Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.020
Hvala Spejs...
Lepota, koliko god puta bio na tom stadionu, a bio sam ohoho puta, onaj osecaj, kako da objasnim...
Kad prilazis, a iz daljine ugledas te karakteristicne reflektore...ako idem pesice, ubrzam, skoro da trcim, kao da kasnim, nesto me vuce, srce lupa jace, kao da ce stadion pobeci ako ne pozurim...i onda plato ispod juga, prelepi krajolik oko zapada, severa...odjednom, osecam kao da stizem na svoje jedino prirodno mesto, izbliza izgleda jos lepse...gledam crteze i murale, parole, sve sto je iscrtano i ispisano na zidovima stadiona, kao da sve to prvi put vidim, ili se plasim da je mozda zadnji put, i zelim da zapamtim sve, za svaki slucaj, da mi nesto ne promakne...najradije bi isao u krug oko celog stadiona da upijem sve, ali magnet iz unutrasnjosti stadiona, me primorava da pripremim kartu, prosto me uvlaci unutra, kao da nista drugo ne postoji...ulaz izgleda malo, u malom prolazu kao na tv ekranu gledam zelenilo trave...nestrpljenje da neko ispred mene konacno udje, da dodjem i ja na red...nervozno cekam da mi redar otcepi kartu, a onda...sve nekako prestaje, ne cujem nista, samo mir, tih nekoliko koraka do ulaska na tribinu, kao da lebdim, kao da je san...a onda i unutrasnji mir i ushicenje, ponovo sam tu, ponovo osecam taj neponovljivi miris trave, pogled na prelep teren, tribine...proveravam da li je nesto drugacije, gledam ljude oko sebe, sa obelezjima Partizana...a onda igraci izlaze na zagrevanje...ponovo se vraca ton, dobro poznate pesme sa razglasa, sa tribina...dobro je, nije san...jos jedan put na stadionu JNA...ako sutra umrem, nema veze, danas je bio lep dan, a jedan njegov deo proveo sam u fudbalskom hramu...ako je danas zadnji dan, bio je to lep dan...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Velika je sramota što govna nisu organizovala minut ćutanja za Trbojevića. Ali zato kad je onaj kriminalac ubijen po naredbi su se pravile majice sa likom za igrače i bio je obavezni minut ćutanja i na fudbalu i na košarci. Čak je Vučelić išao i na sahranu. Sutra da Vučić umre, dizajnirali bi nam domaće dresove za sledeću sezonu u čisto crnoj boji bez kombinacije sa belom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Oterali coveka kao psa a covek nam svojim radom doneo miliona ne zna se. Utakmica onakva kakva svaka treba da bude, otvoris rano protivnika i da navijac ima osecaj da mozemo da spakujemo 5 komada, ali eto stali smo na dva. Stoka iz uprave stavila cenu 450 za kartu umesto da pusti danas ljude besplatno, ali ipak ne smeju da rizikuju da im desetak hiljada ljudi skandira pogrdno. Danilo Pantic i Sveta Markovic su moji miljenici ove sezone, nadam se da ce nositi Partizan u sledecoj.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Ljudi gledam sad snimak, nisam mogao danas, komentator kaze dovodimo dva napadaca i krilo. Iskreno se bojim da ovo znaci da Djukic ostaje.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
heh.. :icon-rolleyes: taj isti je rekao i da prodajemo Jovičića, a da nam se vraćaju Kljajić i Stevanović.. nakon što je na početku objavio da je stadion "pun" menadžera.. :puke:
iz tog razloga je mene nešto "secnulo" kod prvog gola, iako ga je Dača lepo zavrnuo, da mu to ne digne cenu kad ga budemo otkupljivali.. :cautious:
opet, isti razlog je kumovao i želji da Tawamba da još neki gol :icon-cool:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Kad pomenu "sekanje" kod Pantica, meni nije jasno zasto taj decko do sada nije vec otkupljen ? Kolika je njegova cena kao neuspelog projekta Celzija mogla da bude ? Sta se ceka da mu nekim dobrim partijama u ovoj njiva ligi skoci cena ? Ako je menaDjer problem zasto se forsira onda u prvom timu.
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Utakmica se završila pre 5 sati a ja i dalje ne mogu da verujem da nije bilo minuta ćutanja za Trbu. Bolje da su i prećutali nego što je ono svinjogojstvo dalo onakav pogan izgovor! Sram vas bilo! Pa da nije bilo ljudi u Partizanu kao što je Trba ne bi imali odakle da kradete bando jedna.

Lepi golovi, sad po kup!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.089
Локација
Beograd


Београдом
сад све цвета
мирисни је мај
а
нека сета
мене хвата
првенству је крај



И
тукли се
и борили се
по каљугама
Њива лиге
ал
дал је било џабе
титулу смо изгубили
у дербију били бабе



И
волели смо
Партизан
својом крвљу
својим месом
иза
ЈНА
сад само шета
Миша
Тумбас
с белом кесом








 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ima vise svinja, nazalost, mada svinja kao zivotinja u meni budi pozitivne emocije gastronomski, ovo su vise divlji veprovi.
Mene najvise nervira opravdanje za lose uradjen posao, uvek ima opravdanja, ako 100% navijaca kaze da je trebao biti minut cutanja, a opravdanje je da mozda danas niko nije bio u klubu, ja se pitam pa ko vodi ovaj nas klub kad na dan utakmice "mozda" nema nikog u upravi da potegne pitanje ili nazove fss za odobrenje. Kolega napisa gore kako je JNA lep stadion, najlepsi kad je prazan, jos lepsi kad je pun, sto nije pun ima dosta razloga ali se I za to pronadje opravdanje. Navijaci su nezadovoljni I sire negativne emocije. Pa normalno je da smo nezadovoljni kad vozdovac I napredak brisu patos sa nama, da ne govorimo o ovim drugima.
Nista na svetu ne uspeva kao uspeh, uspeh je najbolji pelcer koji se primi I raste u svim sverama zivota. U fudbalu smo to videli prosle godine, kako je nas tim porastao I vec upisanu titulu ganca pretvorio u nasu duplu, ali se kod nas I uspeh uzme zdravo za gotovo, pa se navijaci proglase misevima, jer ko to sme da kritikuje upravu koja je prosle godine donela duplu krunu, a ove prezimljavanje u Evropi.
Mene najvise plasi da ono sto je najavljivano ovde vise puta da je Djukic bivsi se ne obistini. Plasi me da ce poceti svetsko, paznja javnosti se okrece ka Rusiji, a da u Partizanu ovi odluce da ne talasaju. Ja vas molim da zatalasate taj mulj, da se dovede trener koji je pre svega Grobar, koji voli klub I koji ce da donese uspeh. Mnogo se lako mi odricemo ljudi koji vole nas klub, uzimamo im stolice u lozama, bivsi uspesni treneri I igraci se prozivaju, omalovazavaju, ne ispracaju kako dolikuje velikom klubu. A Partizan je mnogo veci klub nego sto mnogi misle.
Eto to sam hteo da podelim, da odavde, a I na drugim mrezama izvrsimo pritisak da Djukic ide iz kluba, treba nam pobednik za trenera, a I trebaju nam neki igraci ali je vec to druga analiza. A I treba nam nova uprava mada znamo da to nece da se desi.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Tandem Partizanovih špiceva za narednu sezonu - Škuletić i Nikolić!

Znaci nista se ne menja. Nama se nekoliko igraca vrti u svakom prelaznom roku. A mozda neko skautiranje? Sportski direktor? Djole Jovanovic opet nista a? Skuletic pa Skuletic. Ne mogu da verujem da nam je toliko slaba baza igraca koji se prate.

Neka pogledaju i na FM ako treba, i to je bolje nego nista.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.669
Reaction score
9.220
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Najviše volim ovaj period koji sledi, igrači kojima je karijera u kanalu, plus što su im klubovi raspad, obavezno se sete "prve ljubavi", a u stvari jedini šanse da ožive karijeru. Ovo je verovatno dizanje cene preko medija, više nego što možda ima istine, za sada. Taj isti Škuletić je pravio probleme na pripremama, samo da bi ga klub pustio, svi se dobro sećamo toga.
 
  • Like
Reactions: Zex

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.636
Reaction score
970
Локација
Морава
Да се ја питам као што није случај, не би тај Шкулетић присмрдео Партизану више, након онаквог одласка у сред сезоне.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top