Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Uske Vucicevicu dabogda krepo' ko ker, popisam ti se na svaku minutu sto si igrao za nas. Nadam se da ti mali cigan nikad nece dobiti sansu u rupi ali svakako u Surdulici.....ovi na areni su prespavali mec i sanse..ciganska televizija.
Taj covek je za mene mrtav od kad mu ono smrdljivo dete igra za komsinicu.Bio nam je legenda 80-tih,postao je klovn.Tom coveku treba zabraniti ulazak na JNA.Ne mislim ovo kao zajebanciju vec ozbiljno.Ako degenerik ne zna da vaspita svoje dete,sta bi trazio na JNA?U najboljem slucaju,ako ga neko vidi ispred stadiona treba da ga istera.Milom ili silom.
 

Zex

Grobar
Учлањен(а)
31.10.2007
Порука
525
Reaction score
173
Локација
Basel / Svajcarska
I ja bih pohvalio mazica... Nije nas krao mnogo a one smesne ciganske pokusaje penala jedino je on mogao da ne svira.

Mene nervira, sto im sudije ne podele zute kartone za neprekidno simuliranje penala...svaka tekma to padanje, letenje...razumem, da ne znaju drugacije dati gol protiv jacih ekipa, ali po propisu mora uvek bit zuti za simuliranje...
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Bosko Djurovski je meni hit godine. Ne mogu da vjerujem da nisam dosad zapazio taj smek......"ne moze se protiv 12". Konferencija na nivou rasprave ispred zadruge u Krcevljanima
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Hvala ti ljubavi moja jedina...melem za dusu dupla kruna
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Samo neka oni napadaju Mazica i to pred finale Lige sampiona.....oni iz saveza jedva cekaju da im jebu mater jer su uspeli da izgube titulu koju su im na tacni nudili.....

Munira obavezno na krilnu poziciju...ili sam lud zbog ove euforije ili sam stvarno video da bi on u navali mogao biti i bolji nego onaj Kafu iz Lude sume....noge mu rade kao kosilica i cacka onu loptu kao da je brazilac a ne libijac :D ....za beka definitivno nije...
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Šta vam je ljudi, kakvi doktori, pa ja obožavam Terzu, što duže da drma preko puta, dok je on tu nema zime... A i ne bi bilo ovako dobro bez saopštenja i one man show-a doktora s' poternice :D

Terzo doktoreee, svi smo uz tebe, vodi mentole s tribine severne, do psihijatrije! :D Doktor Terza leee... :D
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Cestitke Partizanu na osvojenoj duploj kruni :clap :respect :respect :respect

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

Raki Krajisnik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
62
Reaction score
6
Локација
Chandler Arizona
Samo neka oni napadaju Mazica i to pred finale Lige sampiona.....oni iz saveza jedva cekaju da im jebu mater jer su uspeli da izgube titulu koju su im na tacni nudili.....

Munira obavezno na krilnu poziciju...ili sam lud zbog ove euforije ili sam stvarno video da bi on u navali mogao biti i bolji nego onaj Kafu iz Lude sume....noge mu rade kao kosilica i cacka onu loptu kao da je brazilac a ne libijac :D ....za beka definitivno nije...


Stvarno dobro zapazanje, Munir je u par navrata pored govana prolazio kao TGV pored konjske zaprege :)
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.050
Reaction score
4.736
Локација
Nomad
Pozdrav Grobari i srećna nam dupla kruna!
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
395
Reaction score
1.465
Ovo je osećaj.
Bravo majstori bravo šampioni !
Izbiće zvezdo-četnički gradjansko srbski rat.
Useri im se u živote.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.069
Reaction score
36.049
Kad se sad nisam slogir'o... :D

Ode jos jedna godina cekanja na nekih 5 komada u mandovskoj mrezi, ali sta da se radi. Nekada je sladje i ovako.

Bravo momci, bravo Marko, bravo Grobari!!! :clap
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.349
Reaction score
1.847
Локација
Gde god ti da igras...
I svaka cast nasem golmanu, ja kao i mnogi ovde sam ga kritikovao da ne kazem nesto grublje zbog onih kikseva u prvenstvu. Ne da se iskupio nego nas je kupio :clap Svaka cast Nemanja!
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.297
Reaction score
11.895
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja mislim da bi najbolje bilo da fk ciganluk bude predsedava FSS i sudijskom komisijom, tj da lice sa poternice obavlja sve te funkcije.
 

Nikola89

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
13
Reaction score
1
Srećna svima dupla kruna koji slave,momci se borili i izborili,pokazali muda i kurac onima sa ružnije strane Topčidera,sad neka ćute i puše...Bravo Mare,bravo momci,lavovski do kraja.Na upravi je sada da povuku potez,ako već možemo da igramo i da se bijemo sa svima neka nam uprava omogući jer kad nešto dobro onda ne treba dirati,još jednom,bravo,bravo Grobari,bravo svima!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Nesto razmisljam na glas...kako bi bilo lepo kad bi nam Fiorentina pustila na pozajmicu Milenkovica bar do kraja avgusta...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top