Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

ld79

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
172
Reaction score
24
Локација
Beograd
Naravno da je dosla direktiva da se ne talasa,to sto Pantic prica u komentaru je smesno.
Imaju sve poluge vlasti da nam rade sta god hoce,i svima je jasno da sut sa rogatim ne moze.
Ono sto se moze je podrska timu do kraja sezone,zasluzili su svakako od sportsog sektora do igraca.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pantic mi se zgadio kad je bilo jasno da mu je Zeka tata, ali da je sa ovom emisijom napravio pravi pogodak, za to mu definitivno svaka cast. Ali da se skida emisija sa sajta partizana, jer je "neprikladna" zgadiji ciganskoj mi nikako nije jasno. Nasa prezentacija, nasa televizija, nas program, nosite se u tri picke materine svi kojima to smeta. Sta ima da FSS kaznjava partizan zbog televizije?? Jel postoje sloboda medija u Srbiji??? Pa nisu Vucelic i Nikolic ucestvovali u emisiji i pricali istinu (koju niko ne smije da spomene), iako je to cista ludost, jer ako postoji sloboda medija svako ima pravo da kaze sta misli. Sutra ce doci dan kad ce cigani imati 5 penala ako ima treba gol razlika i niko se nece oglasiti, jer eto ne smije se..

Jebite se svi koji se slazete da treba da se skine emisija sa sajta. Ja bih onda sklonio cijelu televiziju sa sajta, i ogradio se od svega...

Idemo do kraja, ja sam sad jos ubjedjeniji da uzimamo titulu... MARS CIGANSKOJ SRBIJI.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ubedjen sam ako prestignemo cigose do kraja i uzmemo titulu, da ce fudbalski savez ciganije da protiv nam smesti nekakvu istragu zbog namestanja rezultata/neizmirenog dugovanja/potkupljivanja sudija, ili ce zbog nekog/neceg drugog da kod UEFE "stekne uslove" za kolektivnu kaznu (infrastruktura, rasizam, politika, mafija, huligani...). Ako kojim cudom musavi budu optuzeni i kaznjeni, oni ce svim silama da se bore da povuku sve za sobom. Tu nema dileme.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Ne trebaj nama savez da podmece i da nas sabotira, imamo mi upravu i lesinare oko nje koji su za to zaduzeni, sami sebi smo najveci neprijatelj, kako u fudbalu, kosarci, svim strukturama ove bedne drzave. Najgori smo narod na svetu, nismo to bili, napravili su to od nas i nisu ludi svi sto nas mrze.

Borbeno do kraja, treba verovati da ima neke kosmicke pravde, ali zatvorila si govna sve do kraja, ne vidim kako mogu da kiksnu.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ja neznam sta neki zapravo hoce ne valja kad mdiji ne pisu o brutalnoj kradji cigaana a kad neko ovako ispljuje cigane ni to nam nevalja pa neka je to i Pantic mogu neki da ga vole ili ne vole ali jedino on sme da kaze ono sto drugi "slobodni mediji" nesmeju!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jedini način da u ciganskoj srbiji mi uzmemo titulu je da psiha strefi srčka a da se prvenstvo nastavi.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
ovde se uvek svasta pise. do neki dan je taj isti pantic ovde bio jedan od gorih budala a sada je the king licno...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.486
Reaction score
13.417
Локација
tamo daleko...
Ne znam, meni izgleda kao podjebavanja cigana. Sve ono sto sise iz uprave Partizana ne smeju, ili ne zele.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Mi mozemo opusteno danas navikli smo svaka nasa utakmica se odnapred zna(SAR(S)-kazam ON).Ali Jagodinci nesmeju,moraju ozbiljno shvatiti ovo,kao da im zivot zavisi,nesme se izneveriti prestonaslednik.

Ajmo jos malo pa nestalo.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.266
Reaction score
18.275
Локација
Kej Republika
Meni se posle on sprdnje sa ns kurvom bas ogadio fudbal. Znam da nas kradu, da ciganka mora biti prva. Ali nacin na koji to rade je nestvaran. Klasicna demonstracija sile i moci.
Ovi nasi kmetovi cute i gutaju, dok Marko i igraci svesni situacije ginu na terenu.
Definitivno je uspostavljen model jedna drzava, jedan vodja, jedan klub. Adolf da mu pozavidi.

Danas protiv Javora ocekujem dosadnu ali rutinsku pobedu Partizana.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Sto je najgore nema ko da nas zastiti, nema ko da kazni nas savez za takve ocigledne kradje i delegiranje sudija u cilju kradje. UEFA sigurno nece reagovati, kao sto nije reagovala ni kod hrvata evo vec 11-12 godina za redom.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Danas ćemo dobiti nepostojeci penal da se pokaže kako i nama sudije donose bodove.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
U tom slucaju sutnuti loptu u aut i obesmisliti njihove pokusaje izjednacavanja nas i njih. Makar izgubili sve do kraja, odigrati posteno.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
PARTIZAN: N. Stevanović - Vulićević, Milenković, Ostojić, Miletić - Jevtović, Kosović - Janković, Đuričković, Leonardo, Đurđević.

Rezerve: Jovičić, Tavamba, Ćirković, Mihajlović, Đilas, Munir, Ilić.

Leonardo i Djuka u špicu..
Tawambu zateže butni mišić,na klupi je.
Voleo bi da ga Djuričković danas da šutem sa 20-25m.
Ajmo crno beli :napred Partizan:partizan_fan:
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
jbt koja diktatura... ne smemo vise ni na tribinama da kazemo ista protiv usranog saveza a cigani do neki dan jebavali majke svima zajedno sa toletom i nikada niko da pisne...

cak u severnoj koreji imas vecu slobodu govora...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top