Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
tim_22.jpg


Legendarna ekipa....pamtice se po velikim trenucima bez obzira na sve.
A sad novi trener pa da idemo dalje...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Ovo ce biti tema za narednu sezonu. Nek nam je sa srecom i da cigane prestignemo u titulama ove sezone jednom za uvek, i da nam se nikad vise ne priblize.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Djukic nije danas navijac zvezdane, vec OFICIJALNO trener Partizana, i nece biti dozvoljeno nikako pljuvanje po njemu dok god se profesionalno ponasa i dok god donosi rezultate.
[/B]

Svi znate da nisam neki ljubitelj lika i dela Miroslava Đukića, ali radi mira u klubu i među navijačima, želim mu dobrodošlicu, uz nadu da će ostati duže nego prethodni put.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Koliku glavu zapravo ima Tavamba jbt

Nije ni čudo što mu je igra glavom najjače oružje. :D
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Intervju Pantica, Djukica i Ilieva je nesto najsmesnije sto sam video (u pozitivnom smislu).

Molim vas pogledajte Panticevu facu dok Iliev prica, totalni psiho :)

Mnogo me hrabri ovoliki entuzijazam od strane svih u sportskom sektoru. Vrlo je vazno odrzavati optimizam i dobru atmosferu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Kako sam izguglao Djukica zadnje sezone je forsirao 4 2 3 1 pa kontam to ce biti formacija nasa ...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
slusam djukica, pantica I ilieva, I upravo saznajem da je partizan kadar da igra kao real, barsa ili juve. pri tom, svi ce nas gledati sa strahopostovanjem jer nam na klupi sedi jedan miodrag djukic.

previse euforije! neka nas sreca prati u narednoj sezoni.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Bas bas previše euforije. Pantić je nocas garant dehidrirao jer je izdrkao 10 puta od sreće sto je Djukic došao. Lepo je sto su toliko sigurni u njega i u to da ćemo biti moćan Partizan ali se ipak treba malo spustiti na zemlju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Ovo ce biti tema za narednu sezonu. Nek nam je sa srecom i da cigane prestignemo u titulama ove sezone jednom za uvek, i da nam se nikad vise ne priblize.

Apsolutno se slažem, ja prva... samo nemojte pasti u "zamku" da obrazloženu kritiku tretirate kao pljuvanje... kritika mora da postoji. Sve drugo je idolopoklonstvo koje nikome dobra nije donelo.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Ni ja ne razumem čemu euforija...

Msm jeste Đukić od nekakvih tadašnjih JLSL igrača napravio, pa čudo slobodno mogu reći, što se tiče igre, iako su bili zaista, sačuvaj bože, što pre što posle Partizana...

Osim ako Ivica ne ubode pojačanja i sačuva sve igrače pa i da se nadamo nečemu...ovako...Plus da ne govorim da je zajebano jer neposredno posle priprema evropske utakmice a iz njih je teško da se ne izađe sa "teškim" nogama...

Suportno od njih ne osećam nikakvu euforiju, a plus i ne verujem da ćemo ove godine imate sreće sa žrebom..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Intervju Pantica, Djukica i Ilieva je nesto najsmesnije sto sam video (u pozitivnom smislu).

Molim vas pogledajte Panticevu facu dok Iliev prica, totalni psiho :)

Mnogo me hrabri ovoliki entuzijazam od strane svih u sportskom sektoru. Vrlo je vazno odrzavati optimizam i dobru atmosferu.

Đukić: "Nije istrcana fraza." :) kakva tri uvrnuta lika, svako na svoj način, to samo grobarski umetnički pokret može da izrodi. Preslatki su.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.528
Локација
Žrnov
Ne znam da li ste skoro slušali Nikolu Lončara kako priča... još gore nego Đukić... ali to je potpuno normalno, uzimajući u obzir koliko dugo su ljudi već u Španiji... druga stvar je to šta govore... ja uvek pristajem na to da bude ružan fudbal, ali da bude titula i pobeda u derbijima :wink:
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Đukić: "Nije istrcana fraza." :) kakva tri uvrnuta lika, svako na svoj način, to samo grobarski umetnički pokret može da izrodi. Preslatki su.

Odgledao sam intervju 3-4 puta i svaki put imam osmeh na licu. Pogotovo deo 03:33 do 06:33 dok stodirani Ivica nešto priča a Pantić u transu bukvalno orgazmira :)))) Šou!

Djukić na vrh svega kao neki naivni, seoski mladoženja . GTR!

Treba malo spustiti loptu jer ne valja prevelika euforija, ali treba imati i razuma. Mi smo se zadnjih 10 godina napatili negativnom atmosferom, raznim prevrtima, borbama za prevlast, skandalima....

Jako nam malo treba da budemo radosni. Iskreno, mnogo mi je lakse da su previse euforicni i napaljeni kao deca nego da su nezainteresovani i da odradjuju posao. Samo treba kanalisati tu njihovu energiju na pravi način
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top