Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Qq6-8R.gif


xaxaxaxa:buhaha
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Čovek je prirodno jak, ko stena, ovaj golman se okešo o njega, nije se ni pomerio
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.222
Reaction score
4.012
Локација
Uvek uz Partizan
Hvala našim momcima na pobedi i borbi, bilo je slabih momenata ali smo pokazali da smo najbolji u Srbiji. Everton, Leonardo i Đurđević su naša standardna snaga. Danas su im se priključili Tavamba i Kljajić. Tavamba je pokupio sve moguće lopte, pokrenuo je i onu akciju koja je prethodila šansi za Leonarda i korneru posle koga smo poveli sa 2:1. Naravno opet njegovom maestralnom reakcijom. Kljajić odbranio sve što je moglo i trebalo, svi ostali više nego korektni. Izmene Radin i Đuričković odlično odigrali minute koje su dobili. Marko Nikolić majstor za derbi, hvala ti Marko i da nam ostaneš narednu deceniju na klupi. Red je da pohvalim i Ivicu za pogotke u prelaznim rokovima, bravo majstore.

Sve u svemu ja sam sezonom zadovoljan. Postoji opasnost da ostanemo bez trofeja, ali ekipa je stvarno učinila sve što je mogla na terenu. Nadam se da ćemo do kraja sezone odigrati još 9, a ne 8 utakmica i da ćemo uspeti sve da dobijemo. Neka momci samo nastave da se bore i daju maksimum na svakoj utakmici. Napred Partizan! :D:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Jedna zanimljivost uoci derbija:
- 18tog marta bilo je 3-1 za nas;
- 18tog aprila ???
- 18tog maja bilo je 1-1.

Kakav li ce ishod biti 18tog aprila?
Zajeb'o me Leonardo, htedoh da prognoziram 2-1 za nas, ali ni ovako nije lose! :)

Sta da kazem o utakmici?! Mislim, izem ti utakmicu u kojoj Djurdjevic ne da gol, stvarno!?
Salim se naravno, ali nakon treceg gola, navijao sam da Djurdjevic metne, pa i nek se zavrsi 4-3, ko ih sisa, ali jebiga nije mu se dalo... a i nema veze, mozemo i bez toga.

Igraci:
- Kljajic - decko je branio kao Kralj iz najboljih dana! Svaka cast mali! :clap :respect Spasio je sigurno 2-3 sigurna gola!
- Everton - sta tek reci o ovom coveku, a ne preterivati u pohvalama! Fudbalski perpetuum mobile, prosto ne staje! Ponekad mi se cini da moze 5 dana da igra bez prekida!:clap Ko god ga je doveo, usralo ga za sve pare!:)
- Leo i Brat Tawamba - ciganska odbrana se u vecem delu usresdredila na Djurdjevica i to su ova dvojica fenomenalno iskoristila! Leo kao retko kada je (skoro) svaki duel dobio i nije bio sebican; Tawi moze komotno ceo nas i njihov tim na ledjima da nosi :D osim gola i svaki dobijeni duel, 2 puta je asistirao Djurdjevicu i Leu u 100%noj sansi, ali nazalost oni nisu iskoristili te prilike!
- Djurdjevic - bio je odlicno cuvan, ali mogao je i morao je da da bar jedan gol od onih silnih sansi, ali ajde... dace ga sledeci put.

Sve u svemu, ostaje zao sto nismo dali bar jos jedan gol ili jos bolje dva (uf kako bi dobro dosla petarda!:)) ali ni ovako nije lose!

Izdominirali smo ih, unistili smo ih, pobedili smo ih!:partizan_fan:

E sad, neka osvoje titulu ako ih nije sramota, zaista!:napred Partizan


P.S.
"Ono kad izadjes da zapalis pljugu nakon dobrog seksa!":D
14591996_2151658641725333_1020342444069224448_n.jpg
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svi kazu da smo igrali napadacku formaciju a ja se ne slazem jer su u timu bili Everton i Jevtovic. Tawamba je bio povucen ,takoreci kreator igre glavom i nogom..ovo je cigane sjebalo totalno a to je njihov Scepan mali dva puta ponovio pred novinarima, nisu imali odgovor. Nista ne mijenjaj Marko ako boga znas, nek se drugi nama prilagodjavaju.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Samo jako!!! ima da ih smlatimo... odavno nisam ovako iskcekivao derbi... a to znaci samo jedno, sabicemo ih da ne znaju gdje se nalaze... moja prognoza 1:3

Bolje da nisam dao prognozu sad ce se svi zaredati sa prognozama :) nema veze necemo puno sankcionisati :)


Da opet ponovim, jer rekao sam vam :) ko me je poslusao i potrcao u kladionicu i uplatio dobro se osevapio :)
 

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Evo i ja da se upisem(bio do 2 sata nocu na poslu i sad pogledao snimak) na ovo svrsasanje po vucicevoj ciganiji...samo mi je zao sto ih nismo odvalili sa 3-4 razlike a mogli smo ladno.
Hvala Marku sto je odabrao taktiku sa Tawambom,i isao na pobedu...jebo im je kevu.
Gruja cokot nije imao prilike da im dune penal ili da im prizna neki gol iz gol auta.
:ziveli:napred Partizan:partizan_fan:
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Fkvucic 1 - FK Partizan 3

Pretorijanci ultra kop 0 - Grobari 10.

I ne, nije ih sramota da uzmu titulu u namestenom prvenstvu. Da se ne zajebavamo, oni ne znaju sta je to sramota. Oni kada sam ih zajebavao posle ovog demoliranja kucke, odgovaraju videcemo ko ce da se raduje na kraju. Niza rasa, obraza bez. Ko im jebe mater, dokazali smo da smo bolji, neka puse grobarsku kurcinu i oni i vucic, neka uzmu titulu, ko im jebe mater. Sav ovaj ponos zbog igraca i Marka, to nema cenu, to je Partizan.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Da li u ovih 6 kola ima iko ko ce protiv ganfera da odigra posteno?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Ja sa ciganima o kosarci ne polemisem, jer smatram da se nema sta pricati sa nekim ko tu igru prati tek neke cetiri godine.
A sve sam blize odluci da i za fudbal primjenim isti recept, pola njih na onom njihovom forumu tvrdi kamo je bilo kakav kontakt sa golmanom faul.
Pa majku vam glupu jebem onda bi golman samo trebao u svakoj situaciji samo da dodirne igraca i to je to, posao zavrsen.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Danas samo u krtinu i ne sumnjam u pobedu.

I bi tako.

Sta smo saznali iz jucerasnje utakmice?
Da Marko Nikolic ima muda kao slon. Da je odlican trener i da ume da motivise igrace.
Da se tandem Tawamba-Djurdjevic odlicno dopunjuju.
Da je Grok teska prevara od trenera. Da su njihovi igraci teske prevare i da ne mogu da dobiju tekmu koja nije namestena.
Da se treba sto pre zahvaliti Mileticu.
Da je Istok srce grobarstva.
 
Последња измена:

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
!

Ima li nekoga na ciganskom forumu da prekopira neki zanimljivi post odatle ? :)

Mogu samo da zamislim kako se osećaju ovako iskarani :)


Hahahaha ,ima nas aktivnih još na njihovom forumu, a mene ,ako se sete za dan bezbednosti ,sete se,ako ne ....ništa ...to je bila moja dužnost ! :šal

Kod njih ti je uvek isto.
Posle ovakvih poraza ,kreće pljuvanje po terzi ,grofu,pičkastim igračima....bilo je dosta upisa gde hvale Nikolića i naše igrače i gde se odriču ovakve titule.

Onda polako prolazi vreme i kreće pljuvanje po sudiji ,FSS ,neravnom terenu ,terminu odigravanja ....
...dan posle ...ciganski mozak opet isto funkcioniše i kreću komentari tipa "bole me kurac za derbi ,titula je bitna " , " i Partizan je osvajao titule ,a gubio derbije" ......

...tri dana posle : "terziću legendo ", " grofe majstore " ....

Hahahahah ,to su ti njihovi komentari i njihov mozak ,nema tu iznenadjenja.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.414
Reaction score
3.344
Локација
Krcunija
Na listi Top 25 strelaca u ligi, prva dva mesta zauzimaju naši igrači, s tim što je Leonardo sa dva gola u derbiju pretekao Djurdjevića.

Zanimljivo da je najbolji strelac kod cigana pozicioniran na visokom 20. mestu ove liste i to je reč o rezervnom fudbaleru. Da im se protivnici ne sklanjaju, najverovatnije ne bi imali ni jednog igrača u Top 25.



JZs5ny.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top