Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, ništa mi nismo osvojili... ne još, ali svakako da smo bliže tituli!!!!

Ako nam govna na prethodnoj utakmici nisu svirala DVA PENALA u prvom poluvremenu, šta će tek da nam rade na poslednje tri utakmice. Očekujte crvene kartone i penale na centru terena! Za finale kupa da i ne pričam, ukoliko i mi i oni doguramo do finala.. Neće oni tek tako lako dozvoliti da uzmemo i kup i titulu.

Pamet u glavu i oprezno do kraja.

Ništa ne prepustiti slučaju, jer to su govna koja su nam otrovala košarkaše pred kup, pa šta njima znači da to urade i fudbalerima!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Ja sam vjerovao jer navijam za Partizan, a ne zato sto sam mislio da je ovaj rasplet realan. Ni sad ne mogu da se opasuljim posle pobjede Vozdovca, ali lopta je okrugla, karma bla bla... tek mi smo prvi i tako treba da ostane. Mislim da je Celavi glavni faktor, jer je drzao pun gas i nije odustajao, partizanski duh na djelu!!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Bog je odradio svoje,sada je na nas red
SVI NA JNA POČEVŠI OD SREDE
ovo je deo istorije o kojoj će se tek pričati.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Naravno da treba sad najozbiljnije pristupiti utakmicama ,ali ljudi ,kod njih je sad totaalni raspad ,očekujem još njihovih kikseva.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Opet cu biti dzukac i citirati samog sebe. Nisam nesto pametan, daleko od toga da sam pametniji od bilo koga, ali jednostavno kada znate da Marko Nikolic veruje u titulu, kada znate da igraci krvare za istu, onda nemate drugog izbora nego da stanete iza njih.
.


A vala zasluzio si da citiras sam sebe, da pises duple postove, ma da pises sta hoces....mesec dana siris optimizam i posle svake ciganske kradje si nas uveravao da je titula nasa.

Pusi kurac vucicu, pusite ga cigani, titula je crno bela.
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
„Nećemo da premiramo Partizanove rivale. Mi smo prvi na tabeli, iz Partizana moraju da gledaju na nas, a ne mi na njih. ... rekao je Raosavljević za „Sportski žurnal“.

Podseticu vas na ovu izjavu od pre neki dan, situacija se sada menja, svi ste valjda svesni toga, em ce biti premija, em ce da se izlace fascikle iz fioka.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Moram da priznam da sam verovao u titulu ali samo do utakmice prošle nedelje,posle one krađe protiv NS kurve uvatila me "desperija",
ali danas na poluvremenu sam bio ubeđen da nemogu da okrenu,znao sam posle onog autogola da ima nečega,mada poslednjih 15 minuta nusam smeo da gledam,da ne izmalerišem.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Neka premiraju, ako ne mozemo dve pobjede i nerijeseno do kraja da odigramo sami smo krivi...ja mislim doduse da ce sada cigani redom da kiksaju, otvorila se boca i lazni lider ce sada da se raspadne.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ako budemo igrali pre njih utakmicu protiv Voždovca oni Mladost neće pobediti.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mislim da se sve utakmice do kraja igraju u isto vreme.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.476
Reaction score
636
Ne sme nikakve euforije biti, samo ozbiljno do kraja. Vozdovac u svakom slucaju dobiti, a onda se dva boda i smeju prosuti negde... E sad, mozda i ganferi opet prospu bodove... Sve je moguce osim drvene peci :D
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Mene interesuje kako i zbog cega nisu uspeli da zatvore Vozdovac? Interesantno je kako su im "navijaci" mirno pustili ovo na krovu trznog centra... Nije bilo samaranja, prozivki itd... Mozda ih Dragan Kojic bude cekao iza ugla, ne znam..

Nadam se da je Mare i ekipa i te kako svesna, da ce im do kraja sampionata, put biti posut trnjem. 33 pobede za redom, bice NISTA, ako ne pobede ovo malo do kraja. Ovo im je sada najvazniji ispit.

Izginite na terenu, pa da vas posipamo ruzinim laticama!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
obicno bih vam rekao da se vratite na temu FK Partizan i da ostavite ciganke za srBski fudbal, al moramo da zajedno svi se udruzimo i da izguramo ovo do kraja. u sredu pogaziti cigamalu2 da se vidi ko je ko, i to probati da uradimo u prvom poluvremenu, a da drugo odmaramo neke od vaznih igraca za Vozdovac...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.910
Reaction score
4.203
B E Z E U F O R I J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ne zaboravite, nama taj vozdovac dolazi kuci, sasvim solidna ekipa, provukli smo se kroz iglene usi u kupu protiv njih, oni su mogli petardu danas da umuvaju ciganima, bez preterivanj, pa idemo gostovanje nisu, oni ima da izginu protiv nas, pa docekuj mladost koji su isto solidni !

znaci bez euforije i slavlja, polako !

mi se sad sve pitamo, sve je u nasim rukama, hladne glave i cistog srca u svaki mec u meso u borbu u rat HRABRO!

u sredu kup, sad misliti samo na to
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
544
Reaction score
979
Ovo sto se dogodilo je pravo cudo!...I to su izgubili, ne cak ni neresno.. Mnogo nam znaci i taj jedan bod.. Idemo na titulu.

Iako nisu igrali Evropu, ovaj tim Partizana je igrao neke velike utakmice, pod OGROMNIM pritiskom, jebeno su sami bili, i skoro sve dobio. Idemo kup, pa Nis.. Jos dve velike pobede da slavimo.

Ako zadrzimo okosnicu ekipe, vredece da se odmerimo sa svima u Evropi.. Leonardo je genijalac , uvek moze da resi, uvek da iznenadi sve.. Djurdjevic, Evorton... Celavi ludak na klupi..

Kako je Dule rekao "Aristokratski je boriti se za u napred izgubljenu stvar." A Celavi jos i pobedjuje kao i Dule..

Terzic i kompanija ce da kradu svim silama. Oni su trenutno u ogromnom strahu od Krcuna.. Bore se za goli zivot.. Svi uz ekipu. Dosli su na samo 3 utakmice od cilja.. Ovo su utakmice o kojima ce se pisati na nekim buducima vracanjima u proslost i grobarske mitove..

Sveti Georgije je ubio Azdahu. Voistinu! Slava mu i hvala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top