Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
561
Reaction score
753
Bednik nema obraz posle onog saopstenja i Gmazura je rekao da Djukic ostaje.Zao mi je ali nasoj agoniji nikad kraja.Kad bude sve zasro do avgusta onda ce da ga smene.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Lopovcine se nadaju da ce nam djukic doneti novo evropsko prolece od koga ce ponovo moci da smazu lepu lovu (uzgred djukic je za njih savrsena licnost jer mogu da ga vitlaju kao hoce), a ne shvataju ili ne zele da shvate da je taj uspeh nastao pod inercijom Nikolicevog uticaja na ekipu koju je djukic preuzeo. Ta inercija je vremenom slabila i evo gde smo sad.....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
E sad pogledajte kako se sistemski mi rusimo a oni jacaju...
Ja jesam grobar ali isto tako trudim se da budem realan, njihov trener za naseg je doktor, a npr ubedjen sam da ce dovesti kvalitetne igrace a mi cemo suvi JSL prosek... i druga godina za redom i doci cemo na to sto je sad KKP... samo vreca za udaranje....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Pa da... jos jednu godinu...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Znači, čista politika, nekom se ne dopada da Partizan ima boljeg trenera od Đukića, pa "završava" da ovaj ostane...
Kako god...
Činjenica je da je Partizan nešto sasvim drugačije od toga, nešto drugačije i od samog fudbala, sporta. Nešto je nalik nekom idealu, nekoj večnoj borbi. Tako da je Partizan i iznad ove same situacije, koja jeste štetna po njega. Ono što se lako primećuje to je da nemamo prag tolerancije na ovakve gluposti, što i jeste očekivano s obzirom na okolnosti kojima smo svaki dan kao društvo, a i kao navijači Partizana izloženi.
Ipak, čak i kada nam se čini da je naš klub zalutao negde, da je ranjen, desi se "Marko Nikolić" i desi se da ciganšture ne mogu da uzmu nameštenu celu sezonu. Desi se i Kup Koraća kada su im namestili F4 u Beogradu.
Iako je ostao Đukić, iako neće imati podršku, iako su nahuškali navijače na sebe, još dovođenjem #51 a kamo li sada ostankom Đukića... Partizan je iznad njih... Možda će uspeti da izbojkotuju jednu polusezonu ili ulazak u Ligu Evrope, šta već... možda će da nastave da urušavaju SD Partizan, ali, hoće li to biti dovoljno da ga zaista sruše ili će samo "izbrusiti" jedan model čvršće partizanštine, probuditi stare navijače koji su odavno prestali da dolaze u halu ili na stadion?
Mislim da je nemoguće da Partizan funkcioniše na taj način na koji očigledno neki žele - 150 ljudi u Pioniru, 500 na fudbalu, vaterpolo, rukomet i ostali sportovi ne postoje. Ipak se i mi nešto pitamo.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Ma do jaja... ume smireno da objasni sve igračima, bez tenzije.... al' zato igramo bez muda, trener nema svoje ja, svi igrači su mu dobri (samo Đole J. i Ivanović nisu valjali), samo mirno, bez pritiska, ne mora svaka utakmica da se dobije, niti može lako da se pobedi ako primiš 4 gola.

I opet, eto, Murinjo nije uzeo trofej, a on jeste.

Ne mogu više, nema svrhe pisati jedno te isto svaki put, pa dižem ruke od ove teme dok se nešto ne promeni.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Ђукић засад остао на клупи, али појавио се озбиљан кандидат из иностранства

"Prema istom izvoru najveća prepreka za otkaz Đukiću jesu dugovanja koja Partizan ima prema aktuelnom treneru, a koja ukupno iznose 580.000 evra i to 400.000 evra na konto plate, plus bonusi na plasman u Ligu Evrope (150.000) odnosno osvajanje Kupa (30.000)"

Hotsport nije ozbiljan portal i nema potrebe da se prenose vesti sa istog na forum. Ovaj put samo upozorenje.
 
Последња измена од уредника:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Turci nude 2 miliona za Tošića piše mozzartsport.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Упаковати Бамбија са машницом за те паре и довести експлозивнију замену из јужне Америке.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Svaka kritika je sa pravom napisana, skoro pa da je postignuta jednoglasnost.
Stvarnost je takva da promena na bolje nema.

Sigurno će me neko pogrešno shvatiti ali ako je stanje takvo kakvo je možda bi mogli da podignemo ručnu na tribinama (ovde da istresemo sve što imamo) da ne bi štetu još većom pravili, da se pomolimo Bogu i gledamo kvalifikacije i početak prvenstva uz naš Partizan .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top