Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ne razumem zasto bi nekome smetalo da je krcat stadon, i da par hiljada ostane van. Da li iz nekog moralnog razloga sto su mnogi, pouceni valjda iskustvom iz svakodnevnog zivota u sistemu kakav vlada u Srbiji, pali u letargiju pa ostavili tribine praznim, sada ne bi trebalo da dodju na utakmicu? Naravno da ce u nedelju tu biti i pozera, ali je mnogo bitnije za sve nas je da je ovo momenat koji uliva nadu u buducnost, da se ipak sut moze nositi sa rogatim, da se ipak moze protiv sistema. Moze sad neko da pomisli sta se ovaj Sarma javlja tamo iz strane zemlje da prosipa mudrost, ali ovo sto sam prethodno rekao o pobedi protiv sistema je normalna ljudska potreba, ma gde oni bili na kugli zemaljskoj. Ovo je zaista velicanstven momenat, lljudi ga prepoznaju i iskazuju zelju da budu deo njega. Tako se i pise istorija, tako se i radjaju legende, narode. Zasto ne bismo ovaj fantastican trenutak iskoristili da masu inficiramo "kosarkaskim virusom", onim pozitivnim ludilom iz vremena dominacije Duskove cete, kad se trazila karta vise za Pionir/Arenu ma ko dolazio? Naravno da kosarka i fudbal nisu isto, ali Marko imaj taj kapacitet vodje i sposoban je da iz trenutnog kadra izvuce maksimum, a za to mu i tek kako treba podrska sa tribina, bar ja tako vidim. Naravno, pod uslovom da uprava nece da ga otera po direktivi, a i da je Marko voljan da ostane duze u klubu. Kako god, u nedelju cemo znati sve. Izvojevali smo da nam stadion bude otvoren, zato sa tribina ne sme da dojde nikakva glupost u toku meca, a za teren ne brinem mnogo - da ispratimo goste sa tri laka komada, domacinski, kako dolikuje. Napred Partizan!
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.405
Reaction score
40.463
Локација
Žrnov
Jbg @NikolaG, kad je nas manje od 1000 bodrilo neke druge momke, ti si pisao ovde da smo budale (parafraziram) i da ne treba ići na stadion...

ide ko kad može, i onaj što ide jednom ili dva puta godišnje, pa sve i da živi u Beogradu, ne znači da manje voli klub od onoga ko ide stalno... Ljudi vole na različite načine :wink:
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Zaslužili su Leonardo i Everton zastavu Brazila preko bar pola juga..

Na putu sam do subote ali ću pokušati na sve načine da dodjem do brazilske zastave i ispoštujen momke koji su ostavili srce na terenu i svaku utakmicu se borili kao lavovi..

Leo i Evi udjoše u Grobarska srca i tu će zauvek ostati..
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Da su ovi sto vode cop sada malo vise luckastiji pa da urade shetalicu duzine ceo jug a na njemu slika predstolonalednika i to u Partizanovom kosarkarskom dresu na kome pise "oprostite mi ruznu proslost".
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
Jbg @NikolaG, kad je nas manje od 1000 bodrilo neke druge momke, ti si pisao ovde da smo budale (parafraziram) i da ne treba ići na stadion...

ide ko kad može, i onaj što ide jednom ili dva puta godišnje, pa sve i da živi u Beogradu, ne znači da manje voli klub od onoga ko ide stalno... Ljudi vole na različite načine :wink:

To vreme ne može da se poredi sa sadašnjim.
I ja tad nisam išao na proslave titula, nisam išao ni na Evropu, ni na derbi.
I tako je bilo od 2009. dok nije vučić došao na vlast.

Kad se Stojanče javi da se posere po mom postu, tada znam da sam dobro napisao.
Kad si tako ozbiljan i zreo čovek, šta se mlatiš po forumima?



Po tim statističkim podacima iz 80-ih ispade da je ovaj narod posle tita izgubio kulturu odlaska na utakmice i do danas nije izlečeno.
 

mkeric1

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
19
Reaction score
2
Ja ne znam sto se cudite ciganskim retardiranostima. Posto sam jedan od onih koji uzivaju da se nasladjuju njihovom patnjom na forumima kad izgube, a ovih dana je bilo mnostvo materijala, mogu vam reci da 99% njih besni na Vucica koji je namestio Partizanu titulu :D. Pojavi se povremeno neko sa gramom mozga ko je svestan da im nije kriv niko osim Terze i mojkovackog goveda, ali takvog odmah izbombarduju i objasne mu da je medijski izmanipulisan i da ne razmislja svojom glavom :buhaha.

Zao mi je sto ovo moram da kazem jer imam i pojedine clanove sire porodice koji su na pogresnoj strani, ali definitivno su svi cigani retardirani. Ako su nekada neki i bili normalni, Dule im je napravio tumore na guzicama koji su metastazirali na mozak.

ovde u dijaspori je isto .sve to palazi iz vremena vesica i kasnije covic je nastavio. oni su toliko zatrovani da tu vise komunikacija nije moguca .Govorim o ljudima koji su van ovog normalni. Ta mitomanija da je zvezvda stub srpstva da je partizan hrvatski da smo sve pokrali je novije priroda. oni su partizan toliko demonizoval,da protiv takvog protivnika je sve dozvoljeno cak i pozeljno.
Gledajuci ovo sve sa strane zvezdino sudjenje ili nesudjenje i nedostatak reakcije u stampi na isto za mene je jednostavno neverovatno.Takva ocigledna kradja jos nije vidjena. sve to cini uspeh naseg Partizana sladjim
Samo se plasim da gora i teza vremena nastaju
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Marko i igrači su svašta izdržali, ginuli, pobeđivali, a igrali na praznom stadionu i nije im bilo jasno zašto...

Ok, super, ovo je divna karnevalska atmosfera.
DA, kliknulo je, lako je voleti Partizan kad se slave titule.

Videćemo koliko će biti ljudi na 1.kolu sezone 2017/2018. Dupe bi dao nisam u pravu i da će da bude 10.000+ na svakoj utakmici u ligi.

Volim Partizan za sebe, nemam potrebu da to dokazujem bilo kome, naročito ne strancima.
Čujemo se u avgustu, pozdrav!
U Krusevcu je pre 10 godina bila 'karnevalska' brazilska atmosfera.I sta???
I 'stranci' vole Partizan.Mozda i vise nego ti.Ja sam 'stranac',a za Partizan sam potrosio jedan stan od 100 kvadrata u Skopju.Moj Brat je druga prica.Drug stan je on trosio.I on je stranac.
Toliko si negativan da je to nenormalno.I dosadan.Tvoji postovi su MALTRETIRANJE.Odrzi rec i cuti do Avgusta.Bar do 2019.Ziv bio.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.405
Reaction score
40.463
Локација
Žrnov
To vreme ne može da se poredi sa sadašnjim.
I ja tad nisam išao na proslave titula, nisam išao ni na Evropu, ni na derbi.
I tako je bilo od 2009. dok nije vučić došao na vlast......

Pa ne znam što je drugo? Je l' treba da se ide na utakmice samo kad je vučić ili neka drugi psihopata koji nas uništava na vlasti ili treba da se ide stalno? I da li treba da se ide samo na utakmice FKa ili KKa i VKa i RKa i OKa koji u mnooogo, mnooogo goroj situaciji i skoro su pa ugašeni od kad je ovaj na vlasti? Nemoj samo da kažeš da je to fudbal, pa je najpopularniji i slično, jer to je sve PARTIZAN koji biva uništavan...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Čudna smo mi sorta. Ako Bog da zdravlja pa u nedelju da slavimo 8. titulu u poslednjih 10 godina.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.737
Локација
E-WEST
U Krusevcu je pre 10 godina bila 'karnevalska' brazilska atmosfera.I sta???
I 'stranci' vole Partizan.Mozda i vise nego ti.Ja sam 'stranac',a za Partizan sam potrosio jedan stan od 100 kvadrata u Skopju.Moj Brat je druga prica.Drug stan je on trosio.I on je stranac.
Toliko si negativan da je to nenormalno.I dosadan.Tvoji postovi su MALTRETIRANJE.Odrzi rec i cuti do Avgusta.Bar do 2019.Ziv bio.

Te sezone kad je bio Kruševac smo imali najbolju posetu od raspada jugoslavije. I tu celu sezonu smo ispratili na izuzetnom nivou.

Kad kažem stranci, mislim na sve ljude koje ne poznajem lično. Izvini što si pogrešno shvatio.

Naravno da vi volite Partizan više nego ja. Ja pratim samo fudbal, jer je to fensi igra, ostali sportovi me ne zanimaju. Negativac kao ja ne ume da voli.
Ignorišite moje pisanje, bavite se lepim stvarima, uživajte u životu, želim vam još mnogo titula i proslava :ziveli
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Na ove konstatacije da smo dobili 1.2 miliona,okuražili se mečkari pa me juče podjebava komšija "kukate,a dobili preko milion,ej bre preko milion"
Ja onako preko kurca mu odgivorim da đubre laže,da smo dobili mnogo više,oko 4 mil. skoro pola od onoga što su oni dobili.
Jebiga,moram da lažem ko terza da bi mi poverovao.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Nikola G, prestani da provociraš ostatak foruma.
Ostale članove molim da ne nasedaju na provokacije i nastavite sa normalnom komunikacijom.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
mi kad se "zgusnemo" i "zbijemo" stanemo svi na stadion.
Opustite se ljudi cemu tenzija.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.400
Локација
Beograd
Да се фокусирамо на тренутно најбитније:

Наши играчи су доказали да су од челика, јер су издржали весемесечну потеру за од фсцз и судија фаворизованом и потпомогнутом звезданом (не терзокијем, него клубом који он води), и то без икаквог права на грешку - али сад морају да докажу да су направљени од нечег што је тврђе од челика - да ли то беше дијамант, да ли нешто на бази титанијума, али, јбг, углавном да је јаче од челика...а ево и зашто:

Момци су сигурно доживели огромно емотивно пражњење, после победе у дербију, шансе да заседну на прво место на табели, битака које су водили да ту и остану, уз огромну обавезу да не разочарају навијаче испред стадиона, унутар стадиона...
Све су то остварили... и...

И - сад је потребно оно најтеже - победити самог себе (много је то децо теже него победити неког другог)...
Практично, титула је ту...али је врло тешко играти, када си већ полако испао из тензије, када је стрес и адреналин пао...сада већ сигуно осећају и умор, и болове од повреда...

...А потребно је бити и концентрисан и ,,запет,, још неко време...знам да је свима у глави да нам је доста и бод... али као неко ко ће памтити Фљамуртари док је жив, ја морам опет да позовем на опрез!!!
Фантастичан тим смо имали, тад, некад давно, када смо веровали да Фљамуртари нема шта да тражи на ЈНА, и имали смо тог дана и игру, и голове и шансе и резултат - и све је срушио један једини шут тамо неког за нас до тада непознатог Албанца...све...наш фантастичан тим испао је из Европе, изгубио шансу да покаже тамо колико и шта вреди и докле може да стигне - и све то, због једног јединог шута...
И ко се млеком опече, тај после и у јогурт дува (као ја сад), и много смо се пута опекли ,,на ситницу,, неког боли Фљамуртари, неког Артмедија...и тако редом...

Немој да сутра дођемо у прилику да нас заболи нека ,,ситница,, илити један једини шут...

Неко ће рећи, шта причаш Томићу, нема шансе, Лучани су за три класе испод нас, итд...причам, причам, за сваки случај...превише пута сам ја за моје срце доживео то нема шансе, кад оно, оп трт гевезн зајн! За шансу не знам, али знам какав је резултат на крају био...

Нисам песимиста, идем сутра да прославим тако и толико тешко освојену титулу, титулу стечену крвавом борбом играча на терену, селекцијом Ивице Бомбаша, мудролијама Марка Краљевића - али ИГРАЧИ НА ТОМ СУТРАШЊЕМ ТЕРЕНУ МОРАЈУ ДА БУДУ СВЕСНИ ДА ТИХ ПОСЛЕДЊИХ (,,ТАНГО СМРТИ,,) 90 МИНУТА ЈОШ НИЈЕ ИСТЕКЛО!!!

ТРЕБА И ТО ОДРАДИТИ! И ТО ОДРАДИТИ КАКО ТРЕБА!!!

Навијачима знам да не вреди да кажем било шта...Могуће или вероватно ће ући на терен...и тако то на терену...о некој евентуалној казни неће желети да мисле...еехх, ја пишем, саветујем, мислим, али...да се не лажемо...ако се већ буде слободно улазило доле, па нећу ни ја остати на трибини...али МОЛИМ ВАС, чувајте бар тај терен, а нема потребе ни за чупањем, уништавањем, итд, било чега другог -

НЕМОЈТЕ ЗАБОРАВИТИ ДА СЕ СУТРАШЊОМ УТАКМИЦОМ НЕ ЗАВРШАВА СЕЗОНА - ОСТАЈЕ НАМ ФИНАЛЕ КУПА СА ЗВЕЗДАНОМ БАШ НА ТОМ ИСТОМ НАШЕМ ТЕРЕНУ И НА ТОМ ИСТОМ НАШЕМ ЈНА!!!

Ако сутра будеш газио по травнатом тепиху, пази како газиш на сваку травку, можда ће баш преко те травке кренути нешто што треба да резултира нашом победом у финалу купа...чувај зато и ту једну једину травку...
Наравно, могуће је да уласка неће ни бити, али кад би то могло да се договори са клубом, када би се договор поштовао...шта га знам, крупне мисли за моје тренутне интелектуалне не/могућности...

Хајде прво да узмемо ту титулу.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stojance tvoja prica je fazon necu na tekmu protiv javora jer boli me uvo da se mrznem na stadionu, da mi hiligani prebiju dete, a zvezda bezi deset bodova, a onda ce u nedelju sa tim istim detetom da iskoci na teren da cepa mrezu i vadi busen. Znaci zajebi patetiku.

Samo sto sad nije vreme za ovakve price, treba da se radujemo.

Posto se tebe secam iz nekih ranijih komunikacija, znam da nisi funkcionalno nepismem i da dobro kapiras stvari, tako da si pogresno razumeo.
Kao prvo idiotski je isticati svoje bivstvovanje na stadionu na forumu, mislim da u poslednjih 4,5 godina nisam napisao da li sam bio na utakmici ili nisam mozda sam par puta slucajno kroz post provukao nesto sto bi me odalo da jesam, isto tako mislim da niko ovde nikom ne treba da se dokazuju, a ni obrnuto da se pravda.
I onda kada postoji prilika da se napuni konacno stadion, po tim ljudima se sere jer su oni instagram, fejsbuk ili sta god, u fazoni necu s njima, ja sam redovan ne zelim da udisem isti vazduh s govnima, ma jelte, gore nego na ultras forumima.
A dalje sam samo objasnio da potpuno razumem i ljude koji ne dolaze jer imaju objektivne razloge, da li su ti razlozi dovoljni tebi, meni, peri ili djoki je nebitno...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.857
Reaction score
10.830
Каква глупост са овим бесплатним улазницама... Да ли су они нормални?! Па доћи ће људи из читаве Србије, из региона, из дијаспоре, како ти људи да дођу до карте у периоду од 14-18 када ће бити потпуни хаос у граду (играју и цигани у исто време ако је неко заборавио), а да не причамо око стадиона?

Такође људи који долазе породично, сигурно не планирају да дођу 3 сата раније са клинцима да чекају у реду за улазнице, поготово ако ће већ чекати у реду за улазак на стадион...

Потпуни дебилизам, пустите слободан улаз, па затворите капије ако се пробије капацитет....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top