Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Bas obrnuto, pesimizam, inat, borba.

Sutra svi u Nish, da pokazemo nashu borbu, koliki je nash inat i da pobedimo ovaj nas pesimizam!

Sutra je nash dan i niko nas ne moze u tome spreciti!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
ne bih ja reko da su Grobari optimisti, u trenutku kad se titula otpisala, mozda je par ljudi vjerovalo u nju.

Znam samo da smo cudna sorta, od svih ovih na forumu, dvojica slicnih nemaju i to me raduje.


Samo da Everton zaigra sutra, pozelio sam tasmanijskog djavola.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Želim da napišem pre utakmice da sam ponosan na našu ekipu i stručni štab i bez obzira kako se sutra završi utakmica oni su za mene šampioni. Ako sve bude regularno pobeđujemo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
ajmo realno...igramo protiv tima koji je premiran, I kome rezultatski odgovara jedino da nam uzme sva 3(tri) boda. I usput, zove se radnicki nis. :wink:

dvojka ko vrata
iks 20%. ovo samo zbog sudijske svinjarije.
kec jedino moguc ukoliko nasi ulete na teren da dele pravdu.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Ne treba se opustati i potcenjivati moc sudija. Narocito treba obratiti paznju na pomocnu picku cigansku i ispratiti svakog igraca do kraja, bez obzira da li je ofsajd ocigledan ili ne. Znaci, nema stajanja i dizanja ruke.
Drugo, da li neko zna da li nas je bilo ko iz UEFA udostojio barem odgovora na nasu molbu za slanjem posmatraca?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Mir u glavama i "mir" na tribinama...samo to.
Ljudi, pricate i strahujete od utakmice sa Radnickim !?
Mogu sudije da ga duvaju. Pomocni sudija...ofsajd...pa necemo da igramo na kontre !!!
Samo mir u glavi fudbalera, stampedo i totalna ofanziva, uragan, do 0:2, a onda ce i sudije da batale celu pricu i da sviraju kako treba...
Ojadili smo cigane na njihovom stadionu, a plasimo se Radnickog ?
Samo jako, u meso...titula je tu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Kao što sam rekao posle Voždovca, mi smo mirni, nama je obraz čist... Tražili smo UEFA posmatrače, prizivali Mažića, na koga najmanje može da se utiče, a šta oni rade jasno je svakom sa 2 grama mozga... ali bićemo šampioni, pa nek pocrkaju u mukama.

Srećno sutra, Čair neka grmi kao JNA u najboljim danima!
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
"Visok presing na zadnju liniju... ako budemo to uradili Partizan dobija sa 2:0, hvala."
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Mir u glavama i "mir" na tribinama...samo to.
Ljudi, pricate i strahujete od utakmice sa Radnickim !?
Mogu sudije da ga duvaju. Pomocni sudija...ofsajd...pa necemo da igramo na kontre !!!
Samo mir u glavi fudbalera, stampedo i totalna ofanziva, uragan, do 0:2, a onda ce i sudije da batale celu pricu i da sviraju kako treba...
Ojadili smo cigane na njihovom stadionu, a plasimo se Radnickog ?
Samo jako, u meso...titula je tu.

Nisi me razumeo. Mislio sam na njihove kontre. Ne treba stati i dici ruku trazeci ofsajd, jer smo videli da su u stanju da "previde" i ofsajde od 3 metra, nego ispratiti tog igraca Radnickog koji je uhvacen u zamku, svirao to sudija ili ne.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Bilo bi jako lose da pocnemo igrati fudbal u drugom poluvremenu kao vecinu sezone. To u ovoj utakmici moze biti kobno, ako uvalimo gol u prvih 15-20 minuta, gotovo sijelo.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
637
Reaction score
271
Локација
Crna Gora
Juriš u slavu junaci :pfc: :BB :napred Partizan

Pametno, disciplinovano, hrabro! Igrajmo našu igru, pobjeda dolazi!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.724
Reaction score
29.471
Локација
Beograd
Sve smo rekli...

Ajmo sad, korak po korak...sreda, nedelja, subota...

Jes da ću ja sad malo da ,,izlećem,, sa četvrtkom, a da sreda još nije ni prošla, ali...dok ja dođem kući sa posla, sreda će već da ,,izmakne,,...tako da...

...u sredu pametno, pazite šta jedete i pijete, flaster na usta zbog kartona, jurite protivnika i kad sudija maše ili ne maše, nemojte se pecati na provokacije...snažno i jako, i...ako može povedite sa bar par golova razlike već na početku utakmice, da ja malčice smirim živce i preživim tu sredu...a i da se sudija zvezdaš Bari-Tokio-terzokio mane ćoravog posla, kad uvidi da ne može da navuče ono što svim srcem želi...

A u četvrtak već izvlačenje domaćinstva finala kupa - OBAVEZNO proverite šta piše na ceduljicama pre nego što ih stave u kuglice (ili kako će već da se žreba), pripazite kako ih mešaju, ko ih i kako izvlači...i - nemojte ništa da pijete i jedete ni u fudbaskomsavezucrvenezvezde na Terazijama - za svaki slučaj...valjda znate s kim imate posla...

:napred Partizan
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Jos 16 sati do istorijskog meca,srećno crno-beli i ako Bog da vidimo se u nedelju na proslavi titule...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top