Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Misllim da će biti mnogo teško sutra. Euforija je zavladala i među našim navijačima a i među igračima. Đurovski je ipak trener za razliku od Božovića, kakav - takav!

Ja razumem da imamo neku dozu opreza ali nemojmo preterivati. Boska su postavili na klupu cisto da ne bude prazno mesto, veze taj sa strukom nema. Da su imenovali Barda za trenera pa i da se poplasimo ali sa ovim cirkuzantom nema brige :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Taj cirkuzant nas dobio tri puta za mesec dana. Tako da polako sa potcenjivanjem protivnika... Sreća da Marko i ekipa su 100% bez euforije čvrsto na zemlji.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Уредник
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.718
Reaction score
11.097
Локација
.
Dajte ljudi budimo realni, Marko je za njega Murinjo licno.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sutra nikakva euforija, ni svečarska atmosfera.

Sutra se igra derbi i to u finalu kupa! Borba, bre!

:BB:pfc::partizan_fan::napred Partizan:D:
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
972
Cigane dobijamo na klasu, nesto kao kod Duleta u kosarci.
Leo i Djuka ce nastaviti svoju malu trku. Obojica po gol, a moguce neko da im zabije 2.
Mi ako povedemo, oni nema sta da traze.. A oni ako povedu, onda preokrecemo.
Ovo je nasa velika godina. Fudbaleri su zamenili kosarkase.. I super je ovo lozenje na fubal.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Misllim da će biti mnogo teško sutra. Euforija je zavladala i među našim navijačima a i među igračima. Đurovski je ipak trener za razliku od Božovića, kakav - takav!

Taj cirkuzant nas dobio tri puta za mesec dana. Tako da polako sa potcenjivanjem protivnika...

Zar i ti Munjo!? Garant u sebi mislis, ala cemo da ih ukanalimo, a ovde neke trezvene misli :D

Glavno pitanje je da li nasi imaju volju i motivaciju da zaigraju kao da im zivot zavisi od ovoga. Fudbalski, ovde nema previse dileme. Sa ili bez Evertona i Miletica, mi smo mentalno, igracki i uopste gledano svemirski brod za njih. Plus igramo na nasem stadionu. Znaci, klasicno pitanje naseg mentaliteta u kome Kup nikada nije bitan, u situaciji kada si dao sebe celog za titulu u nemogucim uslovima. Realno, nemas ti vise sta da bilo kome da dokazujes.

Mislim da ne treba ni razmatrati sad neke taktike, cekalice, da li sa ili bez Tavambe, da li ofanzivno ili ne. Radi se o prostoj cinjenici da mi trebamo da sebe ubedimo da odigramo tih 45 minuta krsten fudbal, pa da se razilazimo po Brazilima, Maldivima i Dubajima i sl. Mi smo ih u rupi dobili iskljucivo zato sto smo odigrali protiv njih, kao da nam je protivnik bio Mladi Radnik. Znaci, bez straha, samo napred, pa iako primis gol (a necemo) ili napravis neku glupost, znas da si dovoljno jak i da ti treba 35 minuta da ih rastavis na sitne cinioce. Takav pristup sutra i onda bezbrizno da se nacestitamo nizoj rasi preko puta...

Kako god bude, Partizan je Sampion i to je ono sto je jedino bitno.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Ja uvek spominjem kako je moj pokojni matori gledao uživo davnih 50-ih čuvenih 7-1 za Partizan. Govorio sam mu da bih ja bio zadovoljan i sa 5-0.Sutra? Realno ne ali uvek zamišljam takvo "razbijanje". Bolji smo,relativno rasterećeni,uđe li im rano..hmmm :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sutra rastavljanje ciganke po savovima, pazite sta vam kazem. Zreli su za 5 komada. Samo odlucno i hrabro i gazi stoku.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bez Evertona i Miletica imamo poprilicnu promaju na beku i u veznom redu..sve to aplicira da krecemo sa jednim napadacem odnosno Urosem a ostalo je poznato..

Marko nece nigdje zuriti..za razliku od nas navijaca koji bi najradije 4 3 3 opleli on je ipak trener (trenerčina) i igrat ce 4 5 1 sa tim da ce Leo imati malo vecu slobodu i kao i obicno nacekati cigojnere da pogrijese par puta.

Nadam se da cemo nedostatak Evertona i Miletica pokriti borbenosti kakvu smo uvijek pokazivali i da cemo razjebati cigane sa 3 gola u njihovoj mrezi jer koliko vidim ni njima ne cvjetaju ruze bas.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.559
Reaction score
3.325
^^
Slazem se da zbog nedostatka Evertona nece biti Tavambe.

Sa njim u timu, i sa 48+ napred, a sa za moj ukus malo svijenijim za derbi Jevtovicem i Kosovicem, rizik na sredini je preveliki, posebno nasa leva strana koja treba dodatno da se zatvara i sa Evertonom u timu, kamo li bez njega, a Marko nije trener za "narodne mase", nego takticar, voli on da dobija 1-0, zajebite razbijanja.

Ocekujem malo i kapitena kao specijal za ovaj mec ako zatreba.

I ocekujem da im opet jebemo mater retardiranu. Jeste osvezenje trener, ali i on ce zavisiti od ponavljanja po njihovoj ofanzivnoj desnoj strani i eventualne nase nepaznje tamo, a ne od njegovog znanja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Kad je Vozdovac mogao da im utera 3....
Zasto ne bi smo i mi..
Kad je Mladost mogla da primi 5 komada...
Zasto ne bi i vesela druzina iz Tvorzinoga stada...
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ljudi bice jebeno bez Evertona. Samo polako i oprezno, videcete da ce i Mare igrati cekalicu. Nema sanse da pocne Tavamba, igracemo samo sa Urosem gore od pocetka.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Boli me ćošak, kako ćemo igrati i kojim igračima i kojom formacijom, ono što znam da ko god izađe ima da jebe majku ciganina na terenu, jer je tako kod Marka
Nikad nisam mirnije i spokojnije čekao derbi
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Očekujem pobedu. Nadam se da će biti ubedljiva, mada i nije toliko bitno. Najvažnije je da isvojimo duplu krunu!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Ovo je najcitanija tema, Spejs, daj mi bodove zbog skretanja.

Sutra da skandiramo Djordje Tresač da se čuje do železnika!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Svi najavljuju pocetak bez Tawambe a njegova igra ima smisla samo ako igra od pocetka utakmicu. Meni je prosto smijesno i nevjerovatno da ce Mihajlovic igrati od starta...pa on je totalno pogubljen sa loptom, uglavnom bude zaustavljen u prodoru a i ako udje u 16 raspali negdje bez veze, niti sut niti centarsut..igrac manje u ovako vaznoj utakmici. Tawamba ima snagu da nosi dvojicu malo povucen a to ce nam faliti bez Evertona.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top