Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
I ja sam tako shvatio...play-of je imao neku "svrhu" dok su se delili bodovi ali kakvu svrhu ima kad se bodovi vise ne dele? Problem je sto nema nigde konacna vest o tome ili ja ne uspevam da je nadjem ali ako je sistem promenjen onda play-of nije ostao sigurno vec smo se vratili na ligu od 30.kola...
Ovu vest sam samo uspeo da nadjem http://mondo.rs/a959110/Sport/Fudbal/Superliga-Srbije-ukida-se-sistem-takmicenja.html ....tako da ako je ovo usvojeno onda nema ni play-ofa ni podele bodova...
A nardne sezone ispada 4 kluba jer se liga skracuje na 14 timova (koji ce biti sistem ne znam..)
Jebem ti ligu i njihov sajt kad ne mozes da nadjes informaciju o tome...sigurno su informaciju o tome okacili u nekoj vesti na strani sajta koja je zaturena medju desetinama ostalih vesti kao da je to nesto usputno :banghead idioti...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
I bi sezona ... I bi titula ... Ljubljana 1976, Kruševac 2008, Niš 2017. nastaviće se ...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Sutra krece prodaja karata za kup. VAZNA NAPOMENA: NE vaze sezonske jer je FSS organizator.

http://www.sr.partizan.rs/160796-ulaznice-za-finale-kupa-od-sutra-na-blagajnama/

Nadam se da nije bilo, a i da jeste, da nam vratim paznju na kup i da ne pratimo ciganske spinove oko prelaznog roka a nije jos sve gotovo. NE dajmo se pacenicima koji jedva cekaju da mozgu opravdaju ove baljezgarije. Marko to sigurno nece dozvoliti, ali i mi smo ti koji u tome prilicno pomazu.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Kaže ciganski psihopata Ludovan Jovanović u emisiji kod drugog ciganskog psihopate Dejana An(đ)usa da je, citiram: "Partizan zatvarao utakmice, kupovao sudije, premirao protivnike".

Da govna iz uprave PFC nisu govna kao što jesu, ovo pseto mandovsko bi se pušilo od tužbe, pa dokazuj na sudu izrečene optužbe, mamu ti mutiranu jebem.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Brate Peco,sta njih shvatas ozbiljno,ja uzivam kad ih slusam uz kokice ko film da gledam... Placem od smeha,budale prve klase.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne možeš da tužiš psihopatu. Samo gazi govna na terenu
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.904
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ciganija se naprzila maksimalno, ne bi valjalo da nas pobede tek tada bi srali po novinama kako su bolji i kako im je ukradena titula.

Klub bi trebao da demantuje buzgove i njihove lazi kako bi oni osvojili titulu da nisu prepolovljeni bodovi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.495
Moramo da ih podsetimo "ko kara cigane!!??"...brzo su zaboravili....utakmica sezone svih sezona je u subotu. Borba za duplu krunu u finalu protiv ciganke....moramo da pokidamo..znam da cemo da pokidamo
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Everton luiz produzio ugovor na jos godinu dana ..da li je to tacno??
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.407
Локација
Beograd
Mala digresija...

Bilo mi zanimljivo pre par kola da čitam ovde kako je Tanja Bošković reagovala na bliski susret sa Partizanovim navijačima u troli...
...a večeras sam imao priliku da je pitam kako je to izgledalo iz njenog ugla...
Znala je da nas tog dana ne puštaju na stadion, pa je imala razumevanja za svu tu buku, jer ona je to shvatila kao neki vid protesta...ali, nisu joj se dopale pojedine (to jest vulgarne) reči koje se tom prilikom koriste...skinula je naočare i upitala (kako sama kaže) par momaka pristojnog, produhovljenog izgleda: zašto nepristojne reči?!
Oni su rekli nešto u stilu, pa, mi...
A ona opet, zašto nepristojne reči?
Da bi neki navijač rekao stop i promenio temu, odnosno, svi su otpevali ,,Igrajmo taj tango smrti,, - a Tanja je bila začuđena kako oni to znaju da otpevaju onako odjednom, ,,na keca,,...
Ja joj rekoh večeras da se to doduše pevalo i ranije, ali da nam je to u poslednje vreme nekako omiljena pesma koju je, na proslavi titule pevao ceo stadion, pa da se onda isto moglo čuti još koji put u našoj proslavi po centru Beograda, pa i na samim Terazijama...

https://www.youtube.com/watch?v=xJ_6pPQY1hY

Eto tako...ali bih ja (ne zamerite mi), kad sam već pomenuo jednu veoma poznatu glumicu još nešto na sličnu temu...

U poslednjem Kusturicinom filmu (sa Monikom Beluči i Slobodom Mićalović) u jednoj sceni Sloboda peva Partizanovu himnu...ono, dobro nam poznato, Dok Partizan bitke bije, hej, hej, hej...
E pa, i sa Slobodom sam, pre par meseci (ili kad li već beše?) imao priliku da razmenim koju reč oko toga otkud baš taj detalj u filmu...i ona mi reče da su na snimanju tražili od nje, ajd sad neku navijačku pesmu, nešto zvezda, itd...a ona im reče može, ali samo o Partizanu...
Dakle, pretpostavljam da Sloboda Boba Mićalović zbog svog posla i obaveza koje ima, nije neki navijački fanatik, ali da ipak navija za Partizan a ne za zvezdu, e, to je činjenica...

https://www.youtube.com/watch?v=YglbwCI3L_g

Dobro.
Sve ovo što napisah je bilo malo u duhu i zbog opšte grobarizacije, romantizma, humanizma, renesanse, i slavlja naše osvojene titule, a od sledećeg posta bavim se ozbiljnim poslom koji nam tek sledi - da osvojimo i kup...
Nadam se da su se naši igrači i trener još mnogo pre od nas, navijača, uozbiljili i zaboravili na slavlje te da misle samo na posao...to nam je svima neophodno...

:napred Partizan
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
Partizan_fans ,na instagramu...tamo sam procitao.tacnije treba da produzi ..
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Hvala Tomiću za ovakav post. Kada sam ono pročitao ovde na forumu za Tanju Bošković u grobarima okupirali prevozu, tako nekako je neverovatno sve to delovalo. Možda Možda, neki skraćeni a opet detaljan opis ove sezone staje u stihove "Tango smrti", tako se "uklapa" u sve. I to što je ona baš u to vreme baš tim prevozom krenula baš tada kada je bilo baš zabranjeno prisustvo publike, baš tad kad je ona bila ispred stadiona, baš u ovoj istorijskoj sezoni...
I baš sam razmišljao o tom događaju iz prevoza i tome kako se Tanji Bošković sve to dopada :D Evo informacija od kolege Tomića tako da je ta priča kompletirana, bar donekle. Inače kada bih se ja pitao, recimo da se pitam, stavio bih neku mini binu ukrasenu fino, dim mašine oko nje, na sred terena, izađe T. Bošković i otpeva Tango smrti. Delirijum. Istorija.
To za Slobodu Micalovic prvi put čujem, dakle mora se doći do tog snimka. Lepo je pročitati ovakve stvari.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Zvanicno smo sampioni, zvanicno igramo kvalifikacije za Ligu sampiona, sta se ceka da se pokrene topic o evropskim takmicenjima 2017/2018?
Kup je samo za prestiz ne i za fundamentalno funkcionisanje kluba.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Zato ciganiju zgaziti po 4. put ove sezone! Ukoliko bi oni pobedili onda bi jos vise pojacali pricu da su u sustini bolji i da smo mi zatvarali utakmice itd.

Dakle jos vise ih nabiti nego inace! MORAO pobediti, u ovom trenutku makar podjednako vazan trofej kao titula!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top