Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Ne brinem ja za naše momke, koliko za sudijsku gamad
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.157
Reaction score
660
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Za to ne treba uopste brinuti. Nase je da uradimo sto je do nas, a ako ovi oce da im priznaju golove iz gol-auta, ko ih jebe. Ni prvi ni poslednji put...

Kako bih volio da ih otresemo, to je tesko opisat...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
U poslednjih 15-20 min proslog derbija kurva je bila saterana u cosak i samo zahvaljujuci seckanjima od strane sudije i nasem prekasnom jurisu u mec i prekasnim ubacivanjem drugog napadaca Tavambe oni su se izvukli. Tako treba sa njima da se igra od starta, uvaliti im 2 brza komada pa ih dokusuriti dosta je bilo kalkulacija protiv kvazi-srpske, folirantske, polu-profesionalne zbirudije !!!
Fudbal se igra bre na gol vise, ako hoces da pobedis moras da das gol..neka nam daju 3 mi cemo da im damo 7 i a u pm !! Zreli su bre da im udarimo jedan modifikovani, nikad vidjeni blitzkikrieg-gegen-presing.....jebo ih premijer da ih jebo. Da sma na Nikolicevom mestu ignorisao bi potpuno ciganske medije i zabranio igracima bilo kakvo komentarisanje u istim, znaci izolovao bih se sa ekipom, ne bi znali da postojimo...i onda bi uleteli u onu rupu i zatvorili sve tamo ne bi znali sta ih je snaslo....pickousti da im sudi ne bi mogao da im pomogne, ocajnicki bi zeleli da prekinu utakmicu posle pola sata jer bi do tad vec pukla petarda....u zestok juris bez osvrtanja....Da znam da Nikolic nije sposoban za ovakav pristup utakmici ne bi ni trosio reci... Nikolicu pravi trenutak je da im i ti i mi sve naplatimo....
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Dobijamo bez problema... Samo nek dodje sto vise ljudi na utakmicu! Nema izgovora ovaj put, cak ni zbog bednog termina novovernika...
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Cigansport pise da ipak Danilo Grujic sudi derbi. Sudio ciganima u NS onaj sramni preokret 2:3(2:0), "ruku" Rnica da i ne pominjem, Hmm hmm..

@inzenjer, neki komentar, info, kako Grujic sad?
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
U snu se javlja post inzenjera, gde je napisao Markove reči... i dok razmišljam da bih isto to rekao igračima i ja da sam na njegovom mestu, budim se.
Nisam nikad sumnjao u Marka Nikolića, i želim da odigramo derbi, ne na 0-1 ili 0-2, nego strpati im što više komada.
Zašto?
Svima je jasno zašto. Jer je to jedini način, jedina zamena za onu draž koju donosi šampionska titula i kvalifikacije za LŠ... Da ih tučemo 0-1, 0-2... ma ne bi to ništa uspelo da "zakrpi" ... Dobro, niko se ne bi bunio, naravno. I ne zahtevamo mi da to mora da bude 0-5. Ali bilo bi lepo :D
Što se tiče ove generacije FKP, jako cenim to što cela ekipa radi... Oni su vezali koliko utakmica bez poraza, sa samo dve nerešene? Ne znam da li je još nekoj generaciji to uspelo? Ovi momci imaju odlične rezultate, Marko Nikolić sa svojim stručnim štabom radi odličan posao. U ovakvoj državi, u ovakvim okolnostima, izvući od igrača takav maksimum. Iznad limita. Igra FK Partizana i zalaganje njegovih igrača je kao ime jednog HC benda - Nospeedlimit, a dok gledam Đurđevića, Evertona... Kao da svojim kretnjama, pokretima, pogledima, startovima, duelima i šutevima komponuju i stvaraju pravi "tvrdi" zvuk... kao da je ova stvar njihova: https://www.youtube.com/watch?v=uqr7gX8OOnc
Uz takve stvari, takvu energiju, moguće je opstajati u ovakvom okruženju i boriti se.
Da ovi momci izgube sve preostale utakmice do kraja prvenstva ja se ne bih uopšte naljutio, zbog njihovog zalaganja i borbe što su do sada dali. Naravno, bilo bi mi žao. Ali, oni mi daju tu slobodu da tako nešto kažem. Mogu to da kažem, ali takođe znam da se to neće dogodoiti, već bi moglo baš suprotno. Imam poverenja u ovu ekipu... dugo nisam bio ubeđen tako kao što sam sad, pre gostovanja Čukaričkom ili u Kruševcu, Subotici... da dobijamo sigurno. Jer gledajući ovaj tim kako melje protivnike jedino to i preostaje - biti siguran i biti deo toga.
Tako da, ko može u utorak nek izvoli tamo "dole u rupi" što bi rekao Đurđević, da "ih zgazimo" što bi rekao Marko Nikolić. Obucite dres tog dana, ili bilo šta Partizanovo, nek ceo Beograd bude crno-beli nek svaki grad bude "antinarodni" - crno-beli!
Ajmo crno-beli, ajmo Grobari, ajmo Partizanovci.
Nikad ne pišem postove pre važnih utakmica, iz čistog sujeverja. Ovog puta iako osećam da ne treba to da uradim, toliko vere imam u ovu ekipu da mi je obično sujeverje tako smešno i daleko... pa opet na replay: https://www.youtube.com/watch?v=uqr7gX8OOnc
:napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.853
Reaction score
13.497
Kad igras protiv mnogo jace ekipe mozes da kalkulises ali ako igras cak i protiv neznatno jace ekipe onda iskljucis svaku kalkulaciju, a narocito protiv foliranata iz rupe koji su ipak slabiji od nas...tako da Nikolicu samo tresi, lupaj, udaraj, gazi. Oni ce da se useru kad prime gol prvi i onda samo treba jos jace da udarimo. Nemaju takmicarsku utakmicu bre, nemaju takmicarsku formu, proslu utakmicu namestili i to u komb sastavu sto znaci da neki njihovi kvazi-igraci vec polako zaboravljaju kako se igra takmicarska utakmica ako su nekad to znali uopste.....savrsen je trenutak da ih razmontiramo.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jebem li ti sunce isto se desava kao pred prosli derbi kada je mazic trebao da sudi, a u poslednji cas doslo do promene i sudio nam ciganin vujovic.
ovo je jos jefan dokaz da se planira kradja epskih razmera.
grujic je smrad koji radi ono sto mu mrakic kaze.
muka mi je od svega sto nam rade.
moracu saku lekova da uzmem pre utakmice da se smirim i spremim za ono sto sledi
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Cigani su uplaseni pa su delegirali grjuca da nas proba osakatiti. Medjutim mogu da nam ga popuse :D Crni brat Tavamba se ostri citavu polosezonu za ovaj derbi i ima da ih devastira sa jedno 2 komada :D
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Sve je jasno šta nam spremaju. Ljut sam i bijesan zbog ovog iživljavanja nad nama. Igračima poručujem pobijedite ih i polomite ih nogama, rukama, zubima, glavama, samo ih polomite majku im mandovsku.
SAMO JAKO!!!
:napred Partizan
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
i djordje zutic i zoran petrovic su bili saglasni da sudi mazic derbi jer je on zvanicno nas najbolji sudija i ima najveci autoritet od svih nasih sudija.
sta se desilo u poslednjih 24 sata ne znam, ali ovo je dokaz da su se cigani usrali cim dovode specijalca grujica.
ubedjen sam da pored mrakica u ovome ucestvuje i ciganin kokeza.
daleko od toga da mislim nesto pozitivno o smrdljivom mazicu koji nas je osakatio vise puta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.532
Локација
Žrnov
Pted prošli derbi, kada je došlo do promene sudija, pisala sam ovde "šta mogu još da urade?" I oni mi pokazaše nove nivoe bezobrazluka.

Zato sada ne mislim da je ovo nevažno. Naprotiv!
Igramo u rupi, svega će biti...
 

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51
Juce sam se samo nasmejao na informaciju coveka odavde, da ce Mazic suditi. Znalo se da je utakmica pomerena kako on ne bi mogao da sudi, jer ce biti delegiran za Ligu Sampiona.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
jebem li ti sunce isto se desava kao pred prosli derbi kada je mazic trebao da sudi, a u poslednji cas doslo do promene i sudio nam ciganin vujovic.
ovo je jos jefan dokaz da se planira kradja epskih razmera.
grujic je smrad koji radi ono sto mu mrakic kaze.
muka mi je od svega sto nam rade.
moracu saku lekova da uzmem pre utakmice da se smirim i spremim za ono sto sledi

Uzmi inženjer šaku lekova, šaku lekova, šaku lekova! :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
pa jedino mi to ima logike da ne sudi derbi jer sudi ls.
samo to se nije znalo odavno kako ti kazes, sta vise jos se i ne zna da li ce suditi ls.
to ce se znati do sutra verovatno.
ponavljam ako se desi da ne sudi ls onda je njegov izostanak sa derbija potpuno nelogican.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
samo jedna recenica je bitna.
posle pazara rekao im je
ako zelite da ne budete upamceni, i ako zeliite remi, igrajte na nulu.
bicete prosek
ako zelite istorisku pravdu svoju i navijacky zgazite ih.
otkud znas da je ovo reko, el postoji mozda negde neki snimak, il je upitanju tvoj izvor ?!

ljudi samo bez euforije !

mi moramo biti konstanto motivisani na maksimumu ali hladne glave, bez obzira na rezultat gubili ili vodili 1:0 mi moramo napadati i igrati u meso...

jesmo nesto bolji od njih al ta razlika nije velika sta vise sad smo u ociglednom padu forme, musavi ce se sigurno fokusirati na djurdjevica i lea vrv ce imati konstantno igrace na svojim ledjima koji se nece odvajati od njih cak i kad oni napadaju... ono sto mene plasi je nas vezni red koji je dosta bled ove polusezone pogotovo zadnje vreme, nema tu neke igre sve nesto na gurke i to protiv slabijih ekipa od musavih, ni odbrana ne blista !?

zajebite sudiju nek se momci fokusiraju samo na teren i ako daju maksimum verujem da cemo dobiti... samo hrabro u mesoooooooooooooooooooooooo
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
rekao je u svlacionici posle utakmice.
marko je veliki motivator, ume da govori, da ohrabri, da naostri igrace.
takodje radi dobre analize protivnika jer gleda njihove utakmice po nekoliko puta.
veliki je profesionalac i mnogo vremena provodi u klubu, pa cak i kada ima slobodno on je u klupskim prostorijama
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Danilo Grujic - dakle, pljacka u najavi... Valjda ce Nikolic da se seti da pusti igracima snimak sta se desavalo kad nam je doticni sudio derbi u kolektoru. Ciganstura se ne plasim, mene brinu "nasi" mamlazi na tribinama i njihove "dogovorene akcije".
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Dobijamo 0:2 bez problema. Recap derbija koji je nesrecnik sudio sam upravo pogledao i MN je bio konsultant onom ciganskom idiotu koji prica da je penal opravdano dosudjen. Nadam se da je video kako je Stanoje to radio, kako se posprdno poigravao sa celokupnom ciganskom drzavom i njhovim poslusnicima upravo na toj utakmici kada ekipa nije otisla u tunel...

Tako ce biti i sada u Utorak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top