Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Jel moze neko da postavi snimak za tu ruku Lukovica ? :D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li neko zna jel bio penal nad Djurdjevicem u prvom poluvremenu?

Zavisi! Kad je Partizan u pitanju, nama se to ne svira. Ako su u pitanju cigani, onda to jeste penal.

Nisu se nama svirali penali i za mnogo teže stvari, a za cigane se dunulo i kad se fudbaler sam saplete, pa i nalazi van kaznenog prostora.

Ne znam da li je Majo video da lopta prelazi liniju, ali 100% sam siguran da su ostala dva lopova pored linija videli i nisu signalizirali.

Ovo danas je bila najveća bruka srpskog fudbala... za sada.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Opasno mi ide na zivac "objektivnost" medija u pogledu kvaliteta derbija. Toliko se navlaci da je neresen ishod pravedan, a skoro nigde ne pise da smo ih nadigrali po svim segmentima igre. Mater im jebem mandovsku, da je ne daj Boze, ostalo 1:0, sad bi citali ode i hvalospeve o slavljenici i o sasvim zasluzenom i realnom ishodu najvece svetkovine srBskog fudbala. Sta je veceras bilo pravedno? To sto smo stigli hendikep u obliku sudijske otimacine? U gol nam nisu regularno sutnuli. Njihovi laktovi u zube sevali na sve strane, naravno nekaznjeno. O situacijama u njihovom kaznenom vise i ne razmisljam, odavno sam se pomirio s tim da nece da ga sviraju ni u situaciji da, u zaru borbe, naravno, opravdano iz pistolja ubiju nekog naseg. U svakoj situaciji koja je i malo izgledala da moze doci do fizickog kontakta, padali bolje nego sMrdja za penal, komada dva. I posle se neki cude sto su nasi igraci u polju stajali tako daleko od njihovih. Meni je najzalije sto smo im ga utrpali tako kasno, jer sam ubedjen da bismo ih rashodovali da je usla jedna od onih ranijih sansi u drugom poluvremenu. Naravno da su se nasi igraci radovali izjednacenju (a ko od nas nije?), ali im pored (pomalo preterane) korektnosti, pa i doze humora u izjavama na konferenciji posle utakmice, izrazi lica sve govore o svesnosti situacije. I to mi daje nadu da zaista nije sve izgubljeno. A da smo im se ipak posrali u zivot po sred rupe kolektorske, to jesmo. I opet cemo.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608

Ali kakva dilema, hiljadu mu gromova i pekarskijevih mijatovica ?

Jel vi zaista mislite da se ovde branite od srbociganskih spinova ala covic koji se sastoje iz nisam ja ukro pare s kosova nego fkp, nije bio penal (koji je potvrdila uefa) na 150.derbiju nego facijalna ekspresija i kontrfaul. Nije danas zvezda dala gol posle centarsuta iz reklama nego smo mi dali rukom.

Ti ljudi su zli, najgori ljudi na svetu, i sad treba da se mi cimamo i opovrgavamo njihovo djubre?
Pa setite se bogunovicevog gola, nepriznatog, iz 2009.godine kad su angazovali saobracajni, veterinarski, i druge kompetentne fakultete da dokazu da lopta nije bila u golu a bila je bar koliko veceras u golautu.

Kad je humanitarni derbi ?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.468
Локација
Beograd
Razočaran sam. :?

Guske u magli, ovce za klanje, nismo ni pošli ni došli da pobedimo, i - nismo ni pobedili.
Marko Nikolić u najboljem stilu ,,srpskebatađora,, škole fudbala, drvi sa dva zadnja vezna, drvi sa igračima koji ne zaslužuju da privire klubu kao što je Partizan, a i Iliev da mu se pridruži sa nedovođenjem KREATORA igre u prelaznim rokovima...

Kića Kosović kreator, glavni vezni, desetka, ha, ha, ha, pa ajde da se smejem da ne bih plakao, on ne bi mogao da kreira igru ni iza zgrade... Pola nekog Moreire i mi bi dobili ovu utakmicu bez problema, a možda i sa 15 minuta Saše Ilića, ako još uvek može da trči...?

Alen Stevanović? Šta igra taj?
Što je najgore imam utisak da smo Kosovića, Stevanovića, Mihajlovića, Jankovića zapravo ,,izložili,, na derbiju pa da ih nekome nekada prodamo, da se okrene neka lova, možda uzme neko neki procenat...ali to je trgovina, veze, poznanstva, menadžerisanje ili šta već...ali fudbal, ni f od fudbala tu nema, igrali smo k'o kurac!!!

E moj Marko...pa ako nemaš stvarno kvalitetne igrače pa da igraš gradski i gospodski fudbal, a onda bar nauči kako se igra seoski i seljački!
Kad nemaš kreativce onda bar uvežbaš ,,seosku taktiku,, - prekide, kornere, centaršuteve, jebote 100 kornera imamo a ništa, imamo Tavambu koji je visok ako ništa drugo, a ti ga Marko držiš na klupi, iako gubimo, a koreneri nam idu u prazno...
Šta li vi radite na treninzima, kad ni korner ne umete da uvežbate, da mi je znati?

Onaj Plavšić nas jebe celo poluvreme, a ništa se ne čini da se to spreči...
Pa u svakom selu ako te neko dva puta izjebe, već treći put bi se preduzelo sve da se to ne ponovi - pa ima i taj Plavšić, kolena, rebra, bubrege, cevanice, pregleda se to malo, malo ga izbaciš na atletsku stazu, itd...

Ljudi, mi smo na 6 bodova od njih, kad se to prepolovi, biće tri - OVAJ derbi je bio idealan da se juri pobeda, a ne da se taktizira, da se bude zadovoljan i bodom, pa da se ČEKA taj sledeći derbi - pa ,,cige,, će na sledećem dovesti dva, tri, četiri Maja Vujovića, Glođovića, Mažića, tek da se obezbede...

Nisi uradio dobru pripremu Marko - SVAKO iole pametan je ZNAO da će Majo da ,,pripomogne,, - i naši igrači umesto da PAZE čak i kad je lopta u gol-autu, oni to NISU uradili - VEROVALI su u sudijsko poštenje!!!
NISI Marko išao na to da damo 2-3-4 gola, iako sam ja ZNAO, bio sam UBEĐEN da će ,,cige,, dobiti bar gol ,,fore,,...i da će nam onda trebati VIŠE od jednog datog gola ako želimo da pobedimo...

Kasnio si sa izmenama...
Mi smo gubili, loše smo igrali, a ti si ČEKAO...bilo ti važnije da ne primimo drugi, nego da mi damo gol...a čim smo krenuli ofanzivnije (bez dva zadnja vezna, sa Jankovićem - koji je, moram priznati, uneo neku živost, i sa Tavambom, kojeg su ipak malo ,,pripazili,, protivnici)...dadosmo taj gol, a da je utakmica trajala duže, možda bismo dali još neki...

Ja bih vodio ekipu tako da budemo spremni na to da ćemo svakako primiti gol ili dva, ali da budemo spremni na to da damo jedan više...

To da je ovo OČITA SUDIJSKA KRAĐA, to je očigledno, i to neću ni da komentarišem, ipak, MORALI smo da budemo spremni na to i da damo više nego što smo dali...

ŽELJA igrača i trud nije bio sporan, ali mi smo danas imali DVA igrača na nivou Partizana i derbija, Evertona i Đurđevića, i da smo imali još nekoga, moguće je da bismo pobedili...
Ali nismo.
Da smo imali trenera koji više rizikuje, ne mogu da tvrdim da bismo pobedili, ali...nama danas NIJE trebao bod nego sva tri!!! A ovaj naš trener je sve ,,karte bacio u vatru,, tek pred kraj utakmice!
Zar se TADA juri gol, izjednačenje, pobeda???!!!

Na kraju krajeva, eto šta ti je život, Vule koji uglavnom ima očajan centaršut, dva derbija je sudbinski rešavao baš svojim ,,nabacom,,...i sva sreća da Tavamba nije srokao Uroša dok je ovaj davao gol...eh, u stara vremena bi ga Boža šutnuo u dupe, pa slavio gol kao svoj, ali..o.k...Tavamba je još mlad i zelen, naučiće...

Ali ne znam kada će ljudi u Partizanu naučiti neke stvari, a ne da se svaki put iznova čude...

Na kraju krajeva, bolje 1:1, nego 1:0 za ,,cige,, - hvala Evertonu i Đurćeviću...
Teraj dalje, nismo koraknuli ,,unapred,, ali...igra POD HITNO mora da se diže na viši nivo, sem ovog pomenutog ,,dvojca,, ovde NIKO više nije u formi...
Trener luta u nekim pozicijama igrača u izboru pravih 11, kasni sa izmenama...
Nije dobro, ako hoćemo ISKRENO da budemo šampioni.

Ili smo zadovoljni da se UEFA smiluje, pa, kao titula nije ni važna...važna je titula, a važan je i fudbal - evo, pitajte SVAKOG ko je bio na utakmici večeras, 40 000 nas je bilo - NI JEDAN JEDINI gledalac vam neće reći da je ovi bio dobar fudbal. NIJE. Očajan je, grozan, ne zna se ko je gori, tri tačna pasa, uglavnom mislena imenica za većinu...
Strašno, užas.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Kad je humanitarni derbi ?

I sta kazete, drugari?
Da pisemo o komparativnim prednostima naseg tima uoci derbija?
Taktike, igracki performansi i tako to?
Da li ce Marko ovo ili ono?
Da li je trebalo poceti sa dva spica?
Ma, jebem vas

Aj sada lepo procitajte gornji upis kolege idio hroma.
Ako vas iritira jer vam vredja naklonost prema nolou, otadzbini i vasim sunarodnicima zvezdasrbima, onda ste debil, zatucano govno od coveka i, uopste uzevsi- smrad.

Ako vam je kolegin upis simpatican, verovatno ste bili danas na istoku ili ste pored TV zeleli propast ove fasisticke nakazne tvorevine= zemlje-govneta, koju vecinski nastanjuju najveca govna od ljudi u Evroaziji.
Postoje velike sanse da ste u drugim slucaju karakterno ljudsko bice.
Cestitam vam na tome.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
https://twitter.com/PartizanNet/status/838109997980614657
5 sudija govno ciganako koje nije htelo da vidi neregularni gol i akciju cigana..
Posle gola Djurdjevica ,na snimku u 12 sekundi gestikulira prema glavnom govnetu Maju i pravda se zbog gola..
Neverovatno je koliko ciganski klub cz veze sa sportom nema.. za ozbiljno gadjenje su..
Mafijaski klub sa kupljenim sudijama,medijima,navijacima..

Da li je ovaj potez sudije realan ?:banghead
Da smo normalna drzava palo bi zatvaranje lige do daljnjeg
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
@fkloznica..brate moj tuzna istina..
U ovom talogu nista nam ne preostaje nego da jos više volimo Partizan i branimo ga od nemoralnih miljenika svih režima..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.468
Локација
Beograd
I sta kazete, drugari?
Da pisemo o komparativnim prednostima naseg tima uoci derbija?
Taktike, igracki performansi i tako to?
Da li ce Marko ovo ili ono?
Da li je trebalo poceti sa dva spica?

...
...
Da pišemo...i pre i posle derbija...

Šta god da iskritikujem nekog pre ili posle derbija (za vreme derbija sam u pravom transu i totalno nauračunljiv), to je zato što i ja želim da ih pobedimo, više nego išta...
Meni je ovo utakmica nad svim utakmicama...i pobeda u njoj važnija mi je od pobede u bilo kojoj drugoj...

TO što oni nama rade sa golovima iz reklama, samosaplitanjem za zvezdanesterac, i svime ostalim decenijama i decenijama po sistemu kradi, laži, otimaj, ali i nikad ne sviraj penal za Partizan - samo mi povećava tu želju za pobedom...

Ako ZNAŠ da su takvi, ako znaš da su uvek bili, da su sada, i da će i dalje biti TAKVI - ostaje ti samo da ili ne izlaziš na teren, ili da u FSS središ da to više ne bude tako, ili, da ako izađeš gledaš da ih satreš i pobediš, baz obzira što se igra po njihovim pravilima...nemoj da budeš naivan i da te to ,,kradi, laži, otimaj,, iznenadi, nego pripremi se kako da ih pobediš, i pod tim uslovima!
Zato me mnogo boli, kada ne vidim da smo rešeni da pobedimo, nego da smo zadovoljni i sa bodom...

Podseća me sve ovo na partizanske filmove, kojih sam se nagledao, ili na našu istoriju, koji smo, koliko toliko morali da znamo u školi...
Svi ti Nemci, Austrijanci, Turci i domaći izdajnici uvek su bili mnogobrojniji, bolje opremljeni, naoružaniji, itd...a ovi naši su morali da računaju na to, i da pobede, ili da svi izginu - e tako i ovo sa derbijem, bilo pošteno ili ne, jednostavno, MORAMO da računamo na to da se ,,igra po njihovim pravilima,, i da gledamo KAKO da ih pobedimo i pod tim uslovima!

Sve dok se ti uslovi ne promene. Jednog dana. Možda.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.942
Локација
Kobasicarija "Venac".
igrali smo nasu igru dok nas ne zaklase. tih trideset i kusur minuta smo delovali bas onako "stanoje-nikolicevski".
u nastavku nisam gledao prvih dvadesetak minuta, pa necu ni komentarisati o tom periodu. sa onim sto videh u zavrsnoj trecini utakmice nisam zadovoljan. slabo smo bili povezani, a uz to musavci su nas domacinski pretukli bez sankcionisanja. sreca pa vule centrira kako je centrirao, petkovic izgubio kompas, pa uros ianrush-ovski zakuca loptu u gol.

generalno, rezultat i nije los. na majovu lakrdiju sam racunao milion posto, samo je bilo pitanje kada ce se desiti i kako cemo mi odgovoriti nakon toga. bice jos bitke i bice sve otvoreno do samog kraja. mislim da se imamo cemu nadati.

i za kraj: 'ajmo gruzija!
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Hteo sam da procitam sve postove, ali ne mogu, vrti mi se u glavi jer pijem 10 sati bez prestanka i psujem u dosta prometnoj kafani ciganima sve po spisku, majke, decu, familije, vucica.... Niko da kaze jebeno A, mada mozda cujem sutra da su nas prebili ovde. Ciganska istina, nije bio aut, krv im jebem


Gajite braco moja MRZNJU, nista drugo ne zasluzuju.

Umri vucicu sve ti jebem olosko.

I od mog najboljeg druga stiglo malopre, neocekivano od takve sirovine, pitaj kurac odakle je iskopirao:

"Mesto koje te uvek ceka

Postoji jedno mesto na svetu koje te uvek ceka. Mesto gde uvek mozes da se vratis, bez obzira koliko si bio odsutan, uvek te doceka rasirenih ruku kao neki brizni roditelj svoje dete. Posle burne mladosti ili nekih velikih zivotnih lomova, uvek si mogao da dodjes tu, u svoju poslednju oazu gde ces biti docekan zato sto u nesto verujes i nesto volis. To mesto te je jos kao malog zauvek uzelo pod svoje. Pamtis kada je tvoj otac sa odelom i kravatom, pored Titove znacke zakacio i znacku Partizana i rekao tebi obucenom kao za najvece svetkovine: "Idemo, sine!" Pre utakmice kupio ti je malu crno-belu zastavu sa tankim drvenim stapom, orasnicu ili usecerenu jabuku i onda si usao tu. Tu gde ces provesti mnoge godine, radovati se, tugovati i postati covek. Kada si usao osvetljen si sjajem reflektora cija ce svetlost uci duboko u tebe i zauvek ostati tu. Tada nisi bio svestan toga. I drugi put si dosao sa ocem. Tada nisi mogao da shvatis zasto svi pevaju kada Partizan gubi. Otac ti je rekao da neki ovde mogu da nas nadigraju i poraze, ali niko ne moze ovde da nam slomi srce i da ovde jace peva od nas. Ni to nisi mogao da razumes, ali godine su ti kasnije objasnile sve. Kasnije si poceo da dolazis sa drustvom i video si pobede, teske poraze i pronasao prijatelje za ceo zivot. Onda si se prvi put i zaljubio. Rekla ti je da te voli vise nego citav svet. Pa razocarenje, zatim vojska, pa zenidba, otkaz na poslu, nesto kasnije i razvod, smrt roditelja. Ali ti si uvek imao gde da odes. To mesto sa velikim nebom iznad sebe uvek te je cekalo. Sada jedino ono. Nije te pitalo gde si bio sve ovo vreme. Ponovo ti se neko obradovao kada te je video. Nasmejao ti se, potapsao te po ramenu icvrsto zagrlio. Tvoj jug.Tvoji drugovi sa juga. Sada si shvatio ono sto nisi mogao kao dete - da neko ovde moze da nas nadigra, da nas bolno porazi, ali na ovom mestu ne moze niko da peva jace od nas. Na ovom mestu ne moze niko da nam slomi srce, jer ovo je mesto koje te uvek ceka. Ovo je stadion JNA"
 
Последња измена од уредника:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.292
Локација
Kej Republika
Prodje i ovaj derbi, prodje još jedna lakrdija. Svira onaj gmaz kraj a ja se sa kumom i calom bledo gledam. 1:1 a mi ko posrani.
Analiza ove frankestajn utakmice je svakako suvišna.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kako to sad može da se zna, da li je prvo ili poslednje kolo? Ima još šest tekmi do kraja, ko je prvi, drugi, treći...
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ja sam tek jutros shvatio da su se juce sastale ekipe koje predstavljaju razlicite sportske discipline. Mi smo se trudili da srBskoj javnosti kako-tako predstavimo, u svetu inace, vrlo popularan sport po imenu "fudbal", a oni su nam odrzali javni cas iz paradne discipline njihovog drustva, poznate kao "sudbal".

Sudija, Vucicu!
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Pa pod pretpostavkom da su cigani prvi, a mi drugi, trebalo bi da se zna. Prošle sezone je treći derbi, 1:1 u rupi bio u 31. kolu, znači prvo kolo plej-ofa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top