Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
zoranu sirokom majku mrtvu jebo marko.
a sto marko ljubim te sad ode i ti do kraja sezone.
jebe nas colovic kvalitetno.
unistili smo vozdovac igrom.
ovaj sudija ocigledno ima neke direktive koje je dobio od nekog pred utakmicu, jer do juce nije bila ta prica.
videcete sta ce posle majo da radi
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
govno cigansko skloniti sa gola.
marko zavrsio sezonu.
jebu nas svi, a mi jebemo sve
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.887
Au...

Bez marka i ostojica u Nisu...

Ko prezivi pricAce...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Ovo ce mi biti najdraza titula ikada.

Sami protiv svih, Partizan i Grobari.
Ocekujem 15000 brace u Nisu i navijanje kao i uvek.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Bravo momci!!!
Ono što je najvažnije je pobeda, a sudiji njuški odvratnoj jebati majku...
Druga najvažnija stvar je što je jasno da izlazimo iz ove utakmice čistog obraza...


1. Što bi Marko dobio suspenziju kad Grok nije posle onog crvenog?

2. Zar nije trebalo u poslednja tri kola da se utakmice igraju u isto vreme? Da bi moglo malo da se kalkuliše a? Pizda im materina ciganska i mafijaška...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
1. Mi golmana od povrede Kljajica nemamo. Ko je treci pod hitno na gol ali se bojim da od toga nema nista. Ovaj Nojer nam je najslabija karika u timu. Mogli smo ovo izgubiti radi njega samo da je jos koja kontra sjevnula.

2. Tawamba-najgori usao Mihajlovic-jos gori, ja mislim da i na treningu ne moze okvir gola da pogodi.

3. Celavi smanji dozivljaj jedva cekaju da te posalju na tribine.

4. Cestetke Vozdovcu na maximalnom ucinku, ovo je visilo da nam uzmu 2 boda. Posteno odigrase da ucutkaju cigansku zgadiju.

E sada hladne glave u Nis. Napred Partizan.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
563
Reaction score
756
Ispitati sta je sa ovim Stevanovicem,dal je stvarno blesav i neznalica ili se radi o nameri.Ko dovede ovu budalu,dal su ga gledali!!??Dva put ista greska za 3 utakmice to nije slucajno.Ja bih pre nekog omladinca stavio na gol za ove dve utakmice nego ovog nosferatua!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Ауу јбт, уз сву могућу саботажу која полази од најболеснијег државника на свијету, ми имамо и у екипи саботера, и то на најосјетљивијем мјесту. :banghead

Судија, све ти јебем, болеснику један перфидни!
Ово је болесно, како немају срамоту да овако суде и за шта искључење? За истину? Маму вам јебем!

Изгинули смо за ову побједу буквално, у другом полувремену.

Све би било лакше да нисмо имали саботера у сопственим редовима.

Браво момци, само озбиљно до краја! :napred Partizan
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
AAAAAAAAAAAAAAA bre AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
POBEDAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!

AJMO BRE GROBARI!!!


Bio sam miran na poluvremenu i ubedjen da dobijamo, ali zato poslednjih 15 minuta sam pratio kao da smo u finalu lige sampiona...


Bez Ostojica u Nisu, ali koga boli kurac, bitna je pobeda.


JEBI GAZI KURVU DOK NE SVANE!!!!
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Stevanovic je mogao da nas usere samo tako, znaci da nista nije uradio bilo bi bolje, da je seo na stolicu ispred gola bilo bi bolje.

Bravo momci, pored svega smogli snagu za pobedu. Tesko je sad ovo i psihicki izgurati, ali nista nije gotovo! Da dobijemo u Nisu pa da slavimo!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.062
Reaction score
15.635
Локација
Храм фудбала
Nisam htjeo za prosli gol napadati Stevanovica, ali posle ovoga bi ga poslao na pozajmicu u ciganmalu oni traze nekog ko nije linijas.

Bravo momci, porodismo pobjedu. Ali zbog cega Mare i Ostoja to napraviste, pa znate da picketine samo cekaju bilo sta da nas sjebu.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Bravo HEROJI! Znao sam svakog trenutka da pobeđujemo. Momci imaju neverovatan karakter...BRAVO MARKO NIKOLIĆU! Ali koja krađa...od nepostojećih faulova do nepostojećeg ofsajda i nedosuđenog penala..ali navikli smo na to i opet su se momci izborili sa time, iako su nas odvojili od igrača barem onoliko koliko su mogli. Sve u svemu, premirali smo terzu da uđe na poluvremu u svlačionicu Voždovaca :D JEBI CIGANE!!!!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
1. Što bi Marko dobio suspenziju kad Grok nije posle onog crvenog?
Ko zna sta mogu da izmisle... Koliko bi mogao da popije suspenziju ako bi je dobio?
Ovo sve je pocelo mnogo da smrdi. Pomenuli su u prenosu navijace na terenu, pa onda izlazak na tribine, plasim se samo da ne utvrde neku povredu pravila da nam ne daj Boze ne oduzmu odredjeni broj bodova da bi ove kokoske iz rupe pogurali da budu sampioni.
Dok ne budemo zvanicno sampioni i dok na zrebu za LS ne bude nase ime ne mogu da budem miran, mnogo me brine i plasi trenutna neka tenzija
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Stevanović glumi da je Nojer, a nije ni Kljajić.
Odlična igra Jevtovića, dobri i Vulićević i Ostojić.

Jedva čekam dan kad će jednonogi Janković otići iz Partizana, kao i ovaj kvazi golman.

Kosović mora energičnije igrati i dosta brže mora dodavati.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.719
Sta se desavalo sa Leom, ko ga je i kako poludeo na kraju?
Ne treba nam sva ta negativa u ovom momentu, ali mi smo Partizan, drugacije ne mozemo.
A i bice sladje na kraju, da se ne lazemo.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ćelavi golman pod hitno na odmor a bogme mogao bi i Kosović. Teško je igrati bez navijača. Niš grad odluke. Samo napred PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top