaj sistem koji se igrao u BIH prošle sezone... 12 timova dvokružno, znači 22 kola, a potom prvih šest na tabeli ide u Playoff, drugih šest u Playout, pa opet dvokružno još 10 kola... Suma-sumarum, 32 utakmice ukupno!

Meni je to OK... Jer Cigani onda ne mogu toliko da zatvaranjem prevagnu ako mi imamo jači tim i dobijemo ih 4 puta!?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top