Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Osim sto imamo mladog reprezentativca cije dupe zulja klupu pola godine legitiman predlog je i da se posadi perdika po sred gola, istu funkciju moze da obavlja
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
To je bio drugi tim nema veze, prvi tim sad kida protiv Poljaka...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Druga kombinacija igra daleko bolje, sta to promasi crni tavamba.
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Steta za Radina nadam se da nije nista ozbiljno. Odlican je bio danas.
Djurdjevic ubica od Mitra nismo imali boljeg, iako licno nisam bio zadovoljan sto ga dovode. Drago mi je sto sam pogresno mislio.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kao što ni posle ubedljivih pobeda ne treba biti euforičan, tako ni posle ovakvih poraza ne treba ići u drugu krajnost. Ovakve utakmice treba da posluže za uigravanje ekipe i da budu pokazatelj, šta se od kojeg igrača može očekivati. Rezultati nisu bitni, sve do prve zvanične prvenstvene utakmice.
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Nadam se da Leonardova reakcija posle utakmice sa svabama nece posluziti kao odlicna prilika za njegovu prodaju...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Imate live photo feed na FB strani Partizan.net.
Niko nije znao ime kluba protiv koga igramo :D
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Mislim da je krajnje vreme da se organizujemo i napunimo stadion na prvoj utakmici, mislim da je 25.
Priznajem ja sam prvi koji je prestao da ide u Hram zbog lopovske uprave i njihovih poltrona sa Juga ali ovo sada je prvrsilo svaku meru, izbacivanje iz Evrope vise niko i ne pominje kupili su vreme i sad ih bas briga.
Jedini nacin da spasemo klub je da napunimo stadion skandiramo protiv uprave i pickoustog, uskoro ce i izbori, pickoustom nije bas potrebno da mu 30000 ljudi vice pederu.
svako da povede po jos jednog prijatelja taj prijatelj jos jednog ... i eto punog stadiona ajde da vidimo ko je jos za pa mozda ako se moderacija slaze da napravimo posebnu temu.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
To bi mozda moglo u Rumuniji, tamo zivi narod, ovde zive Srbi, poznate kukavice koje beze od siptara kad je 9-1 u nasu korist a kad je 32-3 ako su medju to troje 2 zene onda udaraju pragom. tako i taj tvoj stadion. Na stadionu nas cekaju ubice iz zooloskih vrtova, zatvora, pa verovatno i pokvareni (tzv prljavi) policajci sa prijavama u fiokama sa dozvolom da nas ubiju. Hocemo da idemo ? idemooo...

hahah


gledajte film http://www.imdb.com/title/tt0850253/ Bitka u Sijetlu. Dobar film. ali za nas, ne naucna fantastika, nego nenaucna fantastika.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Gledam neke komentare koje sam pisao na sportske.net ima jedan koji mi nisu objavili... glasi ovako " Nista novo...sudija djokic u sluzbi gospodara vucica...medjutim na kraju..kiseo osmjeh na njegovom licu...hehee... Cist penal on sudi kao simuliranje hahah legenda... Svaka cast igracima ...doslovno smo ginuli za pobjedu veceras..." To je ona tekma sa Napredkom kad smo okrenuli 0-2. Cim se pomene gspodar vucic odmah komentar nije u skladu sa pravilima hahahhahaa

Evo jos jedan "Dule Vujosevic nije zatrovan nikakvom mrznjom...on samo bez dlake na jeziku iznosio javno svoj revolt prema nepravdi koja se cinila i koja se i danas cini..to jeste... da se sav njegov rad i trud odnosno Partizan koje je prakticno on stvorio...rusi na takav nacin na koji su to uradili vucic i covic....."


Kazu da sadrži neprikladne reči ili fraze....hahahhaha ne vjerujem znaci.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Slaviša Kokeza upravo na utakmici protiv Levskog. Grljenje i ljubljenje bez presedana sa nasom Upravom. Prednjace Vucelic i Vazura.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Vidim da niko nije prokomentarisao utakmicu, pa mogu ja sa zakasnjenjem i iz prve ruke. Levski je ubedljivo najjaci protivnik za sada. Ukupno gledano odigrali su puno bolje, smislenije i deluju kao profesionalni tim (za razliku od ovih prethodnih sa kojima smo igrali).

Obzirom da je Bugarska u EU (!?), bilo je otprilike 60-tak njihovih navijaca na improvizovanim tribinama. Fazon navijanja i ukupna slika, bez obzira na par transparenata i pirotehniku koju su palili - onako bugarski (pezorativan pojam ako je moguce shvatiti). Meni su oni mrski kao klub oduvek bili, a cujem i da se loze na fasizam i tako to. Gospoda se nisu ustrucavala ni da opsuju siptarsku majku, mada meni kao nadnacionalisti to i nije toliko paralo usi.

Apsolutni highlight, nevezano za teren je kada je Vazura otisao da saceka Kokezu i onda se vratio sa njime. Taj nivo kurtoazije i ljubakanje je stvarno terao na bacanje pegle. Prednjaci naravno matori Vucelic.

Sto se tice same igre, Tawamba nije usao ni u jednu jedinu sansu. Prima loptu, sacuva loptu, odlozi loptu i prepire se ko treba da pokriva koji deo terena i kako ide markacija kad oni zapocinju napad.

Otprilike, najbolji na terenu su bili Ćirković i Jevtović. Petrov je ocigledno omladinski igrac, igra po krilu mu nikako ne lezi i nije uspevao nista da uradi. Neca Mihajlovic neprimetan, kao da je igrao bezvoljno. Bošnjak kao kadetski igrac. Ima neko citanje igre, ali je dosta nesiguran i generalno fizicki inferioran. Marjanović na kraju prodao cistu loptu za kontru iz koje samo pukom srecom nismo primili gol. Otprilike, Damnjanović od svih njih zaista izgleda nekako najelegantnije na terenu, igra kao da ima spremno resenje vec i sl. mada ni to nije rezultovalo nekim ucinkom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top