Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Organizovati bimove ispred stadiona, postaviti mikrofone, na stadionu rasporediti zvucnike da grmi sa svih strana!

Nevjerovatne stvari...
Konacno se desi nesto pozitivno u srpskom fudbalu i umjesto da se to iskoristi, da se napravi pozitivna kampanja, da se ta atmoafera pokusa prenijeti i u druge srrdine, govna sasijeku u korjenu zbog interesa najtrulijeg srpskog dirjeka :puke
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
au usro sam se... dobro je na kraju nekako prezivesmo, morali smo da damo taj drugi gol, borbena utakmica, imali smo svoje sanse al daleko od toga da smo pokazali bog zna sta, evi nedostaje na sredini...

ljudi ovo za kaznu sta reci :puke:banghead

a sad najozbinije, sansa za avangardistcku borbu do samog kraja:
PO SVAKU CENU ORGANIZOVATI NEKI DOLAZAK ISPRED STADIONA, ISPRED ZAPADNE TRIBINE RECIMO I NAVIJATI, POSLE TEKME IGRACI DA SE POPNU DO GORE I POZDRAVE NAVIJACE, POPALITI BAKLJE I PEVATI SLAVICE SE TITULA... NEK CRKNU DUSMANI !
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Poštovani Grobari;
u sledeće tri epizode na programima FSS-a a pod pokroviteljstvom vlade Srbije gledaćemo mini serijal pod nazivom "Nemoć Države"
U glavnim ulogama Dr.Zvezdan Terzić,Aca Margarin,Srđan Obradović i slični.
Zbog nemogućnosti gledanja predstave u Beogradu uživo mole se Grobari da se okupe ispred bioskopa,izuzetak je kada se epizoda bude prikazivala u Nišu,tada nam je ulaz dozvoljen.

Početi iz ovih stopa pripreme oko odlaska u Niš.Pišto silom prilika nisam u mogućnosti da imam nekakve informacije oko organizacije puta,zamolio bih članove koji znaju nešto više da mi proslede neki info.
UZALUD TRUD,DŽABA VAM SVE...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.016
Onaj osecaj kad ne podnosis sopstvenu zemlju:puke
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
na b92 pise da su nas kazniliZBOG VREDJANJA FUDBALERA VOJVODINE!!!!

ova odluka mora da se obori. tek sad se vidi koliko smo uprskali kad uprava nije izdala saopstenje u vezi sa tom pesmom. da se objasni zasto i kome se peva.

bravo za igrace i marka na plasmanu u finale. kako smo igrali, trebalo je to resiti bar sa 2:0.
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.344
Reaction score
1.298
Hvala onima koji vode navijanje što su pomogli klubu u borbi za titulu.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
I jos nesto - Na sve nacine se mora traziti da nam do kraja sude strane sudije. Pristati samo na Mazica, on se do kraja sezone sigurno nece zajebavati. Napraviti snimak the best of sudjenja do sada, slati uefi, dici prasinu u medijima...

Vjerovatno necemo dobiti te strane sudije, ali ce oci javnosti, pa i te uefe biti uprte u glodjevice, obradovice i ostalu bagru koju nam posalju.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Propadni srbijo sa sve narodom pickastim i kurvinskim.Umrite govna iz fss i komplet svi koji ovo radite jednoj mašini koja svoje umeće dokazuje isključivo na terenu.
Bićemo šampioni i osvojićemo kup i ovo će se prepričavati generacijama ovaj zločin kompletnog državnog aparata koji se sprovodi nad nama.
PARTIZAN I SAMO PARTIZAN.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ovo Marku i igracima treba biti motiv vise da izjebu i cigane i ciganski savez.
Ali zato im na svim mogucim mjestima pokazati da su navijaci uz njih, vjerujem da je prilika i trening u petak.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ljudi, ne bih da vam kvarim zabavu ali, koliko ja znam, kod ovakvih kazni postoji dopuna da ne sme biti navijaca u krugu od 100-200 metara od stadiona.

Medjutim, ako ne postoji ovo pravilo, zna se gde je nase mesto u tom slucaju. Okupiracemo JNA da gamad nece znati odakle grmi!
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Могли би направити акцију да сваки навијач Партизана донесе нешто своје: шал, мајицу, заставицу, транспарент, било какав предмет, обичну фотокопију неке своје фотографије са навијачким реквизитом у нешто већем формату и онда да сваки од тих предмета заузме своје место на трибинама да буде све пуно, а напољу да се чује толико да се се трибине тресу.
Били би ту и поред забране, било би истовремено језиво и дивно, језиво као околности и дивно као што је дивно волети Партизан.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Ma da se mi zalimo pa nek nam svemocni makro Kokeza smanji kaznu za jednu utakmicu da slavimo titulu kao ljudi protiv Mladosti.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Leptejebo, na istoku igla nije mogla da padne. Grobari su danas stvarno bili na visini zadatka. Sto se tice pobede, jos jedan korak blize duploj kruni. Moze se reci da smo rutinirale ove. Jeste "samo" jedan nula, ali smo dosta prilika ispustili. Sve u svemu, jako lep dan. Dugo nisam ovoliko bio zadovoljan oko naseg FK-a. Jedini gorak ukus je Mihajlovic. Decko kao da nekome tera inat. U napadu nece da doda, a odbrana ga tek ne interesuje. Ali da ne kvarim danasnji dan glupostima... ogrejace, obasjace..
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Vozdovac je presudna utakmica, to ako uzmemo gotovo je.
Iskreno receno kako dominiramo terenom i pritiskamo protivnika tesko ce neko izvuci nerijeseno protiv nas...sada cemo pritiskati jos zesce jer je u nasim rukama, sudije nas mogu zajebati samo ako budemo losi na terenu a ja to ne vidim..
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
na b92 pise da su nas kazniliZBOG VREDJANJA FUDBALERA VOJVODINE!!!!

ova odluka mora da se obori. tek sad se vidi koliko smo uprskali kad uprava nije izdala saopstenje u vezi sa tom pesmom. da se objasni zasto i kome se peva.

bravo za igrace i marka na plasmanu u finale. kako smo igrali, trebalo je to resiti bar sa 2:0.

Ja bi samo pitao ko je uvredjen tom pesmom, ko se prepoznao? Ko je to odrastao uz Partizan, a roditelji mu madjar i ustasa i zasto ga to vredja. Jedina mogucnost da je iko uvredjen je da je taj stvarno odrastao uz Partizan a da mu jedan roditelj nije ustasa nego obican hrvat. Onda podrzavam kaznu, iako je ostra. Ali ovo, pa mi tu pesmu fakticki pevamo sebi, mi tu vredjamo i nase "bivse drugare" bivse partizanovce, veca je sramota za nas nego za njih.

Mislim, jasno je sve, "jebi FMP" 24 sekunde kosta 300e.

Jbg, nismo mi ti... http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2016&mm=05&dd=06&nav_id=1128244
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Cestitke fudbalerima na plasmanu u finale kupa. I da pozelim naprednim ciganima da se raspadnu od nekog galopirajuceg raka. Majke im mrtve jebem.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jel moguce da su nas stvarno kaznili !!!!???? :banghead :prekrsti:pop

Organizovati neku revijalnu utakmicu par dana nakon poslednjeg kola da se pristojno proslavi titula.....

Ili jos bolje....

Ako pravila dozvoljavaju uci na stadion odredjeno vreme nakon zavrsetka utakmice i napraviti scenu za pamcenje !!!!!

Mora nesto da se smisli i da se napune tribine potrebna je samo organizacija i ljudi ce da dodju !!

Da nas nisu ovako drakonski kaznili stadion bi bio pun u obe utakmice....ne mogu da vam opisem kako se osecam sad...MAJKU VAM JEBEM CIGANSKU SVIMA !!!

Pa jel vi znate bre sta ce da vam se desi u finalu kupa !!?? Jel znate da cete pozeleti da ste ispali od Cukarickog !!?? Olosi....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top